| ||||
|
|
|
|||
| found: 59 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Van En over Jac. Van Hattum Brussel, Manteau. 1969. Soft cover. Book, Dit boek bevat het beste uit heel van Hattums oeuvre. Het bevat werk zowel uit alle gepubliceerde bundels als uit volkomen onbekende, nooit uitgegeven geschriften van de dichter en prozaïst. Naast een bloemlezing is dit ook een levensbeschrijving van Jac. van Hattum. Good/No Jacket. Book number: 4268 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Proza | In shopping cart More information div> |
Van en over Jac. van Hattum; Brussel/Den Haag, Manteau, 1969, 1e, 144p., garenloos, omslag Stefan Mesker, Maerlantpocket 16, ex libris, Book number: 9043 € 5.75 [Appr.: US$ 7.21 | £UK 4.75 | JP¥ 574] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Autodafé. Bruss./Den Haag, Manteau, 1967. Oorspr.omslag. Oplage 150 genummerde exx. Book number: 2484 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; Genummerd / Numbered | In shopping cart More information div> |
Herman Teirlinck Den Haag, Manteau, 1965. 15 foto's, 243 pp - linnen, stofomslag Book number: 27554 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Biography
Keywords: Literature | In shopping cart More information div> |
Herman Teirlinck Manteau, 1965, 243 .pp, hard cover/dust jacket, 14 x 21 cm. Omslag verkleurd/Cover discoloured. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven) Book number: 261629&LIT € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Herman Teirlinck Manteau, Brussel/ Den Haag, 1965. 1ste. Ingenaaid, hardcover met verguld bandstempel, stofomslag, 242 pp., register, fotokaterns met totaal 15 foto's, foto teirlinck op frontispice. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 16849 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
HERMAN TEIRLINCK, Brussel, Manteau, 1965, 1e druk, 244 blz., linnen met licht besch. stofomslag; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . Foto's. Book number: 23817 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Herman Teirlinck. Brussel / Den Haag. Manteau. 1965. 8°. 243pp. Or-linn. met besch. Stofomslag. 15 Illustr. Register. Book number: 24388 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
Herman Teirlinck Manteau 1965, 243 pag., linnen, omslag, ills, register, 14x21, conditie goed. Book number: 59123 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Nederlandstalige auteurs | In shopping cart More information div> |
Herman Teirlinck Brussel, Manteau. 1965, First Edition. Gebonden Met Omslag with dust jacket. 243p. Goed/Fair. -- Champ ClarkBook number: 016128 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literature
| In shopping cart More information div> |
Herman Teirlinck Brussel, Manteau, 1965. Linnen met stofomslag, 243 pp. Scheurtje in stofomslag. Book number: 11073 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Herman Teirlinck. Brussel, Manteau, 1965. 1ste druk, 243blz., formaat 14-21cm., ingebonden linnen. - goed Book number: 16955 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur
Keywords: Herman Teirlinck. | In shopping cart More information div> |
Herman Teirlinck. (Brussel - Den Maag), Manteau, (1965). Or. linnen met omslag, 243+1p. ¶ "Geïllustreerd met vijftien foto's."; met naamregister. Omslag verkleurd en iets beschadigd aan de randen; goed exemplaar. Book number: 2131 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Biografieën Nederlandse literatuur Teirlinck, Herman Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Herman Teirlinck. Brussel/Den Haag, Manteau. 1965. 13,5x21cm, 243pp. linnen band met stofwikkel, sleet aan de randen, stofwikkel verkleurd. Book number: 006963 € 8.70 [Appr.: US$ 10.92 | £UK 7 | JP¥ 868] Catalogue: Biography - Biografie
Keywords: Biografie Herman Teirlinck | In shopping cart More information div> |
Herman Teirlinck. Den Haag, Manteau, 1965. 1ste druk, 243blz., formaat 14-21cm., ingebonden hard cover. - goed, bibliotheek exemplaar. Book number: 23315 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
Keywords: Herman Teirlinck. | In shopping cart More information div> |
Herman Teirlinck. Manteau, 1965. 1e. Met vijftien illustraties, gebonden, met originele stofomslag, geïll. 15 ill (facsimile & foto's van auteur & boekbanden), 243p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 9961 € 9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Nederlandstalig,Literatuur Toneel | In shopping cart More information div> |
Herman Teirlinck. Geillustreerd met vijftien foto's. Brussel/Den Haag, Manteau, 1965. Gebonden S.O. 243 p. Mooi exemplaar. Book number: L9504 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
De mens Descartes. Brussel-Manteau, 1960, 314 blz., geb., (geïll.) Book number: 45255 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Filosofie
| In shopping cart More information div> |
Van en over Jac van Hattum. Brussel/Den Haag, Manteau, 1969. Paperback(naam op schutblad). 143pp. 1e dr. [mooi ex.] Book number: 5480 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland poezie secundair | In shopping cart More information div> |
Van En Over Jac. Van Hattum Brussel, Nabt. 1969, First Edition. Pb. 143pp. Very Good. -- Champ-ClarkBook number: 008391 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Biografie / Biography
| In shopping cart More information div> |
Van en over Jac. van Hattum. Brussel/Den Haag, Manteau, 1969. Paperback. 143 p. Maerlantpocket nr. 16. Book number: L9793 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
Van en over Jac. van Hattum. Bruss./Den Haag, Manteau, 1969. 1ste druk. Oorspr.omslag. 144 pag. Book number: 11234 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Studies ; | In shopping cart More information div> |
Van en over Jac. van Hattum. (Brussel/Den Haag), Manteau, 1969. Or. omslag (paperback), 143+1p. ¶ Maerlantpocket nummer 16. Goed exemplaar. Book number: 23849 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Hattum, J. van Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Over psychologie en persoonlijkheid. Wereldbibliotheek, n.d. 101 pp. Wrp. wereldboog reeks. Book number: 38748 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Practische kleurenpsychologie. Amsterdam/Antwerpen, Wereld Bibliotheek, 1961, 4de druk. Linnen band met stofomslag/with dustjacket, 205 pp, 23 x 16 cm. Welke rol spelen kleuren in ons leven. Goed / good. Book number: 21441 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Psychologie - Psychology
Keywords: kleuren, emoties, gevoel, psychologie | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page