ascending
descending
found: 118 books on 5 pages. This is page 1
- Next page

ACHILLES MUSSCHE (INLEIDING)
Aan de voet van het Belfort, of het engagement van het geweten door Hubert Lampo.Verlucht met drieëntwintig originele houtsneden en twee reproducties van grote platen door Frans Masereel en een pentekening door Jozef Cantré.
Antwerpen, Antwerpen Mercatorfonds, 1975 gilt stamped half vellum with dustjacket; in cardboard box; 225 pp.*With 23 original woodengravings and 2 repr. of large plates by Frans Masereel. in goede staat !
¶ Verlucht met drieëntwintig originele houtsneden en twee reproducties van grote platen door Frans Masereel en een pentekening door Jozef Cantré. Text in Dutch.
Book number: 2557
€  65.00 [Appr.: US$ 81.62 | £UK 52.25 | JP¥ 6484]
Keywords: Cantré brugge geschiedenis historie history lampo grafiek lino houtsnijkunst vijf
In shopping cart

More information

AERTS J. - BACHRACH A.G.H. - STUIVELING G. - MUSSCHE ACHILLES - WESSELS P.B.
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur (9 volumes)
Gent, 1963, 0 .pp, hard cover, 25 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 140999&A4A
€  180.00 [Appr.: US$ 226.03 | £UK 144.25 | JP¥ 17955]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

AERTS J., BACHRACH A.G.H., STUIVELING, G., MUSSCHE ACHILLES & P.B. WESSELS (RED.).
Moderne Encyclopedie der Wereldliteratuur.
Hilversum, Uitgeverij Paul Brands - Uitgeverij C. de Boer Jr. 1963-1977, In 9 uniforme delen. Geïllustreerd. Oorspronkelijk donkerblauw linnen. Met goudopdruk. Gebonden. 8vo. ± 6000 pp. Belangrijke handboeken. (In heel goede staat).
Book number: 13807
€  150.00 [Appr.: US$ 188.36 | £UK 120.25 | JP¥ 14963]
Keywords: letterkunde / literature / litérature encyclopaedia / encyclopedia / / reference / dictionary / dictionnaire
In shopping cart

More information

AERTS, PROF. DR. J. & PROF. DR. A.G.H. BACHRACH & PROF. DR. G. STUIVELING & ACHILLES MUSSCHE & PROF. DR. P.B. WESSELS [ED.].
Moderne Encyclopedie der Wereldliteratuur [9 Vols. Compl.].
Hilversum-Bussum. Paul Brand N.V.-C. de Boer Jr. 1963. Original publisher's black cloth hardback, gilt lettering red label spine, gilt ornament frontcover, 1963-1977, large 8vo: ca. 6000pp. richly illustrated, notes, bibliographical notes, index titles in each volume. Printed in two columns. Very fine - complete set. Encyclopedia on Authors' names - Titles - General Subjects. The First and Best Edition !!! ISBN: 90-228-4310-6.
Book number: 5667
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Keywords: 9022843106
In shopping cart

More information

AERTS, PROF. J. / PROF. DR. A. G. H. BACHRACH/ ACHILLES MUSSCHE E.A. (ALGEMENE LEIDING)
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel VII Por-Shaw
Wetenschappelijke uitgeverij E. Story-Scientia P.V.B.A., Gent, 1972. Gebonden, illustraties, 677 pp, los deel
Book number: 117147175
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

AERTS, PROF. DR. J. / PROF. DR. A. G. H. BACHRACH/ ACHILLES MUSSCHE E.A. (ALG. LEIDING)
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur.
Hilversum, Peul Brand / C. de Boer / E. Story, Gent, 1962, 39 pag. paperback, netjes / goed
Book number: 8113929
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
In shopping cart

