ascending
descending
found: 212 books on 9 pages. This is page 1
- Next page

BRULEZ RAYMOND,MATTHIJS MARCEL,DE PILLECYN FILIP,PUTMAN WILLEM,ROELANTS MAURICE,ZIELENS LODE
R.Brulez, M.Matthijs, F.de Pillecyn, W.Putman, M.Roelants, L.Zielens vertellen
1937. 1e. Gebonden, linnen, oker met zwarte bandstempel, fraai exemplaar, 251p (Een Mei & De Klok, De Pacifist, Het Turks Kromzwaard & Mur Italien, De aanwezigheid, Mijn gevangene, Een episode & Het negerbeeld, Polka voor piston), S.V. Onze Tijd- Brussel / Wereldbibliotheek - Amsterdam. Goed.
Book number: 6568
€  11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148]
In shopping cart

More information

BRULEZ RAYMOND,MATTHIJS MARCEL,DE PILLECYN FILIP,PUTMAN WILLEM,ROELANTS MAURICE,ZIELENS LODE
R.Brulez, M.Matthijs, F.de Pillecyn, W.Putman, M.Roelants, L.Zielens vertellen
Onze Tijd s.v. Brussel, 1937. 1e. Ingenaaid, 251p (Eén Mei & De Klok, De Pacifist, Het Turks Kromzwaard & Mur Italien, De aanwezigheid, Mijn gevangene, Een episode & Het negerbeeld, Polka voor piston). Goed.
Book number: 6569
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
In shopping cart

More information

CLAES ERNEST EN DE PILLECYN FILIP
Twistgesprek tussen Demer en Schelde zijnde een academische verhandeling over meisjes, bier, heiligen, sexuele, culturele en agronomische aangelegenheden
De clauwaert, 1956, 35 .pp, paperback, 12 x 20 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe,, Gesigneerd/Signed/Signé. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 297321&A27B
€  28.00 [Appr.: US$ 35.13 | £UK 22.5 | JP¥ 2794]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
CLAES, ERNEST EN DE PILLECYN, FILIP;
TWISTGESPREK TUSSEN DEMER EN SCHELDE ZIJNDE EEN ACADEMISCHE VERHANDELING OVER MEISJES, BIER, HEILIGEN, SEXUELE, CULTURELE EN AGRONOMISCHE AANGELEGENHEDEN,
Onbekend, Clauwaert-Vereniging, 1956 Gebrocheerd, geïllustreerde kartonomslag met flappen, 115 x 205mm., 35pp., grappige z/w tekeningetjes.
¶ Uitgave van november 1956 - nr. 10. In goede staat.
Book number: 21545
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: letteren letterkunde literair proza Clauwaert Vereniging
In shopping cart

More information

CLAES, ERNEST / DE PILLECYN, FILIP
Twistgesprek tussen Demer en Schelde zijnde een academische verhandeling over meisjes, bier, heiligen, sexuele, culturele en agronomische aangelegenheden
De Clauwaert, 1956. 20,4 x 12 cm, ingenaaid. Pentekeningen van Willy Mertens. Mooi ex. met enkele vlekjes op het omslag.
Book number: 10468
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

CLAES, ERNEST & DE PILLECYN, FILIP
Twistgesprek. Tussen Demer en Schelde zijnde een academische verhandeling over meisjes, bier, heiligen, sexuele, culturele en agronomische aangelegenheden
1956. Pp: 35. Uitgegeven voor de leden van de Clauwaert-Vereniging november 1956 - nr.10. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1702656
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

CLAES, ERNEST ; DE PILLECYN, FILIP
Twistgesprek tussen Demer en Schelde zijnde een academische verhandeling over meisjes,bier,heiligen,sexuele,culturele en agronomische aangelegenheden
De Clauwaert. 1985. Paperback, 12X19,5cm. 36pp. in prima staat.
Book number: 015373
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

