ascending
descending
found: 54 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

EDMOND VAN OFFEL
6e Jaarboek Van de Scalden 1902 ? 1903
Antwerpen, Scalden. 1903. Decorative Cloth. Karel Collens eene studie door Edmond Van Offel, studie gewijdt aan de veel te vroeg gestorven kunstenaar, 51pp.rijkelijk geïllustreerd met tekeningen van Karel Collens + 4 platen buitentekst (waarvan 2 in kleur), 22cm. in oblong, originele linnen uitgeversband, roestplekjes in tekst , de linnen uitgeversband is prachtig versierd met diepgestempeld lederen versiering met vermelding " Karel Collens" en "Scalden 1902" .Waarschijnlijk betreft het hier "Scalden 1902" gedrukt in 1903 en niet zoals collega's vermelden "Scalden 1903". men kan het boek afsluiten met linten, gedrukt bij J.-E. Busschmann, ondanks de roestvlekken toch in goede staat, zeer zeldzaam. Good.
Book number: 003883
€  170.00 [Appr.: US$ 213.28 | £UK 136.25 | JP¥ 16966]
Catalogue: Arts
Keywords: Scalden 1902
In shopping cart

More information

EDMOND VAN OFFEL
De Beproeving Scalden Xiiie Jaarboek1910
Antwerpen, Scalden. 1910. Decorative Cloth. Ill.: Van Offel Edmond. Gebonden in goudkleurige linnen band met opdruk, 17,5x16cm. 64 blz. tweekleurendruk rood / zwart, prachtige tekeningen van Edmond Van Offel Antwerpen, De Scalden, 1910 13e jaarboek, gedrukt bij Buschmann. Tekeningen van Edmond van Offel. bindwerk A. Pollmann & Zonen, gedrukt op papier Van Gelder Zonen, Prima staat. Very Good.
Book number: 003881
€  150.00 [Appr.: US$ 188.19 | £UK 120.25 | JP¥ 14970]
Catalogue: Arts
Keywords: Van Offel Edmond
In shopping cart

More information

EDMOND VAN OFFEL
Spreekwoorden de Scalden Xie Jaarboek 1908
Antwerpen, Scalden. Decorative Cloth. Ill.: Edmond Van Offel e.a. weekleurendruk zwart / rood, frontispice, 155 x 155mm. 72pp. overvloedige buitenteksttekeningen in kleur en z/w. Antwerpen, De Scalden, 1908 Tekst door Edmond van Offelen. Z/W en kleur houtsnedes o.a. Edmond Van Offel, Jacobs, Pol Dom, Marten Vanderloo, E. Van Averbeke, RB, Elliott, J. Baetes, V.D.K. Posenaers, e.a. Bindwerk van het Huis Van Os - De Wolf. Goede staat. 71 blz, oblong, 16 x 16 cm, decoratieve Band, zeer zeldzaam. Very Good.
Book number: 003879
€  150.00 [Appr.: US$ 188.19 | £UK 120.25 | JP¥ 14970]
Catalogue: Arts
Keywords: Edmond Van Offel E.A.
In shopping cart

More information

FRANCE FRÉDERIC DE - EDMOND VAN OFFEL (ILLUSTRATOR)
Métopes et Triglyphes.
Paris, Offenstadt, 1901, in-8°, 18 x 11,5 cm, 75 pp, printed by Buschmann (Antwerp) on heavy laid paper, illustrations by Edmond van Offel in Art Nouveau style, (printed in black/white and also in sanguine). Bound in tobacco coloured boards, original wrapper bound in. Frontwrapper very slightly soiled, last leaf partially and evenly browned. Still a fine/good copy.. .
Book number: 20861
€  80.00 [Appr.: US$ 100.37 | £UK 64.25 | JP¥ 7984]
In shopping cart

More information

LYNEN, AMÉDÉE & OFFEL, EDMOND VAN
L'enseignement professionel en Belgique. Série de conférences faites à la Maison du Livre en 1921
1922. Paperback. Pp: 100. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U966735
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

