ascending
descending
found: 37 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

POORTERE DE, JOSÉ
65 X over Poëzie
Zuid en Noord. 2003. (ISBN: 9056840622). Soft cover. Book, Het werd uitgegeven als nummer 4 in de Korenbloemreeks. Dit boek is een synthese over zoveel aspecten omtrent poëzie, haar thema's, oorsprongen en technieken, haar globale verspreiding, haar critici, haar diversiteit in talen.. met als doel het willen verruimen van de horizon van de lezer. Good/No Jacket.
Book number: 4159
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Keywords: 9056840622 Essay
In shopping cart

More information

DE POORTERE,JOSÉ
De bruine engel
Leuven, Davidsfonds. 1975. Gebrocheerd, 12,5X20,5cm. met opdracht,94pp. Goed.
Book number: 009534
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

DE POORTERE JOSÉ
De bruine engel
Leuven, Davidsfonds, 1975. 94pp.geïll. gsigneerd met opdracht
Book number: T24592
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

POORTERE, JOSÉ DE,
De bruine engel;
Den Haag/Antw., Nijgh en Van Ditmar/Walter Soethoudt, 1977, 1e, 96p., ing., Nijgh en Van Ditmar-paperback 206
Book number: 2585
€  4.75 [Appr.: US$ 5.96 | £UK 4 | JP¥ 474]
Keywords: nederlands proza na 1880
In shopping cart

More information

DE POORTERE JOSÉ
De bruine engel
Leuven, 1975, 94 .pp, paperback, 13 x 20 cm. beiaardreeks. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 105031&119A
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
DE POORTERE JOSÉ
De bruine engel
Leuven, 1975, 94 .pp, paperback, 13 x 21 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Beiaardreeks nr.595, 2e druk/edition/édition/Ausgabe, Band wat verkleurd/Discolouration, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 157669&365E
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DE POORTERE JOSÉ
De bruine engel
Davidsfonds - Beiaardreeks, 1975. 1e. Paperback, 94p. Goed.
Book number: 5359
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

DE POORTERE JOSÉ
De bruine engel
Leuven, 1975, 94 .pp, paperback, 13 x 20 cm. Beiaardreeks. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 104998&123A
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
DE POORTERE JOSÉ
De bruine engel
Leuven, 1975, 94 .pp, paperback, 13 x 21 cm. Beiaardreeks nr.595, 2e druk/edition/édition/Ausgabe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 159339&359D
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DE POORTERE, JOSÉ
Een dode jongen in een boom
Brugge / Utrecht, Desclée de Brouwer, 1972, 28pp.
Book number: T14688
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Literatuur letterkunde
In shopping cart

More information

POORTERE, JOSÉ DE
Een Dode Jongen in Een Boom
Brugge, Desclée De Brouwer. 1972. (ISBN: 9026424574). Soft cover. Book, Good/No Jacket.
Book number: 2350
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: 9026424574 poëzie
In shopping cart

More information

POORTERE, JOSÉ DE
Een Drieling
Zuid & Noord. 2000. (ISBN: 9056840533). Soft cover. Book, Gedichten 2000-2001. Good/No Jacket.
Book number: 2347
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: 9056840533 poëzie
In shopping cart

More information

 -
DE POORTERE, JOSE;
ERNEST ALBERT ALS TEKENAAR,
Provinciebestuur Oost Vlaanderen, 1989 40 losbladige z/w tekeningen in hardlinnen map ( 270 x 350mm. ) met letteropdruk, 23 pagina's tekst.
¶ Kunstalbum gerealiseerd op 500 eksemplaren. In zeer goede staat.
Book number: 20007
€  70.00 [Appr.: US$ 87.82 | £UK 56.25 | JP¥ 6986]
Keywords: art kunst tekening drawing dessin beperkte oplage limited edition limitée
In shopping cart

More information

POORTERE, JOSE DE
Ernest albert als tekenaar
Provinciebestuur Oost-Vlaanderen. Losbladig. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1718347
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

DE POORTERE,JOSÉ
Gedichten
Brugge, Desclee De Brouwer. 1967. Ingenaaid met flappen, 13X19,5cm. 32pp + (korte) brief van de auteur i.v.m.subsidies. Goed.
Book number: 009491
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

POORTERE, JOSÉ DE
Gouden Koepels Rijzen Op Boven de Zwarte Aarde
Beringen, Zuid & Noord. 1999. Soft cover. Book, Vertaling uit het Nederlands door Nadia Rogatska. Tweetalige gedichten: Nederlands-Russisch. Good/No Jacket.
Book number: 2351
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

POORTERE, JOSÉ DE
Een Hoogwerker
0. Soft cover. Book, Good/No Jacket.
Book number: 2352
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

DE POORTERE JOSÉ
Ik dood niet meer
Gottmer , 1977, 92 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. Met opdracht van de auteur. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 267071&NL
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DE POORTERE JOSÉ
Ik dood niet meer
Bruges, 1977, 94 .pp, paperback, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 105005&123A
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

POORTERE, JOSÉ DE,
Ik dood niet meer;
Nijmegen/Brugge, Gottmer/Orion, (1977), 1e, 96p., ing., omslag Johan Mahieu, als nieuw,
Book number: 16493
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: nederlands proza na 1880
In shopping cart

More information

POORTERE, JOSÉ DE
Een Kleine Milaan
1991. Soft cover. Book, Good/No Jacket.
Book number: 2353
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

POORTERE, DE JOSÉ
Een kleine milaan
1991. 1e. Paperback, 33p, tot 500 ex. beperkte oplage in eigen beheer. Goed.
Book number: 10014
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

POORTERE, JOSÉ DE
Van Een Man Zonder Helm
Zuid & Noord. 1997. (ISBN: 9056840223). Soft cover. Book, Gedichten 1997. Good/No Jacket.
Book number: 2349
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: 9056840223 poëzie
In shopping cart

More information

 -
POORTERE, JOSE DE
Martinus Nijhoff, Ontmoetingen
Brugge, Descl?©e de Brouwer 1960 (eerste druk) paperback, 43 pag., porto 2,00 euro, in goede staat.
Book number: SP918/43110
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Interviews
In shopping cart

More information

POORTERE, JOSE DE
Martinus Nijhoff
Desclee De Brouwer. Pb. Good.
Book number: 008791
€  2.75 [Appr.: US$ 3.45 | £UK 2.25 | JP¥ 274]
Catalogue: Literature
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search