| ||||
|
|
|
|||
| found: 31 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
JOOST VAN DEN VONDEL 1587-1679, Amsterdam, Veen, z.j.(1950), 1e druk, 380 blz., linnen; . Staat: Goed; isbn: geen / none; . Met 48 platen buiten de tekst, Naam schutblad. Book number: 18528 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands voor 1900 VONDEL | In shopping cart More information div> |
JOOST VAN DEN VONDEL 1587-1679, Amsterdam, Veen, z.j.(1950), 1e druk, 380 blz., linnen; . Staat: Goed; isbn: geen / none; . Met 48 platen buiten de tekst, kleine roestvlekjes,. Book number: 17339 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands voor 1900 VONDEL | In shopping cart More information div> |
Joost van den Vondel 1587-1679. Amsterdam, L.J. Veen. z.j. 16x24,5cm, 377pp. hard cover met stofwikkel, naam en datum op de eerste pagina overigens in goede staat. Met 48 platen. Book number: 003021 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Biography - Biografie
Keywords: Biografie Joost Van Den Vondel Poëzie | In shopping cart More information div> |
Leven en werken van Jacobus Bellamy [2 Vols. in 1]. Leiden. E.J. Brill. 1917. Contemporary red cloth spine and corners, gilt title spine, hand-marbled paper-covered boards, thick 4to: Vol. 1: frontispiece portrait, xlviij, 412pp. & Vol. 2: frontispiece, viij, 354pp. clxij. Very fine copy. Book number: 41205 € 50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
| In shopping cart More information div> |
Verzen voor kinderen Amsterdam, 192 .pp, hard cover, 14 x 20 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, Uitgegeven door L.J. Veen. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 160766&367E € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Bloemlezing uit Guido Gezelle`s gedichten Amsterdam, L.J. Veen, 1907 (vierde druk) Gebonden, VIII + 179 pag., porto 2,50 euro . Linnen band. In goede staat.. Book number: EMK806/62017 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Bloemlezing
| In shopping cart More information div> |
bloemlezing uit guido Gezelle's gedichten Veen, 1921. Ed./Druk: 9. Anders, nl. Pp: 160. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U685167 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Bloemlezing uit Guido Gezelle's gedichten Veen. 1909 5e druk 160pp Gebonden linnen Book number: 101393535 € 16.50 [Appr.: US$ 20.72 | £UK 13.25 | JP¥ 1646]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Bloemlezing uit Guido Gezelle`s gedichten L.J. Veen Amsterdam, geb. softcover, fraai gedecoreerd stoffen bandje met bloemmotief en goudopdruk, 171 p. (prima staat). 1921, achtste druk. Soft cover. Book, 0. Fine. -- NovemberlandBook number: 1282 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poëzie
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Bloemlezing Uit Guido Gezelle's Gedichten Amsterdam, Veen, 1918. 168 pp., Ingenaaid, Papieren Band. 7e Druk. 11 x 18 Cm. Inscr.: . VIII en 168 pp. 1 dubbele pagina begint los te raken, versierd voorplat inorde, rug wat 'rimpelig' , een aantal bladzijden moeten nog worden geopend. Goed. Book number: 5027 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Jacques Perk [Mathilde - Iris]. Een studie. Amsterdam. L.J. Veen. 1906. Original publisher's blue cloth hardback, yellow title spine and frontcover, tall 8vo; viij, 70pp. Fine copy. Book number: 28564 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
JACQUES PERK (Mathilde-Iris). Een studie. L.J. Veen - Amsterdam - MCMVI, Gebonden/ingenaaid. Pagina's roestplekjes. Fraaie illustratie kaft en rug. Rug licht besch.. Netjes. 70 pag. Voorwoord van de auteur; Amsterdam, Junie 1906. Book number: 9576 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: een studie; oorspronkelijk | In shopping cart More information div> |
Jacques Perk (Mathilde-Iris). Een studie. Veen 1906, 1ste, lin, 70 blz., Band licht aangedaan; desondanks heel redelijk.. Book number: f682 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Joost van den Vondel 1587-1679 Veen, Amsterdam, z.j. 1ste. Ingenaaid, linnen band, [XIX] 377 pp., 48 afbeeldingen op aparte fotopagina's, roestvlekjes, afbeelding in kleur op frontispice, naam voorin, stempeltje voorin. -- KIEN BoekenBook number: 21467 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Letterkunde Renaissance
