ascending
descending
found: 46 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

BAEKELMANS, LODE - MONTEYNE, LODE.
Lode Baekelmans. Een inleiding tot zijn Werk.
Antwerpen, Plantin, 1914. Oorspr. omslag. Onafgesneden. Met portret. 88 p.
Book number: #46653
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
In shopping cart

More information

DE COSTER, CHARLES (MONTEYNE, LODE)
Charles de Coster de mensch en kunstenaar
Antwerpen, Gust Janssens. 1917, 1ste dr. Ing. 19x14cm. 232 blz. Voorrede Georges Eekhoud. Uitgegeven 50 jaar na het verschijnen van Tijl Uilenspiegel. Foto Charles de Coster op frontispice. Illustraties. Bibliografische aantekeningen. Scheurtje in titelblad.
Book number: 000565
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
Keywords: Georges Eekhoud
In shopping cart

More information

MONTEYNE LODE
1870-1930, wendingen in de moderne tooneelkunst
Brussel, 1937, 48 .pp, Geniet/Stapled/Agrafé, 14 x 21 cm. 2e deel, geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 87357&84C
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Theater en Toneel
In shopping cart

More information

MONTEYNE LODE
Charles de Coster, De mensch en de kunstenaar
Antwerpen, 1917, 229 .pp, soft cover, 14 x 22 cm. 0. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 286188&361E
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Biografieën en Autobiografieën
In shopping cart

More information

MONTEYNE, LODE
CHARLES DE COSTER - De mensch en de kunstenaar.
Antwerpen, Gust Janssens drukker/uitgever, 1927. 1e druk. Broché, 19cmx14cm, Uitgegeven een halve eeuw na het verschijnen der eerste uitgaaf van 'La légende et les aventures héroïques, joyeusses en glorieuses d'Ulenspiegel et de Lamme Goedzak au pays de Flandres et ailleurs'. Met bibliographische aanteekeningen. Illustraties. 229 pag.
Book number: 018692
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: georges eekhoud ulenspiegel tijl uilenspiegel
In shopping cart

More information

MONTEYNE, LODE;
CHARLES DE COSTER. DE MENSCH EN DE KUNSTENAAR,
Antwerpen, Gust Janssens, Drukker - Uitgever, 1917,, gebrocheerd, 140 x 190mm., 231pp., frontispice.
¶ Aan Professor. Met een voorrede van Georges Eekhoud. Goede staat.
Book number: 14724
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: art kunst August Vermeylen monografie monography
In shopping cart

More information

MONTEYNE, LODE
Drama en toneel van oost en west door de tijden heen
1949. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 517. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1228574
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

MONTEYNE, LODE,
Drama en Toneel van Oost en West door de Tijden Heen
Standaard, 1949. F 1st Edition. Hardcover, Hardcover, Very Good. No Jacket The boards are a bit rubbed and sunned. One gift inscription. Soundly bound. Dutch.
Book number: he75
USD 25.00 [Appr.: EURO 20 | £UK 16 | JP¥ 1986]
In shopping cart

More information

MONTEYNE LODE
Drama en toneel van Oost en West door de tijden heen
Antwerpen, 1949, 518 .pp, Gebonden/Bound/Relié/Gebunden, 20 x 27 cm. geïllustreerd. Onbekend/Unknown/Inconnu/Unbekannt. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 4083&29D
€  36.00 [Appr.: US$ 45.21 | £UK 29 | JP¥ 3591]
Keywords: Theater en Toneel
In shopping cart

More information

MONTEYNE, LODE
Drama en Toneel van Oost en West door de tijden heen
Standaard, Antwerpen/Brussel/Gent/Leuven, 1949. 1ste. Gebonden, hardcover met stofomslag, 517 pp, geïllustreerd met 16 platen, namenregister, pakketpost. Goed.
Book number: 24808
€  22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

MONTEYNE LODE
Drama en toneel van Oost en West door de tijden heen
Antwerpen/Brussel/Gent/Leuven, Standaard boekhandel, 1949. 27 x 18,5 cm - 517 pgs - origineel linnen - goed ex.
Book number: 03430
€  19.00 [Appr.: US$ 23.86 | £UK 15.25 | JP¥ 1895]
Catalogue: Literature
Keywords: toneel algemeen
In shopping cart

