| ||||
|
|
|
|||
| found: 78 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
Gouden Vijf: Lichte vensters (...) Hun geheim . / Deel 12. ZHU. Zonder jaartal, 858 pp, Gebonden, gebruikssporen Book number: 101544090 € 10.50 [Appr.: US$ 13.18 | £UK 8.5 | JP¥ 1047]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Lichte vensters / Hij is niet alleen / Om een stukje gelukk / De smalle grens / Hun geheim. Den Haag, ZHU. 1992, 858 pp, Gebonden met stofomslag Book number: 101536404 € 10.50 [Appr.: US$ 13.18 | £UK 8.5 | JP¥ 1047]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Dubbele Bart Van Holkema & Warendorff 1932, Amsterdam, 3e druk, gebonden, goed -- MooiboekBook number: 8109558 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
| In shopping cart More information div> |
Dubbele Bart(3 delen: Het kind Bart, De jongeman Bart en De man Bart Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1932. 1e en 3e d. 286 pag., hardcover, bruine vlekjes op pagina's. Book number: 437 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: kinderboek
| In shopping cart More information div> |
Dubbele Bart. Amsterdam, Holkema & Warendorf , 1932. 2de druk, 286blz., formaat 16-21cm., ingebonden linnen. - goed Book number: 22201 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Streek Roman
Keywords: Dubbele, Bart. | In shopping cart More information div> |
Dubbele Bart Van Holkema & Warendorf. 1932 3e druk 286pp Gebonden linnen scheve rug Book number: 101292930 € 10.95 [Appr.: US$ 13.75 | £UK 9 | JP¥ 1092]
Keywords: kinderboeken | In shopping cart More information div> |
Dubbele Bart. Amsterdam : Van Holkema & Warendorf, 1932. Eerste druk. Orig. cloth binding. 286 pp. 21 cm. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN Book number: #204968 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: doos . | In shopping cart More information div> |
Duikelaartje Van Holkema & Warendorf. 14e druk 305pp Gebonden linnen Book number: 101445975 € 10.95 [Appr.: US$ 13.75 | £UK 9 | JP¥ 1092]
Keywords: kinderboeken | In shopping cart More information div> |
Duikelaartje Amsterdam, Van Holkema & Warendorf zonder jaar/1934 8e en 17e dr. - Linnen Book number: J65856 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Duikelaartje. Amsterdam: Holkema & Warendorf. Druk/edition: 8. 305 pag. li. goed. -- Utz BoekenBook number: 2969.1 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
| In shopping cart More information div> |
Duikelaartje Bussum, Holkema & Warendorf, 1978. 1ste druk, 231blz., formaat 15-21cm., ingebonden hard cover met omslag. - goed Book number: 19321 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Streek Roman
Keywords: Duikelaartje | In shopping cart More information div> |
Duikelaartje van Holkema & Warendorf, 4de druk, gebonden, in linnen. goed. Book number: A-24701 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
DUIKELAARTJE. Jeugdboek Van Holkema & Warendorf, z.j. (eind jaren '20/begin jaren'30), 14e druk. Gebonden fijn linnen Hardcover met bandtekening, 306 pp. + reclame voor andere boeken, 6 pp. roestvlekjes. Goede staat.. -- Boek na BoekBook number: A16689 € 2.95 [Appr.: US$ 3.7 | £UK 2.5 | JP¥ 294]
| In shopping cart More information div> |
Duikelaartje. Van Holkema & Warendorf: Amsterdam, z.j. Gebonden, 1ste dr., naam etc. op titelpagina, 305 pp. 'Please order first, before collecting books from our shop.' Book number: 15994 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Duikelaartje Trilogie(Duikelaartje,Ingrid,Lichte vensters) M&P,Weert,1987,hardcover met omslag,601 blz,goede staat -- MooiboekBook number: 8147845 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
| In shopping cart More information div> |
Duikelaartje Amsterdam, Van Holkema en Warendorf, 1945. achtste dr. 305 pag., roestvlekjes. Book number: 20442 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: kinderboek
| In shopping cart More information div> |
Duikelaartje Amsterdam, Holkema & Warendorf. 9e. gebonden, harde kaft met afbeelding duikelaartje, naam, verkleurd, 305 pp, goed. Book number: 001940 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
| In shopping cart More information div> |
Duikelaartje Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 21ste druk. 303 blz. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. Randen platten licht sleets. Pigmentvlekken op snede. -- De Wijze UilBook number: 16440 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Roman
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
Duikelaartje Van Holkema & Warendorf, Amsterdam, z.j. tweede druk, gebonden, roestvlekjes, redelijk goed -- MooiboekBook number: 8109557 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
| In shopping cart More information div> |
Duikelaartje. Bussum, Van Holkema & Warendorf, 28e dr., 1974. 231pp gelijmd, karton met stofomslag, goede staat, Tweedehands; s.o. wat beschadigd, roestvlekjes op snede, verder goed. Book number: 1100003327 € 4.20 [Appr.: US$ 5.27 | £UK 3.5 | JP¥ 419] Catalogue: Streek- en familieromans
Keywords: Streekromans | In shopping cart More information div> |
Duikelaartje. AMSTERDAM, Holkema van Warendorf. 305 blz. Geb. -- Kool BoekenBook number: 33064 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Leesboeken (jeugd en volwassenen)
| In shopping cart More information div> |
Duikelaartje. Amsterdam, van Holkema & Warendorf, z.j. 16e druk. 305 pp. Ln. Book number: 4814 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: kinderboeken jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Duikelaartje. Amsterdam, Holkema & Warendorf., z j. 305 pag. li. goed.ex -- Kool BoekenBook number: 46108 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Leesboeken (jeugd en volwassenen)
| In shopping cart More information div> |
Duikelaartje, Ingrid, Lichte Vensters (3 volumes) De magneet, 900 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 290689&82D € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Vertaalde Literatuur
Keywords: Vertaalde literatuur | In shopping cart More information div> |
Duikelaartje. Amsterdam, van Holkema, 1939. 304 pp. Ln. Book number: 4926 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page