ascending
descending
found: 334 books on 14 pages. This is page 1
- Next page

 -
JAN MULDER E.A. (RED.)
Diemen buyten Amsterdam.
[Amsterdam], De Bataafsche Leeuw, 1987. Groot 8vo, pp. 186. Gebonden met stofomslag. Geïllustreerd. Inclusief bibliografie en index. De geschiedenis van de gemeente Diemen, die van klein boerendorp uitgroeide tot een belangrijke satellietstad van Amsterdam. Ondertitel op omslag: Archeologie en historie. In goede staat.
Book number: 21839
€  17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
Keywords: Nederland; Diemen; Amsterdam
In shopping cart

More information

ACDA, THOMAS & JAN MULDER E.A
Eeuwig Ajax
Amsterdam: Thomas Rap, 2000. Paperback, 101p. Verhalenbundel t.g.v. 100-jarig bestaan van Ajax met bijdragen van David Endt, Tom Egbers, Herman Koch, Youp van 't Hek, Chris Willemsen e.a. Nieuwstaat.
Book number: 1447
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: 9060056183 Sport Sports Voetbal Ajax
In shopping cart

More information

 -
ACDA, THOMAS; MULDER, JAN; EGBERS, TOM; ET AL.
Eeuwig Ajax.
Amsterdam, Uitgeverij Thomas Rap, 2000 (eerste druk) Paperback, 102 pp., porto 2,00 euro , isbn 9789060056189. In goede staat..
Book number: EMP583/77487
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Sport
In shopping cart

More information

 -
ACDA, THOMAS; MULDER, JAN; SCHUTTE, XANDRA; LANDVREUGD, HERMINE; SIJBRANDS, TON; ENDT, DAVID; HEK, YOUP VAN `T; ISEGAWA, MOSES; SCHALEKAMP, MARK; WILLLEMSEN, CHRIS; EGBERS, TOM; REIJT, VIC VAN DE; RAP, THOMAS; KOCH, HERMAN - VOORWOORD JAEGI
Eeuwig Ajax, 14 schrijvers en Ajaxfans buigen zich ter ere van het eeuwfeest over hun club
Amsterdam, Thomas Rap 2000 (eerste druk) paperback, porto 2,00 euro, isbn 9789060056189, In goede staat. .
Book number: CP426/11513
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Sport
In shopping cart

More information

MULDER, MARTIN JAN
Mikra: Text, Translation, Reading and Interpretation of the Hebrew Bible in Ancient Judaism and Early Christianity
Fortress Press, Philadelphia, 1988. Hardcover (Original Cloth). Very Good Condition/Very Good. Slight dustiness to top edge Size: Octavo (8vo). Text is clean and unmarked. Previous owner's name ink-stamped inside and to page edge. Shipped Weight: 2-3 kilos. ISBN/EAN: 9780800606046. Inventory No: 038957.
Book number: 038957
USD 40.00 [Appr.: EURO 32 | £UK 25.75 | JP¥ 3178]
Keywords: Religion & Theology; 0800606043
In shopping cart

More information

BAGO, STEPHAN / ANS BAGO-HOMMEMA EN JAN MULDER (SAMENSTELLERS)
Tekeningen in zwart-wit van Stephan Bago.
Emmen, Gallerie de Muzeval, 1992. wa., 1e druk, formaat 23-18cm., met agbeeldingen. - goed
Book number: 97901
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
Catalogue: Kunst
Keywords: zwart-wit .
In shopping cart

More information

BÖHM, HANS & JAN MULDER
Karpov - Kasparov : Wereldtweekamp Schaken 1985
Amsterdam: Elsevier, 1985. Paperback, 127p. Z/w-foto's + diagrammen. Beschouwingen, analyses, commentaren en sfeervolle kanttekeningen. Naam eigenaar op schutblad.
Book number: 2359
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: 9010058530 Sport Schaken Chess Schach Karpov Kasparov
In shopping cart

More information

BÖHM,HANS & JAN MULDER.
Wereldtweekamp schaken Karpov Kasparov. Beschouwingen - Analyses - Commentaren - Sfeervolle kanttekeningen.
Amst. & Brussel, 1985. 127 pp. Diagrams. Paperback. [53951]
Book number: 53951
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

BÖHM, HANS-MULDER, JAN
Wereldtweekamp Schaken. Karpov Kasparov. Beschouwingen-Analyses-Commentaren-Sfeervolle Kanttekeningen
AQmsterdam, Elsevier. 1985, 128pp. Or. sewed paperback, 8vo. (ISBN: 9010058530). Goed Exemplaar.
Book number: 005150
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: Schaken 9010058530
In shopping cart

More information

BÖHM,HANS & JAN MULDER.
Wereldtweekamp schaken '85. Karpov Kasparov. Beschouwingen - Analyses - Commentaren - Sfeervolle kanttekeningen.
Amst. & Brussel, Elsevier, 1985. 127 blz. Diagramen & ills. Paperback. Goed. #9010058530. [63638]
Book number: 63638
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

JAN MULDER;HANS BOHM;HANS BOHM
Wereldtweekamp schaken Elsevier
Eerste druk, 1985. Omslag licht beschadigd. Redelijk Paperback d68
Book number: 53174
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
In shopping cart

More information

BOHM, HANS & JAN MULDER
WERELDTWEEKAMP SCHAKEN - Karpov-Kasparov 1985
1985, Elsevier, 1e druk. Paperback, met zw/wt foto`s en afbeeldingen, 128 pp..
Book number: A11000
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
In shopping cart

More information

BÖHM, HANS EN MULDER, JAN
Wereldtweekamp schaken '85 . Karpov-Kasparov.
Baarn: Tirion, 1985. 1e druk, 8vo, paperback, 128pp. Rijk geillustreerd. Heel goed. [ISBN: 9051210655] (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 75860.DSP
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Denksporten
In shopping cart

