| ||||
|
|
|
|||
| found: 84 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
Kolonel Chabert. Amsterdam. Athenaeum-Polak & Van Gennep. 1996. Original publisher's black cloth hardback, gilt title spine, purple dustjacket, 8vo: 112pp. afterword, notes. Fine copy. ISBN: 978-90-253-0292-4. Book number: 55954 € 16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
Keywords: 9789025302924 | In shopping cart More information div> |
Kolonel Chabert Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1996. Linnen band met stofomslag. Pp: 112. Als een doodgewaande kolonel in de maatschappij van de Bourbon-monarchie terugkeert, wordt hij door niemand erkend. ISBN: 9789025302924. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2020356 € 19.50 [Appr.: US$ 24.46 | £UK 15.75 | JP¥ 1946] Catalogue: Romans
Keywords: 9789025302924 | In shopping cart More information div> |
Vader Goriot 2003. Gekartonneerd. Pp: 287. ISBN: 9789064076305. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1904038 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Romans
Keywords: 9789064076305 | In shopping cart More information div> |
Vader Goriot. Amsterdam-Antwerpen. Uitgeverij L.J. Veen. 1992. Original publisher's black cloth hardback, silver title spine, dustjacket, 8vo: 288p. afterword, notes. Very fine copy. ISBN: 978-90-254-0441-3. Book number: 52814 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: 9789025404413 | In shopping cart More information div> |
Drie vertellingen 1988. Linnen band met stofomslag. Pp: 151. ISBN: 9789020423372. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2020332 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Romans
Keywords: 9789020423372 | In shopping cart More information div> |
Madame Bovary. Provinciaalse zeden en gewoonten Veen, 1991. Paperback. Pp: 430. ISBN: 9789020427400. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2116970 € 8.95 [Appr.: US$ 11.23 | £UK 7.25 | JP¥ 893] Catalogue: Romans
Keywords: 9789020427400 | In shopping cart More information div> |
Madame Bovary. Provinciaalse zeden en gewoonten Veen, 1992. Paperback. Pp: 430. Klassieke roman over een naar ongrijpbaar geluk hunkerende vrouw, die zich teleurgesteld door de nuchterheid en middelmatigheid van haar man, een dorpsdokter, in roekeloze liefdesverhoudingen stort, hetgeen tot haar ondergang leidt. ISBN: 9789025403553. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2051901 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Romans
Keywords: 9789025403553 | In shopping cart More information div> |
Madame Bovary. Provinciaalse zeden en gewoonten. Utrecht-Antwerpen. Veen Uitgevers. 1987. Original publisher's brown cloth hardback, gilt title spine, dustjacket, 8vo: 430pp. Firm copy. ISBN: 978-90-204-4018-7 Book number: 54434 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789020440187 | In shopping cart More information div> |
Madame Bovary. Provinciaalse zeden en gewoonten 1987. Linnen band met stofomslag. Pp: 430. Klassieke roman over een naar ongrijpbaar geluk hunkerende vrouw, die zich teleurgesteld door de nuchterheid en middelmatigheid van haar man, een dorpsdokter, in roekeloze liefdesverhoudingen stort, hetgeen tot haar ondergang leidt. ISBN: 9789020440188. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1485375 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Romans
Keywords: 9789020440188 | In shopping cart More information div> |
Madame Bovary. Provinciaalse zeden en gewoonten. Utrecht-Antwerpen. Veen Uitgevers. 1997. Original publisher's black cloth hardback, red lettering spine, red pictorial dustjacket, black ribbon, 8vo: 432pp. Very fine copy - as new. ISBN: 978-90-254-2453-4. Book number: 57956 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: 9789025424534 | In shopping cart More information div> |
Madame Bovary. Provinciaalse zeden en gewoonten Veen, 1988. Paperback. Pp: 430. Klassieke roman over een naar ongrijpbaar geluk hunkerende vrouw, die zich teleurgesteld door de nuchterheid en middelmatigheid van haar man, een dorpsdokter, in roekeloze liefdesverhoudingen stort, hetgeen tot haar ondergang leidt. ISBN: 9789020423150. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1716684 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Romans
Keywords: 9789020423150 | In shopping cart More information div> |
