| ||||
|
|
|
|||
| found: 134 books on 6 pages. This is page 1 - Next page |
Bert Peleman. Verzamelde gedichten Brugge, Orion - Colibrant, 1980. (db), Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 13x21cm, 219pp. ¶ De Gulden Veder. Book number: 323 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: litérature literature literatuur letterkunde lettteren belgie belgië belgique belgium flamand vlaams flemish verzameld werk | In shopping cart More information div> |
Flandria Illustrata 11 - Regnier de Herde J.E. Bushmann, 1975, 92 .pp, hard cover, 25 x 30 cm. Gesigneerd/Signed/Signé, genummerd exemplaar: nr. 1. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 284571&41A € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Algemene Kunst
Keywords: Algemene kunst | In shopping cart More information div> |
In Het Spoor Van Uilenspiegel Schalk en Vrijheidsheld. Tyl Ulenspiegel, Till Eulenspiegel, Tyl Ulenspiegel. Hasselt, Heideland / Buschmann, 1968 Gebonden in linnen met omslagwikkel in kleur, z/w geillustreerd, 303pp. 26,5x30,5cm Text in NL. + FR. +DE.+ ENG. ¶ Rijkelijk geïllustreerd met houtsneden van verschillende kunstenaars. Book number: 27966 € 50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990] Catalogue: folklore ; folklore ; folklore ; folklore
Keywords: masereel vandamme timmermans doeve minne grafiek kunst art woodcuts literatuur . | In shopping cart More information div> |
Volk van Bosch en Breugel - gedichten Saeftinge - Westerlo, 1974, 128 .pp, soft cover, 20 x 24 cm. Gesigneerd/Signed/Signé. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 284583&41A € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Algemene Kunst
Keywords: Algemene kunst | In shopping cart More information div> |
Mijn stenen hart Kempische Boekhandel, 1971, 312 .pp, hard cover/dust jacket, 30 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 231802&HA € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Antwerpen Anvers Antverpiana
Keywords: Antwerpen Anvers Antverpiana | In shopping cart More information div> |
Kunstmap. Anton Pieck 100 jaar geleden geboren. 19 april 1895. Originele kunstmap met dertien originele houtgravures van Gerard Gaudaen. Nijlen, Kunstvereniging 'De vrienden van Anton Pieck' en Kunst Uitgeverij Kimonart, 1995. Or. wrapper, (I); XVI; + 1p. 38 x 26 cm. ¶ The texts of the introducers (two signed) were printed on 'Rivoli Natuur, 240 gr.'. The original engravings by Gerard Gaudaen were directly printed from the woodblocks on 'Rivoli Natuur, 240 gr.'. Numbered and signed edition of 450 copies (all the woodcuts!) + 26 copies A - Z not for sale (this is number 381/450). 12 (of 13) Full-page woodengravings show a remarkable Reynard-scene. Very nice copy. Book number: 11770 € 75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485] Catalogue: Reinaert
Keywords: Bibliofilie Gaudaen, Gerard Gesigneerd Geïllustreerde uitgaven Grafiek Houtgravure Pieck, Anton Reinaert Vlaamse literatuur rai 2004 | In shopping cart More information div> |
100 rozen voor eros. Tweetalige bloemlezing Vlaamse liefdeslyriek van Hertog Jan van Brabant tot Hugo Claus 1980. Linnen band. Pp: 147. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1506266 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
100 rozen voor eros Vlaamse liefdeslyriek van Hertog Jan van Brabant tot Hugo Claus Antwerpen, MiM- Orteliusfonds. 1980. Geb. met stofwikkel, 25x30,5cm. illustratie : Frank-Ivo Van Damme,tweetalige bloemlezing, 148pp. Goed. Book number: 010054 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
| In shopping cart More information div> |
100 rozen voor Eros: Tweetalige bloemlezing, Vlaamse liefdeslyriek van Hertog Jan van Brabant tot Hugo Claus Antwerpen, 1980, 148 .pp, hard cover/dust jacket, 25 x 31 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert, verschenen als nummer twee in de reeks Flandria Aeterna. Goed/Good/Bien/Gut. Meertalig/Multilingual/Multilingue. (Mag Westerlo) Book number: 228013&336D € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Bloemlezingen
Keywords: Bloemlezingen | In shopping cart More information div> |
Abdijen in Vlaanderen Antwerpen, Buschmann, 1973. Flandria Illustrata. Hardcover with ill. dj. 168 pp. Illustraties in ZW. Bevat de afdruk van de gravures van Antonius Sanderus (1586-1664) uit de Chorographia Sacra Brabantiae (losgesneden maar wel aanwezig). Text in 4 lang.: NL, FR, EN, GE. Goed/Bon état/Good/Gut Book number: 19730060 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: MONASTERY
Keywords: abdijen, kloosters | In shopping cart More information div> |
BALLADE VAN EEN GEHAVEND HART, Ekeren, Kerncomité B.P. 75, 1990 Gebonden in oranje geïllustreerde papieromslag met garen door rug, 230 x 220mm., 44pp., z/w illustratie. ¶ Genummerd en gesigneerd exemplaar binnen een oplage van 300. Uitgegeven ter gelegenheid van de 75e verjaardag van de dichter. In goede staat. Book number: 27052 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: gedicht poem literatuur littrature literature letteren letterkunde Kerncomité B.P. 75 numbered numéroté signed signé | In shopping cart More information div> |
BIJ ZANDLOPER EN ZEIS. GEDICHTEN, Privé-uitgave, 1948, Gebrocheerd onder papieromslag, 145 x 220mm., 47pp. ¶ In goede staat. Book number: 18526 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: gedicht poem poème letteren letterkunde literair | In shopping cart More information div> |
