ascending
descending
found: 46 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

BOURBON, MR. LOUIS DE ; COOLEN, ANTOON ; DUINKERKEN, ANTON VAN ; ENGELMAN, JAN ; OOSTEN, A. J. D. VAN ;
De Gemeenschap 1935
11e jaargang, compleet. Uitgeverij De Gemeenschap, Utrecht, 1935. Gebrocheerde nummers. Maandblad. 11 nummers juli/aug. in één nummer. Medewerkers o.a. J. C. Bloem, J. W. F. Werumeus Buning, Clara Eggink, Jan Campert, Pierre Kemp. Tekenaars o.a. J. Cantré, Charles Eyck, Joep Nicolas, Leo Gestel, Lambert Simon, Henk Wiegersma. Goede set.
Book number: jn50402
€  42.50 [Appr.: US$ 53.32 | £UK 34.25 | JP¥ 4242]
Catalogue: Periodiek
Keywords: proza, poëzie, literatuur, geillustreerd, rooms-katholiek, politiek, nederlands
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H. / OOSTEN A. J. D. VAN
MODERNE NEDERLANDSCHE RELIGIEUZE LYRIEK.
Lochem, "De Tijdstroom" N.V. 1938. 1e druk 364 pp. linnen gebonden. Rug enige verkleuring. Roestvlekjes sneden. Bijeengebracht en ingeleid door Jan H. Eekhout en A. J. D. van Oosten. in goede staat
Book number: 39515
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse poëzie, Religie
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN.H. / OOSTEN, A.J.D.VAN (RED.)
Moderne Nederlandsche religieuze lyriek bijeengebracht en ingeleid door Jan.H. EEKHOUT en A.J.D.VAN OOSTEN
Lochem, De Tijdstroom. Gebonden, linnen. 2e vermeerderde druk. 12 x 21,5 cm.14 x 21 cm. Inscr.: . 361 pp., rugje verkleurd,. goed-.
Book number: 11920
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H. EN A.J.D.VAN OOSTEN.
Moderne nederlandsche religieuze lyriek.
Lochem 1938, linn. 375 p.
Book number: 15162
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
In shopping cart

More information

EEKHOUT JAN H. - VAN OOSTEN A.J.D.
Moderne Nederlandsche religieuze lyriek
Lochem, 361 .pp, hard cover, 13 x 22 cm. Bijeengebracht en ingeleid door J.H. Eekhout en A.J.D. Van Oosten, Band wat verkleurd/Discolouration, Naam op titelpagina/Name on title page, 2e vermeerderde 1e druk/edition/édition/Ausgabe. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 144017&121A
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Religie
Keywords: Religie
In shopping cart

More information

 -
MANCHE, LOU - OOSTEN, A.J.D. VAN .
Glorie des Harten: Een bundel eenvoudige verzen versierd met penteekeningen van Lou Manche.
Heemstde, De Toorts N.V., 1937. Old colonial white, red & black (checkered gingham) style-cloth over boards, 28 x 21 pp., 47 pp. text printed on heavy uncut paper (' in halfvette Hollandsche Mediaeval met Grotius-kapitalen') with illustrations, including 4 original HAND-COLOURED drawings by Lou Manche. From a very limited edition of thirty (totally 500) copies, numbered (III) by hand and signed by the author in colophon. Nice copy bound in 'boerenbont'-cloth.
Book number: 18134
€  175.00 [Appr.: US$ 219.56 | £UK 140.25 | JP¥ 17465]
Keywords: Dutch Artists 20th Century
In shopping cart

More information

OOSTEN, VAN A.J.D.
BONT BALLET
Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar N.V. - 1939. Slappe kaft. Veel roestplekjes. Ingenaaid, zit aardig in de band. 78 pag.
Book number: 3892
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

 -
VAN OOSTEN, A.J.D.
De dag beweegt. [Libellen-serie nr. 170]
Baarn, Van Bosch en Keuning (eerste druk) slappe kaft, 38 pag., porto 2,00 euro, kaft verkleurd verder in goede staat..
Book number: MP601/38631
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

OOSTEN, VAN A.J.D.
DE DAG BEWEEGT. Libellen-Serie Nr. 170.
Baarn, Bosch & Keuning - z.j.. Slap kaftje/ingenaaid. Ex-libres, keurig. 39 pag.
Book number: 6065
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: verzen
In shopping cart

More information

OOSTEN, A. J. D. VAN.
De Dag Beweegt
Baarn, Bosch En Keuning. Ingenaaid. Good.
Book number: 019847
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Poezie, Poetry
Keywords: Libellen Reeks170
In shopping cart

