| ||||
|
|
|
|||
| found: 102 books on 5 pages. This is page 1 - Next page |
Bijdragen voor de Geschiedenis der Nederlanden. Deel 17: Een spoorlijn voor Nederlands Limburg 1835-1856. - Tien jaar liberale oppositie in Amsterdam 1844-1854. - Pierre Bayle en het (historisch) Pyrrhonisme. - Een hof in Holland. - Drie grote Nederlander Den Haag, Martinus Nijhoff, 1963. Bijdragen voor de Geschiedenis der Nederlanden. Deel 17: Een spoorlijn voor Nederlands Limburg 1835-1856. - Tien jaar liberale oppositie in Amsterdam 1844-1854. - Pierre Bayle en het (historisch) Pyrrhonisme. - Een hof in Holland. - Drie grote Nederlanders grafologisch bekeken. - goed Book number: 82622 € 24.00 [Appr.: US$ 30.14 | £UK 19.25 | JP¥ 2394] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Bijdragen voor de Geschiedenis der Nederlanden. Deel 17: Een spoorlijn voor Nederlands Limburg 1835-1856. - Tien jaar liberale oppositie in Amsterdam 1844-1854. - Pierre Bayle en het (historisch) Pyrrhonisme. - Een hof in Holland. - Drie grote Nederlander | In shopping cart More information div> |
Gevoelens ik heb er wel duizend : gedichten van gevoel, uitzinnigheid en Waanzin Amsterdam : Querido. 1999. Paperback. 1e druk, 152 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9021462427, goed exemplaar. Annotatie: Gedichten van gevoel, uitzinnigheid en waanzin. Per emotie geordende bloemlezing van Nederlandstalige gedichten over gevoelens. Uitgave n.a.v. 50-jarig bestaan in 1999 van het Nationaal Fonds Geestelijke Volksgezondheid (NFGV). Book number: 006632 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Emoties; Gedichten | In shopping cart More information div> |
De dagen spreken s-Gravenhage Daamen, 1946, paperback, redelijk goed -- MooiboekBook number: 8103803 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
De dagen spreken. Den Haag; D.A. Daamen's uitgeversmaatschappij N.V.; 1946; z.d.; 119 pag.; illustraties C.A. Andrea; paperback; net exemplaar, papier vergeeld. - Book number: 08754 € 10.80 [Appr.: US$ 13.56 | £UK 8.75 | JP¥ 1077]
Keywords: Nederlands. | In shopping cart More information div> |
De dagen spreken. Daamen 1946, 1ste, ing, 120 blz, houtsneden C.A. Andrea, Rafels aan bandranden; desondanks heel redelijk ex.. Book number: 2245 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
De dagen spreken; 's-Gravenhage, Daamen, 1946, 1e, 120p., ing., vormg. F. Tamminga, houtsneden C.A. Andrea, Book number: 22175 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
De dagen spreken D. A. Daamen's Uitgeversmaatschappij N.V., Den Haag, 1946, 1e druk. Gebrocheerd. Met houtsneden van C. A. Andrea. Pp 120. Omslag licht gebruind, zoals bijna altijd, inhoud goed. Book number: 50509ln € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur, roman, geillustreerd, nederlands, houtsneden, oorspronkelijk, | In shopping cart More information div> |
De dagen spreken. 's-Grav. Daamen, 1946. 1ste druk. Oorspr. omslag. 120 pag. * * Met de hand gezet en gedrukt door F.Tamminga. Met houtsneden van C.A. Andrea. Book number: 10161 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; Illustrations | In shopping cart More information div> |
De dagen spreken. 1ste druk. 's-Gravenhage, D.A. Daamen. 1946. 119 p. Ingenaaid. * Omslag beschadigd. Book number: 71875 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Houtsneden
Keywords: Houtsneden Literatuur Literatuur, Nederlandse | In shopping cart More information div> |
De dagen spreken D. A. Daamen, 1946 1ste druk, gebrocheerd, geillustreerd met houtsneden oplage 2500 exemplaren. goed. Book number: A-14776 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
De dagen spreken s-Gravenhage, Daamen, 1946, 1e druk. ingenaaid, 119 pp. Beetje verkleurd en aan randen gedeukt. Oplage 2500; met houtsneden van C.A. Andrea. Book number: 10365 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
| In shopping cart More information div> |
De dagen spreken 's-Gravenhage, Daamen, 1946. Druk: 1ste druk. octavo, ingenaaid/slap gekartonneerd., 119 pp. houtsneden C.A. Andrea. netjes. ¶ Met de hand gezet uit de Caslon. Verhalen in briefvorm over de oorlog, o.a. in Indonesie. Book number: 50014 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: TWEEDE WERELDOORLOG; ; H. ; C.A. | In shopping cart More information div> |
DE DAGEN SPREKEN. 's- Gravenhage, Daamen's Uitgeversmaatschappij, 1946. 1e druk. Paperback/ingenaaid, 20,5cmx14,5cm, Omslag geïllustreerd /Net exemplaar, Oorlogsimpressies. De 13 houtsneden van C. A. Andrea werden van het blok gedrukt. Met de hand gezet uit de Caslon en gedrukt onder de hoede van F. Tamminga in een oplage van 2500 exemplaren. Inhoud: 1). Aan de dooden. 2). Aan den Nederlandschen soldaat. 3). Aan den verslagen vijand. 4). Aan de groote overwinnaars. 5). Aan de oorlogsinvaliden. 6). Aan de collaborateurs. 7). Aan de illegale strijders. 8). Aan de uitgeweken koningen. 9). Aan de ouderen. 10). Aan de jongeren. 11). Aan Walcheren. 12). Aan Indonesië. 13). Aan de vrede. 119 + (1) pag. Book number: 015031 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Algemeen - General
