| ||||
|
|
|
|||
| found: 194 books on 8 pages. This is page 1 - Next page |
Pieter Breughel dit l'ancien Choix de 50 phototypies d'après ses oeuvres. Haarlem, Kleinmann, (1905) Orig. gray cloth portfolio 12 pp. & 50 plates, loose as issued; 40x30 cm. - (portfolio sl. foxed) plates are clean. Very good and complete, see image. Gewicht/Weight: 3500 grs. Book number: 30381 € 70.00 [Appr.: US$ 87.9 | £UK 56.25 | JP¥ 6983]
| In shopping cart More information div> |
Pieter Breughel, dit l'ancien: choix de 50 phototypies d'apres ses oeuvres. Londres / Haarlem: H. Kleinmann & Cie, (1905). (xii), Leaves [47]. Folio (40 x 32 cm.). Gray cloth portfolio. First printing. Illus. with 47 of 50 duotone plates. Boards soiled, leaves darkened at the edges but not affecting illustrations, edgewear to two leaves. Very good but for the few plates lacking. ¶ Thick leaves with embossed borders. A few plates mislabeled. Uncommon. OCLC and RLIN list only copies at Cambridge, Bibliotheque d'art et D'archeologie, Clark Art Inst., MFA Boston, The Frick, and Harvard. Book number: 26393 USD 125.00 [Appr.: EURO 99.75 | £UK 79.75 | JP¥ 9930] Catalogue: Dutch Art
Keywords: European Art, Artists, 16th c., Pieter Breughel | In shopping cart More information div> |
Nederlandsche Dicht- en Kunsthalle. Maandschrift. 7e Jaargang - 3e Aflevering. Antwerpen, L. Dela Montagne - Amsterdam, Schalekamp, Van de Grampel & Bakker, 1884. Or. omslag, pag. 125-168+ (4)p. ¶ Met bijdragen van o.a. Arnold Sauwen, Pol de Mont, Omer Wattez, Betsy Perk, L. Simons, Bijgevoegd: De taalstrijd 3. Omslag beschadigd. Book number: 16524 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Mont, Pol de Nederlandse literatuur Sauwen, Arnold Tijdschriften Vlaamse literatuur Wattez, Omer | In shopping cart More information div> |
Nederlandsche Dicht- en Kunsthalle. Maandschrift. 6e Jaargang - 7de Aflevering. Antwerpen, L. Dela Montagne - Amsterdam, Schalekamp, Vande Grampel & Bakker, 1883. Or. omslag, pag. 463-524+ (4)p. ¶ Met bijdragen van o.a. Hélène Swarth, Gustaaf Seghers, Hilda Ram. Omslag iets beschadigd; achteromslag ontbreekt. Book number: 16520 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Ram, H. Swarth, Hélène Tijdschriften Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Nederlandsche Dicht- en Kunsthalle. Maandschrift. 7e Jaargang - 10e Aflevering. Antwerpen, L. Dela Montagne - Amsterdam, Schalekamp, Van de Grampel & Bakker, 1885. Or. omslag, pag. 485-528+ (4)p. ¶ Met bijdragen van o.a. F.J. van Cuyck, P. van Langendonck, Gustaaf Segers. Bijgevoegd: De taalstrijd 10. Omslag beschadigd. Book number: 16528 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Langendonck, Prosper van Nederlandse literatuur Tijdschriften Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Nederlandsche Dicht- En Kunsthalle Maandschrift 6de Jaargang1883 Compleet Antwerpen, L. Dela Montagne. 1883. Half-Leather. halflederen band, 860 blz, goede staat. Good. Book number: 004724 € 175.00 [Appr.: US$ 219.75 | £UK 140.25 | JP¥ 17456] Catalogue: Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Nederlandsche Dicht- en Kunsthalle. Maandschrift. 6e Jaargang - 10de Aflevering. Antwerpen, L. Dela Montagne - Amsterdam, Schalekamp, Vande Grampel & Bakker, 1884. Or. omslag, pag. 669-732+ (4)p. ¶ Met bijdragen van o.a. Hélène Swarth, Gustaaf Seghers, Pol de Mont, Jacob Stinissen. Omslag beschadigd; wat los. Book number: 16522 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Mont, Pol de Nederlandse literatuur Stinissen, Jacob Swarth, Hélène Tijdschriften Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Nederlandsche Dicht- en Kunsthalle. Maandschrift. 7e Jaargang - 11e Aflevering. Antwerpen, L. Dela Montagne - Amsterdam, Schalekamp, Van de Grampel & Bakker, 1885. Or. omslag, pag. 529-576+ (4)p. ¶ Met bijdragen van o.a. F.J. van Cuyck, Omer Wattez, Gustaaf Segers. Bijgevoegd: De taalstrijd 11. Omslag beschadigd. Book number: 16529 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Tijdschriften Vlaamse literatuur Wattez, Omer | In shopping cart More information div> |
