| ||||
|
|
|
|||
| found: 334 books on 14 pages. This is page 1 - Next page |
Diemen buyten Amsterdam. [Amsterdam], De Bataafsche Leeuw, 1987. Groot 8vo, pp. 186. Gebonden met stofomslag. Geïllustreerd. Inclusief bibliografie en index. De geschiedenis van de gemeente Diemen, die van klein boerendorp uitgroeide tot een belangrijke satellietstad van Amsterdam. Ondertitel op omslag: Archeologie en historie. In goede staat. -- Zaal BooksBook number: 21839 € 17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
Keywords: Nederland; Diemen; Amsterdam | In shopping cart More information div> |
Eeuwig Ajax Amsterdam: Thomas Rap, 2000. Paperback, 101p. Verhalenbundel t.g.v. 100-jarig bestaan van Ajax met bijdragen van David Endt, Tom Egbers, Herman Koch, Youp van 't Hek, Chris Willemsen e.a. Nieuwstaat. Book number: 1447 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: 9060056183 Sport Sports Voetbal Ajax | In shopping cart More information div> |
Eeuwig Ajax. Amsterdam, Uitgeverij Thomas Rap, 2000 (eerste druk) Paperback, 102 pp., porto 2,00 euro , isbn 9789060056189. In goede staat.. Book number: EMP583/77487 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Sport
| In shopping cart More information div> |
Eeuwig Ajax, 14 schrijvers en Ajaxfans buigen zich ter ere van het eeuwfeest over hun club Amsterdam, Thomas Rap 2000 (eerste druk) paperback, porto 2,00 euro, isbn 9789060056189, In goede staat. . Book number: CP426/11513 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Sport
| In shopping cart More information div> |
Mikra: Text, Translation, Reading and Interpretation of the Hebrew Bible in Ancient Judaism and Early Christianity Fortress Press, Philadelphia, 1988. Hardcover (Original Cloth). Very Good Condition/Very Good. Slight dustiness to top edge Size: Octavo (8vo). Text is clean and unmarked. Previous owner's name ink-stamped inside and to page edge. Shipped Weight: 2-3 kilos. ISBN/EAN: 9780800606046. Inventory No: 038957. -- Pazzo BooksBook number: 038957 USD 40.00 [Appr.: EURO 32 | £UK 25.75 | JP¥ 3178] Catalogue: Religion & Theology
Keywords: Religion & Theology; 0800606043 | In shopping cart More information div> |
Tekeningen in zwart-wit van Stephan Bago. Emmen, Gallerie de Muzeval, 1992. wa., 1e druk, formaat 23-18cm., met agbeeldingen. - goed Book number: 97901 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Kunst
Keywords: zwart-wit . | In shopping cart More information div> |
Karpov - Kasparov : Wereldtweekamp Schaken 1985 Amsterdam: Elsevier, 1985. Paperback, 127p. Z/w-foto's + diagrammen. Beschouwingen, analyses, commentaren en sfeervolle kanttekeningen. Naam eigenaar op schutblad. Book number: 2359 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: 9010058530 Sport Schaken Chess Schach Karpov Kasparov | In shopping cart More information div> |
Wereldtweekamp schaken Karpov Kasparov. Beschouwingen - Analyses - Commentaren - Sfeervolle kanttekeningen. Amst. & Brussel, 1985. 127 pp. Diagrams. Paperback. [53951] Book number: 53951 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Wereldtweekamp Schaken. Karpov Kasparov. Beschouwingen-Analyses-Commentaren-Sfeervolle Kanttekeningen AQmsterdam, Elsevier. 1985, 128pp. Or. sewed paperback, 8vo. (ISBN: 9010058530). Goed Exemplaar. Book number: 005150 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Schaken-Denksport-Kaartspelen
Keywords: Schaken 9010058530 | In shopping cart More information div> |
Wereldtweekamp schaken '85. Karpov Kasparov. Beschouwingen - Analyses - Commentaren - Sfeervolle kanttekeningen. Amst. & Brussel, Elsevier, 1985. 127 blz. Diagramen & ills. Paperback. Goed. #9010058530. [63638] Book number: 63638 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Wereldtweekamp schaken Elsevier Eerste druk, 1985. Omslag licht beschadigd. Redelijk Paperback d68 Book number: 53174 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
| In shopping cart More information div> |
WERELDTWEEKAMP SCHAKEN - Karpov-Kasparov 1985 1985, Elsevier, 1e druk. Paperback, met zw/wt foto`s en afbeeldingen, 128 pp.. -- Boek na BoekBook number: A11000 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
| In shopping cart More information div> |
Wereldtweekamp schaken '85 . Karpov-Kasparov. Baarn: Tirion, 1985. 1e druk, 8vo, paperback, 128pp. Rijk geillustreerd. Heel goed. [ISBN: 9051210655] (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 75860.DSP € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Denksporten
| In shopping cart More information div> |
