| ||||
|
|
|
|||
| found: 182 books on 8 pages. This is page 1 - Next page |
EEN KENNISMAKING MET A. ALBERTS (over zijn boeken en leven) 1992, Oorschot, 1e druk. Prima staat. Papieren omslag, geniet, 46 pp. -- Boek na BoekBook number: A10254 € 3.95 [Appr.: US$ 4.96 | £UK 3.25 | JP¥ 394]
| In shopping cart More information div> |
Een kennismaking met A. Alberts. Van Oorschot: Amsterdam, 1992. Brochure, geniet, 46 pp. Book number: 3641 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Een kennismaking met A. Alberts. Amsterdam, Van Oorschot, 1992. geniet, 46 pp, 20 cm. Goed / good. Book number: 39490 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuurgeschiedenis - Literary History
| In shopping cart More information div> |
Een kennismaking met A. Alberts 1992. Paperback. Pp: 46. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U824369 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Tirade mei/juni 1994 jaargang 38 Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1994. paperback , 94 pp. 24,6x15,7 cm. . Book number: XII-633 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: XII
| In shopping cart More information div> |
Kostuum Rien Bekkers. Rijksmuseum Twenthe / ABP, 2005. 28,5 x 23,5 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 144 pag. ALS NIEUW Book number: 74587 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: ; Mode / Fashion | In shopping cart More information div> |
Sam Drukker. Dames en heren. Schilderijen, tekeningen en grafiek. Met originele litho. LUXE EDITIE Assen, Drents Museum / Zwolle Waanders, 1999. 31,5 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Met het orignele buikbandje. Met illustraties in kleur en z/w. 96 pag. Met de (losse) originele genummerde en gesigneerde litho Deze luxe editie verscheen in een oplage van 250 genummerde en gesigneerde exemplaren. Dit is nummer 106. ALS NIEUW Book number: 73833 € 200.00 [Appr.: US$ 250.92 | £UK 160.25 | JP¥ 19960] Catalogue: Art
Keywords: Art / Dutch artist ; Genummerd / Numbered Gesigneerd / Signed Original Graphic | In shopping cart More information div> |
Blinde Verrassing. Den Haag, Tel Design/Kon. Drukkerij G.J.Thieme e.a. 1993, 56pp. Decorative Cloth, 4to Oblong. Speciale binding. Met schroeven bladen gebundeld ,in linnen band ,gedecoreerd met opgeplakte foto in zw/w. Goed Exemplaar. Book number: 003117 € 28.00 [Appr.: US$ 35.13 | £UK 22.5 | JP¥ 2794] Catalogue: Fotografie/Photography
Keywords: Fotografie | In shopping cart More information div> |
Blinde verrassing. Delft, Tel Design, Koninklijke Drukkerij G.J. Thieme a.o., 1993. Cloth-covered boards (hardcover) with mounted b/w plate, 24,7 x 28,3 cms., 54 pp. kept together with 3 screws, text in Dutch with very fine phot. plates in duotone, all this in a MINT condition. ISBN: 9065790942 Book number: 8812 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Photography 20th Century
Keywords: Photography 20th Century 9065790942 | In shopping cart More information div> |
Blinde verrassing Den Haag, Tel Design/Kon. Drukkerij G.J.Thieme. 1993, 56 pag. 4to Oblong. Met schroeven gebonden in linnen band , met op voorplat opgeplakte foto in zw/w. Met orig. fotostrook. ALS NIEUW Book number: 60592 € 24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP¥ 2395]
Keywords: Photography / Dutch ; | In shopping cart More information div> |
Blinde verrasssing Tel design, Den haag, 1993. Gebonden, linnen, met opgeplakte foto. 1e druk, pp54. Binnenwerk gevat in 3 schroeven. Fotografie in duotone. Als nieuw ex. Book number: kf19246 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Fotografie
Keywords: fotografie, 20e eeuw, typografie, kunstenaarsboek, nederland, kunst | In shopping cart More information div> |
De eend. Querido: Amsterdam, 1975. Paperback, 1ste dr., naam titelpagina, verder goed ex., 25 pp. Book number: 31076 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Een Maan van Saturnus. De film te midden van de kunsten. Anthos. 1989, 1e Druk. (ISBN: 90 6074 637 6) Soft cover. Book, 51 blz. Als Nieuw. Book number: 014199 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: 9060746376 | In shopping cart More information div> |
Een maan van Saturnus: de film te midden van de kunsten. Voorw. Jelle Jeensma. Baarn, Bosch & Keuning, 1989. ing. 20 x 12 cm. 51 p. ISBN: 9060746376. Language: Dutch. Book number: 1814 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Film