More information

AERTSJ., BACHRACH A.G.H., STUIVELING G.,.MUSSCHE ACHILLES EN WESSELS P.B.
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel IV.HOG-LAT
Brand, Paul Brand, 196. 632 blz. Uitgavejaar 196/. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOFOMSLAG. Gebruikerssporen op snede. Wordt als pakket verstuurd i.v.m. dikte boek.
Book number: 29183
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Encyclopedie
Keywords: Encyclopedie/Literatuur
In shopping cart

More information

AERTSJ., BACHRACH A.G.H., STUIVELING G.,.MUSSCHE ACHILLES EN WESSELS P.B.
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel IX. V-Z en register
Brand, Paul Brand, 1977. 588 blz. Uitgavejaar 1977. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOFOMSLAG. Gebruikerssporen op snede. Wordt als pakket verstuurd i.v.m. dikte boek.
Book number: 29181
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Encyclopedie
Keywords: Encyclopedie/Literatuur
In shopping cart

More information

AERTSJ., BACHRACH A.G.H., STUIVELING G.,.MUSSCHE ACHILLES EN WESSELS P.B.
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel VIII. SHE-U
Brand, Paul Brand, 1974. 619 blz. Uitgavejaar 1974. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOFOMSLAG. Gebruikerssporen op snede. Wordt als pakket verstuurd i.v.m. dikte boek.
Book number: 29180
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Encyclopedie
Keywords: Encyclopedie/Literatuur
In shopping cart

More information

AERTSJ., BACHRACH A.G.H., STUIVELING G.,.MUSSCHE ACHILLES EN WESSELS P.B.
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel II. C-E
Brand, Paul Brand, 1964. 632 blz. Uitgavejaar 1964. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOFOMSLAG. Gebruikerssporen op snede. Wordt als pakket verstuurd i.v.m. dikte boek.
Book number: 29176
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Encyclopedie
Keywords: Encyclopedie/Literatuur
In shopping cart

More information

AERTSJ., BACHRACH A.G.H., STUIVELING G.,.MUSSCHE ACHILLES EN WESSELS P.B.
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel III F-H
Brand, Paul Brand, 1965. 655 blz. Uitgavejaar 1965. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOFOMSLAG. Gebruikerssporen op snede. Wordt als pakket verstuurd i.v.m. dikte boek.
Book number: 29175
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Encyclopedie
Keywords: Encyclopedie/Literatuur
In shopping cart

More information

AERTSJ., BACHRACH A.G.H., STUIVELING G.,.MUSSCHE ACHILLES EN WESSELS P.B.
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel VII. POR-SHAW
Brand, Paul Brand, 1972. 677 blz. Uitgavejaar 1972. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOFOMSLAG. Gebruikerssporen op snede. Wordt als pakket verstuurd i.v.m. dikte boek.
Book number: 29178
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Encyclopedie
Keywords: Encyclopedie/Literatuur
In shopping cart

More information

BRUYCKER JULES DE - ACHILLES MUSSCHE (AUTHOR)
Gent en zijn etser-teekenaar De Bruycker.
Antwerpen, Die Poorte, 1936, 23,5 x 19,5 cm, 36 pp + 12 b/w plates, orig. wrapp. (with some light stains). Text in Dutch.. .
Book number: 1753
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

HAANTJES, J. EN ACHILLES MUSSCHE
Lessen in literatuur: Inleiding tot Guido Gezelle
Van Goor, Den Haag/ Djakarta/ De Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen, 1952. Ingenaaid, papieren band, 140 pp., onder redactie van J. Haantjes en W.A.P. Smit. Goed.
Book number: 13623
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

MUSSCHE ACHILLES
Aan de voet van het Belfort
De Sikkel, 1950, 200 .pp, hard cover/dust jacket, 16 x 22 cm. 1ste druk/edition/édition/Ausgabe, geïllustreerd door Jozef Cantré. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 294462&258D
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

MUSSCHE, ACHILLES
Aan de voet van het belfort
Mercatorfonds. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. ISBN: 9789061530640. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1951376
€  65.00 [Appr.: US$ 81.62 | £UK 52.25 | JP¥ 6484]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789061530640
In shopping cart

