ascending
descending
found: 84 books on 4 pages. This is page 1
- Next page

BALZAC, HONORÉ DE [HANS VAN PINXTEREN - TRANSL.].
Kolonel Chabert.
Amsterdam. Athenaeum-Polak & Van Gennep. 1996. Original publisher's black cloth hardback, gilt title spine, purple dustjacket, 8vo: 112pp. afterword, notes. Fine copy. ISBN: 978-90-253-0292-4.
Book number: 55954
€  16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
Keywords: 9789025302924
In shopping cart

More information

BALZAC, HONORÉ DE & PINXTEREN, HANS VAN
Kolonel Chabert
Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1996. Linnen band met stofomslag. Pp: 112. Als een doodgewaande kolonel in de maatschappij van de Bourbon-monarchie terugkeert, wordt hij door niemand erkend. ISBN: 9789025302924. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2020356
€  19.50 [Appr.: US$ 24.46 | £UK 15.75 | JP¥ 1946]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789025302924
In shopping cart

More information

BALZAC, HONORÉ DE & PINXTEREN, HANS VAN
Vader Goriot
2003. Gekartonneerd. Pp: 287. ISBN: 9789064076305. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1904038
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789064076305
In shopping cart

More information

BALZAC, HONORÉ DE [HANS VAN PINXTEREN - TRANSL.].
Vader Goriot.
Amsterdam-Antwerpen. Uitgeverij L.J. Veen. 1992. Original publisher's black cloth hardback, silver title spine, dustjacket, 8vo: 288p. afterword, notes. Very fine copy. ISBN: 978-90-254-0441-3.
Book number: 52814
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: 9789025404413
In shopping cart

More information

FLAUBERT, GUSTAVE & PINXTEREN, HANS VAN
Drie vertellingen
1988. Linnen band met stofomslag. Pp: 151. ISBN: 9789020423372. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2020332
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789020423372
In shopping cart

More information

FLAUBERT, GUSTAVE & PINXTEREN, HANS VAN
Madame Bovary. Provinciaalse zeden en gewoonten
Veen, 1991. Paperback. Pp: 430. ISBN: 9789020427400. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2116970
€  8.95 [Appr.: US$ 11.23 | £UK 7.25 | JP¥ 893]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789020427400
In shopping cart

More information

FLAUBERT, GUSTAVE & PINXTEREN, HANS VAN
Madame Bovary. Provinciaalse zeden en gewoonten
Veen, 1992. Paperback. Pp: 430. Klassieke roman over een naar ongrijpbaar geluk hunkerende vrouw, die zich teleurgesteld door de nuchterheid en middelmatigheid van haar man, een dorpsdokter, in roekeloze liefdesverhoudingen stort, hetgeen tot haar ondergang leidt. ISBN: 9789025403553. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2051901
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789025403553
In shopping cart

More information

FLAUBERT, GUSTAVE [HANS VAN PINXTEREN - TRANSL.].
Madame Bovary. Provinciaalse zeden en gewoonten.
Utrecht-Antwerpen. Veen Uitgevers. 1987. Original publisher's brown cloth hardback, gilt title spine, dustjacket, 8vo: 430pp. Firm copy. ISBN: 978-90-204-4018-7
Book number: 54434
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789020440187
In shopping cart

More information

FLAUBERT, GUSTAVE & PINXTEREN, HANS VAN
Madame Bovary. Provinciaalse zeden en gewoonten
1987. Linnen band met stofomslag. Pp: 430. Klassieke roman over een naar ongrijpbaar geluk hunkerende vrouw, die zich teleurgesteld door de nuchterheid en middelmatigheid van haar man, een dorpsdokter, in roekeloze liefdesverhoudingen stort, hetgeen tot haar ondergang leidt. ISBN: 9789020440188. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1485375
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789020440188
In shopping cart

More information

FLAUBERT, GUSTAVE [HANS VAN PINXTEREN - TRANSL.].
Madame Bovary. Provinciaalse zeden en gewoonten.
Utrecht-Antwerpen. Veen Uitgevers. 1997. Original publisher's black cloth hardback, red lettering spine, red pictorial dustjacket, black ribbon, 8vo: 432pp. Very fine copy - as new. ISBN: 978-90-254-2453-4.
Book number: 57956
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: 9789025424534
In shopping cart

More information

FLAUBERT, GUSTAVE & PINXTEREN, HANS VAN
Madame Bovary. Provinciaalse zeden en gewoonten
Veen, 1988. Paperback. Pp: 430. Klassieke roman over een naar ongrijpbaar geluk hunkerende vrouw, die zich teleurgesteld door de nuchterheid en middelmatigheid van haar man, een dorpsdokter, in roekeloze liefdesverhoudingen stort, hetgeen tot haar ondergang leidt. ISBN: 9789020423150. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1716684
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789020423150
In shopping cart