OFFEL EDMOND VAN - EDWARD PELLENS - EMIEL VAN AVERBEKE - KAREL COLLENS -EUGÈNE VAN MIEGHEM (ILLUSTRATORS)
3de JAARBOEK der Scalden Kalender voor 't Jaar Negentienhonderd (1900).
Antwerpen, De Scalden, Drukkerij de Vos, 1899, small oblong in-4°, 18 x 19 cm, ca. 40 nn pp, printed in black, with woodcut illustrations and woodcut borders by E. van Averbeke, Edmond van Offel, Eugène van Mieghem, Karel Collens , Fritz Hanno, Alfried Van Neste a.o. Contains some poems by Lodewijk Verhees, Prosper van Langendonck, Guide Gezelle, Pol de Mont, Edmond van Offel. M. Rudelsheim. Original publisher's full vellum with on the frontcover a blind stamp of the Scalden. Some remains of silk ties. Some pages slightly foxed but still a fine/good copy.. .
Book number: 26406
€  175.00 [Appr.: US$ 219.56 | £UK 140.25 | JP¥ 17465]
In shopping cart

More information

OFFEL - EDMOND VAN
6de jaarboek van de Scalden 1903, Karel Vollens eene studie
Antwerpen, De Scalden, 1903. 21,5 x 26 cm - 51 pgs - origineel linnen met op voorplat twee lederen blindgestempelde vignetten met tekst: K.COLLENS / De SCALDEN 1902 - illustraties K. Collens - platten een beetje bruin gevlekt, binnen een beetje roestplekjes, lintje voor het toebinden afgebroken maar toch goed ex.
Book number: 00130
€  110.00 [Appr.: US$ 138.01 | £UK 88.25 | JP¥ 10978]
Catalogue: Fine Printing
Keywords: scalden - antwerpen - bushmann
In shopping cart

More information

 -
VAN OFFEL, EDMOND.
ADRIAAN.
Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1943., 19432 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, rode titel imprint, 14,5x20cm., 346 pp.,niet-gesneden.
Book number: 1004
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: litérature letterkunde letteren belgie belgië belgique belgium flamand vlaams flemish
In shopping cart

More information

OFFEL EDMOND VAN
Antwerpen 1900.
Antwerpen, De Sikkel, 1950, in-8°, 183 pp, één van 500 genummerde exemplaren op 'Featherweight'. Moderne rode halflinnen band. Omslag bewaard.. .
Book number: 1005
€  22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196]
In shopping cart

More information

OFFEL, EDMOND VAN
Antwerpen 1900.
Antwerpen. De Sikkel. 1950. Original publisher's sewn cream paperback, pictorial frontcover, 8vo: 184pp. illustrated. Line-drawings by the author. Fine copy. Printed in 550 numbered copies. This is nr. 453
Book number: 13826
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

VAN OFFEL EDMOND
Antwerpen 1900
de dageraad, 1983, 184 .pp, soft cover, 13 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 310510&HA
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Antwerpen Anvers Antverpiana
In shopping cart

More information

OFFEL, EDMOND VAN.
Antwerpen 1900.
Antwerpen; De Dageraad; 1983; z.d.; 183 pag.; paperback; Omslag verschoten. -
Book number: 09802
€  9.60 [Appr.: US$ 12.04 | £UK 7.75 | JP¥ 958]
Keywords: Nederlands.
In shopping cart

More information

OFFEL EDMOND VAN
Atelier Van Offel
In-4°.
¶ 12 houtsneden + 1 originele tekening. Alle met stempel Atelier Edmond van Offel.
Book number: 1857
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Catalogue: Belgian Art
Keywords: Edmond van Offel, antwerpse kunstenaars,
In shopping cart

More information

OFFEL EDMOND VAN
De Beproeving, met teekeningen van den schrijver. XIIIe Jaarboek van de Scalden.
Antwerpen, De Scalden, printed by Buschmann, small nearly square in-8°, 16 x 17,5 cm, 64 pp, printed in red and black, all pages with an intricate floral border printed in red, text and illustrations by Edmond van Offel. Original gold colored cloth. Binding slightly dusty, two or three pages with a faint marginal stain, but a fine copy.. .
Book number: 6329
€  110.00 [Appr.: US$ 138.01 | £UK 88.25 | JP¥ 10978]
In shopping cart

More information

OFFEL, EDMOND VAN
Van Boerke Slim en de drij beenhouwers. & De bloedkaros.
Antwerpen, L. Opdebeek - Uitgever, 1927. Or. geniet omslag, 16p.
¶ "Penteekeningen van E. van Offel". Omslag iets verkleurd; nummer op titelpagina; verder goed exemplaar.
Book number: 27336
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Offel, Edmond van Opdebeek, L.
In shopping cart

