ascending
descending
found: 49 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

BENTIS EVA,CARTENS DAAN,DEKKERS MIDAS,EICHHOLTZ JULIËTTE,EL BEZAZ NAIMA,HOEBEN RONALD,KROONENBERG YVONNE,MELCHIOR WILLEM,MERWIJK, VAN VINCENT,NOORDHOEK WIM,PLOEG, VAN DER PETER,REEN, VAN TON,SAUWER MONIKA,TERMEER ELISABETH
Inpakken & Wegwezen 1996
Contact, 1996. eenmalig. Paperback, 142p. Goed.
Book number: 3759
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Letterkunde Hedendaagse,Letterkunde Algemeen
In shopping cart

More information

BRENNINKMEYER-DE ROOIJ BEATRIJS & BROOS BEN & MEIJER FRED G & PLOEG PETER VAN DER:
Boeketten Uit de Gouden Eeuw : Bouquets from the Golden Age : Mauritshuis in Bloei : The Mauritshuis in Bloom.
Waanders Publishers Zwolle 1992 First Edition Hardback. Text in Dutch and English. Fine Copy in Fine Dust Jacket and Fine Slipcase. 4to. pp 112. ISBN 90 6630 343 3
Book number: 7432
GBP 24.00 [Appr.: EURO 30 US$ 37.62 | JP¥ 2993]
Keywords: Deno Botanical Illustration. Boeketten Uit de Gouden Eeuw : Bouquets from the Golden Age Mauritshuis in Bloei : The Mauritshuis in Bloom. 9066303433
In shopping cart

More information

BRENNINKMEYER-DE ROOIJ, BEATRIJS/ BROOS, BEN/ MEIJER, FRED G./ PLOEG, PETER VAN DER
Boeketten uit de Gouden Eeuw. Bouquets from the Golden Age.
Zwolle/ Den Haag: Waanders Uitgevers/ Mauritshuis. 1e druk, 4to, softcover met geill. voorplat, 112pp. Geïll. met schitterende foto's in kleur en zw/w. Incl. tentoonstellingsfolder en krantenknipsel. Nederlands en Engels. Potloodnotities v. e. verder heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 79399.KUN
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

BRENNINKMEYER-DE ROOIJ, BEATRIJS, PLOEG, PETER VAN DER, KILLIAN, J.M., KONINKLIJK KABINET VAN SCHILDERIJEN "MAURITSHUIS", 'S-GRAVENHAGE
Boeketten uit de Gouden Eeuw: Mauritshuis in bloei = Bouquets from the Golden Age: the Mauritshuis in bloom
Zwolle: Waanders, Den Haag: Mauritshuis, cop. 1992. Beatrijs Brenninkmeyer-De Rooij ... [et al.; prod. en eindred.: Peter van der Ploeg; Engelse vertaling uit het Nederlands: J.M. Killian] Catalogus, met een uitgebreide inleiding, van 28 hoogwaardige Nederlandse en Vlaamse bloemstillevens uit de 17e eeuw. Met literatuur opgave, Tekst in het Nederlands en Engels 112 pagina's 29 cm. Als nieuw.
Book number: 24437
€  22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246]
Catalogue: Schilderkunst
Keywords: 9066303433
In shopping cart

More information

BRENNINKMEYER-DE ROOIJ BEATRIJS, BROOS BEN, MEIJER FRED G., VAN DER PLOEG PETER
Boeketten uit de Gouden Eeuw / Bouquets from the Golden Age (Mauritshuis in Bloei)
Waanders, Zwolle, 1992, 112 .pp, hard cover/dust jacket, 29 x 24 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Meertalig/Multilingual/Multilingue. (Antwerpen)
Book number: 294509&KBA
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Catalogue: Algemene Kunst
Keywords: Algemene kunst
In shopping cart

More information

BRENNINKMEYER-DE ROOIJ, BEATRIJS, ET AL.; VAN DER PLOEG, PETER (EDITED BY), AND KILLIAN, J. M., ET AL. (TRANSLATED BY)
Boeketten uit de Gouden Eeuw: Mauritshuis in Bloei = Bouquets from the Golden Age: The Mauritshuis in Bloom
Zwolle and The Hague, Waanders; Mauritshuis. 1992. (ISBN: 9040097119) Hard Cover with dust jacket, 4to - over 9¾" - 12" tall. Cloth, 112 pp. illus. biblio.; 29 cm. Text in English and Dutch. Firm binding, clean inside copy. Dust jacket protected in a mylar book cover. OVERSIZE! No priority/international, except by special arrangement. 17th-century Dutch flower painters. Fine/Fine.
Book number: 038229
USD 60.00 [Appr.: EURO 48 | £UK 38.5 | JP¥ 4773]
Keywords: 9040097119
In shopping cart