CLAES, ERNEST & DE PILLECYN, FILIP
Twistgesprek tussen Demer en Schelde...
Leuven, De Clauwaert. 1956, 1ste dr. Ing.flappen, 20x11,5cm. 36 blz. Ill.: Willy Mertens. Rugje in slechte staat. Rijk geïllustreerd. Naampje vorige eigenaar op schutblad. Roestvlekjes.
Book number: 000516
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Willy Mertens
In shopping cart

More information

CLAES, ERNEST EN FILIP DE PILLECYN,
Twistgesprek tussen Demer en Schelde zijnde een academische Verhandeling over Meisjes, Bier, Heiligen, sexuele, culturele en agronomische Aangelegenheden.
1985 (ZB, geb., 36 pag.) Geïllustreerd.
Book number: 38403
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: Brabantse Verhalen
In shopping cart

More information

DE PILLECYN, FILIP
Pieter Farde. De Roman Van Een Minderbroeder.
Brussel, Standaard-Boekhandel. 1930. Soft Cover. Door Filip De Pillecyn. Standaard-Boekhandel, 1930, Brussel. 97p. De cover is licht beschadigd. Enkele roestvlekjes in het begin. Good/Good.
Book number: 003308
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Dutch Literature
In shopping cart

More information

DE PILLECYN, FILIP
Scheppend Proza 2 Delen
Leuven, DE Clauwaert. 1978. Decorative Cloth. Scheppend Proza, 2 delen, linnen band 874 + 806 blz, goede staat. Good.
Book number: 004830
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: Dutch Literature
In shopping cart

More information

DEMEDTS, ANDRÉ (SAMENSTELLING), RAYMOND BRULEZ, CYRIEL BUYSSE, ERNEST CLAES, FILIP DE PILLECYN, MARCEL MATTHIJS, MAURICE ROELANTS, STIJN STREUVELS, FELIX TIMMERMANS, KAREL VAN DE WOESTIJNE, GERARD WALSCHAP, MARNIX GIJSEN, HERMAN TEIRLINCK
Vlaamse verhalen
Het Spectrum, Utrecht/ Antwerpen, z.j. 1ste. Prisma pocket 335, 216 pp., verzameld en ingeleid door André Demedts.
Book number: 25525
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

DEMEDTS, ANDRÉ (SAMENSTELLING), RAYMOND BRULEZ, CYRIEL BUYSSE, ERNEST CLAES, FILIP DE PILLECYN, MARCEL MATTHIJS, MAURICE ROELANTS, STIJN STREUVELS, FELIX TIMMERMANS, KAREL VAN DE WOESTIJNE, GERARD WALSCHAP, MARNIX GIJSEN, HERMAN TEIRLINCK
Vlaamse verhalen
Het Spectrum, Utrecht/ Antwerpen, z.j. 1ste. Prisma pocket 335, 216 pp., verzameld en ingeleid door André Demedts.
Book number: 24805
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

 -
FILIP DE PILLECYN
LE SOLDAT JOHAN
DITIONS DE LA TOISON D'OR. Non daté.. In-12 Carré. Broché. Bon état. Couv. convenable. Dos satisfaisant. Intérieur frais. 260 pages. Couverture rempliée.
¶ Tradcuction de Paul De Man.
Book number: RO20146765
€  14.90 [Appr.: US$ 18.69 | £UK 12 | JP¥ 1487]
Keywords: Littératures anglaise et anglo-saxonne
In shopping cart

More information

HERREMAN R. - HERMAN TEIRLINCK - FILIP DE PILLECYN - M. STIJNS - A.M. POLS (MEDEWERKERS)
De TIJDSPIEGEL ,Beheer en redaksie. Onafhankelijkheidsstraat 142, Brussel-West., met o.a. F.De Pillecyn, A.Jacob, R.Herreman, L.Peerenboom e.a. (tijdschrift - periodical) .
Brussel, s.d. (ca. 1930), kleine in-4°, geniet, originele bedrukte omslag. ca. 30 pp/nummer. BESCHIKBAAR - AVAILABLE; Nummer II (Bevat een lang artikel van R. Herreman over de houtsneden van Jan Cantré, geïllustreerd met originele houtsneden van Jan Cantré).." .
Book number: 3929
€  135.00 [Appr.: US$ 169.37 | £UK 108.25 | JP¥ 13473]
In shopping cart

