ascending
descending
found: 24 books

ADRIAENSSENS, WERNER & PAUWELS, HILDE & BALDINI, ANTONELLA
Europa in euforie. De tijd van de Wereldtentoonstellingen, 1851-1913
2001. Paperback. Pp: 226. ISBN: 9782930236179. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1714961
€  11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9782930236179
In shopping cart

More information

ADRIAENSSENS, WERNER & PAUWELS, HILDE & BALDINI, ANTONELLA
Europa in euforie. De tijd van de Wereldtentoonstellingen, 1851-1913
2001. Paperback. Pp: 226. ISBN: 9782930236179. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1644465
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9782930236179
In shopping cart

More information

PAUWELS WERNER
Dameshondje
Nijmegen, 1976, 112 .pp, paperback, 14 x 21 cm. cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 124722&261E
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur
In shopping cart

More information

PAUWELS,WERNER
Dameshondje
Brugge, Orion. 1976, 1 e dr. Paperback, 13,5x21cm. 116pp. Goed.
Book number: 004684
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

PAUWELS WERNER
Dameshondje
Nijmegen - Brugge, 1976, 111 .pp, paperback, 13 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 204036&123
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Romans
Keywords: Romans
In shopping cart

More information

PAUWELS, WERNER
Dameshondje
Nijmegen: Gottmer, 1976. 1e druk, Paperback, 111pp. Roman. Omslagtekening van de schrijver. [ISBN: 9026412444] (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 12539.LIT
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
In shopping cart

More information

PAUWELS, WERNER
Geen zonen meer.
Brugge, Orion (Desclée De Brouwer), 1972. 142pp ingenaaid, paperback, Merkstenen 39, goede staat, Tweedehands; .
Book number: 1100000755
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Proza
Keywords: Nederlandse Literatuur; Romans
In shopping cart

More information

PAUWELS,WERNER
Geen zonen meer
Brugge, Orion. 1972, 1 e dr. Paperback, 12,5x19cm. Merkstenen 39, 144pp. Goed.
Book number: 004680
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

PAUWELS, WERNER
Geen zonen meer.
Orio - Desclée De Brouwer, 1972. Paperback, 142 pp, 19 x 13 cm. Goed / good.
Book number: 18315
€  2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
Keywords: vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

PAUWELS,WERNER
Ik beware al die vare
Ertvelde, Van Hyfte. 1981, 1 e dr. Paperback, 12,5x 20 cm. 128pp. Goed.
Book number: 004681
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

PAUWELS WERNER
Ik beware al die vare
Ertvelde, 1981, 127 .pp, paperback, 12 x 20 cm. Bibliotheekstempel/Ownership stamp/Cachet de bibliothèque/Bibliothekstempel. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 204050&123
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Romans
Keywords: Romans
In shopping cart

More information

PAUWELS,WERNER
Een koele hel
Brussel, A.Manteau. 1967, 1 e dr. Geb. met stofwikkel, 13X20,5 cm. Ad Multosboek,96pp. Goed.
Book number: 004683
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

PAUWELS WERNER
Een koele hel
Amsterdam, 1973, 94 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 17 cm. MP 85. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 104222&279F
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

PAUWELS WERNER
Een koele hel
Manteau, 1973, 94 .pp, soft cover, 18 x 11 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 254070&NL
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

PAUWELS, WERNER.
Leugens en krengen.
Amsterdam, Het Noordnederlands Boekbedrijf, 1971. Paperback. 134 p. Literaire Biblioteek 1.
Book number: M2638
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

PAUWELS, WERNER
Leugens en krengen
Amsterdam, Het Noordnederlands Boekbedrijf. 1971, Eerste druk. (ISBN: 90 6154 001 1) Paperback. 134 pag. Goede staat.
Book number: 016558
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Keywords: 90 6154 001 1
In shopping cart

More information

PAUWELS WERNER
Leugens en krengen
Antwerpen - Amsterdam, 1971, 134 .pp, paperback, 12 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 244863&123
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

PAUWELS,WERNER
De nieuwe dode
Brugge, Orion. 1973. Paperback, 12,5x19,5 cm. Merkstenen 56, 128pp. Goed.
Book number: 007665
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

PAUWELS, WERNER
De nieuwe dode.
Z.p., Uitgeverij Orion - N.V. Desclée De Brouwer, z.j. (1973). Or. omslag (paperback), 125+3p
¶ Merkstenen 56. Met gesigneerde en gedateerde opdracht van de auteur. Iets verkleurd; goed exemplaar..
Book number: 4133
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Gesigneerd Nederlandse literatuur Opdrachtexemplaar Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

PAUWELS WERNER
De nieuwe dode
Orion, 1973. 1e. Paperback, Merkstenen 56, 125p. Goed.
Book number: 4075
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

PAUWELS WERNER
Stop een tijger
's Gravenhage, 132 .pp, paperback, 12 x 20 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 176690&335E
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

PAUWELS WERNER
Tom
Brugge, 1980, 44 .pp, soft cover, 14 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 41627&303D
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

PAUWELS,WERNER
Tom
Brugge, Orion-Colibrant. 1980. Gebrocheerd, 13,5x21cm. 48pp. goed,naam op schutbl.
Book number: 010918
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

PAUWELS,WERNER
Verloren gezongen zomer
Lier, De Bladen voor de poëzie. 1966. Gekartonneerd, 13,5x20,5cm. 32pp. in goede staat.
Book number: 012460
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search