ascending
descending
found: 25 books

AALDERINK, JAC. (VOORWOORD) / OTTEN, P. (INLEIDING)
Tentoonstelling Oosterse Tapijten in het museum Het Prinsenhof te Delft, 18 december 1948-30 januari 1949.
, Delftsche Uitgevers Maatschappij, 1948. wa., 84p., en afbeeldingen, formaat 13, 5-19, 5cm. - goed
Book number: 98441
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Antiek
Keywords: 18 1948-30 1949.
In shopping cart

More information

BONT, PROF. D/ PAUWELS, DR. C.F./ GEUS, G. DE/ OTTEN, PROF.F/ SALSMANS, PROF. J/ TIMP, DR. P
De Katholieke kerk. Godsdienstleer en Apologie. Deel 1 en 2
Utrecht/Kortrijk: N. V. Zonnewende/ Het Spectrum. De Katholieke kerk. 2e druk, 8vo, softcover met goudopdruk, 2045pp. 1e deel: boek 1-13, 2e deel: boek 14-25. Bijbeldruk. Handtekening v. e. op schutblad. Hoekjes band zijn licht gevouwen. Kleine roestvlekjes op snede deel 1 verder beide delen in goede staat. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 80608.REC
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: De Katholieke kerk.
In shopping cart

More information

BRUYNZEEL, J.P. / OTTEN, A. / PLATE, A.
Prae-Adviezen uitgebracht door Bruynzeel, J.P./Otten, A./Plate, A. voor de vereen. "Bouwkunst en Vriendschap", "Opbouw" en den "Kring Rotterdam van den Bond van Ned. Architecten" over de vraag: welke maatregelen kunnen door de overheid der stad Rotterdam worden genomen om te bevorderen, dat voldaan wordt aan redelijke architectonische eisen…..(etc etc)…
Rotterdam n.p. n.d. (1924). Original wrappers, 24x16, 16 pp.
Book number: 9775
€  135.00 [Appr.: US$ 169.37 | £UK 108.25 | JP¥ 13473]
Catalogue: ARCHITECTURE
Keywords: aesthetic policy, architecture policy, rotterdam.
In shopping cart

More information

 -
COHEN, JOB. (INL.) SCHOUTEN, WIEGERSMA, MORRIËN, DEF P., OTTEN, BRASSINGA ET AL.
Ja, ik wil. Gedichten voor Willem-Alexander en Máxima.
Meulenhoff: Amstedam, 2002. Boekenbalgeschenk. Gebonden oranje linnen, 46pp, inclusief buikbandje.
Book number: 16786
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

GERLAGH, A. W. / L. P. KASTELEYN/ P. J. KLAPWIJK/ M. J. C. OTTEN (AUTEURS)
Pronk met pen en penseel. Cornelis Pronk (1691 -1759) tekent Noord-Holland
De Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1997. Geb. en geïll. met s.o. 296 pag.
Book number: 101466870
€  35.50 [Appr.: US$ 44.54 | £UK 28.5 | JP¥ 3543]
Keywords: Topografie
In shopping cart

More information

HARTOG, P.A. & MOLENKAMP, A. / OTTEN, J.H.M.
Kwaliteit van administratieve dienstverlening. Managen is integreren
Kluwer , 2007. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 264. ISBN: 9789026716799. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U888968
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Catalogue: Economie
Keywords: 9789026716799
In shopping cart

More information

HARTOG, P.A. & MOLENKAMP, A. / OTTEN, J.H.M.
Kwaliteit van administratieve dienstverlening
Kluwer , 1992. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 264. ISBN: 9789026716799. Cond./Kwaliteit: Als nieuw.
Book number: U1865214
€  57.50 [Appr.: US$ 72.14 | £UK 46.25 | JP¥ 5739]
Catalogue: Economie
Keywords: 9789026716799
In shopping cart

More information

HARTOG, P.A. & MOLENKAMP, A. / OTTEN, J.H.M.
Kwaliteit van administratieve dienstverlening
Kluwer , 1992. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 264. ISBN: 9789026716799. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1010369
€  45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
Catalogue: Economie
Keywords: 9789026716799
In shopping cart

