| ||||
|
|
|
|||
| found: 136 books on 6 pages. This is page 1 - Next page |
Winterboek 1924-25 Wereldbibliotheek LEBEAU. CHRIS (BANDONTWERP)`. Amsterdam: Maatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur, [1924], 134 pp., hardcover/linnen. Fraaie jugendstill, bandill. Van Chris Lebeau; bijdragen. o.a. Jan Toorop, Karel van de Woestijne. -- 't DuveltjeBook number: 0510-687 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Kunst / Art
| In shopping cart More information div> |
Alice Nahon herdacht 16 augustus 1896 - 21 mei 1933 Brussel, 1934, 94 .pp, soft cover, 20 x 26 cm. Herdenkingsalbum met bijdrage van Urbain van de Voorde, Luc Indesege, Gerard Walschap, Lode Zielens en Marnix Gijsen, geïllustreerd, omslagteekening van Jos Leonard, boekband los/cover loose, cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 60007&18F € 75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Alice Nahon En Haar Gedichten A.W.Sijthoff. 1036. Keur uit haar werk door C.Tazelaar, Karakterschets door C.Tazelaar, foto's Alice in z/w. 42 pp. wat sporen gebruik aan kaft, aan achterkaft ontbreekt klein bovenhoekje, tekst schoon en goed, 100 g. Book number: 006098 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
Keywords: Gedichten, Alice Nahon, Tazelaar | In shopping cart More information div> |
Alice Nahon: Verzamelde Gedichten Facet, 1987, Goede Staat, Gebonden, 192 blz. . Book number: 119416293 € 9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Literatuur: Ned/Vlaams
| In shopping cart More information div> |
Goênavond. Antwerpen, N.V. Standaard-Boekhandel, 1931-1932. Eenmaal gevouwen or. omslag. ¶ Gedicht van Alice nahon; muziek van Ed. Loos. Het Vlaamsche Lied Nr. 7. Volksuitgave o.l.v. Emiel Hullebroeck. Omslagontwerp Jos. Léonard. Muziekpartituur; verscheen maandelijks. Mooi exemplaar. Book number: 16817 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Muziek Nederlandse literatuur Partituur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Henri Bossaert: Alice Nahon. Antwerpen, Ministerie van Nationale opvoeding en Nederlandse cultuur, 1974, 1e, gekartonneeerd, 48p. Foto's. Reeks Monografieën over Vlaamse Letterkunde. Book number: 8954 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse poëzie | In shopping cart More information div> |
Keurgedichten Antwerpen, De Nederlandsche boekhandel. 1927, 2nd Edition. Soft cover. Book, Good/No Jacket. Book number: 2272 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Keurgedichten van - [uit Vondelingskens en Op Zachte Vooizekens] Leiden/Antw. Sijthoff/De Ned. Boekhandel, 1927. 39(1) en 1 plaat tussen text. Obr. 5.-8. duizendtal. Book number: 3270 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Keurgedichten uit Vondelingskens en Op Zachte Vooizekens. Leiden/Antwerpen,Sijthoff/Ned. Boekhandel,1927,2de druk. Broch.ing.39p. Met karakterschets van Dr. C. Tazelaar. - Omslag minder fraai. Book number: 2211 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: POETRY/GEDICHTE | In shopping cart More information div> |
Keurgedichten van Alice Nahon uit Vondelingskens en Op zachte Vooizekens. Met karakterschets van Dr. C. Tazelaar. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel - Leiden, A.W. Sijthoff's Uitg. Maatschij, (1926). Or. cremekleurig omslag, 39+1p. ¶ Eerste druk van deze editie met op vooromslag allebei de uitgevers! Omslag wat verkleurd; naam op titelpagina; kreukjes in de rand; goed exemplaar.. Book number: 28790 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Bloemlezing Nahon, Alice Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Keurgedichten uit Vondelingskens en Op zachte vooizekens met karakterschets van Dr. C. Tazelaar`. Sijthoff, 39 pp. Softcover gebruiksspoortjes en pigmentvorming. -- 't DuveltjeBook number: 0310-9188 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Poëzie / Dichtkunst / Versjes
| In shopping cart More information div> |
Keurgedichten van Alice Nahon uit Vondelingskens en Op zachte Vooizekens. Met karakterschets van Dr. C. Tazelaar. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel - Leiden, A.W. Sijthoff's Uitg. Maatschij, (1926). Or. grijs omslag, 39+1p. ¶ Eerste druk van deze editie; op vooromslag wordt enkel Sijthoff vermeld. Ex-libris op achterzijde vooromslag; enkele deukjes; goed exemplaar.. Book number: 28789 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Bloemlezing Nahon, Alice Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Keurgedichten. met een karakterschets van dr. C.Tazelaar. Leiden 1926, ing. 40 p. Book number: 15217 € 5.67 [Appr.: US$ 7.12 | £UK 4.75 | JP¥ 566]
| In shopping cart More information div> |