More information

MUSSCHE ACHILLES
Aan de voet van het Belfort
Vlaamse Pockets, 1966, 174 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 18 x 11 cm. derde druk, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 282363&385E
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

MUSSCHE ACHILLES
Aan de voet van het belfort, geïllustreerd door Jozef Cantré
Antwerpen, De Sikkel, 1950. 21,5 x 15,3 cm - 200+(4) pgs - origineel linnen, stofwikkel ontbreekt - houtsneden van Jozef Cantré, Lebeer 188 - eerste uitgave - goed ex.
Book number: 02669
€  17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
Catalogue: Fine Printing
Keywords: cantré
In shopping cart

More information

MUSSCHE, ACHILLES
Aan de Voet Van Het Belfort
Antwerpen, De Sikkel. 1954, 2nd Edition. Hardcover. Book, Good/Good.
Book number: 1200
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

MUSSCHE, ACHILLES
Aan de voet van het belfort
De Sikkel, Antwerpen/ Daamen, Den Haag, 1950. 1ste. Ingenaaid, linnen band, stofomslag (beschadiging), 201 pp., roestvlekjes.
Book number: 14662
€  10.50 [Appr.: US$ 13.18 | £UK 8.5 | JP¥ 1047]
In shopping cart

More information

MUSSCHE ACHILLES
Aan de voet van het belfort
De Sikkel, 1954. 2e. gebonden,linnen,goudopdruk,219p,bibliotheekstempel en nummer op titelblad,nummer in stift op rug,fris. Goed.
Book number: 933
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
In shopping cart

More information

MUSSCHE, ACHILLES
Aan de voet van het belfort
Antwerpen, De Sikkel 1950 ill Jozef Cantré 1e dr. - Ingenaaid, rug wat beschadigd
Book number: F31952
€  6.90 [Appr.: US$ 8.66 | £UK 5.75 | JP¥ 688]
Keywords: nederlandse literatuur/proza
In shopping cart

More information

MUSSCHE ACHILLES
Aan de voet van het Belfort
Hasselt, Heideland, 1966, 176pp.
Book number: B17106
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
Catalogue: Belgicana
Keywords: België Belgium Vlaanderen Geschiedenis politiek letteren
In shopping cart

More information

MUSSCHE, ACHILLES
Aan de voet van het Belfort. Inleiding: Achilles Mussche of het engagement van het geweten door Hubert Lampo.
Antwerpen, Mercatorfonds, 1975. Or. halfcloth with illustrated dustwrapper in cardboard box, 225+7p. 30 x 27 cm.
¶ 'Verlucht met drieëntwintig originele houtsneden en twee reproducties van grote platen door Frans Masereel en een pentekening door Jozef Cantré. Onder de auspiciën van het Achiel Van Ackerfonds en met medewerking van het August Vermeylenfonds'. (With 23 original woodcuts and two reproductions by Masereel and an portrait-illustration by Jozef Cantré). Back a little discoloured; for the rest a very fine copy.
Book number: 13172
€  60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985]
Catalogue: Kunst
Keywords: Architectuur Cantré, Jozef Gent Geïllustreerde uitgaven Kunst Lampo, Hubert Masereel, Frans Mercatorfonds Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

MUSSCHE, ACHILLES.
Aan de voet van het Belfort. Inleiding: Achilles Mussche, of het engagement van het geweten door Hubert Lampo. Verlucht met drieëntwintig originele houtsneden en twee reproducties van grote platen door Frans Masereel en een pentekening door Jozef Cantré.
Antwerpen; 1975; Mercatorfonds; gilt stamped half vellum with dustjacket; in cardboard box; 225 pp.
¶ Very fine copy! With 23 original woodengravings and 2 repr. of large plates by Frans Masereel. Dedication on endpaper.
Book number: 12652
€  55.00 [Appr.: US$ 69.06 | £UK 44.25 | JP¥ 5486]
Catalogue: Art
Keywords: Belgium/België Masereel, Frans art/kunst engravings
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page

New Search