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Joost van den Vondel 1587-1679 L.J. Veen, Amsterdam, z.j. 1ste. Ingenaaid, linnen band, 375 pp., met 48 platen, kleurenafbeelding op frontispice, boekblok los van schutblad. Enkel ezelsoortje, overigens goed. -- KIEN BoekenBook number: 12975 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Letterkunde Renaissance
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Joost van den Vondel 1587 - 1679. Amsterdam, L.J. Veen, [1949]. Linnen band, 377 pp, 25 cm, Ill.: 48 platen. Goed / good. Book number: 25758 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuurgeschiedenis - Literary History
| In shopping cart More information div> |
Joost van den Vondel 1587-1679. Amsterdam: L.J. Veen, 1949, 8vo, 24cm. XX,377 blz., gekl. frontisp. portr., 48 platen. Orig. linnen. Enkele kleine weervlekjes op snede en enkele blz., overigens uitst. exempl. Book number: 7843 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
| In shopping cart More information div> |
Joost van den Vondel (1587-1679). Amsterdam: L.J. Veen,[1949]. Orig. cloth binding. xx,377p. With portrait. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN doos42 Book number: #103826 € 22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244]
Keywords: LITERATURE *, *, dutch literature. doos42 | In shopping cart More information div> |
Leven en werken van Jacobus Bellamy (1757-1786). Eerste en tweede deel. Leiden; 1917; Boekhandel en Dr. v/h E.J. Brill; softcover; ill., in zwart wit; 412 resp. 353 en CLXII p. ¶ Rug van beide delen enigszins beschadigd aan boven- en onderzijde. Platten iets verkleurd en wat lichte gebruiks/ slijtagesporen. Book number: 4621 € 60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985] Catalogue: Theory of Literature
Keywords: Vlissingen Zeeland biographies/biografieën history/geschiedenis literature 16th-18th century theory of literature | In shopping cart More information div> |
Leven en werken van Jacobus Bellamy (1757-1786). Leiden, E.J. Brill, 1917. In 2 delen. In 4-to. Omslag. (Deel 1 blind omslag). 412 & 353-CLXII pp. Goede exemplaren. Book number: 70147 € 50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
| In shopping cart More information div> |
Verzen. Derde deeltje Amsterdam, L.J. Veen, 1946. 5de druk. 202 blz. Ingenaaid. Hard cover. Half linnen. gebruikersvlekken op voorplat -- De Wijze UilBook number: 8173 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Poezie
Keywords: Gedichten/Poezie | In shopping cart More information div> |
Verzen. Bloemlezing samengesteld door. Amsterdam, Veen, 1946, 6de druk. Halflinnen band, 155 pp, 17 cm. Bandje is zeer sleets en boekblok ligt bijna los. Redelijk / fair. Book number: 21319 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Poëzie - Poetry
| In shopping cart More information div> |
Verzen voor kinderen. 1e deeltje Amsterdam, Veen 1923 1e dr. - Halflinnen Book number: J91912 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kindergedichten | In shopping cart More information div> |
Verzen. Bloemlezing. Derde deel. Amsterdam, Veen, 1946. wa., 5de druk, 202blz., formaat 10, 5-17cm., linnen. - goed Book number: 93535 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249] Catalogue: Poezie
Keywords: Verzen. Bloemlezing. Derde deel. | In shopping cart More information div> |
Verzen: derde deeltje Amsterdam, L.J. Veen, 1929. Gebonden in bruinrood linnen 17x11. 4e druk. 202 blz. De kronologiese volgorde van het 3de deeltje bedoelt geen letterkundig geheel, al is er vanzelf enige letterkundige lijn in gekomen. Ik koos slechts hier en daar uit verleden en heden wat ik voor mijn doel geschikt achtte, wat ik aan schoonheid van vers, met pedagogies inzicht jonge mensen graag onder de ogen wil brengen, omdat zin voor schoonheid beweegkracht is ten goede en bron van geluk.. Book number: N4767 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Verzen Poëzie | In shopping cart More information div> |