Madame Bovary. Provinciaalse zeden en gewoonten 1987. Linnen band met stofomslag. Pp: 430. Klassieke roman over een naar ongrijpbaar geluk hunkerende vrouw, die zich teleurgesteld door de nuchterheid en middelmatigheid van haar man, een dorpsdokter, in roekeloze liefdesverhoudingen stort, hetgeen tot haar ondergang leidt. ISBN: 9789020440188. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1302469 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Romans
Keywords: 9789020440188 | In shopping cart More information div> |
Salammbô 1985. Paperback. Pp: 344. In de drie jaar durende gruwelijke huurlingenoorlog tegen Carthago (240-237) v. C.) vat de Barbarenaanvoerder een, tot een obsessie uitgroeiende, liefde op voor de dochter van de Carthaagse hoofdman. ISBN: 9789026307416. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2039516 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Romans
Keywords: 9789026307416 | In shopping cart More information div> |
Clara de Jong. Schilderijen, tekeningen en aquarellen. Zutphen, Museum Henriëtte Polak, 1992. Wrappers (softcover) with mounted col. photograph, unpag. with b/w plates and tipped in col. photographs, text in Dutch. Looks like a limited edition. Book number: 8626 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: Dutch Artists
Keywords: Dutch Artists | In shopping cart More information div> |
Uitreiking Martinus Nijhoffprijs voor Vertalingen 1980 aan Janko Modor en Hans van Pinxteren. Amsterdam, Prins Bernhard Fonds, 1980. Geniet. 30 p. Op 26 februari 1980 in de Oude Raadszaal van de Gemeente 's-Gravenhage. Book number: H7829 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Divers
Keywords: divers | In shopping cart More information div> |
Ik ben nogal klein van stuk. Essays over de ijdelheid 1997. Gekartonneerd. Pp: 212. Drie essays van de Franse filosoof (1533-1592) over persoonlijke ijdelheid. ISBN: 9789025333898. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1665916 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789025333898 | In shopping cart More information div> |
Over de wreedheid. Essays Athenaeum - Polak & Van Gennep, 1998. Linnen band. Pp: 134. Zeven essays van de Franse filosoof (1533-1592) over wreedheid. ISBN: 9789025333904. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1665897 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789025333904 | In shopping cart More information div> |
ramsj Over de wreedheid. Essays Athenaeum - Polak & Van Gennep, 1998. Linnen band. Pp: 134. Zeven essays van de Franse filosoof (1533-1592) over wreedheid. ISBN: 9789025333904. Cond./Kwaliteit: Nieuw. Book number: B90360 € 8.99 [Appr.: US$ 11.28 | £UK 7.25 | JP¥ 897] Catalogue: Over Literatuur
Keywords: ramsj 9789025333904 | In shopping cart More information div> |
Alsof ik stof ben. Amsterdam : In de Knipscheer, 1989. (ISBN/EAN: 9062653081) Book number: 20454 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poetry/Poëzie
Keywords: poetry / poezie gedichten ; oorspr. Nederlands / Gedichten (teksten) 1950 2000 | In shopping cart More information div> |
Alsof ik stof ben. Amsterdam, In de Knipscheer, 1989. Paperback. 58 p. Book number: M1488 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Alsof ik stof ben. A'dam, In De Knipscheer, 1989. 1ste druk. Oorspr.omslag. 58 pag. Book number: 2516 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Alsof ik stof ben Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback ISBN 9789062653089 -- Budget BoekBook number: 6885 € 9.49 [Appr.: US$ 11.91 | £UK 7.75 | JP¥ 947]
Keywords: 9789062653089 | In shopping cart More information div> |
Alsof ik stof ben. Amsterdam, In de Knipscheer, 1989. 1e druk. Paperback. 58 p. Met door de auteur gesigneerde opdracht. Book number: L7730 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Het craquelé in de hand die de zweep hanteert Amterdam, Athenaeum - Polak & Van Gennep, 1999. Paperback, 1e druk. 55 pp. maat boek hxb 215 x 140 mm. Goed. Book number: 2927 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Het craquelé in de hand die de zweep hanteert. 1ste druk. Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep. 1999. 55 p. Ingenaaid. * Rug verkleurd. Book number: 87326 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse Poëzie | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page