More information

OOSTEN, A.J.D.VAN
Elsje Katrina. Een jeugdliefde in 't Laagland
Poirtersfonds, eindhoven, 2e druk, 266 blz, goed, gelijmd hardcover
Book number: 8146127
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

OOSTEN, A.J.D.VAN
Elsje Katrina. Een jeugdliefde in 't Laagland
Eindhoven, Poirtersfonds, 2e Druk. Geb./hardcover, 266p., G,
Book number: 19332
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
In shopping cart

More information

OOSTEN, A.J.D. VAN
GEDICHTEN VOOR DE GENERATIE 1945. KLEIN CARNAVAL. Cordon-reeks no. 2.
Copyright N.V. Boekdrukkerij "Helmond, Helmond 1945. Slap kaftje/geniet. Piepklein scheurtje bij rug. Netjes. 18 t/m 31 pag.
Book number: 16546
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: gedichten; oorspronkelijk
In shopping cart

More information

OOSTEN, A.J.D. VAN & MANCHE, LOU
Glorie des harten. Een bundel eenvoudige verzen
1937. Linnen band met stofomslag. Pp: 47. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U738375
€  60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

OOSTEN, A.J.D.VAN
Groote Processie ter eeren van Onze Lieve Vrouwe Maria van Jesse
1932. Ill.: 4 Reproducties. 19p., G, In: De Gemeenschap. 8e jrg. no. 5-6
Book number: 18900
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

OOSTEN, A.J.D.
De intocht.
Amsterdam: Holland, 1930. 1e dr. 48 p. Papieren omslag. .
Book number: 11446
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

OOSTEN, A.J.D.VAN,
De intocht, (gedichten),
A'dam, Uitg.Mij. Holland, 1e dr.1930, 46p., Linnen & omsl., Handgeschreven opdr. aan M(ia) Mees-Verwey op Franse titelp. Nog eens gesigneerd op titelp., Hapje uit en scheurtje in omsl.,
Book number: 2918
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Keywords: nederlands gesigneerd
In shopping cart

More information

OOSTEN, A.J.D. VAN
De Intocht.
Amsterdam, Uitgev. Holland. 1930. Geniet. Groen linnen hard coveromslag met opdruk. Omslag licht smoezelig. 46 pp.
Book number: 0023872
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

OOSTEN SLINGELAND, DR. J.F. VAN & A.D.M. VELDHORST [EDS.].
Kadastrale atlas van Gelderland. Rozendaal. Tekst & kadastrale gegevens.
Arnhem. Stichting Werkgroep Kadastrale Atlas Gelderland. 1989. Original publisher's stapled wrappers, pictorial frontcover, 2nd revised and enlarged edition, oblong shaped 4to; 48pp.text with tables and illustrations, appendices, references. 7 folded maps in rear-pocket. Very fine copy. ISBN: 90-71988-07-4.
Book number: 14749
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: 9071988074
In shopping cart

More information

OOSTEN, A.J.D.
Klein carnaval: gedichten voor de generatie 1945
Helmond, Helmond, 1945. papier, 31 pp. Cordon-reeks 2. Verkleurd.
Book number: 10366
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
In shopping cart

More information

OOSTEN, A.J.D. VAN,
Rutschbaan,
A'dam/A'pen, De Spieghel/Het kompas, 1e dr.1936, 118p., Ing., Zeldzaam.,
Book number: 14533
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

OOSTEN, A J D VAN
Tijd der nooden : een bundel tijds-verzen
's-Gravenhage, 't Center voorjaar 1934 1e dr. - Opgedragen aan Koos van Doorne. - Gebrocheerd
Book number: F67672
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: nederlandse literatuur/poëzie
In shopping cart

More information

 -
OOSTEN, A.J.D. VAN
Tijd der nooden
's-Gravenhage, 'T Center', 1934. 1e druk. 50 pp. Een bundel tijds-verzen. Papieren band. maat boek hxb 198 x 139 mm. Goed.
Book number: 3514
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

OOSTEN, A.J.D. VAN.
Tweesprong.
Eindhoven, Het Poirtersfonds, (1938). Orig. linnen band. 198pp.
Book number: 20150
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland proza scheepvaart scheepsbouw maritieme roman Friesland jeugdboeken
In shopping cart

More information

OOSTEN VAN, A.J.D.
Tweesprong
Eindhoven, Het Poirtersfonds. 1938. gebonden, harde kaft in linnen met opdruk oceaanstomer, 198 pp, verkleurd, goed.
Book number: 001930
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
Keywords: Roman
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search