ascending
descending
found: 177 books on 8 pages. This is page 1
- Next page

[NESCIO].
Nescio
Amsterdam, De Engelbewaarder, 1976. 2e druk. Oorspr. omslag. 79 p. Bevat verspreide stukken van en over Nescio. De Engelbewaarder 2.
Book number: L1017
€  17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

[NESCIO] SCHRIJVERSPRENTENBOEK 14.
Nescio.
Amsterdam/'s-Gravenhage, Bezige Bij/Het Ned. Letterkundig Museum. 1980. 3e druk Ingenaaid. N.p. Ills.
Book number: B7193
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie schrijversprentenboek
In shopping cart

More information

ARENDS, JAN.; BIESHEUVEL, J.M.A.; CARMIGGELT, SIMON.; NESCIO.(EN ANDEREN).
Tableaux literaires. Twintig scenes uit de Nederlandse literatuur.
Amsterdam, Het Parool, 1981. Paperback. 44pp. Met ills.
Book number: 11449
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland verhalen
In shopping cart

More information

NESCIO
'Heimwee' en andere fragmenten
van Oorschot, 1962. Paperback. Pp: 48. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U2125896
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

NESCIO & FRERICHS, LIENEKE
Tirade Nescio nummer. Nr. 276/277 Mei/Juni 1982 - jaargang 26
Van Oorschot, 1982. Paperback. Pp: 120. Themanummer van Tirade n.a.v. de honderdste geboortedag van Frits Grönloh (Nescio). Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2129316
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

NESCIO & FRERICHS, LIENEKE
Tirade Nescio nummer. Nr. 276/277 Mei/Juni 1982 - jaargang 26
Van Oorschot, 1982. Paperback. Pp: 120. Themanummer van Tirade n.a.v. de honderdste geboortedag van Frits Grönloh (Nescio). Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1508447
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

[NESCIO] BINDELS, ROB.
Nescio. De man die iets miste.
Amsterdam, Vrij Nederland, 1982. Geniet. 39 p. Ills. Bijlage VN 5 juni 1982.
Book number: B4788
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Tijdschrift
Keywords: tijdschrift
In shopping cart

More information

BORDEWIJK, NESCIO, LUCEBERT ET AL.
Amsterdam. Poëtische impressies.
St. Achterland: Zeist, 2001. Gebonden, stofomslag, 1ste dr., foto's, goed ex., 99 pp.
Book number: 23657
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

 -
NESCIO; LIENEKE FRERICHS (BEZORD DOOR).
Verzameld werk deel I: De Uitvreter, Titaantjes, Dichtertje, Mene Tekel, Boven het dal, Nagelaten werk + deel II Natuurdagboek [SET van 2 boeken in Cassette].
Nijgh en Van Ditmar / G.A. van Oorschot, 1996 Gebonden met stofomslag en cassette., porto 6,75 euro NL, isbn 9038854919 boeken zijn in prachtige staat, rug wel licht verkleurd..
Book number: D438/78088
€  100.00 [Appr.: US$ 125.57 | £UK 80.25 | JP¥ 9975]
Catalogue: Verzameld Werk
In shopping cart

More information

NESCIO; MAK. GEERT.(EN VELE ANDEREN).
Als een God in Amsterdam.
Utrecht, Bruna, 2008. Paperback. 206pp.
Book number: 42965
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Amsterdam
Keywords: literatuur Nederland Noord-Holland Amsterdam proza verhalen regionale geschiedenis ISBN 9789022994146
In shopping cart

More information

NESCIO (J.H.F. GRÖNLOH
De Uitvreter / Titaantjes / Dichtertje / Mene Tekel
Nijgh & Van Ditmar, 1977. Gekartonneerd. Pp: 152. 15e druk. De vier klassieke novellen van Nescio in één band. Goed exemplaar, bibliotheekstempeltjes. ISBN: 9789023650157. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U2111624
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789023650157
In shopping cart

More information

MICHIEL ADREAANSZOON DE RUYTER (1607-1677) [NOMEN NESCIO;N.N.].
TWAALF Tafereelen uit he Leven van Michiel Adraansz. de Ruyter. [Cover title]. [Originele uitgave; Oridinal edition].
Amsterdam, H. de Hoogh & Co., [..], 18231882. Small oblong 8°. (20x13cm.). Original printed covertitle, within aan ornamented border. Leporello (Harmonica) with 12 original chromolithographed captioned plates illustrating important events from the life of Lt.-Admiral Michiel Adraanszoon de Ruyter. Plates within a printed ornamental border (versos blank). [Ref. Royal Dutch Library KB, Coll. Landwehr]. Original chromolithographed Leporello picturing highlights from the Life and deeds of Michiel Adraansz. de Ruyter, famous seventeenth century dutch Admiral and military genius, killed at old age in the sea-battle of Syracuse Bay 1677. Rare. (front cover a bit soiled and creased, hinges of leporello skilfully restored with clearview acidfree tape, lower outer cover gone but replaced by a matching one, plates clean and fresh).
Book number: 52063
€  475.00 [Appr.: US$ 596.46 | £UK 380.5 | JP¥ 47381]
Keywords: memorial chromolithography biography pictures album leporello harmonica michiel adreiaanszoon deruyter navy naval history events highlights war militaria nineteenthcentury biography 19thc admiralty
In shopping cart