More information

OFFEL EDMOND VAN - FRÉDÉRIC DE FRANCE ( TEXTE )
Edmond van Offel.
Paris, Librairie L Borel, 1902, in-4° carré, 63 pp, illustrations en noir/blanc, broché, couverture originale. Imprimée par Buschmann à Anvers. Intérieur avec légères rousseurs, couverture abimée avec perte de papier, dos renforcé avec ruban de papier brun.. .
Book number: 36103
€  60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988]
In shopping cart

More information

OFFEL, EDMOND VAN
Feestalbum 1889-1909. XIIde Jaarboek.
Antwerpen, Uitgave van 'De Scalden', 1909. Or. gold decorated cloth, 62+2pp. Ca. 19,5 x 16 cm.
¶ "XIIe Jaarboek." With 28 full-page photo-illustrations, full-page and in texto-engravingsl by i.a. Edmond van Offel, Pol Dom, T. Jacobs, Jules Baetes, E. van Averbeke, E. Pellens, Printed in red and black by J.-E. Buschmann; bound by "Huis Van Os-De Wolf, Antwerpen". Fine copy. Cfr. Vlaamse bibliofiele uitgaven 16.
Book number: 28067
€  135.00 [Appr.: US$ 169.37 | £UK 108.25 | JP¥ 13473]
Catalogue: Folklore
Keywords: Averbeke, E. Van Baetes, Jules Bibliofilie Buschmann, J.-E. Dom, Pol Geïllustreerde uitgaven Jacobs, T. Offel, Edmond van Os, Van - De Wolf Pellens, Edward Scalden, de Symbolisme Van Os-De Wolf Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

OFFEL, EDMOND VAN
Van Fikske Tantefeer den Uitvinder.
Antwerpen, L. Opdebeek, Uitgever, 1928. Or. omslag, 16p.
¶ Illustraties van Edmond van Offel. Achteromslag bovenaan gedeeltelijk verdwenen; verder goed exemplaar.
Book number: 27293
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Offel, Edmond van Opdebeek, L.
In shopping cart

More information

OFFEL EDMOND VAN
De Getijden.
Antwerpen, Vlaamsche Boekhandel, Lod. Opdebeek, 1910, in-8°, genaaid, orig. omslag, met illustraties van de auteur. (Omslag groezelig, lichte roestvlekken op de meeste pagina's).. .
Book number: 21797
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
In shopping cart

More information

VAN OFFEL EDMOND
De getijden
Antwerpen, 1910, 130 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. foxing/roestvlekjes, Spine damaged/rug beschadigd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 70116&127B
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

OFFEL, EDMOND VAN,
De getijden;
Antw., Vlaamsche Boekhandel, 1910, 1e, 132p., ing., ills., wat los in (besch.) omslag,
Book number: 20145
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

OFFEL, EDMOND VAN
De Getijden
Antwerpen, Vlaamsche Boekhandel, 1910. 21 x 15,5 cm - 132 pgs - originele omslag (soft cover) gen. - omslagtekening en ills. van de auteur - op voorste deel van de omslag: naam overschreven met stift, eerste schutblad: vermelding: dit werk werd bekroond,.. niet echt storend foto op verzoek) - Janssen 8.
Book number: 00207
€  27.00 [Appr.: US$ 33.87 | £UK 21.75 | JP¥ 2695]
Catalogue: Literature
Keywords: van offel
In shopping cart

More information

VAN OFFEL EDMOND
De getijden
Antwerpen, 1910, 131 .pp, Genaaid/Broché, 15 x 20 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert door de auteur. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 250977&2C
€  45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

 -
VAN OFFEL, EDMOND.
DE GETIJDEN.
Antwerpen, Opdebeek, 1910.**, Gebrocheerd, originele geïllustreerde uitgeversomslag in kleur, omslag met kleine roetsvlekjes, 15x20,5cm, 131pp, geïllustreerd z/w, mooi exemplaar.
¶ Met 4 pentekeningen van De befaamde artiest; Van Offel, tijdgenoot van Pol de Mont, Pellens, Vanneste, Van Mieghem etc,.
Book number: 8434
€  60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988]
Keywords: litérature literature literatuur letterkunde belgie belgië belgium belgique flemish flamand vlaams
In shopping cart

More information

OFFEL, EDMOND VAN
Van 't Jongske, dat bij den Duivel naar school ging.
Antwerpen, L. Opdebeek - Uitgever, 1932. Or. geniet omslag, 16p.
¶ "Met Penteekeningen van den Schrijver". Ruggetje "door"; verder goed exemplaar.
Book number: 27294
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Offel, Edmond van Opdebeek, L.
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search