| ||||
|
|
|
|||
| found: 46 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Lode Baekelmans. Een inleiding tot zijn Werk. Antwerpen, Plantin, 1914. Oorspr. omslag. Onafgesneden. Met portret. 88 p. Book number: #46653 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
| In shopping cart More information div> |
Charles de Coster de mensch en kunstenaar Antwerpen, Gust Janssens. 1917, 1ste dr. Ing. 19x14cm. 232 blz. Voorrede Georges Eekhoud. Uitgegeven 50 jaar na het verschijnen van Tijl Uilenspiegel. Foto Charles de Coster op frontispice. Illustraties. Bibliografische aantekeningen. Scheurtje in titelblad. Book number: 000565 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Vertaalde Literatuur
Keywords: Georges Eekhoud | In shopping cart More information div> |
1870-1930, wendingen in de moderne tooneelkunst Brussel, 1937, 48 .pp, Geniet/Stapled/Agrafé, 14 x 21 cm. 2e deel, geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 87357&84C € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Theater En Toneel
Keywords: Theater en Toneel | In shopping cart More information div> |
Charles de Coster, De mensch en de kunstenaar Antwerpen, 1917, 229 .pp, soft cover, 14 x 22 cm. 0. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 286188&361E € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Biografieën En Autobiografieën
Keywords: Biografieën en Autobiografieën | In shopping cart More information div> |
CHARLES DE COSTER - De mensch en de kunstenaar. Antwerpen, Gust Janssens drukker/uitgever, 1927. 1e druk. Broché, 19cmx14cm, Uitgegeven een halve eeuw na het verschijnen der eerste uitgaaf van 'La légende et les aventures héroïques, joyeusses en glorieuses d'Ulenspiegel et de Lamme Goedzak au pays de Flandres et ailleurs'. Met bibliographische aanteekeningen. Illustraties. 229 pag. Book number: 018692 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Algemeen - General
Keywords: georges eekhoud ulenspiegel tijl uilenspiegel | In shopping cart More information div> |
CHARLES DE COSTER. DE MENSCH EN DE KUNSTENAAR, Antwerpen, Gust Janssens, Drukker - Uitgever, 1917,, gebrocheerd, 140 x 190mm., 231pp., frontispice. ¶ Aan Professor. Met een voorrede van Georges Eekhoud. Goede staat. Book number: 14724 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: art kunst August Vermeylen monografie monography | In shopping cart More information div> |
Drama en toneel van oost en west door de tijden heen 1949. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 517. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1228574 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Film / toneel / theater
| In shopping cart More information div> |
Drama en Toneel van Oost en West door de Tijden Heen Standaard, 1949. F 1st Edition. Hardcover, Hardcover, Very Good. No Jacket The boards are a bit rubbed and sunned. One gift inscription. Soundly bound. Dutch. -- Chapter 1Book number: he75 USD 25.00 [Appr.: EURO 20 | £UK 16 | JP¥ 1986]
| In shopping cart More information div> |
Drama en toneel van Oost en West door de tijden heen Antwerpen, 1949, 518 .pp, Gebonden/Bound/Relié/Gebunden, 20 x 27 cm. geïllustreerd. Onbekend/Unknown/Inconnu/Unbekannt. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 4083&29D € 36.00 [Appr.: US$ 45.21 | £UK 29 | JP¥ 3591] Catalogue: Theater En Toneel
Keywords: Theater en Toneel | In shopping cart More information div> |
Drama en Toneel van Oost en West door de tijden heen Standaard, Antwerpen/Brussel/Gent/Leuven, 1949. 1ste. Gebonden, hardcover met stofomslag, 517 pp, geïllustreerd met 16 platen, namenregister, pakketpost. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 24808 € 22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244] Catalogue: Literatuur Toneel
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Drama en toneel van Oost en West door de tijden heen Antwerpen/Brussel/Gent/Leuven, Standaard boekhandel, 1949. 27 x 18,5 cm - 517 pgs - origineel linnen - goed ex. Book number: 03430 € 19.00 [Appr.: US$ 23.86 | £UK 15.25 | JP¥ 1895] Catalogue: Literature
Keywords: toneel algemeen | In shopping cart More information div> |
Drama en toneel van Oost en West door de tijden heen. Antwerpen, Standaard. 1948. 18,5x26,5cm, 517pp. hard cover, in goede staat. Met enkele illustraties in zwart/wit. Book number: 000919 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Theatre - Theater