More information

MONTEYNE, LODE
Drama en toneel van Oost en West door de tijden heen.
Antwerpen, Standaard. 1948. 18,5x26,5cm, 517pp. hard cover, in goede staat. Met enkele illustraties in zwart/wit.
Book number: 000919
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Theater Toneel Theatergeschiedenis
In shopping cart

More information

MONTEYNE, LODE
Drama en Toneel van Oost en West door de tijden heen
Antwerpen: Standaard boekhandel, 1949. 1e druk, Hardcover, 4vo, 517pp. Met foto's. Linnen band. Heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 40298.CTO
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Catalogue: Muziek & Toneel
In shopping cart

More information

MONTEYNE LODE
Een eeuw Vlaamsch tooneelleven (1830-1930)
Antwerpen, 1936, 72 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 195665&252F
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Theater en Toneel
In shopping cart

More information

MONTEYNE, LODE.
Geerten Basse.
Antwerpen, Lodewijk Opdebeek, 1912. Oorspr. omslag. 109 p. Onopengesneden.
Book number: B8097
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

MONTEYNE, LODE.
GEERTEN BASSE.
Antwerpen, Lodewijk Opdebeek, 1912., Gebrocheerd, originele geïllustreerde uitgeversomslag, omslag beduimeld, 12,5x16,5cm, 109pp.
Book number: 12739
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: litérature letteren letterkunde belge belgium belgique belgie belgië flemish vlaams flamand vlaanderen
In shopping cart

More information

MONTEYNE, LODE
Geerten Basse.
Antwerpen, Vlaamsche Boekhandel - Lodewijk Opdebeek, 1912. Or. omslag, 109+3p.
¶ Gesigneerd door de auteur. Stempel van het Willemsfonds op Franse titelpagina; omslag iets verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 6553
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Geschiedenis Gesigneerd Nederlandse literatuur Opdebeek, L. Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

MONTEYNE, LODE.
GESCHIEDENISJES.
Antwerpen, Ruquoy, Delagarde & Van Uffelen, 1934 Ingenaaid, originele papieren uitgeversomslag, 20.1x13.8 cm., 95 pp.
¶ Geschiedenisjes. Drie vertellingen uit het leven van Meneer Josse Delicaet.
Book number: 32754
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: . letteren letterkunde
In shopping cart

More information

MONTEYNE, LODE EN WILLY DE SCHUTTER.
KNS-profielen. Acteurs Portretten 1853-1953.
Antwerpen, De Gruyter, 1979. Or. omslag. 64 p. Ills.
Book number: K5884
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: - Toneel
Keywords: toneel
In shopping cart

More information

MONTEYNE, LODE
De Koninklijke Nederlandsche Schouwburg Van Antwerpen
Antwerpen, Brabo. 1942. Hard Cover. door Lode Monteyne. Brabo, antwerpen, 1942. Met 29 foto's. Good/Good.
Book number: 003080
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

MONTEYNE LODE
De koninklijke Nederlandsche schouwburg van Antwerpen
Antwerpen, 1941, 63 .pp, hard cover, 12 x 18 cm. Dienst voor propagande en toerisme, 16 afbeeldingen. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 87511&264D
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Streekgeschiedenis provincie Antwerpen
In shopping cart

More information

MONTEYNE LODE
De Koninklijke Nederlandsche Schouwburg van Antwerpen
Antwerpen, 1942, 80 .pp, hard cover, 12 x 17 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 8144&59D
€  11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
Keywords: Theater en Toneel
In shopping cart

More information

MONTEYNE LODE
De Koninklijke Nederlandsche schouwburg van Antwerpen
Antwerpen, 1941, 63 .pp, hard cover, 12 x 16 cm. Uitgegeven door den Dienst voor Propaganda en Toerisme in opdracht van het Comité der Antwerpsche Propagandaweken. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 190898&367A
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Streekgeschiedenis provincie Antwerpen
In shopping cart

More information

MONTEYNE LODE
De Koninklijke Nederlandsche Schouwburg van Antwerpen
Antwerpen, 1941, 63 .pp, hard cover, 11 x 18 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert, Omslag verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 190250&330D
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Streekgeschiedenis provincie Antwerpen
In shopping cart

More information

MONTEYNE, LODE.
Kritische Bijdragen over Tooneel. Met een inleidend woord van Maurits Sabbe.
Antwerpen, Ruqouy, Delagarde & Van Uffelen, 1926. Oorspr. omslag onafgesneden 260 p.
Book number: R3160
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Toneel
Keywords: toneel
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search