| ||||
|
|
|
|||
| found: 49 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Inpakken & Wegwezen 1996 Contact, 1996. eenmalig. Paperback, 142p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 3759 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
Keywords: Letterkunde Hedendaagse,Letterkunde Algemeen | In shopping cart More information div> |
Boeketten Uit de Gouden Eeuw : Bouquets from the Golden Age : Mauritshuis in Bloei : The Mauritshuis in Bloom. Waanders Publishers Zwolle 1992 First Edition Hardback. Text in Dutch and English. Fine Copy in Fine Dust Jacket and Fine Slipcase. 4to. pp 112. ISBN 90 6630 343 3 Book number: 7432 GBP 24.00 [Appr.: EURO 30 US$ 37.62 | JP¥ 2993]
Keywords: Deno Botanical Illustration. Boeketten Uit de Gouden Eeuw : Bouquets from the Golden Age Mauritshuis in Bloei : The Mauritshuis in Bloom. 9066303433 | In shopping cart More information div> |
Boeketten uit de Gouden Eeuw. Bouquets from the Golden Age. Zwolle/ Den Haag: Waanders Uitgevers/ Mauritshuis. 1e druk, 4to, softcover met geill. voorplat, 112pp. Geïll. met schitterende foto's in kleur en zw/w. Incl. tentoonstellingsfolder en krantenknipsel. Nederlands en Engels. Potloodnotities v. e. verder heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 79399.KUN € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Boeketten uit de Gouden Eeuw: Mauritshuis in bloei = Bouquets from the Golden Age: the Mauritshuis in bloom Zwolle: Waanders, Den Haag: Mauritshuis, cop. 1992. Beatrijs Brenninkmeyer-De Rooij ... [et al.; prod. en eindred.: Peter van der Ploeg; Engelse vertaling uit het Nederlands: J.M. Killian] Catalogus, met een uitgebreide inleiding, van 28 hoogwaardige Nederlandse en Vlaamse bloemstillevens uit de 17e eeuw. Met literatuur opgave, Tekst in het Nederlands en Engels 112 pagina's 29 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 24437 € 22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246] Catalogue: Schilderkunst
Keywords: 9066303433 | In shopping cart More information div> |
Boeketten uit de Gouden Eeuw / Bouquets from the Golden Age (Mauritshuis in Bloei) Waanders, Zwolle, 1992, 112 .pp, hard cover/dust jacket, 29 x 24 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Meertalig/Multilingual/Multilingue. (Antwerpen) Book number: 294509&KBA € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Algemene Kunst
Keywords: Algemene kunst | In shopping cart More information div> |
Boeketten uit de Gouden Eeuw: Mauritshuis in Bloei = Bouquets from the Golden Age: The Mauritshuis in Bloom Zwolle and The Hague, Waanders; Mauritshuis. 1992. (ISBN: 9040097119) Hard Cover with dust jacket, 4to - over 9¾" - 12" tall. Cloth, 112 pp. illus. biblio.; 29 cm. Text in English and Dutch. Firm binding, clean inside copy. Dust jacket protected in a mylar book cover. OVERSIZE! No priority/international, except by special arrangement. 17th-century Dutch flower painters. Fine/Fine. Book number: 038229 USD 60.00 [Appr.: EURO 48 | £UK 38.5 | JP¥ 4773] Catalogue: Genre & Subject::Still-Life
Keywords: 9040097119 | In shopping cart More information div> |
Mauritshuis in bloei. Boeketten uit de Gouden Eeuw / The Mauritshuis in Bloom. Bouquets from the Golden Age. Zwolle-Den Haag. Waanders Uitgevers-Mauritshuis. 1992. Original publishers sewn paperback, pictorial frontcover, 4to; coloured frontispiece, 112pp. essay with 21 coloured and bl.& wh. illustrations, catalogue of 28 paintings described and depicted, bibliography, colophon. Texts in English as in Dutch. Fine copy. ISBN: 90-6630-365-4. Book number: 25427 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: 9066303654 | In shopping cart More information div> |
Uit de schatkamer van de verzamelaar Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789066113848 -- Budget BoekBook number: 6969 € 9.49 [Appr.: US$ 11.91 | £UK 7.75 | JP¥ 947]
Keywords: 9789066113848 | In shopping cart More information div> |
Uit de schatkamer van de verzamelaar: Hollandse zeventiende-eeuwse schilderijen uit Nederlands particulier bezit Den Haag: Mauritshuis, Naarden: V+K Publishing, Wormer: Inmerc, cop. 1995. [auteurs] Ben Broos ... [et al.; fotogr.: Ernst Möritz ... et al.; vertaling: Kist & Kilian; red. Peter van der Ploeg ... et al.] Met literatuur opgave, uitgegeven ter gelegenheid van de gelijknamige tentoonstelling in het Mauritshuis 80 pagina's 21×21 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 24911 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Schilderkunst
Keywords: 9066113847 | In shopping cart More information div> |
Hans Holbein the Younger, 1497/98-1543. Portraitist of the Renaissance Waanders, 2003. Pp: 184. ISBN: 9789040089060. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1389736 € 17.95 [Appr.: US$ 22.52 | £UK 14.5 | JP¥ 1791] Catalogue: Spiritualiteit
Keywords: 9789040089060 | In shopping cart More information div> |
Hans Holbein der Jüngere 1497 / 98 - 1543 . Porträtist der Renaissance, aus Anlass der Ausstellung August - November 2003. Stuttgart : Belser, 2003. Erstauflage, EA 184 S. 4°, Pappband Schutzumschlag, zahllose Abbildungen, guter bis sehr guter Zustand Book number: 284252 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Hans Holbein De Jonge 1497/98-1543Portretschilder Van De Renaissance Zwolle, Waanders. 2003, First Edition. (ISBN: 9040089051) Pb. 183p. Very Good. -- Champ-ClarkBook number: 022114 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Art Monography
