ascending
descending
found: 78 books on 4 pages. This is page 1
- Next page

NES-UILKENS, G. VAN, LANNOY, KATHINKA (E.A.)
Gouden Vijf: Lichte vensters (...) Hun geheim . / Deel 12.
ZHU. Zonder jaartal, 858 pp, Gebonden, gebruikssporen
Book number: 101544090
€  10.50 [Appr.: US$ 13.18 | £UK 8.5 | JP¥ 1047]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

NES - UILKENS, G. VAN, LANNOY, KATHINKA, SCHUTTVAER - VELTHUYS , GRAAF, ANKE DE , HAVELTE, SANNE VANQ
Lichte vensters / Hij is niet alleen / Om een stukje gelukk / De smalle grens / Hun geheim.
Den Haag, ZHU. 1992, 858 pp, Gebonden met stofomslag
Book number: 101536404
€  10.50 [Appr.: US$ 13.18 | £UK 8.5 | JP¥ 1047]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

NES-UILKENS, G. VAN
Dubbele Bart
Van Holkema & Warendorff 1932, Amsterdam, 3e druk, gebonden, goed
Book number: 8109558
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
In shopping cart

More information

NES-UILKENS, G. VAN
Dubbele Bart(3 delen: Het kind Bart, De jongeman Bart en De man Bart
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1932. 1e en 3e d. 286 pag., hardcover, bruine vlekjes op pagina's.
Book number: 437
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
Catalogue: kinderboek
In shopping cart

More information

NES-UILKENS, G. VAN
Dubbele Bart.
Amsterdam, Holkema & Warendorf , 1932. 2de druk, 286blz., formaat 16-21cm., ingebonden linnen. - goed
Book number: 22201
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Streek Roman
Keywords: Dubbele, Bart.
In shopping cart

More information

NES-UILKENS, G. VAN
Dubbele Bart
Van Holkema & Warendorf. 1932 3e druk 286pp Gebonden linnen scheve rug
Book number: 101292930
€  10.95 [Appr.: US$ 13.75 | £UK 9 | JP¥ 1092]
Keywords: kinderboeken
In shopping cart

More information

NES-UILKENS, G. VAN.
Dubbele Bart.
Amsterdam : Van Holkema & Warendorf, 1932. Eerste druk. Orig. cloth binding. 286 pp. 21 cm. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN
Book number: #204968
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: doos .
In shopping cart

More information

NES-UILKENS VAN G.
Duikelaartje
Van Holkema & Warendorf. 14e druk 305pp Gebonden linnen
Book number: 101445975
€  10.95 [Appr.: US$ 13.75 | £UK 9 | JP¥ 1092]
Keywords: kinderboeken
In shopping cart

More information

NES-UILKENS, G VAN
Duikelaartje
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf zonder jaar/1934 8e en 17e dr. - Linnen
Book number: J65856
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249]
Keywords: jeugdboek
In shopping cart

More information

 -
VAN NES-UILKENS, G.
Duikelaartje.
Amsterdam: Holkema & Warendorf. Druk/edition: 8. 305 pag. li. goed.
Book number: 2969.1
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

NES-UILKENS, G. VAN
Duikelaartje
Bussum, Holkema & Warendorf, 1978. 1ste druk, 231blz., formaat 15-21cm., ingebonden hard cover met omslag. - goed
Book number: 19321
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
Catalogue: Streek Roman
Keywords: Duikelaartje
In shopping cart

More information

 -
NES-UILKENS, G. VAN
Duikelaartje
van Holkema & Warendorf, 4de druk, gebonden, in linnen. goed.
Book number: A-24701
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

NES-UILKENS, G. VAN
DUIKELAARTJE. Jeugdboek
Van Holkema & Warendorf, z.j. (eind jaren '20/begin jaren'30), 14e druk. Gebonden fijn linnen Hardcover met bandtekening, 306 pp. + reclame voor andere boeken, 6 pp. roestvlekjes. Goede staat..
Book number: A16689
€  2.95 [Appr.: US$ 3.7 | £UK 2.5 | JP¥ 294]
In shopping cart

More information

 -
NES-UILKENS, G. VAN.
Duikelaartje.
Van Holkema & Warendorf: Amsterdam, z.j. Gebonden, 1ste dr., naam etc. op titelpagina, 305 pp. 'Please order first, before collecting books from our shop.'
Book number: 15994
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

NES-UILKENS, G. VAN
Duikelaartje Trilogie(Duikelaartje,Ingrid,Lichte vensters)
M&P,Weert,1987,hardcover met omslag,601 blz,goede staat
Book number: 8147845
€  2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
In shopping cart

More information

NES-UILKENS, G. VAN
Duikelaartje
Amsterdam, Van Holkema en Warendorf, 1945. achtste dr. 305 pag., roestvlekjes.
Book number: 20442
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
Catalogue: kinderboek
In shopping cart

More information

NES - UILKENS VAN., G.
Duikelaartje
Amsterdam, Holkema & Warendorf. 9e. gebonden, harde kaft met afbeelding duikelaartje, naam, verkleurd, 305 pp, goed.
Book number: 001940
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

NES-UILKENS VAN G.
Duikelaartje
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 21ste druk. 303 blz. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. Randen platten licht sleets. Pigmentvlekken op snede.
Book number: 16440
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Roman
Keywords: Roman
In shopping cart

More information

NES-UILKENS, G. VAN
Duikelaartje
Van Holkema & Warendorf, Amsterdam, z.j. tweede druk, gebonden, roestvlekjes, redelijk goed
Book number: 8109557
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

NES-UILKENS, G. VAN
Duikelaartje.
Bussum, Van Holkema & Warendorf, 28e dr., 1974. 231pp gelijmd, karton met stofomslag, goede staat, Tweedehands; s.o. wat beschadigd, roestvlekjes op snede, verder goed.
Book number: 1100003327
€  4.20 [Appr.: US$ 5.27 | £UK 3.5 | JP¥ 419]
Keywords: Streekromans
In shopping cart

More information

NES-UILKENS, G. VAN
Duikelaartje.
AMSTERDAM, Holkema van Warendorf. 305 blz. Geb.
Book number: 33064
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

NES-UILKENS, G. VAN,
Duikelaartje.
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, z.j. 16e druk. 305 pp. Ln.
Book number: 4814
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: kinderboeken jeugdboeken
In shopping cart

More information

VAN NES-UILKENS, G.
Duikelaartje.
Amsterdam, Holkema & Warendorf., z j. 305 pag. li. goed.ex
Book number: 46108
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
In shopping cart

More information

VAN NES-UILKENS G.
Duikelaartje, Ingrid, Lichte Vensters (3 volumes)
De magneet, 900 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 290689&82D
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Vertaalde literatuur
In shopping cart

More information

NES-UILKENS, G. VAN,
Duikelaartje.
Amsterdam, van Holkema, 1939. 304 pp. Ln.
Book number: 4926
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page

New Search