ascending
descending
found: 82 books on 4 pages. This is page 1
- Next page

 -
CRAMER, DR. N.A.; MOLKENBOER, LR. B.H. (BEZORGD DOOR)
Vondels Lucifer [Zwolsche herdrukken]
Zwolle, W.E.J. Tjeenk Willink 1922 (vijfde druk) gebonden, 159 pag., porto 2,50 euro, in zeer goede staat.
Book number: SP439/44940
€  5.50 [Appr.: US$ 6.91 | £UK 4.5 | JP¥ 549]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

EIJCKELER, DRS. J. ; WALSCHAP, GERARD ; CLAES, ERNEST ; MOLKENBOER, PROF. DR. B. H. ; DAALDER, D. L.
Kerstboek
J. H. Gottmer & Co., Haarlem, nd, 1e druk. Gebonden, halflinnen. Illustraties: Piet Gerritse, Rein van Looy, Anton Pieck, Henri Pieck. Pp 112. Octavo form. Wat gekromd, inhoud goed.
Book number: gn13623
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Geillustreerd
Keywords: geillustreerd, proza, nederlands, kerstmis, verhalen, proza, ooorspronkelijk, kerstfeest
In shopping cart

More information

EIJCKELER, J. & GERARD WALSCHAP & ERNEST CLAES & B.H.MOLKENBOER & D.L.DAALDER
Kerstboek.
Haarlem, Gottmer z.j. Or.hlinn. 112 p.
Book number: 24756
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B.H.
Bibliographie der geschriften van Dr. B.H. Molkenboer O.P. 1898-1939.
Nijmegen, 1939. Geniet. 47 p.
Book number: R0656
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie bibliografie
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B.H.
Dante : virtuti et honori.
Uitgegeven in het Dante-Jubeljaar 1921 te Roermond : J.J. Romen,1921. Orig. cloth binding. 204 pp. Ills. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. - With woodcut bookplate (M.V.V.) by Simon Commandeur.. ISBN
Book number: #108805
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: LITERARY CRITICISM, LITERATURE Dante Alighieri (1265-1321).
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B.H.,
Dante. Uitgegeven in het Dante Jubeljaar, 1921.
Romen&Zn, Roermond, 1921. 205p. Sewn. Library marks. Gew/weight: Normal.
Book number: 4061
€  13.50 [Appr.: US$ 16.95 | £UK 11 | JP¥ 1347]
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B.H.
Dante. Virtuti et Honori.
Roermond: Romen en Zonen, 1921. 1e druk, 8vo, softcover, Geillustreerd. Slappe kartonnen band. Aantekeningen in tekst. Verder goed. 204 pp. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 56424.LSE
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B.H.
Dante. Virtuti et Honori.
Roermond, Romen en Zonen, 1921. Papieren band, 204 pp, 20 x 16 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Over Dante en zijn werk. Uitgegeven in het Dante Jubeljaar 1921. Goed / good.
Book number: 26090
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Dante
In shopping cart

More information

 -
MOLKENBOER B.H.
Dante: virtuti et honori
Roermond, 1921, 204 .pp, hard cover, 15 x 20 cm. Translated into Dutch, Band wat verkleurd/Discolouration, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 168422&338F
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B.H.
Dante
208 p pb 20 cm Roermond 1921
Book number: 1994
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

