| ||||
|
|
|
|||
| found: 118 books on 5 pages. This is page 1 - Next page |
Aan de voet van het Belfort, of het engagement van het geweten door Hubert Lampo.Verlucht met drieëntwintig originele houtsneden en twee reproducties van grote platen door Frans Masereel en een pentekening door Jozef Cantré. Antwerpen, Antwerpen Mercatorfonds, 1975 gilt stamped half vellum with dustjacket; in cardboard box; 225 pp.*With 23 original woodengravings and 2 repr. of large plates by Frans Masereel. in goede staat ! ¶ Verlucht met drieëntwintig originele houtsneden en twee reproducties van grote platen door Frans Masereel en een pentekening door Jozef Cantré. Text in Dutch. Book number: 2557 € 65.00 [Appr.: US$ 81.62 | £UK 52.25 | JP¥ 6484] Catalogue: Kunst ; Art ; Art ; Kunst
Keywords: Cantré brugge geschiedenis historie history lampo grafiek lino houtsnijkunst vijf | In shopping cart More information div> |
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur (9 volumes) Gent, 1963, 0 .pp, hard cover, 25 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 140999&A4A € 180.00 [Appr.: US$ 226.03 | £UK 144.25 | JP¥ 17955] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Moderne Encyclopedie der Wereldliteratuur. Hilversum, Uitgeverij Paul Brands - Uitgeverij C. de Boer Jr. 1963-1977, In 9 uniforme delen. Geïllustreerd. Oorspronkelijk donkerblauw linnen. Met goudopdruk. Gebonden. 8vo. ± 6000 pp. Belangrijke handboeken. (In heel goede staat). Book number: 13807 € 150.00 [Appr.: US$ 188.36 | £UK 120.25 | JP¥ 14963] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: letterkunde / literature / litérature encyclopaedia / encyclopedia / / reference / dictionary / dictionnaire | In shopping cart More information div> |
Moderne Encyclopedie der Wereldliteratuur [9 Vols. Compl.]. Hilversum-Bussum. Paul Brand N.V.-C. de Boer Jr. 1963. Original publisher's black cloth hardback, gilt lettering red label spine, gilt ornament frontcover, 1963-1977, large 8vo: ca. 6000pp. richly illustrated, notes, bibliographical notes, index titles in each volume. Printed in two columns. Very fine - complete set. Encyclopedia on Authors' names - Titles - General Subjects. The First and Best Edition !!! ISBN: 90-228-4310-6. Book number: 5667 € 50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Keywords: 9022843106 | In shopping cart More information div> |
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel VII Por-Shaw Wetenschappelijke uitgeverij E. Story-Scientia P.V.B.A., Gent, 1972. Gebonden, illustraties, 677 pp, los deel Book number: 117147175 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
| In shopping cart More information div> |
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Hilversum, Peul Brand / C. de Boer / E. Story, Gent, 1962, 39 pag. paperback, netjes / goed -- MooiboekBook number: 8113929 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
| In shopping cart More information div> |
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel IV.HOG-LAT Brand, Paul Brand, 196. 632 blz. Uitgavejaar 196/. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOFOMSLAG. Gebruikerssporen op snede. Wordt als pakket verstuurd i.v.m. dikte boek. -- De Wijze UilBook number: 29183 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Encyclopedie
Keywords: Encyclopedie/Literatuur | In shopping cart More information div> |
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel IX. V-Z en register Brand, Paul Brand, 1977. 588 blz. Uitgavejaar 1977. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOFOMSLAG. Gebruikerssporen op snede. Wordt als pakket verstuurd i.v.m. dikte boek. -- De Wijze UilBook number: 29181 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Encyclopedie
Keywords: Encyclopedie/Literatuur | In shopping cart More information div> |
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel VIII. SHE-U Brand, Paul Brand, 1974. 619 blz. Uitgavejaar 1974. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOFOMSLAG. Gebruikerssporen op snede. Wordt als pakket verstuurd i.v.m. dikte boek. -- De Wijze UilBook number: 29180 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Encyclopedie
Keywords: Encyclopedie/Literatuur | In shopping cart More information div> |
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel II. C-E Brand, Paul Brand, 1964. 632 blz. Uitgavejaar 1964. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOFOMSLAG. Gebruikerssporen op snede. Wordt als pakket verstuurd i.v.m. dikte boek. -- De Wijze UilBook number: 29176 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Encyclopedie
Keywords: Encyclopedie/Literatuur | In shopping cart More information div> |
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel III F-H Brand, Paul Brand, 1965. 655 blz. Uitgavejaar 1965. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOFOMSLAG. Gebruikerssporen op snede. Wordt als pakket verstuurd i.v.m. dikte boek. -- De Wijze UilBook number: 29175 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Encyclopedie
Keywords: Encyclopedie/Literatuur | In shopping cart More information div> |