Keywords: Theater Toneel Theatergeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Drama en Toneel van Oost en West door de tijden heen Antwerpen: Standaard boekhandel, 1949. 1e druk, Hardcover, 4vo, 517pp. Met foto's. Linnen band. Heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 40298.CTO € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Muziek & Toneel
| In shopping cart More information div> |
Een eeuw Vlaamsch tooneelleven (1830-1930) Antwerpen, 1936, 72 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 195665&252F € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Theater En Toneel
Keywords: Theater en Toneel | In shopping cart More information div> |
Geerten Basse. Antwerpen, Lodewijk Opdebeek, 1912. Oorspr. omslag. 109 p. Onopengesneden. Book number: B8097 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
GEERTEN BASSE. Antwerpen, Lodewijk Opdebeek, 1912., Gebrocheerd, originele geïllustreerde uitgeversomslag, omslag beduimeld, 12,5x16,5cm, 109pp. Book number: 12739 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: litérature letteren letterkunde belge belgium belgique belgie belgië flemish vlaams flamand vlaanderen | In shopping cart More information div> |
Geerten Basse. Antwerpen, Vlaamsche Boekhandel - Lodewijk Opdebeek, 1912. Or. omslag, 109+3p. ¶ Gesigneerd door de auteur. Stempel van het Willemsfonds op Franse titelpagina; omslag iets verkleurd; goed exemplaar. Book number: 6553 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Geschiedenis Gesigneerd Nederlandse literatuur Opdebeek, L. Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
GESCHIEDENISJES. Antwerpen, Ruquoy, Delagarde & Van Uffelen, 1934 Ingenaaid, originele papieren uitgeversomslag, 20.1x13.8 cm., 95 pp. ¶ Geschiedenisjes. Drie vertellingen uit het leven van Meneer Josse Delicaet. Book number: 32754 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: . letteren letterkunde | In shopping cart More information div> |
KNS-profielen. Acteurs Portretten 1853-1953. Antwerpen, De Gruyter, 1979. Or. omslag. 64 p. Ills. Book number: K5884 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: - Toneel
Keywords: toneel | In shopping cart More information div> |
De Koninklijke Nederlandsche Schouwburg Van Antwerpen Antwerpen, Brabo. 1942. Hard Cover. door Lode Monteyne. Brabo, antwerpen, 1942. Met 29 foto's. Good/Good. Book number: 003080 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Antwerp (Antwerpiana)
| In shopping cart More information div> |
De koninklijke Nederlandsche schouwburg van Antwerpen Antwerpen, 1941, 63 .pp, hard cover, 12 x 18 cm. Dienst voor propagande en toerisme, 16 afbeeldingen. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 87511&264D € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Streekgeschiedenis Provincie Antwerpen
Keywords: Streekgeschiedenis provincie Antwerpen | In shopping cart More information div> |
De Koninklijke Nederlandsche Schouwburg van Antwerpen Antwerpen, 1942, 80 .pp, hard cover, 12 x 17 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 8144&59D € 11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097] Catalogue: Theater En Toneel
Keywords: Theater en Toneel | In shopping cart More information div> |
De Koninklijke Nederlandsche schouwburg van Antwerpen Antwerpen, 1941, 63 .pp, hard cover, 12 x 16 cm. Uitgegeven door den Dienst voor Propaganda en Toerisme in opdracht van het Comité der Antwerpsche Propagandaweken. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 190898&367A € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Streekgeschiedenis Provincie Antwerpen
Keywords: Streekgeschiedenis provincie Antwerpen | In shopping cart More information div> |
De Koninklijke Nederlandsche Schouwburg van Antwerpen Antwerpen, 1941, 63 .pp, hard cover, 11 x 18 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert, Omslag verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 190250&330D € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Streekgeschiedenis Provincie Antwerpen
Keywords: Streekgeschiedenis provincie Antwerpen | In shopping cart More information div> |
Kritische Bijdragen over Tooneel. Met een inleidend woord van Maurits Sabbe. Antwerpen, Ruqouy, Delagarde & Van Uffelen, 1926. Oorspr. omslag onafgesneden 260 p. Book number: R3160 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Toneel
Keywords: toneel | In shopping cart More information div> |