More information

BRENNINKMEYER-DE ROOIJ, BEATRIJS & BEN BRONS & FRED G. MEIJER & PETER VAN DER PLOEG [EDS.].
Mauritshuis in bloei. Boeketten uit de Gouden Eeuw / The Mauritshuis in Bloom. Bouquets from the Golden Age.
Zwolle-Den Haag. Waanders Uitgevers-Mauritshuis. 1992. Original publishers sewn paperback, pictorial frontcover, 4to; coloured frontispiece, 112pp. essay with 21 coloured and bl.& wh. illustrations, catalogue of 28 paintings described and depicted, bibliography, colophon. Texts in English as in Dutch. Fine copy. ISBN: 90-6630-365-4.
Book number: 25427
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: 9066303654
In shopping cart

More information

BROOS, BEN; PLOEG, PETER VAN DER
Uit de schatkamer van de verzamelaar
Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789066113848
Book number: 6969
€  9.49 [Appr.: US$ 11.91 | £UK 7.75 | JP¥ 947]
Keywords: 9789066113848
In shopping cart

More information

BROOS, BEN, PLOEG, PETER VAN DER, KIST KILIAN COMMUNICATIONS, AMSTERDAM, KONINKLIJK KABINET VAN SCHILDERIJEN "MAURITSHUIS", 'S-GRAVENHAGE
Uit de schatkamer van de verzamelaar: Hollandse zeventiende-eeuwse schilderijen uit Nederlands particulier bezit
Den Haag: Mauritshuis, Naarden: V+K Publishing, Wormer: Inmerc, cop. 1995. [auteurs] Ben Broos ... [et al.; fotogr.: Ernst Möritz ... et al.; vertaling: Kist & Kilian; red. Peter van der Ploeg ... et al.] Met literatuur opgave, uitgegeven ter gelegenheid van de gelijknamige tentoonstelling in het Mauritshuis 80 pagina's 21×21 cm. Als nieuw.
Book number: 24911
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Schilderkunst
Keywords: 9066113847
In shopping cart

More information

BUCK, STEPHANIE & SANDER, JOCHEN & SUCHTELEN, ARIANE VAN & BUVELOT, QUENTIN & PLOEG, PETER VAN DER & MARK, BIEKE VAN DER & RUNIA, EPCO
Hans Holbein the Younger, 1497/98-1543. Portraitist of the Renaissance
Waanders, 2003. Pp: 184. ISBN: 9789040089060. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1389736
€  17.95 [Appr.: US$ 22.52 | £UK 14.5 | JP¥ 1791]
Catalogue: Spiritualiteit
Keywords: 9789040089060
In shopping cart

More information

BUCK, STEPHANIE, PETER VAN DER [RED.] PLOEG UND HANS [ILL.] HOLBEIN:
Hans Holbein der Jüngere 1497 / 98 - 1543 . Porträtist der Renaissance, aus Anlass der Ausstellung August - November 2003.
Stuttgart : Belser, 2003. Erstauflage, EA 184 S. 4°, Pappband Schutzumschlag, zahllose Abbildungen, guter bis sehr guter Zustand
Book number: 284252
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

BUCK, STEPHANIE, SANDER, JOCHEN, SUCHTELEN, ARIANE VAN, MARK, BIEKE VAN DER, PLOEG, PETER VAN DER,
Hans Holbein De Jonge 1497/98-1543Portretschilder Van De Renaissance
Zwolle, Waanders. 2003, First Edition. (ISBN: 9040089051) Pb. 183p. Very Good.
Book number: 022114
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Art Monography
Keywords: 9040089051
In shopping cart

More information

BUCK, STEPHANIE, SANDER, JOCHEN, SUCHTELEN, ARIANE VAN, MARK, BIEKE VAN DER, PLOEG, PETER VAN DER, HOLBEIN, HANS, KONINKLIJK KABINET VAN SCHILDERIJEN "MAURITSHUIS", 'S-GRAVENHAGE
Hans Holbein de Jonge, 1497
Zwolle: Waanders, Den Haag: Koninklijk Kabinet van Schilderijen Mauritshuis, cop. 2003. 98-1543: portretschilder van de Renaissance / essays Stephanie Buck, Jochen Sander; catalogus Ariane van Suchtelen, Quentin Buvelot, Peter van der Ploeg; met bijl. door Bieke van der Mark en Epco Runia; [red. Peter van der Ploeg; tekstred. Marlies Enklaar] Met literatuur opgave, Omslagtitel: Hans Holbein, Catalogus bij de gelijknamige tentoonstelling gehouden van 16 augustus-16 november 2003 in het Mauritshuis te Den Haag 184 pagina's 32 cm. Als nieuw.
Book number: 27133
€  22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246]
Catalogue: Schilderkunst
Keywords: 9040087954
In shopping cart

More information

BUCK, STEPHANIE & JOCHEN SANDER & ARIANE VAN SUCHTELEN & QUENTIN BUVELOT & PETER VAN DER PLOEG [EDS.]
Hans Holbein de Jonge 1497/ 98 - 1543. Portretschilder van de Renaissance.
Zwolle-Den Haag. Waanders Uitgevers-Koninklijk Kabinet van Schilderijen Mauritshuis. 2003. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, tall 4to: 184pp. 3 essays, very richly illustrated, catalogue of 38 items depicted page-large in coloured with several text-illustrations, notes, abbreviations, bibliography. Very fine copy - as new. ISBN: 90-400-8905-1.
Book number: 31254
€  16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
Keywords: 9040089051
In shopping cart