More information

BÖHM, HANS JAN MULDER
Wereldtweekamp Schaken '85 Karpov-Kasparov
Elsevier Sport, 1985, paperback, goed exemplaar. .
Book number: 119315879
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Schaken
In shopping cart

More information

BÖHM, HANS & JAN MULDER.
Wereldtwekamp Schaken '85. Karpov - Kasparov. Beschouwingen - Analyses - Commentaren - Sfeervolle kanttekeningen.
Amsterdam, Elsevier Sport, 1985. Geïllustreerd. Paperback. 8vo. 128 pp. Goed exemplaar. (ISBN/EAN: 9071474038)
Book number: 35792
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Varia
Keywords: chess / / sports
In shopping cart

More information

BRAUN INEKE / MEVIUS JAN / MULDER ALEX / E.A.
De bindende factor Herinneringen aan een gelukkige jeugd in Amsterdam-Centrum 1952-1967
Jeugd van de gereformeerde kerk Amsterdam Centrum, 1999. Herinneringen Geestelijke liederen en 14 preken. 24.5 x 19 cm, Hard cover. Ill.: foto's. Gedenkwoordje op het schutblad. 200 blz. Gewicht: 700 gram. Very good/no jacket..
Book number: 13869
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Religie
Keywords: Preken Amsterdam liederen religie
In shopping cart

More information

BRIL, MARTIN; RONALD GIPHART, BART CHABOT, CORINE KOOLE, JAN MULDER, ROBERT VAN WEPEREN, COR HOSPES, E.A.
Hu.man holidays : Vakantiedoeboek / 4
Oude Meer : Hu.man Publishing. 2006. Paperback. 1e druk, 239 blz, foto's, illustraties, 21x25 cm, isbn 9078416017, goed exemplaar. Annotatie: Het idee 'vakantie' alleen al schenkt ons veel plezier. Iedereen heeft zo zijn of haar idee over vakantie. Daarom kun je er gerust het hele jaar mee bezig zijn. Vakantiedagboek, Vakantiedoeboek 2006.
Book number: 007901
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Mens en Maatschappij
In shopping cart

More information

BROEKEMA, SWIER, CNOSSEN, PIET, NIEMEIJER, JAN A., MULDER, AD A.J.
Verzet in Groningen
Groningen: Wolters Noordhoff/Forsten, cop. 1986. door Swier Broekema ... [et al.]; met medew. van Piet Cnossen ... [et al.]; onder red. van Jan A. Niemeijer en Ad A.J. Mulder; met een voorw. door Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bernhard der Nederlanden Overzicht van de diverse activiteiten tijdens de Tweede Wereldoorlog. Met literatuur opgave., register 199 pagina's 28 cm. Stofomslag iets beschadigd aan de achterzijde. Nauwelijks zichtbaar Als nieuw.
Book number: 25989
€  27.50 [Appr.: US$ 34.53 | £UK 22.25 | JP¥ 2743]
Catalogue: Groningen
Keywords: Verzet en illigaliteit 9062430465
In shopping cart

More information

LIEK MULDER;JAN BROUWERS
Lexicon geschiedenis van Nederland & Belgie
Eerste druk, 1994. Schutblad kleien tekst met pen geschreven. Goed Hardcover d128
Book number: 48635
€  13.00 [Appr.: US$ 16.32 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
In shopping cart

More information

LIEK MULDER;JAN BROUWERS
Lexicon geschiedenis van Nederland & Belgie Kosmos. 1994. 395pp.
d259 Goed Hardcover 9789021523576
Book number: 61451
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: 9789021523576
In shopping cart

More information

CAMPERT, REMCO & JAN MULDER
CAMU 2003. Het Jaaroverzicht
De Bezige Bij/Het Parool, 2004, 1e druk. Paperback, 308 + 8 pp. Uitstekende staat. Ongelezen..
Book number: A11608
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
In shopping cart

More information

 -
CAMPERT, REMCO; MULDER, JAN
Camu 1997, Het jaaroverzicht van Remco Campert & Jan Mulder
Amsterdam, De Bezige Bij 1998 (eerste druk) paperback, 312 pag., porto 2,50 euro, isbn 9789023437338 in zeer goede staat.
Book number: SP816/51186
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Columns
In shopping cart

More information

CAMPERT, REMCO.; MULDER, JAN.
Camu 2003.
Amsterdam, De Bezige Bij, 2004. Paperback. 310pp. Index.
Book number: 13213
€  5.75 [Appr.: US$ 7.22 | £UK 4.75 | JP¥ 574]
Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland proza columns ISBN 9023412397
In shopping cart

More information

CAMPERT, REMCO & JAN MULDER
CAMU 2000. Het Jaaroverzicht
De Bezige Bij/de Volkskrant, 2001, 1e druk. Paperback, 310 pp. Goede staat..
Book number: A11606
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
In shopping cart

More information

CAMPERT, REMCO EN JAN MULDER
CAMU 1998
Amsterdam, Uitgeverij De Bezige Bij, 1999. Paperback 20x13. 1e druk. 303 blz. 'CaMu 1998' is de bundeling van de spraakmakende column op de voorpagina van de Volkskrant. Of nu voetbal het brandende middelpunt is van het nieuws, de verkiezingen, 'vrije schrijvers', Drs. Mallebrootje, de spelling of de familie Kneupma, CaMu doet er onconventioneel verslag van. Maar tegelijk ontsnappen de jaarboeken van Remco Campert en Jan Mulder aan de waan van de dag. Het prachtig tijdloos proza van CaMu is geschreven voor het volgende millennium..
Book number: N8057
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Columns, de Volkskrant
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | - Next page

New Search