Keywords: 9060746376 | In shopping cart More information div> |
Hans van Manen portrait. Houten, Unieboek / De Haan, 1986. First printing. Edition of 500 numbered copies. 33 x 28,5 cm. Hardcover (clothbound). In cloth slipcase. One corner slightly bumped. Signed by the artist. Text in Dutch and English. NEAR FINE COPY Book number: 77510 € 120.00 [Appr.: US$ 150.55 | £UK 96.25 | JP¥ 11976]
Keywords: Photography / Dutch ; | In shopping cart More information div> |
Portrait Utrecht, Scheffers. 1996. (ISBN: 90 5546 022 2) Zacht Kaft, 327x282mm. 90-tal paginagrote zw/w-foto's van jonge mannen, meestal naakt of half naakt, soms van geklede beroemdheden (Otten, Van Manen, Mugler, Ischa Meijer, Van Dantzig etc.). Tekst van Otten in Engels en Nederlands. Belgisch of Nederlands posttarief naar keuze. Zeer Goed. Book number: 002720 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Fotografie/Photography/Photographie
Keywords: Mannelijk Naakt, Naaktfotografie, Homoseksualiteit, Van Manen 9055460222 | In shopping cart More information div> |
Portrait. Houten, Unieboek bv, (1986), 2e druk. Hardcover (linnen met goudkleurige belettering op de rug en voorzijde) met stofomslag (lichte gebruikssporen), 33,5 x 29 cm. ongepagineerd. Rijk geïllustreerd met fotografische afbeeldingen (zw/w), tekst Nederlands & Engels, goed exemplaar. Book number: 9053 € 22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246] Catalogue: Fotografie/Photography
Keywords: Fotografie/Photography Fotoboeken/Photography Books Naakt/Nude Erotica | In shopping cart More information div> |
Protrait Houten, De Haan Uitgeverij 1986 (tweede druk, Second Edition) Hardcover, dustjacket, porto 6,75 euro, isbn 9026946058, text in Dutch and English, Very Good condition. Book number: P1025/23471 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493] Catalogue: Fotoboeken / Fotografie
| In shopping cart More information div> |
Marc Mulders, tentoonstellingscatalogus De Pont Tilburg 1999/2000. Pap., groot 8vo, 63p, illustraties in kleur. Bevat tekst 'De grondtroepen van het beeld: zeven manieren om rom rond het werk van Marc Mulders een omtrekkende beweging te maken'. GESIGNEERD MET KLEINE TEKENING op titelpagina. -- PrentwerkBook number: 15924 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
| In shopping cart More information div> |
De bedoeling van verbeelding. Zomerdagboek. De Prom. 2003, 1e Druk. (ISBN: 9068011146) . Book, 159 blz. Nieuw. Book number: 010993 € 11.45 [Appr.: US$ 14.37 | £UK 9.25 | JP¥ 1143]
Keywords: 9068011146 | In shopping cart More information div> |
De bedoeling van verbeelding. Zomerdagboek, gevolgd door zes gedichten. 2de druk. Amsterdam, L.J. Veen. 2008. 159 p. Paperback. Book number: 78481 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Dagboeken
Keywords: Dagboeken Literatuur, Nederlandse Poëzie | In shopping cart More information div> |
De Bedoeling Van Verbeelding Amsterdam/Antwerpen, L.J. Veen. 2008. (ISBN: 9789020408928). Soft cover. Book, Willem Jan Otten houdt een dagboek bij in de periode van de voorbereidingen voor zijn later met de Libris Literatuur Prijs bekroonde "Specht en zoon". Hij doet verslag van de voortgang van zijn schrijfwerk, reageert op de actualiteit en denkt na over de grote en kleine dingen des levens. Zijn zomerdagboek wordt gevolgd door 6 gedichten. Good/No Jacket. Book number: 4153 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: 9789020408928 Dagboek | In shopping cart More information div> |
Braambos Het Toneel Speelt, 2004, paperback. . Book number: 104731816 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
De Eend Querido, 1975. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 29. ISBN: 9789021441139. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1486411 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Poëzie
Keywords: 9789021441139 | In shopping cart More information div> |
Eerdere Gedichten. Amsterdam, G. A. Van Oorschot. 2000. (ISBN: 97890282209442) . Linnen met stofomslag. Met buikbandje. ALS NIEUW. Book number: 008548 € 19.00 [Appr.: US$ 23.84 | £UK 15.25 | JP¥ 1896] Catalogue: Poezie
Keywords: 97890282209442 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | - Next page