More information

HARTOG, P.A. & MOLENKAMP, A. / OTTEN, J.H.M.
Kwaliteit van administratieve dienstverlening
Kluwer , 1992. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 264. ISBN: 9789026716799. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1964066
€  49.50 [Appr.: US$ 62.1 | £UK 39.75 | JP¥ 4940]
Catalogue: Economie
Keywords: 9789026716799
In shopping cart

More information

KOOGER, J.P. / OTTEN, W. / OUT, J.V.M. / E.A.
Nederlandse Historien. Jaargang 11. - Jaargang 12 en Jaargang 13. Met o.a.: Joods leven in de Achterhoek. - Iets over Espelo en omgeving. - Enkele facetten van het 18e eeuwse Laren (NH)
, , 1977 / 1978 / 1979. wt., 3 Jaargangen, Formaat 19-26-7cm., in kunststof map. -
Book number: 92393
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Catalogue: Tijdschriften
Keywords: Nederlandse Historien. Jaargang 11. - Jaargang 12 en Jaargang 13. Met o.a.: Joods leven in de Achterhoek. - Iets over Espelo en omgeving. - Enkele facetten van het 18e eeuwse Laren (NH)
In shopping cart

More information

LORM DE A.J.(VOORWOORD) OTTEN P. MR. / EA.
Het Nabije Oosten
Arnhem, Gemeentemuseum. 1960, 1e Druk. Pictorial Cover, 22 cm x 18 Cm. Ill.: Naar Foto's. 17 blz. informatie daarna 22 afbeeldingen in zwart-wit. Gewicht: 130 gram. Very Good.
Book number: 006573
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Kunst
Keywords: Tapijten Keramiek Kunst Naar Foto's
In shopping cart

More information

OTTEN, IR. P. PRESIDENT VAN PHILIPS.
Afscheidsrede.
Eindhoven., Philips., 1961. 45 toeren plaat met zijn afscheidsrede. op de B-kant speelt de Philips Harmonie o.l.v. dirigent Schorer de ir. Otten mars. opde hoes: foto van Otten op de voorgrond, Philipsfabrieken op de achtergrond.
Book number: 10375
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Brabant disque litteraire
In shopping cart

More information

OTTEN, MR. F.P.J.,
Bestuurlijke Verkenningen. Deel 30: Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer.
1980 (HB, stofomsl., lin., goudopdr., 393 pag., arch., goed ex., 1e dr. ) 's-Gravenhage. VUGA.
Book number: 73371
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

OTTEN, P.
Catalogus Van de Tentoonstelling Van Oostersche Tapijten in Het Rijksmuseum (Catalogue of the Exhibition of Oriental Rugs in the Rijksmuseum)
Amsterdam: Vereeniging voor Oostersche Tapijtkunde, 1946. Paperback. Illustrated by 32 black and white; An exhibition catalog of rugs from a private Dutch collection of great quality.; 0.5; 112 pp.. Very Good-; 5 x 7.5 Paperback in Very Good condition. Minor chips and tears to spine.
Book number: BOOKS004234I
USD 60.00 [Appr.: EURO 48 | £UK 38.5 | JP¥ 4773]
Keywords: Textiles Weaving Rugs Carpets Oriental Rugs Oriental Carpets
In shopping cart

More information

OTTEN, M.H.P.
Het machtige raderwerk staat stil
Uitgever: Kluwer Jaar: 2004 , druk 1. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789014092928
Book number: 47214
€  27.77 [Appr.: US$ 34.84 | £UK 22.25 | JP¥ 2771]
Keywords: 9789014092928
In shopping cart

More information

OTTEN FELIX O.P. PROF & PAUWELS C.F. O.P. DR
De meest gemaakte moeilijkheden
Kortrijk, Zonnewende, 1939. Hardcover linnen met goudopdruk 107 pp. In de reeks De Katholieke Kerk, Godsdienstleer en Apologie. Very good/Très bel état/Sehr gut/Zeer goed
Book number: 19390035
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: RELIGION
In shopping cart

More information

OTTEN, P. ( INL.)
Oosterse tapijten, tentoongesteld door de Ver. voor Oosterse tapijtkunde, Delft, Prinsenhof, 1949, 84 pag. + 48 platen.
Price outside EU (no VAT): euro 18
Book number: 37647
€  19.08 [Appr.: US$ 23.94 | £UK 15.5 | JP¥ 1904]
Keywords: /Textielgeschiedenis
In shopping cart

