ascending
descending
found: 92 books on 4 pages. This is page 1
- Next page

NOLL INGRID
De avondbries.
Amsterdam , Atlas. Tragikomische familiekroniek. Goed. Uitg.1998. ..
Book number: L495
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Roman
In shopping cart

More information

NOLL INGRID
Hell Hath No Fury
London: Collins Crime, 1991. 0002325748. Hardcover. ISBN: 0002325748. Collins Crime 1991; Good to very good in dust jacket. Good+ .
Book number: 15647
GBP 8.00 [Appr.: EURO 10 US$ 12.54 | JP¥ 996]
Catalogue: Mystery
Keywords: 0002325748 German
In shopping cart

More information

NOLL INGRID
Hell Hath No Fury Translated from the German by Ian Mitchell
London: Harper Collins, 1996. 0002325748. Hardcover. ISBN: 0002325748. Harper Collins 1996; Good to very good in dust jacket; 204 pages. Very Good in Very Good dust jacket .
Book number: 12996
GBP 6.00 [Appr.: EURO 7.5 US$ 9.41 | JP¥ 747]
Catalogue: Mystery
Keywords: 0002325748 Germany
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID
Annerose
Atlas. 1999 221pp paperback nwst.
Book number: 101445936
€  10.95 [Appr.: US$ 13.75 | £UK 9 | JP¥ 1092]
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID
Annerose
Amsterdam, Uitgeverij Atlas, 1999. Paperback 21x14. 1e druk. 222 blz. Vertaald uit het Duits door Dick Linthout. Om haar saaie huisvrouwenbestaan in de Duitse provincie te ontvluchten verdiept Annerose zich steeds meer in met symboliek beladen stillevens uit de barok. Prachtige boeketten bloemen, verrukkelijke spijzen en raadselachtige voorwerpen uit voorbije eeuwen doen haar de alledaagse sleur van haar leven vergeten. Maar het gevaar loert. In beangstigende dromen voorziet Annerose onheil. Dit droombeeld wordt werkelijkheid als uit het niets een jonge vrouw opduikt die een opvallende interesse voor Anneroses echtgenoot heeft. Ook haar eigen vriendinnen blijken niet zo betrouwbaar te zijn als ze dacht. Gelukkig krijgt ze steun van haar halfzus Ellen. Dat blijkt hard nodig want plotseling wordt er iemand uit haar directe omgeving dood in bed gevonden..
Book number: B9306
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Roman, Schilderkunst, Huwelijksproblematiek
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID
Annerose
Uitgever: Atlas Jaar: 2000. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789045002057
Book number: 22739
€  12.94 [Appr.: US$ 16.25 | £UK 10.5 | JP¥ 1291]
Keywords: 9789045002057
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID
DE APOTHEKERES.
Amsterdam/Antwerpen, Uitgeverij Atlas - 1995. Typografie: John van Wijngaarden. Paperback. In perfecte staat. 205 pag. Vertaling: Willy Wielek. Omslagontwerp: Marjo Starink. Foto auteur: Klaas Koppe.
Book number: 5709
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: thriller; vertaald
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID:
Die Apothekerin
Zürich : Diogenes, 1994. Roman / Ingrid Noll ., ohne Angabe, 248 S., 8° OU Leinen, Schutzumschlag, guter Zustand
Book number: 211163
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellun
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID:
Die Apothekerin Roman
Zürich : Diogenes, 1994. Roman / Ingrid Noll ., Taschenbuchausgabe, 248 S., 19 cm Pbck, guter Zustand
Book number: 152066
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellun
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID:
Die Apothekerin
Zürich : Diogenes, 1994. Roman / Ingrid Noll ., Taschenbuchausgabe, 248 S., 19 cm Pbck, gut
Book number: 136599
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellun
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID
Die Apothekerin.,
Buchgemeinschaft Donauland, Wien 1994, Opb, OU., 255s., in gutem Zustand, [AKA7,5]., Weight appr./Gewicht ca. 600.
Book number: 32209
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID:
Die Apothekerin
Zürich : Diogenes, 1996. Erstauflage, EA 248 S. Kl.-8°, Softcover/Paperback leicht schiefgelesen, sonst guter Zustand
Book number: 235756
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellun
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID:
Die Apothekerin
Zürich : Diogenes, 1994. Roman / Ingrid Noll ., Taschenbuchausgabe, 248 S., 19 cm Pbck, guter Zustand
Book number: 176699
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellun
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID:
Die Apothekerin : Roman. Diogenes-Taschenbuch
Zürich : Diogenes, 1994. Taschenbuchausgabe 248 S. , 18 cm Kl.-8°, kart., Softcover/Paperback guter Zustand
Book number: 239871
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Literatur
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID:
Die Apothekerin
Zürich : Diogenes, 1994. Roman / Ingrid Noll ., Taschenbuchausgabe, 248 S., 19 cm Pbck, gut
Book number: 143978
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellun
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID
Die Apothekerin.,
Diogenes, Zürich 1996, TB., 249s., in gutem Zustand,, Weight appr./Gewicht ca. 600.
Book number: 32210
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID:
Die Apothekerin
Zürich : Diogenes, 1994. Roman / Ingrid Noll ., Taschenbuchausgabe, 248 S., 19 cm Pbck, hinten mit leichtem Knick, sonst guter Zustand
Book number: 190968
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellun
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID.
Die Apothekerin.
Rheda-Wiedenbrück. Bertelsmann Club GmbH. 1994. Orig.Leinen. Orig.Umschlag. 255 Seiten. Sehr gut erhalten.
Book number: 781782
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID:
Die Apothekerin
Zürich : Diogenes, 1994. 248 S. 19 cm Roman. mitSchutzumschlag, guter Zustand
Book number: 259101
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Belletristik
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID
Die Apothekerin.
Zürich Diogenes . Taschenbuch insgesamt guter Zustand, berieben, Gebrauchsspuren am Einband, Zustand 3, Die Apothekerin., Noll, Ingrid gut - gebraucht
Book number: BU208839
€  6.99 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 697]
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID:
Die Apothekerin
Zürich : Diogenes, 1994. Roman., , 248 S., 19 cm Paperback, gut
Book number: 134280
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellung
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID:
Die Apothekerin Roman
Augsburg; Weltbild, 2008. , Lizenzausgabe, 255 S., 8° Pappband, guter Zustand
Book number: 217379
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellun
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID UND THEA [HRSG.] DORN:
Aszendent Mord Tödliche Widder und eiskalte Jungfrauen
[Rheda-Wiedenbrück ; Gütersloh] : RM-Buch-und-Medien-Vertrieb [u.a.], 2000. , Ungekürzte Lizenzaus, 359 S., 21 cm OU EA Pappband, Schutzumschlag, guter Zustand
Book number: 165635
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Varia
Keywords: Astrologie ; Kriminalgeschichte ; Anthologie
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID
De avondbries
Amsterdam/Antwerpen, Atlas, 1998, paperback, goed
Book number: 8104147
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

NOLL, INGRID
De avondbries
Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789025421878
Book number: 11329
€  9.99 [Appr.: US$ 12.54 | £UK 8.25 | JP¥ 997]
Keywords: 9789025421878
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page

New Search