Nederlandsche Dicht- en Kunsthalle. Maandschrift. 7e Jaargang - 5e Aflevering. Antwerpen, L. Dela Montagne - Amsterdam, Schalekamp, Van de Grampel & Bakker, 1884. Or. omslag, pag. 213-270+ (4)p. ¶ Met bijdragen van o.a. Betsy Perk, J.F. van Cuyck (Sleeckx als romanschrijver 2; met portret). Bijgevoegd: De taalstrijd 5. Omslag op rug beschadigd. Book number: 16525 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Tijdschriften Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Nederlandsche Dicht- en Kunsthalle. Maandschrift. 8e Jaargang - 2e Aflevering. Antwerpen, L. Dela Montagne - Amsterdam, Schalekamp, Van de Grampel & Bakker, 1885. Or. omslag, pag. 61-108+ (4)p. ¶ Met bijdragen van o.a. Reimond Stijns, Omer Wattez, P.P. Denys, Gustaaf Segers. Bijgevoegd: De taalstrijd 2. Omslag beschadigd. Book number: 16530 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Stijns, Reimond Tijdschriften Vlaamse literatuur Wattez, Omer | In shopping cart More information div> |
Nederlandsche Dicht- en Kunsthalle. Maandschrift. 7e Jaargang - 7e Aflevering. Antwerpen, L. Dela Montagne - Amsterdam, Schalekamp, Van de Grampel & Bakker, 1884. Or. omslag, pag. 327-386+ (4)p. ¶ Met bijdragen van o.a. Arnold Sauwen, Mark Twain. Bijgevoegd: De taalstrijd 7. Omslag beschadigd. Book number: 16527 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Sauwen, Arnold Tijdschriften Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Nederlandsche Dicht- en Kunsthalle. Maandschrift. 6e Jaargang - 8ste Aflevering. Antwerpen, L. Dela Montagne - Amsterdam, Schalekamp, Vande Grampel & Bakker, 1884. Or. omslag, pag. 525-588+ (4)p. ¶ Met bijdragen van o.a. Hélène Swarth, Gustaaf Seghers, V.A. Dela Montagne. Omslag beschadigd. Book number: 16521 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Swarth, Hélène Tijdschriften Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
rNederlandsche Dicht- en Kunsthalle. Maandschrift. 6e Jaargang - 6de Aflevering. Antwerpen, L. Dela Montagne - Amsterdam, Schalekamp, Vande Grampel & Bakker, 1883. Or. omslag, pag. 410-462+ (4)p. ¶ Met bijdragen van o.a. H. Swarth, Gustaaf Seghers, Arnold Sauwen, Ivan Turgenjew. Omslag beschadigd. Book number: 16519 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Sauwen, Arnold Swarth, Hélène Tijdschriften Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Bloemlezing Uit Zijn Poezie Antwerpen, De Sikkel. 1932. Mass Market Paperback. Pol de Mont bezorgd en toegelicht door dr. George Meir, gebrocheerd, 25 x 16 cm, 317 blz, goede staat. Good. Book number: 004241 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Antwerp (Antwerpiana)
| In shopping cart More information div> |
De Oude Meesters Der Schilderkunst in Het Koninklijk Muzeum Te Antwerpen Utrecht, Van A. Oosthoek. 1914. Decorative Cloth. Pol de Mont, 27 x 22 cm, 56 + 98 blz, 147 z/w illustraties, lichte roestsporen, uitgeversband, goede staat. Good. Book number: 003918 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Antwerp (Antwerpiana)
| In shopping cart More information div> |
Volkskunde, tijdschrift voor nederlandsche folklore. Gent, A. Hoste, 1898 [- 1910] 5 vols in-8°. Papieren banden. ¶ 11 de jaargang 1898-1899, 13 de jaargang 1900-1901, 19 de jaargang 1907-1908, 20 ste jaargang 1908-1909 en 21 ste jaargang 1910 -1911. Zeldzaam ! Book number: 1792 € 95.00 [Appr.: US$ 119.29 | £UK 76.25 | JP¥ 9476] Catalogue: Folklore
