| ||||
|
|
|
|||
| found: 37 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
65 X over Poëzie Zuid en Noord. 2003. (ISBN: 9056840622). Soft cover. Book, Het werd uitgegeven als nummer 4 in de Korenbloemreeks. Dit boek is een synthese over zoveel aspecten omtrent poëzie, haar thema's, oorsprongen en technieken, haar globale verspreiding, haar critici, haar diversiteit in talen.. met als doel het willen verruimen van de horizon van de lezer. Good/No Jacket. Book number: 4159 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Keywords: 9056840622 Essay | In shopping cart More information div> |
De bruine engel Leuven, Davidsfonds. 1975. Gebrocheerd, 12,5X20,5cm. met opdracht,94pp. Goed. Book number: 009534 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De bruine engel Leuven, Davidsfonds, 1975. 94pp.geïll. gsigneerd met opdracht -- De LezenaarBook number: T24592 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
De bruine engel; Den Haag/Antw., Nijgh en Van Ditmar/Walter Soethoudt, 1977, 1e, 96p., ing., Nijgh en Van Ditmar-paperback 206 Book number: 2585 € 4.75 [Appr.: US$ 5.96 | £UK 4 | JP¥ 474] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
De bruine engel Leuven, 1975, 94 .pp, paperback, 13 x 20 cm. beiaardreeks. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 105031&119A € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De bruine engel Leuven, 1975, 94 .pp, paperback, 13 x 21 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Beiaardreeks nr.595, 2e druk/edition/édition/Ausgabe, Band wat verkleurd/Discolouration, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 157669&365E € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De bruine engel Davidsfonds - Beiaardreeks, 1975. 1e. Paperback, 94p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 5359 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
De bruine engel Leuven, 1975, 94 .pp, paperback, 13 x 20 cm. Beiaardreeks. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 104998&123A € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De bruine engel Leuven, 1975, 94 .pp, paperback, 13 x 21 cm. Beiaardreeks nr.595, 2e druk/edition/édition/Ausgabe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 159339&359D € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Een dode jongen in een boom Brugge / Utrecht, Desclée de Brouwer, 1972, 28pp. -- De LezenaarBook number: T14688 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Literatuur letterkunde | In shopping cart More information div> |
Een Dode Jongen in Een Boom Brugge, Desclée De Brouwer. 1972. (ISBN: 9026424574). Soft cover. Book, Good/No Jacket. Book number: 2350 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: 9026424574 poëzie | In shopping cart More information div> |
Een Drieling Zuid & Noord. 2000. (ISBN: 9056840533). Soft cover. Book, Gedichten 2000-2001. Good/No Jacket. Book number: 2347 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: 9056840533 poëzie | In shopping cart More information div> |
ERNEST ALBERT ALS TEKENAAR, Provinciebestuur Oost Vlaanderen, 1989 40 losbladige z/w tekeningen in hardlinnen map ( 270 x 350mm. ) met letteropdruk, 23 pagina's tekst. ¶ Kunstalbum gerealiseerd op 500 eksemplaren. In zeer goede staat. Book number: 20007 € 70.00 [Appr.: US$ 87.82 | £UK 56.25 | JP¥ 6986] Catalogue: Grafiek ; Graphics ; Graphique ; Graphik
Keywords: art kunst tekening drawing dessin beperkte oplage limited edition limitée | In shopping cart More information div> |
Ernest albert als tekenaar Provinciebestuur Oost-Vlaanderen. Losbladig. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1718347 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Gedichten Brugge, Desclee De Brouwer. 1967. Ingenaaid met flappen, 13X19,5cm. 32pp + (korte) brief van de auteur i.v.m.subsidies. Goed. Book number: 009491 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Gouden Koepels Rijzen Op Boven de Zwarte Aarde Beringen, Zuid & Noord. 1999. Soft cover. Book, Vertaling uit het Nederlands door Nadia Rogatska. Tweetalige gedichten: Nederlands-Russisch. Good/No Jacket. Book number: 2351 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Een Hoogwerker 0. Soft cover. Book, Good/No Jacket. Book number: 2352 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Ik dood niet meer Gottmer , 1977, 92 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. Met opdracht van de auteur. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 267071&NL € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Ik dood niet meer Bruges, 1977, 94 .pp, paperback, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 105005&123A € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Ik dood niet meer; Nijmegen/Brugge, Gottmer/Orion, (1977), 1e, 96p., ing., omslag Johan Mahieu, als nieuw, Book number: 16493 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Een Kleine Milaan 1991. Soft cover. Book, Good/No Jacket. Book number: 2353 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Een kleine milaan 1991. 1e. Paperback, 33p, tot 500 ex. beperkte oplage in eigen beheer. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 10014 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur Poëzie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Van Een Man Zonder Helm Zuid & Noord. 1997. (ISBN: 9056840223). Soft cover. Book, Gedichten 1997. Good/No Jacket. Book number: 2349 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: 9056840223 poëzie | In shopping cart More information div> |
Martinus Nijhoff, Ontmoetingen Brugge, Descl?©e de Brouwer 1960 (eerste druk) paperback, 43 pag., porto 2,00 euro, in goede staat. Book number: SP918/43110 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Interviews
| In shopping cart More information div> |
Martinus Nijhoff Desclee De Brouwer. Pb. Good. -- Champ-ClarkBook number: 008791 € 2.75 [Appr.: US$ 3.45 | £UK 2.25 | JP¥ 274] Catalogue: Literature
| In shopping cart More information div> |