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel VII. POR-SHAW Brand, Paul Brand, 1972. 677 blz. Uitgavejaar 1972. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOFOMSLAG. Gebruikerssporen op snede. Wordt als pakket verstuurd i.v.m. dikte boek. -- De Wijze UilBook number: 29178 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Encyclopedie
Keywords: Encyclopedie/Literatuur | In shopping cart More information div> |
Gent en zijn etser-teekenaar De Bruycker. Antwerpen, Die Poorte, 1936, 23,5 x 19,5 cm, 36 pp + 12 b/w plates, orig. wrapp. (with some light stains). Text in Dutch.. . Book number: 1753 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
Lessen in literatuur: Inleiding tot Guido Gezelle Van Goor, Den Haag/ Djakarta/ De Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen, 1952. Ingenaaid, papieren band, 140 pp., onder redactie van J. Haantjes en W.A.P. Smit. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 13623 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Letterkunde Algemeen
| In shopping cart More information div> |
Aan de voet van het Belfort De Sikkel, 1950, 200 .pp, hard cover/dust jacket, 16 x 22 cm. 1ste druk/edition/édition/Ausgabe, geïllustreerd door Jozef Cantré. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 294462&258D € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Aan de voet van het belfort Mercatorfonds. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. ISBN: 9789061530640. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1951376 € 65.00 [Appr.: US$ 81.62 | £UK 52.25 | JP¥ 6484] Catalogue: Romans
Keywords: 9789061530640 | In shopping cart More information div> |
Aan de voet van het Belfort Vlaamse Pockets, 1966, 174 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 18 x 11 cm. derde druk, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 282363&385E € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Aan de voet van het belfort, geïllustreerd door Jozef Cantré Antwerpen, De Sikkel, 1950. 21,5 x 15,3 cm - 200+(4) pgs - origineel linnen, stofwikkel ontbreekt - houtsneden van Jozef Cantré, Lebeer 188 - eerste uitgave - goed ex. Book number: 02669 € 17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696] Catalogue: Fine Printing
Keywords: cantré | In shopping cart More information div> |
Aan de Voet Van Het Belfort Antwerpen, De Sikkel. 1954, 2nd Edition. Hardcover. Book, Good/Good. Book number: 1200 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Aan de voet van het belfort De Sikkel, Antwerpen/ Daamen, Den Haag, 1950. 1ste. Ingenaaid, linnen band, stofomslag (beschadiging), 201 pp., roestvlekjes. -- KIEN BoekenBook number: 14662 € 10.50 [Appr.: US$ 13.18 | £UK 8.5 | JP¥ 1047] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Aan de voet van het belfort De Sikkel, 1954. 2e. gebonden,linnen,goudopdruk,219p,bibliotheekstempel en nummer op titelblad,nummer in stift op rug,fris. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 933 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Aan de voet van het belfort Antwerpen, De Sikkel 1950 ill Jozef Cantré 1e dr. - Ingenaaid, rug wat beschadigd Book number: F31952 € 6.90 [Appr.: US$ 8.66 | £UK 5.75 | JP¥ 688] Catalogue: Nederlandse en vertaalde literatuur
Keywords: nederlandse literatuur/proza | In shopping cart More information div> |
Aan de voet van het Belfort Hasselt, Heideland, 1966, 176pp. -- De LezenaarBook number: B17106 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Belgicana
Keywords: België Belgium Vlaanderen Geschiedenis politiek letteren | In shopping cart More information div> |
Aan de voet van het Belfort. Inleiding: Achilles Mussche of het engagement van het geweten door Hubert Lampo. Antwerpen, Mercatorfonds, 1975. Or. halfcloth with illustrated dustwrapper in cardboard box, 225+7p. 30 x 27 cm. ¶ 'Verlucht met drieëntwintig originele houtsneden en twee reproducties van grote platen door Frans Masereel en een pentekening door Jozef Cantré. Onder de auspiciën van het Achiel Van Ackerfonds en met medewerking van het August Vermeylenfonds'. (With 23 original woodcuts and two reproductions by Masereel and an portrait-illustration by Jozef Cantré). Back a little discoloured; for the rest a very fine copy. Book number: 13172 € 60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985] Catalogue: Kunst
Keywords: Architectuur Cantré, Jozef Gent Geïllustreerde uitgaven Kunst Lampo, Hubert Masereel, Frans Mercatorfonds Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Aan de voet van het Belfort. Inleiding: Achilles Mussche, of het engagement van het geweten door Hubert Lampo. Verlucht met drieëntwintig originele houtsneden en twee reproducties van grote platen door Frans Masereel en een pentekening door Jozef Cantré. Antwerpen; 1975; Mercatorfonds; gilt stamped half vellum with dustjacket; in cardboard box; 225 pp. ¶ Very fine copy! With 23 original woodengravings and 2 repr. of large plates by Frans Masereel. Dedication on endpaper. Book number: 12652 € 55.00 [Appr.: US$ 69.06 | £UK 44.25 | JP¥ 5486] Catalogue: Art
Keywords: Belgium/België Masereel, Frans art/kunst engravings | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page