Bij zandloper en zeis. Antwerpen/Amsterdam, P. Vink. 1951. 14x20,5cm, 51pp. soft cover, in goede staat. Met opdracht van de auteur. Book number: 010829 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poetry - Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
BIJ ZANDLOPER EN ZEIS, Amsterdam/ Antwerpen, Vink, 1948, Gebrocheerd onder papieromslag, 145 x 205mm., 56pp. ¶ Gebundelde gedichten,eerste druk, In goede staat. Book number: 17287 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: gedicht poem poème letteren letterkunde literair literatuur littérature literature Opdracht envoi handtekening gesigneerd signed signé | In shopping cart More information div> |
Bij zandloper en zeis. Amsterdam, P. Vink. 1951, 51 pp, Gebrocheerd, gebruikssporen Met opdracht v.d. schrijver voor Bertus Aafjes, bruinvlekkig Book number: 101548308 € 15.50 [Appr.: US$ 19.45 | £UK 12.5 | JP¥ 1547]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Bij zandloper en zeis: Gedichten Schoten, 1948, 46 .pp, soft cover, 15 x 22 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 173483&374F € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Dankgebeden van de man Job. Gedichten. Antwerpen - Amsterdam, N.V. Standaard-Boekhandel, 1963. Or. omslag, 47+1p. ¶ Beperkte oplage van 400 exemplaren; tekstje over Peleman op de binnenzijde van het vooromslag geplakt. Illustraties van Paul Ibou/Branton. Hoekje van laatste schutblad geknipt; omslag wat verkleurd; goed exemplaar.. Book number: 4935 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Ibou, P. Nederlandse literatuur Peleman, Bert Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het dorp in de kunst / Le village et les arts / Das Dorf in der Kunst / The village in art Antwerpen, Esco, 1978.24x30cm, 167pp, gebonden, goudstempeling voorzijde en op rug, stofomslag (licht beschadigd), geïllustreerd z/w en kleur. Cond./Kwaliteit: goed, gehandtekend door Bert Peleman. -- ArchaeobookBook number: ESC2012001 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493] Catalogue: Kunst België
Keywords: Kunst | In shopping cart More information div> |
Het dorp in de kunst / Le village et les arts / Das Dorf in der Kunst / The village in Art. Antwerpen, Esco Books. 1978. Goed. Book number: 003010 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Kunst/Art
| In shopping cart More information div> |
Het dorp in de kunst / Le village et les arts / Das Dorf in der Kunst / The village in art Antwerpen, 1978, 168 .pp, hard cover, 25 x 30 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Onbekend/Unknown/Inconnu/Unbekannt. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 2885&19E € 40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992] Catalogue: Algemene Kunst
Keywords: Algemene kunst | In shopping cart More information div> |
Het dorp in de kunst / Le village et les arts / Das Dorf in der Kunst / The village in art Esco Books, 1978, 168 .pp, hard cover/dust jacket, 25 x 30 cm. Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged, Gesigneerd/Signed/Signé. Goed/Good/Bien/Gut. Meertalig/Multilingual/Multilingue. (Magazijn b) Book number: 283554&392A € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493] Catalogue: Algemene Kunst
Keywords: Algemene kunst | In shopping cart More information div> |
Eeuwige Schelde. Leuven; z.j. (ca. 1957); Boekengilde de Clauwaert; linnen zonder stofomslag; ill. in zwart wit; 25,5x32 cm.; 67 p. + afbeeldingen. ¶ Teksten, gedichten en foto's van/ over de Schelde. Bandontwerp van Joost Buschmann. Omslag iets verkleurd, lichte gebruikssporen. Tekst in inkt op titelblad. Book number: 20247 € 24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP¥ 2395] Catalogue: Maritime History
Keywords: Belgium/België Scheldt/Schelde illustrated books/geïllustreerde boeken maritime history/maritieme geschiedenis topography/topografie | In shopping cart More information div> |
Eeuwige Schelde. Leuven, Boekengilde De Clauwaert, 1953, large in-4°; 254 pp, publisher's cloth. Nicely produced photo-album of the Scheldt river. Good copy, one corner bumped. Text in Dutch.Inserted ; ex-dono letter to Albert Thibergien.." . Book number: 18389 € 55.00 [Appr.: US$ 69 | £UK 44.25 | JP¥ 5489]
| In shopping cart More information div> |
Er stapten eens drie knapen.... Een Kerstrijm voor heden en morgen Bernaerts / 'De Phalanx'. Eerste uitgave van dit curieus item. 2de uitgave in de Wolfsangel-reeks. // Poëzie Vlaanderen / culturele collaboratie /. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U67185 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Krijgsgeschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Flandre a coeur. / Harte Vlaanderen. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1970. First Edition. Hard Cover, 4to - over 93/4" - 12" tall, Good/Good, Geb. met omslag 92 pag./ Serie "Flandria Illustrata". Emmanuel Looten "Flandria a Coeur". Poemes- gedichten. Willy Spillebeen "Harte Vlaanderen". Vertalingen- Traductions. Tekst in het Nederlands, Frans, Duits en Engels. Dit boek is aangeboden aan Korneel en Carla Schneider door Bert Peleman op 't Cornegoor , oogst 1975. Book number: 012552 € 45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491] Catalogue: Literatuur
Keywords: peleman / flandria / vlaanderen; | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page