Keywords: kees indonesië | In shopping cart More information div> |
De Dagen Spreken s'Gravenhage, Daamen's Uitgeversmaatschappij. 1946. Orig.Publ. Dec. Paper Wrappers, 8vo - over 7¾" - 9¾" tall. Ill.: Andrea, C.A. Book, 119 pp. Uncut, partly unopened. Illustrated with fine woodblock prints by C.A.Andrea. Printed in 1200 copies. Published to commemorate the peace in 1945. Fine typography by Tamminga. Good/No Jacket. Book number: 1272 € 28.00 [Appr.: US$ 35.16 | £UK 22.5 | JP¥ 2793] Catalogue: Bibliophily
Keywords: Andrea, C.A. Nijhoff | In shopping cart More information div> |
De dagen spreken. Den Haag,Daamen,1946. Pap.ing.120p. Houtsneden van C.A. Andrea. Book number: 5361 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
De dagen spreken. 's-Gravenhage, D.A. Daamen, 1946. 1e druk. Ingenaaid. 120 p. Houtsneden C.A. Andrea. Oplage 2500 exx. Book number: A0250 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Geboorte (genummerd ex.) Amsterdam, De Bezige Bij 1945 (eerste druk) Geniet, 42 pag., porto 2,00 euro, in goede staat. Beperkte oplage van 525, dit is nummer 242.. Book number: CP904/21371 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Geboorte. Z.p., De Bezige Bij, 1945. Or. omslag met flappen, 42+2p. Ca. 19 x 13,5 cm. ¶ Clandestiene uitgave van de hand van de echtgenote van Martinus Nijhoff. De Jong 610. Oplage 500+XXV exemplaren (dit is nummer 275) gedrukt in rood en zwart op Oud Hollandsch papier; illustratie op de titelpagina. Minimaal verkleurd; goed exemplaar. Book number: 22149 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Bibliofilie & geïllustreerde uitgaven
Keywords: Bibliofilie Clandestiene uitgaven Illegale uitgaven Nederlandse literatuur Nijhoff, Martinus Tweede Wereldoorlog | In shopping cart More information div> |
Geboorte. , Exemplaar nummer 45. . Onbekend, Onbekend, 1945, height in cm: 19 cm, paperback. , 42 pp, pp.. Book number: 8-488 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Geboorte. A'dam, De Bezige Bij, 1945. 1ste druk. Oorspr. omslag. Onafgesneden. Oplage 525 genummerde exx. De Jong 610. 42 pag. Book number: 11272 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: Clandestine WWII Publications
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; De Jong Genummerd / Numbered | In shopping cart More information div> |
Geboorte. Utrecht, Bezige Bij, 1945. Oorspr. omslag. Onafgesneden. 44 p. ¶ 1ste druk. - Oplage: 525 ex. - De Jong 610. Book number: #4460 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Geboorte Amterdam, De Bezige Bij, 1945. Ingenaaid, 1e druk. 42 pp. Een novelle. Oplage 525 waarvan 1-500 en I - XXV genummerd. Dit is nr. 250. Niet opengesneden. maat boek hxb 193 x 135 mm. Goed. Book number: 2881 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse lit
| In shopping cart More information div> |
Geboorte. [Amsterdam], (De Bezige Bij, 1945). Geniet en gelijmd (als uitgegeven). 44 p. Gedrukt in een oplage van 525 genummerde exemplaren. 1e druk. Rug verbruind. ¶ Exemplaar met handgeschreven, gesigneerde opdracht van Martinus Nijhoff, de echtgenoot van de schrijfster op het schutblad: 'Mede namens mijn vrouw/ voor Louis Moorthamers/ van/ M. Nijhoff'. Louis Moorthamers was antiquaar te Antwerpen. Book number: 259886 € 50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
| In shopping cart More information div> |
Handgeschreven brief aan Adriaan Roland Holst. 28,7 x 20,2 cm. Eén blad. Alleen recto. Gesigneerd 'Netty' en ongedateerd [jaren '20]. 15 regels tekst. Incompleet: laatste blad van een meerbladige brief. Met latere aantekening in het handschrift van Roland Holst: 'van Mevr. A.H. Nijhoff-Wind aan A.R.H. - schrijfster van "Twee meisjes en ik"'. ¶ Over literatuur en beeldende kunst in Parijs, waar Nijhoff zich vermoedelijk ophoudt: 'Als je ooit in Parijs komt moet je even het Louvre binnen loopen [...] Er hangt hier in een museum een prachtige Velasquez, een meisjeskop, maar zóó hooghartig en edel - ! Ik heb een gevoel, dat de Spaansche kunst mij meer aantrekt dan de Italiaansche'. Eindigend met een aansporing om gedichten te sturen: 'zend het mij dan - Eigenlijk is schoonheid, in welken vorm ook, een doodelijk vergif, vind je niet? Maar sleepend en kwellend'. Book number: 251033 € 38.00 [Appr.: US$ 47.72 | £UK 30.5 | JP¥ 3791]
| In shopping cart More information div> |
Medereiziger Amsterdam, 220 .pp, hard cover, 14 x 21 cm. 1e druk. Onbekend/Unknown/Inconnu/Unbekannt. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 2753&17F € 21.00 [Appr.: US$ 26.37 | £UK 17 | JP¥ 2095] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page