More information

NESCIO,
AANDACHT VOOR NESCIO. Een bibliografie van de reacties op het werk en de figuur van J.H.F. Gronloh met een bloemlezing uit die reacties en een toegift,
Amsterdam, Universiteit, 1972, 1e druk, 122 blz., paperback; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . met foto's,.
Book number: 29489
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

NESCIO.
Aandacht voor Nescio. Een bibliografie van de reacties op het werk en de figuur van J.H.F. Grönloh.
Instituut voor Neerlandistiek Universiteit van Amsterdam. 1972. 121 p. Paperback. * Verkleurd exempl.
Book number: 27339
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Bibliofiel
Keywords: Bibliofiel Bibliografie Letterkunde Literatuur, Nederlandse
In shopping cart

More information

NESCIO.
Aandacht voor Nescio. Een bibliografie van de reacties op het werk en de figuur van J.H.F. Gronloh.
Amsterdam, Instituut voor Neerlandistiek Universiteit van Amsterdam, 1972. Or. omslag. IX + 122 p. Met een bloemlezing uit die reacties en een toegift.
Book number: K1860
€  11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

NESCIO,
Aandacht voor Nescio - bibliografie, een bibliografie van de reacties op het werk en de figuur van J.F.H.Grönloh met een bloemlezing,
A'dam, Inst. voor Neerlandistiek, 1e dr.1972, 121p., Ing., Typ.: typoscript verbruind.,
Book number: 6334
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

NESCIO -- BINDELS, BORK, ENDT EN FRERICHS (RED):
Aandacht voor Nescio, een bibliografie van de reacties op het werk en de figuur van J.H.F.Grönloh met en bloemlezing uit die reacties en een toegift/ Herkenning en misverstand, een briefwisseling met Nescio, 2 titels
Amsterdam, Instituut voor Neerlandistiek, 1972, 122p, ingenaaid/ Tirade nr 248/249, 1979, pp 402-440, ing
Book number: 46002
€  16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Keywords: Nescio bibliography correspondence literature
In shopping cart

More information

NESCIO
Aandacht voor Nescio - Een bibliografi van de reacties op het werk en de figuur van J.H.F. Grönloh
Amsterdam, Instituut voor Neerlandistiek - uitstekende staat - met errata en addenda, 1972 2e druk.
Book number: 53488
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

NESCIO.
Aandacht voor Nescio. Een bibliografie van de reacties op het werk en de figuur van J.H.F.Grönlog. Met een bloemlezing uit die reacties en een toegist.
Amst., Instituut voor Neerlandistiek Universiteit van Amsterdam, 1972. IX,121 blz. Paperback. [84620]
Book number: 84620
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
In shopping cart

More information

NESCIO
Aandacht voor Nescio - bibliografie, een bibliografie van de reacties op het werk en de figuur van J.F.H.Grönloh met een Bloemlezing
Amsterdam, 1972. Softcover.
Book number: 004499
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
In shopping cart

More information

 -
NESCIO
Boven het dal.
Amsterdam, Van oorschot, 1961, 1e dr., linnen, 175 p. Rug en randen verkleurd, exlibris aan binnenzijde voorplat.
Book number: 11912
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

 -
NESCIO,
Boven het dal en andere verhalen met flaptekst van G.K. van het REVE,
Amsterdam, Oorschot, 1964, 4e druk, 176 blz., linnen met licht besch. stofomslag; 12mo Boekgrootte tot 196 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; Serie Witte Olifant . naam schutblad,.
Book number: 18978
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 REVE G.K. van het
In shopping cart

More information

 -
NESCIO
Boven het dal en andere verhalen
Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1964 (derde druk) Gebonden met omslag, 171 pag., porto 2,50 euro . Enkele scheurtjes in stofomslag, paraaf op schutblad, verder in goede staat..
Book number: EMP284/57382
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Verhalen
In shopping cart

More information

NESCIO,
Boven het dal en andere verhalen
Amsterdam, Van Oorschot, 1964. Druk: 3de druk. DE WITTE OLIFANT, octavo, gekartonneerd + stofomslag, 171 pp. Netjes.
¶ Verhalen van Nescio, verzorgd door mevr. M.J. Boas-Gronloh. Met laudatio van G.K. van het Reve op de voorflap. Kornak op de achterflap.
Book number: 50078
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: ; 20STE EEUW;
In shopping cart

More information

 -
NESCIO
Boven het dal en andere verhalen
Amsterdam, Van Oorschot 1976 (achtste druk), paperback, 171 p., porto 2,00 euro, naam op schutblad, in goede staat.
Book number: EP1004/46523
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | - Next page

New Search