More information

OTTEN, P. (INTRODUCTION),
Oosterse Tapijten: Tentoongestel door de Vereniging voor Oosterse Tapijtkunde Stedelijk Museum Het Prinsenhof, Delft, 18 December 1948-30 Januari 1949. [Eerste druk; First edition].
Delft, Delftsche Uitgevers Maatschappij, [..], 1948. Small 8°. Original wrappers. 84pp. of preface by Jac. Aalderink, introduction and descriptive catalogue listing 135 tapestries and rugs, including dimensions and lenders'names. 47 captioned monochrome illustrations on 24 plates at rer, including lenders'names, name-lists of Association's board members and lenders, errata-slip loosely inserted, [[6]pp. of sponsoring adverts. at rear end. Dutch language descriptive and illustrated catalogue of an exihition o Eastern Tapestries and Rugs, kept at the Delft municipal museum 'Het Prinsenhof, organized by the dutch national association of Oriental tapestry dealers. Illustrates and describes rugs from Asia Minor and the Middle East. Good copy.
Book number: 53414
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Keywords: exhibition catalogue delft prinsessehof asia minor middle east persia turkey rugs tapestry tapijten history culture legacy heritage fabrics warp weft
In shopping cart

More information

OTTEN, F.P.J.M.
Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer. Der bescherming van het leefmilieu via het instrumentarium van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Serie: Bestuurlijke Verkenningen. 30.
's-Gravenhage. VUGA Boekerij. 1980. 8°. 391pp. Or.linn.
Book number: 45857
€  13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
Keywords: Sociologie,Sociology, Pedagogiek, Pädagogiek, Education, Politiek, Politics, Politik
In shopping cart

More information

OTTEN, F.P.J.M.
Ruimtelijke ordening en milieubeheer : de bescherming van het leefmilieu via het instrumentarium van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Diss.
Den Haag : VUGA,1980. Orig. cloth binding. Dustjacket. xviii,397 pp. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN 9060954033
Book number: #13451
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: doos, RECHT *, *2006-100 ned. recht. 9060954033
In shopping cart

More information

OTTEN, P.
Schaduwen verzen
W. L. & J. Brusse's Uitgeversmaatschappij n.v., Rotterdam, 1926, 1e druk. Gebonden, linnen, goudopdruk, leeslint. Gedrukt van de Hollandsche Mediaeval van S. H. de Roos op Antique de Luxe. Omslag- en bandversiering zijn ontworpen door Prof. R. N. Roland Holst, het boekmerk door Dr. H. P. Berlage. Exx 160, dit is no 42. Pp 96. als nieuw ex.
Book number: bn18648
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: Bibliofiel
Keywords: bibliofiel, poëzie, nederlands, P. Otten, oorspronkelijk, Berlage, Roland holst.
In shopping cart

More information

OTTEN, P.
Schaduwen.
Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1926. Oorspr. omslag met gouden belettering en versiering. 8vo. 96 pag. Oplage van de poeziebundel is 160 exemplaren; dit exemplaar is genummerd 117. De omslag- en bandversiering zijn ontworpen door R.N. Roland Holst, het boekmerk door H.P. Berlage. Voorscharnier hersteld, toch GOED EXEMPLAAR
Book number: 65387
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

 -
OTTEN, P.
Schaduwen
W. L. & J. Brusse, 1926, gebrocheerd, nr. 69 van 160. goed.
Book number: S-00651
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

OTTEN, IR. P.F.S.
Verbreiding van welvaart over de wereld.
Eindhoven, Philips, 1960. Orig. omslag. 12pp. [rede]
Book number: 12982
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Ambacht/Techniek
Keywords: ambacht/techniek electronica radiotechniek/televisietechniek Philips geschiedenis/politiek Nederland Eindhoven regionale geschiedenis economie/business/financien management/organisatie/communicatie
In shopping cart

More information

THEROUX P., BROKKEN J., OTTEN C., BOURGONJE F., KURPERSHOEK M.
Atlas 8
Atlas, 1994, 160 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 250873&300F
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search