| ||||
|
|
|
|||
| found: 92 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
De avondbries. Amsterdam , Atlas. Tragikomische familiekroniek. Goed. Uitg.1998. .. Book number: L495 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
Hell Hath No Fury London: Collins Crime, 1991. 0002325748. Hardcover. ISBN: 0002325748. Collins Crime 1991; Good to very good in dust jacket. Good+ . -- Ryans BooksBook number: 15647 GBP 8.00 [Appr.: EURO 10 US$ 12.54 | JP¥ 996] Catalogue: Mystery
Keywords: 0002325748 German | In shopping cart More information div> |
Hell Hath No Fury Translated from the German by Ian Mitchell London: Harper Collins, 1996. 0002325748. Hardcover. ISBN: 0002325748. Harper Collins 1996; Good to very good in dust jacket; 204 pages. Very Good in Very Good dust jacket . -- Ryans BooksBook number: 12996 GBP 6.00 [Appr.: EURO 7.5 US$ 9.41 | JP¥ 747] Catalogue: Mystery
Keywords: 0002325748 Germany | In shopping cart More information div> |
Annerose Atlas. 1999 221pp paperback nwst. Book number: 101445936 € 10.95 [Appr.: US$ 13.75 | £UK 9 | JP¥ 1092]
| In shopping cart More information div> |
Annerose Amsterdam, Uitgeverij Atlas, 1999. Paperback 21x14. 1e druk. 222 blz. Vertaald uit het Duits door Dick Linthout. Om haar saaie huisvrouwenbestaan in de Duitse provincie te ontvluchten verdiept Annerose zich steeds meer in met symboliek beladen stillevens uit de barok. Prachtige boeketten bloemen, verrukkelijke spijzen en raadselachtige voorwerpen uit voorbije eeuwen doen haar de alledaagse sleur van haar leven vergeten. Maar het gevaar loert. In beangstigende dromen voorziet Annerose onheil. Dit droombeeld wordt werkelijkheid als uit het niets een jonge vrouw opduikt die een opvallende interesse voor Anneroses echtgenoot heeft. Ook haar eigen vriendinnen blijken niet zo betrouwbaar te zijn als ze dacht. Gelukkig krijgt ze steun van haar halfzus Ellen. Dat blijkt hard nodig want plotseling wordt er iemand uit haar directe omgeving dood in bed gevonden.. Book number: B9306 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Buitenlandse literatuur vertaald
Keywords: Roman, Schilderkunst, Huwelijksproblematiek | In shopping cart More information div> |
Annerose Uitgever: Atlas Jaar: 2000. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789045002057 -- Budget BoekBook number: 22739 € 12.94 [Appr.: US$ 16.25 | £UK 10.5 | JP¥ 1291]
Keywords: 9789045002057 | In shopping cart More information div> |
DE APOTHEKERES. Amsterdam/Antwerpen, Uitgeverij Atlas - 1995. Typografie: John van Wijngaarden. Paperback. In perfecte staat. 205 pag. Vertaling: Willy Wielek. Omslagontwerp: Marjo Starink. Foto auteur: Klaas Koppe. Book number: 5709 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: thriller; vertaald | In shopping cart More information div> |
Die Apothekerin Zürich : Diogenes, 1994. Roman / Ingrid Noll ., ohne Angabe, 248 S., 8° OU Leinen, Schutzumschlag, guter Zustand Book number: 211163 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellun | In shopping cart More information div> |
Die Apothekerin Roman Zürich : Diogenes, 1994. Roman / Ingrid Noll ., Taschenbuchausgabe, 248 S., 19 cm Pbck, guter Zustand Book number: 152066 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellun | In shopping cart More information div> |
Die Apothekerin Zürich : Diogenes, 1994. Roman / Ingrid Noll ., Taschenbuchausgabe, 248 S., 19 cm Pbck, gut Book number: 136599 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellun | In shopping cart More information div> |
Die Apothekerin., Buchgemeinschaft Donauland, Wien 1994, Opb, OU., 255s., in gutem Zustand, [AKA7,5]., Weight appr./Gewicht ca. 600. Book number: 32209 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Die Apothekerin Zürich : Diogenes, 1996. Erstauflage, EA 248 S. Kl.-8°, Softcover/Paperback leicht schiefgelesen, sonst guter Zustand Book number: 235756 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellun | In shopping cart More information div> |
Die Apothekerin Zürich : Diogenes, 1994. Roman / Ingrid Noll ., Taschenbuchausgabe, 248 S., 19 cm Pbck, guter Zustand Book number: 176699 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellun | In shopping cart More information div> |
Die Apothekerin : Roman. Diogenes-Taschenbuch Zürich : Diogenes, 1994. Taschenbuchausgabe 248 S. , 18 cm Kl.-8°, kart., Softcover/Paperback guter Zustand Book number: 239871 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatur
| In shopping cart More information div> |
Die Apothekerin Zürich : Diogenes, 1994. Roman / Ingrid Noll ., Taschenbuchausgabe, 248 S., 19 cm Pbck, gut Book number: 143978 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellun | In shopping cart More information div> |
Die Apothekerin., Diogenes, Zürich 1996, TB., 249s., in gutem Zustand,, Weight appr./Gewicht ca. 600. Book number: 32210 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Die Apothekerin Zürich : Diogenes, 1994. Roman / Ingrid Noll ., Taschenbuchausgabe, 248 S., 19 cm Pbck, hinten mit leichtem Knick, sonst guter Zustand Book number: 190968 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellun | In shopping cart More information div> |
Die Apothekerin. Rheda-Wiedenbrück. Bertelsmann Club GmbH. 1994. Orig.Leinen. Orig.Umschlag. 255 Seiten. Sehr gut erhalten. Book number: 781782 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Literatur / Belletristik
| In shopping cart More information div> |
Die Apothekerin Zürich : Diogenes, 1994. 248 S. 19 cm Roman. mitSchutzumschlag, guter Zustand Book number: 259101 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Belletristik
| In shopping cart More information div> |
Die Apothekerin. Zürich Diogenes . Taschenbuch insgesamt guter Zustand, berieben, Gebrauchsspuren am Einband, Zustand 3, Die Apothekerin., Noll, Ingrid gut - gebraucht Book number: BU208839 € 6.99 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 697]
| In shopping cart More information div> |
Die Apothekerin Zürich : Diogenes, 1994. Roman., , 248 S., 19 cm Paperback, gut Book number: 134280 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellung | In shopping cart More information div> |
Die Apothekerin Roman Augsburg; Weltbild, 2008. , Lizenzausgabe, 255 S., 8° Pappband, guter Zustand Book number: 217379 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Varia
Keywords: Allein stehende Frau ; Partnerschaftskonflikt ; Belletristische Darstellun | In shopping cart More information div> |
Aszendent Mord Tödliche Widder und eiskalte Jungfrauen [Rheda-Wiedenbrück ; Gütersloh] : RM-Buch-und-Medien-Vertrieb [u.a.], 2000. , Ungekürzte Lizenzaus, 359 S., 21 cm OU EA Pappband, Schutzumschlag, guter Zustand Book number: 165635 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Varia
Keywords: Astrologie ; Kriminalgeschichte ; Anthologie | In shopping cart More information div> |
De avondbries Amsterdam/Antwerpen, Atlas, 1998, paperback, goed -- MooiboekBook number: 8104147 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
| In shopping cart More information div> |
De avondbries Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789025421878 -- Budget BoekBook number: 11329 € 9.99 [Appr.: US$ 12.54 | £UK 8.25 | JP¥ 997]
Keywords: 9789025421878 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page