More information

HERREMAN RAYMOND - PIETER CÉOEN - FILIP DE PILLECYN - LUC PEEREBOOM - JEF VERVAECKE E.A. (MEDEWERKERS)
De TIJDSPIEGEL ,Beheer en redaksie. Onafhankelijkheidsstraat 142, Brussel-West., met o.a. F.De Pillecyn, A.Jacob, R.Herreman, L.Peerenboom e.a. (tijdschrift - periodical) .
Brussel, s.d. (ca. 1930), kleine in-4°, geniet, originele bedrukte omslag. ca. 30 pp/nummer. BESCHIKBAAR - AVAILABLE; dubbel nummer III-IV ( Bevat o.a. een artikel van Jef Vervaecke over de schilder Maurits Cantens, met illustraties, een mooie lino van Victor Servranckx - Vlaamsch Volkstoneel, een lino van Moreels....." .
Book number: 28398
€  150.00 [Appr.: US$ 188.19 | £UK 120.25 | JP¥ 14970]
In shopping cart

More information

PELEMAN BERT - FILIP DE PILLECYN (EDITORS) - WILLY KESSELS - RIK SELLESLAGS ( PHOTOGRAPHERS )
Eeuwige Schelde.
Leuven, Boekengilde De Clauwaert, 1953, large in-4°; 254 pp, publisher's cloth. Nicely produced photo-album of the Scheldt river. Good copy, one corner bumped. Text in Dutch.Inserted ; ex-dono letter to Albert Thibergien.." .
Book number: 18389
€  55.00 [Appr.: US$ 69 | £UK 44.25 | JP¥ 5489]
In shopping cart

More information

PILLECYN, FILIP DE
Aanvaard het leven.
Leuven, Boekengilde De Clauwaert - V.Z.W., 1956. Or. linnen, 189+3p.
¶ Eerste druk; rug verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 11179
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Keywords: Nederlandse literatuur Pillecijn, Filip de Pillecyn, Filip de Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

PILLECYN, FILIP DE
Aanvaard het leven
1956. Hardcover. Pp: 189. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U522690
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

 -
DE PILLECYN, FILIP;
AANVAARD HET LEVEN,
Leuven, De Clauwaert, 1956 Gebonden, grijs linnen onder foto-papierwikkel, 140 x 205mm., 191pp.
¶ In goede staat.
Book number: 22985
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: letteren letterkunde proza literair roman
In shopping cart

More information

DE PILLECYN FILIP
Blauwbaard
s.d. . ingenaaid,126p,rug verkleurd. Goed.
Book number: 287
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

PILLECYN, FILIP
BLAUWBAARD
6e druk, Davidsfonds/Clauwaert. Paperback, 110 pp. NIEUW exemplaar.
Book number: A17163
€  8.95 [Appr.: US$ 11.23 | £UK 7.25 | JP¥ 893]
In shopping cart

More information

PILLECYN, FILIP DE
Blauwbaard.
Mechelen, Het Kompas - Amsterdam, De Spieghel, 1931. Or. omslag, 160+4p.
¶ Vooromslag en illustraties binnenin Jan Fr. Cantré. Een aantal pagina's aande randenwat beschadigd; omslag iets verkleurd; verder goed exemplaar.
Book number: 9029
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: Blauwbaard Cantré, Jan F. Nederlandse literatuur Pillecijn, Filip de Pillecyn, Filip de Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

PILLECYN FILIP DE
Blauwbaard
Standaard-Boekhandel 1057, 141 pag., linnen, conditie goed.
Book number: 6808
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Nederlandstalige literatuur
In shopping cart

More information

DE PILLECYN FILIP
Blauwbaard
Antwerpen, 126 .pp, soft cover, 11 x 17 cm. De feniks, cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 75203&126D
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | - Next page

New Search