Keywords: folklore, volkskunde, volkskundig tijdschrift, | In shopping cart More information div> |
Anton van Dijck. Auswahl von 60 Phototypien Leipzig: Schumann. 3e druk, Geb. 60pp. 4o. Leinen. Rug licht besch. Exemplaar in orde illustriert (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 53182.KUN € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Antoine van Dyck l'homme et l'artiste. Choix de 60 phototypies d'après ses oeuvres avec introduction. Haarlem, Kleinmann, (1905) Orig. gray cloth portfolio 12 pp. & 60 plates, loose as issued and tipped-in on thick plates; 43x34 cm. - (portfolio sl. foxed, sl. browned) plates are clean. Very good and complete, see image. Gewicht/Weight: 4800 grs. Book number: 30382 € 70.00 [Appr.: US$ 87.9 | £UK 56.25 | JP¥ 6983]
| In shopping cart More information div> |
Antoine Van Dyck, l'homme et l'artiste. Choix de 60 phototypies d'après ses oeuvres avec introduction par ... Londres, H. Kleinmann, sans date (début XXe siècle). In-folio en feuilles sous chemise pleine toile grise à rabats, portrait en noir au premier platn, 12 pages de texte et 60 reproductions en noir contrecollées en phototypie. BON EXEMPLAIRE. GOOD. ..(19G).. Book number: 229394 € 180.00 [Appr.: US$ 226.03 | £UK 144.25 | JP¥ 17955]
Keywords: BEAUX ARTS : Arts du 17e siècle BXA17 | In shopping cart More information div> |
Winterzangen en schetsen, verzameld door H. R. [= Herman Robbers] Amsterdam [1888], Elsevier. Soft Cover. Omslag wat roestvlekkig. Kwestbaar boekje. Geïllustreerd. Book number: 005949 € 75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481]
Keywords: Herman Robbers | In shopping cart More information div> |
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Tweemaandelijksch Tijdschrift. 9de Jaargang Nr. 2 Maart-April 1913 Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1913, in-8°, origineel nummer zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.. . Book number: 37596 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
| In shopping cart More information div> |
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Tweemaandelijksch Tijdschrift. 7de Jaargang Nr. 6 November-December 1911. Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1911, in-8°, origineel nummer zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd.. . Book number: 32145 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
| In shopping cart More information div> |
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Tweemaandelijksch Tijdschrift. 9de Jaargang Nr. 2 Maart-April 1913 Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1913, in-8°, origineel nummer zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.. . Book number: 37597 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
| In shopping cart More information div> |
De Vlaamsche Gids (1e jaargang nr.1, januari-februari 1905) Antwerpen, 1905, 96 .pp, soft cover, 18 x 25 cm. Algemeen tweemaandelijksch tijdschrift, Band wat verkleurd/Discolouration, Omslag verkleurd/Cover discoloured, Rug beschadigd/Spine damaged, Aantekeningen/Annotations, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 194833&259G € 45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
De Vlaamsche Gids (5e jaargang nr.3, mei-juni 1909) Antwerpen, 1909, 95 .pp, soft cover, 18 x 25 cm. Algemeen tweemaandelijksch tijdschrift, Band wat verkleurd/Discolouration, Omslag verkleurd/Cover discoloured, Rug beschadigd/Spine damaged, Aantekeningen/Annotations. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 194832&259G € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | - Next page