Wereldtweekamp Schaken '85 Karpov-Kasparov Elsevier Sport, 1985, paperback, goed exemplaar. . Book number: 119315879 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Schaken
| In shopping cart More information div> |
Wereldtwekamp Schaken '85. Karpov - Kasparov. Beschouwingen - Analyses - Commentaren - Sfeervolle kanttekeningen. Amsterdam, Elsevier Sport, 1985. Geïllustreerd. Paperback. 8vo. 128 pp. Goed exemplaar. (ISBN/EAN: 9071474038) Book number: 35792 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Varia
Keywords: chess / / sports | In shopping cart More information div> |
De bindende factor Herinneringen aan een gelukkige jeugd in Amsterdam-Centrum 1952-1967 Jeugd van de gereformeerde kerk Amsterdam Centrum, 1999. Herinneringen Geestelijke liederen en 14 preken. 24.5 x 19 cm, Hard cover. Ill.: foto's. Gedenkwoordje op het schutblad. 200 blz. Gewicht: 700 gram. Very good/no jacket.. Book number: 13869 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Religie
Keywords: Preken Amsterdam liederen religie | In shopping cart More information div> |
Hu.man holidays : Vakantiedoeboek / 4 Oude Meer : Hu.man Publishing. 2006. Paperback. 1e druk, 239 blz, foto's, illustraties, 21x25 cm, isbn 9078416017, goed exemplaar. Annotatie: Het idee 'vakantie' alleen al schenkt ons veel plezier. Iedereen heeft zo zijn of haar idee over vakantie. Daarom kun je er gerust het hele jaar mee bezig zijn. Vakantiedagboek, Vakantiedoeboek 2006. Book number: 007901 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Mens en Maatschappij | In shopping cart More information div> |
Verzet in Groningen Groningen: Wolters Noordhoff/Forsten, cop. 1986. door Swier Broekema ... [et al.]; met medew. van Piet Cnossen ... [et al.]; onder red. van Jan A. Niemeijer en Ad A.J. Mulder; met een voorw. door Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bernhard der Nederlanden Overzicht van de diverse activiteiten tijdens de Tweede Wereldoorlog. Met literatuur opgave., register 199 pagina's 28 cm. Stofomslag iets beschadigd aan de achterzijde. Nauwelijks zichtbaar Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 25989 € 27.50 [Appr.: US$ 34.53 | £UK 22.25 | JP¥ 2743] Catalogue: Groningen
Keywords: Verzet en illigaliteit 9062430465 | In shopping cart More information div> |
Lexicon geschiedenis van Nederland & Belgie Eerste druk, 1994. Schutblad kleien tekst met pen geschreven. Goed Hardcover d128 Book number: 48635 € 13.00 [Appr.: US$ 16.32 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
| In shopping cart More information div> |
Lexicon geschiedenis van Nederland & Belgie Kosmos. 1994. 395pp. d259 Goed Hardcover 9789021523576 Book number: 61451 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: 9789021523576 | In shopping cart More information div> |
CAMU 2003. Het Jaaroverzicht De Bezige Bij/Het Parool, 2004, 1e druk. Paperback, 308 + 8 pp. Uitstekende staat. Ongelezen.. -- Boek na BoekBook number: A11608 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
| In shopping cart More information div> |
Camu 1997, Het jaaroverzicht van Remco Campert & Jan Mulder Amsterdam, De Bezige Bij 1998 (eerste druk) paperback, 312 pag., porto 2,50 euro, isbn 9789023437338 in zeer goede staat. Book number: SP816/51186 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Columns
| In shopping cart More information div> |
Camu 2003. Amsterdam, De Bezige Bij, 2004. Paperback. 310pp. Index. Book number: 13213 € 5.75 [Appr.: US$ 7.22 | £UK 4.75 | JP¥ 574] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland proza columns ISBN 9023412397 | In shopping cart More information div> |
CAMU 2000. Het Jaaroverzicht De Bezige Bij/de Volkskrant, 2001, 1e druk. Paperback, 310 pp. Goede staat.. -- Boek na BoekBook number: A11606 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
| In shopping cart More information div> |
CAMU 1998 Amsterdam, Uitgeverij De Bezige Bij, 1999. Paperback 20x13. 1e druk. 303 blz. 'CaMu 1998' is de bundeling van de spraakmakende column op de voorpagina van de Volkskrant. Of nu voetbal het brandende middelpunt is van het nieuws, de verkiezingen, 'vrije schrijvers', Drs. Mallebrootje, de spelling of de familie Kneupma, CaMu doet er onconventioneel verslag van. Maar tegelijk ontsnappen de jaarboeken van Remco Campert en Jan Mulder aan de waan van de dag. Het prachtig tijdloos proza van CaMu is geschreven voor het volgende millennium.. Book number: N8057 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Columns, de Volkskrant | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | - Next page