Keywords: 9040089051 | In shopping cart More information div> |
Hans Holbein de Jonge, 1497 Zwolle: Waanders, Den Haag: Koninklijk Kabinet van Schilderijen Mauritshuis, cop. 2003. 98-1543: portretschilder van de Renaissance / essays Stephanie Buck, Jochen Sander; catalogus Ariane van Suchtelen, Quentin Buvelot, Peter van der Ploeg; met bijl. door Bieke van der Mark en Epco Runia; [red. Peter van der Ploeg; tekstred. Marlies Enklaar] Met literatuur opgave, Omslagtitel: Hans Holbein, Catalogus bij de gelijknamige tentoonstelling gehouden van 16 augustus-16 november 2003 in het Mauritshuis te Den Haag 184 pagina's 32 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 27133 € 22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246] Catalogue: Schilderkunst
Keywords: 9040087954 | In shopping cart More information div> |
Hans Holbein de Jonge 1497/ 98 - 1543. Portretschilder van de Renaissance. Zwolle-Den Haag. Waanders Uitgevers-Koninklijk Kabinet van Schilderijen Mauritshuis. 2003. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, tall 4to: 184pp. 3 essays, very richly illustrated, catalogue of 38 items depicted page-large in coloured with several text-illustrations, notes, abbreviations, bibliography. Very fine copy - as new. ISBN: 90-400-8905-1. Book number: 31254 € 16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
Keywords: 9040089051 | In shopping cart More information div> |
Frans van Mieris, 1635-1681 Waanders, 2005. Paperback. Pp: 255. ISBN: 9789040091803. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U405296 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Kunst
Keywords: 9789040091803 | In shopping cart More information div> |
Frans van Mieris, 1635-1681 Waanders, 2005. Paperback. Pp: 255. ISBN: 9789040091803. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2118966 € 22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246] Catalogue: Kunst
Keywords: 9789040091803 | In shopping cart More information div> |
Holland frozen in time. The Dutch winter landscape in the Golden Age 2001. Paperback. Pp: 176. ISBN: 9789040095757. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U932363 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: Kunst
Keywords: 9789040095757 | In shopping cart More information div> |
Koninklijk zilver Uitgever: Uitgeverij Waanders Jaar: 2002. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789040087370 -- Budget BoekBook number: 30133 € 14.99 [Appr.: US$ 18.81 | £UK 12 | JP¥ 1496]
Keywords: 9789040087370 | In shopping cart More information div> |
Hans Holbein The Younger 1497/98-1543 Uitgever: Uitgeverij Waanders Jaar: 2003. Conditie Goed Binding: Hardcover ISBN 9789040087967 -- Budget BoekBook number: 49614 € 31.99 [Appr.: US$ 40.13 | £UK 25.75 | JP¥ 3193]
Keywords: 9789040087967 | In shopping cart More information div> |
Hans Holbein the younger. 1497/98-1543 Portraitist of the Renaissance. Exp. catalogue Mauritshuis aug-nov. 2003 Zwolle: Waanders, 2003. 4vo, softcover, 184pp. Richly illustrated in colour and b/w. Very good copy. [ISBN: 904008906x] (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 73096.KUN € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Hans Holbein The Younger 1497/98-1543 Uitgever: Uitgeverij Waanders Jaar: 2003. Conditie Als nieuw Binding: Hardcover ISBN 9789040087967 -- Budget BoekBook number: 45395 € 24.99 [Appr.: US$ 31.35 | £UK 20 | JP¥ 2494]
Keywords: 9789040087967 | In shopping cart More information div> |
Hans Holbein de Jonge 1497/98 - 1543. Portretschilder van de Renaissance Zwolle, Waanders 2003 (eerste druk) grote paperback, 184 pag., Porto 3,00 euro, isbn 9040089051, in zeer goede staat. Geillusteerd in kleur.. Book number: CD72/24342 € 22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196] Catalogue: Kunst / Antiek
| In shopping cart More information div> |
Koninklijk Zilver. Hoogtepunten uit de verzamelingen van het Huis Oranje-Nassau Waanders - Zwolle 2002. Paperback met stofomslag, 91 blz. Book number: 5080 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Koninklijk Kabinet van Schilderijen Mauritshuis: een vorstelijke verzameling Den Haag: Koninklijk Kabinet van Schilderijen Mauritshuis, Zwolle: Waanders, cop. 2005. Peter van der Ploeg & Quentin Buvelot; [tekstred. Dorine Duyster; fotogr. Ed Brandon ... et al.] Museumcatalogus, Met index, literatuur opgave, Rugtitel: Mauritshuis: een vorstelijke verzameling 272 pagina's 32 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 23195 € 40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992] Catalogue: Schilderkunst
Keywords: 9040091749 | In shopping cart More information div> |
Princely patrons. The collection of Frederick Henry of Orange and Amalia of Solms in the Hague 1997. Paperback. Pp: 276. ISBN: 9789040091933. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U215116 € 29.50 [Appr.: US$ 37.01 | £UK 23.75 | JP¥ 2944] Catalogue: Kunst
Keywords: 9789040091933 | In shopping cart More information div> |