Keurgedichten uit Vondelingskens en Op zachte vooizekens met karakterschets van Dr. C. Tazelaar`. Sijthoff, 2e druk, 1927, 39 pp. Softcover gebruiksspoortjes en pigmentvorming. -- 't DuveltjeBook number: 0310-188 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Poëzie / Dichtkunst / Versjes
| In shopping cart More information div> |
Liefde De Carbolineum Pers, 2007. Ed./Druk: 1. Anders, nl. Tekst met de hand gezet en met de handpers gedrukt op geschept Gampi papier. 15 ex. werden gebonden in perkament en bevatten een originele tekening. Alice Nahon publiceerde het gedicht Liefde in 1925 in een tijdschrift, maar bundelde het nooit, omdat het te expliciet was en het zoetsappige beeld zou verstoord hebben dat uit haar andere gedichten spreekt. Met een nawoord van Nahon-biograaf Manu van der Aa. // Poëzie Vlaanderen. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U234183 € 150.00 [Appr.: US$ 188.36 | £UK 120.25 | JP¥ 14963] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Liefde De Carbolineum Pers, 2007. Ed./Druk: 1. Anders, nl. Tekst met de hand gezet en met de handpers gedrukt op geschept Gampi papier. 15 ex. werden gebonden in perkament en bevatten een originele tekening. Alice Nahon publiceerde het gedicht Liefde in 1925 in een tijdschrift, maar bundelde het nooit, omdat het te expliciet was en het zoetsappige beeld zou verstoord hebben dat uit haar andere gedichten spreekt. Met een nawoord van Nahon-biograaf Manu van der Aa. // Poëzie Vlaanderen. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U234169 € 75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Maart-April : jeugdgedichten en nagelaten verzen. Antwerpen / Leiden, De Nederlandsche Boekhandel / Sijthoff. 1937, Tweede Druk. Ingenaaid, 210x157mm. 'Verzameld en van biographische bijzonderheden voorzien door Renaat Korten'. Frontispice foto Nahon. Het boek bevat 24 gedichten van Nahon, verder biografische tekst en twee extra foto's in zwart/wit. Klein scheurtje in rug, wat ouderdomsvlekjes op achterplat, verder prima staat. 64 p. Belgisch of Nederlands posttarief naar keuze. Zeer Goed. Book number: 000158 € 16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596] Catalogue: Poëzie, Poetry, Poësie
Keywords: Nahon, Jeugdgedichten, Vlaamse Dichtkunst, Vlaamse Poëzie Biografie, Autobiografie, Brieven | In shopping cart More information div> |
Maart - April, jeugdgedichten en nagelaten verzen verzameld en van biografische bijzonderheden voorzien door Renaat Korten A.W. Sijthoff, 2e,1937. hc, naam uitgeknipt, verder zo goed als nieuw. Book number: P163 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Maart - april. Jeugdgedichten en nagelaten verzen. Leiden,Sijthoff's,1936. Geb.or.lin.63p.Ill. Verzameld & van biographische bijzonderheden voorzien door Renaat Korten. Book number: 67976 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: POETRY/GEDICHTE | In shopping cart More information div> |
Maart - april. Jeugdgedichten en nagelaten verzen. Verzameld en van biografische bijzonderheden voorzien door Renaat Korten. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel - Leiden, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij, 1936. Or. cremekleurig linnen met goudopdruk, 63+1p. ¶ Eerste druk van deze editie; met illustraties; op vooromslag wordt enkel Sijthoff vermeld! Band wat verkleurd; goed exemplaar. Book number: 28791 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nahon, Alice Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Menschenoogen. Brussel, Boekhandel De Standaard, 1924-1925. Eenmaal gevouwen or. omslag. ¶ Gedicht van Alice Nahon; muziek van Jef Tinel. Het Vlaamsche Lied Nr. 11. Volksuitgave o.l.v. A. Wilford. Omslagontwerp Jos. Léonard. Muziekpartituur; verscheen maandelijks. Mooi exemplaar. Book number: 16818 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Muziek Nederlandse literatuur Partituur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
De mooiste gedichten van Alice Nahon Kok,Kampen,3e druk,geb.met omslag,47 blz,goede staat -- MooiboekBook number: 8144534 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249]
| In shopping cart More information div> |
Op zachte vooizekens Antwerpen, 1928, 53 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 23207&77G € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Op zachte vooizekens Antwerpen / Leiden, De Ned. Boekhandel / A.W. Sijthoff, 1934. Ingenaaid, 12e druk. 47 pp. Gedichten. Papieren band. Bovenkant rug los. Naam op schutblad. maat boek hxb 215 x 158 mm. Redelijk. Book number: 2865 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Op zachte vooizekens. Gedichten Leiden, A.W. Sijthoff's Uitg. Mij. 1936, Veertiende druk. 47 pp. Roestvlekkig. Frontispice met foto van Alice Nahon. Gebonden/. redelijk. Book number: 01885 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page