More information

BUVELOT, QUENTIN & NAUMANN, OTTO & JONGH, E. DE & PLOEG, PETER VAN DER & MARK, BIEKE VAN DER & POTTASCH, CAROL & (HAGUE, MAURITSHUIS & NETHERLANDS), & (U.S.), NATIONAL GALLERY OF ART
Frans van Mieris, 1635-1681
Waanders, 2005. Paperback. Pp: 255. ISBN: 9789040091803. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U405296
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9789040091803
In shopping cart

More information

BUVELOT, QUENTIN & NAUMANN, OTTO & JONGH, E. DE & PLOEG, PETER VAN DER & MARK, BIEKE VAN DER & POTTASCH, CAROL & (HAGUE, MAURITSHUIS & NETHERLANDS), & (U.S.), NATIONAL GALLERY OF ART
Frans van Mieris, 1635-1681
Waanders, 2005. Paperback. Pp: 255. ISBN: 9789040091803. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2118966
€  22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9789040091803
In shopping cart

More information

DUPARC, FREDERIK J. & PLOEG, PETER VAN DER & RUNIA, EPCO & NETHERLANDS), MAURITSHUIS (HAGUE,
Holland frozen in time. The Dutch winter landscape in the Golden Age
2001. Paperback. Pp: 176. ISBN: 9789040095757. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U932363
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9789040095757
In shopping cart

More information

LOONSTRA, MARTEN; PLOEG, PETER VAN DER
Koninklijk zilver
Uitgever: Uitgeverij Waanders Jaar: 2002. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789040087370
Book number: 30133
€  14.99 [Appr.: US$ 18.81 | £UK 12 | JP¥ 1496]
Keywords: 9789040087370
In shopping cart

More information

PLOEG, PETER VAN DER
Hans Holbein The Younger 1497/98-1543
Uitgever: Uitgeverij Waanders Jaar: 2003. Conditie Goed Binding: Hardcover ISBN 9789040087967
Book number: 49614
€  31.99 [Appr.: US$ 40.13 | £UK 25.75 | JP¥ 3193]
Keywords: 9789040087967
In shopping cart

More information

PLOEG, PETER VAN DE (RED.)
Hans Holbein the younger. 1497/98-1543 Portraitist of the Renaissance. Exp. catalogue Mauritshuis aug-nov. 2003
Zwolle: Waanders, 2003. 4vo, softcover, 184pp. Richly illustrated in colour and b/w. Very good copy. [ISBN: 904008906x] (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 73096.KUN
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

PLOEG, PETER VAN DER
Hans Holbein The Younger 1497/98-1543
Uitgever: Uitgeverij Waanders Jaar: 2003. Conditie Als nieuw Binding: Hardcover ISBN 9789040087967
Book number: 45395
€  24.99 [Appr.: US$ 31.35 | £UK 20 | JP¥ 2494]
Keywords: 9789040087967
In shopping cart

More information

 -
PLOEG, PETER VAN DER & QUENTIN BUVELOT & PETER VAN DER PLOEG
Hans Holbein de Jonge 1497/98 - 1543. Portretschilder van de Renaissance
Zwolle, Waanders 2003 (eerste druk) grote paperback, 184 pag., Porto 3,00 euro, isbn 9040089051, in zeer goede staat. Geillusteerd in kleur..
Book number: CD72/24342
€  22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196]
Catalogue: Kunst / Antiek
In shopping cart

More information

PLOEG, PETER VAN DER
Koninklijk Zilver. Hoogtepunten uit de verzamelingen van het Huis Oranje-Nassau
Waanders - Zwolle 2002. Paperback met stofomslag, 91 blz.
Book number: 5080
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

PLOEG, PETER VAN DER, BUVELOT, QUENTIN
Koninklijk Kabinet van Schilderijen Mauritshuis: een vorstelijke verzameling
Den Haag: Koninklijk Kabinet van Schilderijen Mauritshuis, Zwolle: Waanders, cop. 2005. Peter van der Ploeg & Quentin Buvelot; [tekstred. Dorine Duyster; fotogr. Ed Brandon ... et al.] Museumcatalogus, Met index, literatuur opgave, Rugtitel: Mauritshuis: een vorstelijke verzameling 272 pagina's 32 cm. Als nieuw.
Book number: 23195
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Catalogue: Schilderkunst
Keywords: 9040091749
In shopping cart

More information

PLOEG, PETER VAN DER & VERMEEREN, CAROLA & BROOS, B. P. J. & (HAGUE, MAURITSHUIS & NETHERLANDS),
Princely patrons. The collection of Frederick Henry of Orange and Amalia of Solms in the Hague
1997. Paperback. Pp: 276. ISBN: 9789040091933. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U215116
€  29.50 [Appr.: US$ 37.01 | £UK 23.75 | JP¥ 2944]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9789040091933
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search