More information

FLAUBERT, GUSTAVE & PINXTEREN, HANS VAN
Madame Bovary. Provinciaalse zeden en gewoonten
1987. Linnen band met stofomslag. Pp: 430. Klassieke roman over een naar ongrijpbaar geluk hunkerende vrouw, die zich teleurgesteld door de nuchterheid en middelmatigheid van haar man, een dorpsdokter, in roekeloze liefdesverhoudingen stort, hetgeen tot haar ondergang leidt. ISBN: 9789020440188. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1302469
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789020440188
In shopping cart

More information

FLAUBERT, GUSTAVE & PINXTEREN, HANS VAN
Salammbô
1985. Paperback. Pp: 344. In de drie jaar durende gruwelijke huurlingenoorlog tegen Carthago (240-237) v. C.) vat de Barbarenaanvoerder een, tot een obsessie uitgroeiende, liefde op voor de dochter van de Carthaagse hoofdman. ISBN: 9789026307416. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2039516
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789026307416
In shopping cart

More information

 -
JONG, CLARA DE - PAALMAN, HANS & J. VAN PINXTEREN.
Clara de Jong. Schilderijen, tekeningen en aquarellen.
Zutphen, Museum Henriëtte Polak, 1992. Wrappers (softcover) with mounted col. photograph, unpag. with b/w plates and tipped in col. photographs, text in Dutch. Looks like a limited edition.
Book number: 8626
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Catalogue: Dutch Artists
Keywords: Dutch Artists
In shopping cart

More information

MODOR, JANKO EN HANS VAN PINXTEREN.
Uitreiking Martinus Nijhoffprijs voor Vertalingen 1980 aan Janko Modor en Hans van Pinxteren.
Amsterdam, Prins Bernhard Fonds, 1980. Geniet. 30 p. Op 26 februari 1980 in de Oude Raadszaal van de Gemeente 's-Gravenhage.
Book number: H7829
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Divers
Keywords: divers
In shopping cart

More information

MONTAIGNE, MICHEL DE & PINXTEREN, HANS VAN
Ik ben nogal klein van stuk. Essays over de ijdelheid
1997. Gekartonneerd. Pp: 212. Drie essays van de Franse filosoof (1533-1592) over persoonlijke ijdelheid. ISBN: 9789025333898. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1665916
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789025333898
In shopping cart

More information

MONTAIGNE, MICHEL DE & PINXTEREN, HANS VAN
Over de wreedheid. Essays
Athenaeum - Polak & Van Gennep, 1998. Linnen band. Pp: 134. Zeven essays van de Franse filosoof (1533-1592) over wreedheid. ISBN: 9789025333904. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1665897
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789025333904
In shopping cart

More information

 -
ramsj
MONTAIGNE, MICHEL DE & PINXTEREN, HANS VAN
Over de wreedheid. Essays
Athenaeum - Polak & Van Gennep, 1998. Linnen band. Pp: 134. Zeven essays van de Franse filosoof (1533-1592) over wreedheid. ISBN: 9789025333904. Cond./Kwaliteit: Nieuw.
Book number: B90360
€  8.99 [Appr.: US$ 11.28 | £UK 7.25 | JP¥ 897]
Catalogue: Over Literatuur
Keywords: ramsj 9789025333904
In shopping cart

More information

HANS VAN PINXTEREN (1943-).
Alsof ik stof ben.
Amsterdam : In de Knipscheer, 1989. (ISBN/EAN: 9062653081)
Book number: 20454
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Poetry/Poëzie
Keywords: poetry / poezie gedichten ; oorspr. Nederlands / Gedichten (teksten) 1950 2000
In shopping cart

More information

PINXTEREN, HANS VAN.
Alsof ik stof ben.
Amsterdam, In de Knipscheer, 1989. Paperback. 58 p.
Book number: M1488
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

PINXTEREN, HANS VAN.
Alsof ik stof ben.
A'dam, In De Knipscheer, 1989. 1ste druk. Oorspr.omslag. 58 pag.
Book number: 2516
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

PINXTEREN, HANS VAN
Alsof ik stof ben
Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback ISBN 9789062653089
Book number: 6885
€  9.49 [Appr.: US$ 11.91 | £UK 7.75 | JP¥ 947]
Keywords: 9789062653089
In shopping cart

More information

PINXTEREN, HANS VAN.
Alsof ik stof ben.
Amsterdam, In de Knipscheer, 1989. 1e druk. Paperback. 58 p. Met door de auteur gesigneerde opdracht.
Book number: L7730
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

 -
PINXTEREN, HANS VAN
Het craquelé in de hand die de zweep hanteert
Amterdam, Athenaeum - Polak & Van Gennep, 1999. Paperback, 1e druk. 55 pp. maat boek hxb 215 x 140 mm. Goed.
Book number: 2927
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

PINXTEREN, HANS VAN.
Het craquelé in de hand die de zweep hanteert.
1ste druk. Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep. 1999. 55 p. Ingenaaid. * Rug verkleurd.
Book number: 87326
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse Poëzie
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page

New Search