MOLKENBOER,B.H.
Erasmus
Amsterdam, Joost Van Den Vondel. 1936. Gebrocheerd, 16x21,5cm. genummerd,d.i. nr 127,portret van Erasmus is een penteekeing van Fiet van der Stam, 144pp,uit de boekerij van Anton Van Duinkerken. goed,enkele roestvlekken.
Book number: 010738
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B.H.
Erasmus.
A'dam, Brussel, [1936]. Omslag. 140 p. (Vondelreeks; 1)
¶ Oplage van 500 genummerde exx. Met portret van Erasmus door Fiet van der Stam.
Book number: 14503
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B.H.
Erasmus., Vondelreeks I..
Amsterdam,, Joost Van Den Vondel,, 1936, height in cm: 22 cm,, paperback, kaft geplastificeerd,. , 136 pp..
Book number: 1-1057
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Biography
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B.H.
Erasmus. (Vondelreeks 1)
Amsterdam: Joost van den Vondel, 1936. Paperback. 133 pp. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. ex-library copy. ticket on spine, stamps.. ISBN
Book number: #140671
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: PHILOSOPHY .
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B. H.
Erasmus Joost van den Vondel Vondelreeks I
Boosten & Stols, Maastricht, 1936, 1e druk. Gebonden, leder, geribde rug, kop verguld. Gedrukt met de Erasmus-Mediaeval van S. H. de Roos op de persen van Boosten & Stols te Maastricht in 1936, het vierhonderdste gedenkjaar van den dood van Desiderius Erasmus. De oplage bleef beperkt tot 500 boeken. De exemplaren 1 tot en met 100 werden als weelde-uitgave gedrukt op Old-Colony-Text van G. H. Bührmann en door J. G. Pulle te Leiden voor een gedeelte in geheel leder gebonden. Het ontwerp van den band is van Anton Pieck. Het portret van Erasmus is naar een speciaal voor deze uitgave vervaardigde penteekening van Fiet van der Stam. De typografie werd verzorgd door den meesterdrukker Charles Nypels. Druk in blauw en zwart. Dit boek draagt no 9. Pp 135. De lederen band is van Brandt en zoon (gesign). Lichte sporen van exlibris op binnenplat. fraai boekwerk in goede staat.
Book number: bn15639
€  90.00 [Appr.: US$ 113.01 | £UK 72.25 | JP¥ 8978]
Catalogue: Bibliofiel
Keywords: literatuur, bibliofiel, nederlands
In shopping cart

More information

DANTE- VERTALING: BETSY VAN OYEN-ZEEMAN; INLEIDING: B. H. MOLKENBOER
De goddelijke komedie
Haarlem, Tj. Willink, 1932. XV(I), 703(3) pp. With 1 text-illustration. Or. hfcloth. Bdg bit worn.
Book number: 13180
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B. H
HERDENKINGEN.
Amsterdam, Van Munster's Uitgevers-Maatschappij, 1e druk. Paars/gele linnen band, 21,5cmx16cm, Net exemplaar. Z.j. Inhoud: 1). De reis (1921). 2). Naar Toulouse. 3). Lourdes. 4). Bétharram. 5). De Pyreneeën. 6). Languedoc. 7). Avignon. 8). Lyon. 9). Reims. 10). Parijs. 11). Lugano en Basel. 12). De Kruisweg van Toorop. 13). Brieven van Michelangiolo. 14). Dante en Beatrice. 15). De geschriften van de H. Birgitta. 16). Een levensroman. Met 15 platen. 266 + (1) pag.
Book number: 014266
€  27.00 [Appr.: US$ 33.9 | £UK 21.75 | JP¥ 2693]
Keywords: scharten bakhuizen den brink potgieter julie simon étharram michelangelo
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B.H.
Herdenkingen
Amsterdam: Van Munster. 1e druk, Hardcover, 8vo, 266pp. Met 15 platen. Linnen band met opdruk. Rug verkleurd. Z. j. oude spelling. Verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 35647.REC
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B.H.
De jonge Vondel.
Amsterd., 1950;. (Inl.: L.M.Fr. Daniëls); Ills; (XVIII-) 668 pp; linn.
Book number: 18626
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
Keywords: Neerlandistiek: 17de/18de Eeuw,Vondel/Nederlands, Dutch, Niederländistiek, Literatuur, Literature after/nach/na 1550, 17e/18e eeuw, Golden Age, Gouden Eeuw, seventeenth/eighteenth century, literatuurgeschiedenis nieuwe tijd, literaturgeschichte, literatur
In shopping cart

More information

VONDEL --- MOLKENBOER, B.H.
De jonge Vondel.
Amsterdam, Parnassus, 1950. ill. Linnen, (18), 668 pp.
Book number: T16932
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: Letterkunde Nederlands VONDEL
In shopping cart

More information

[VONDEL] MOLKENBOER, B.H.
De jonge Vondel.
Amsterdam, Parnassus, 1950. Gebonden. (12) + 668 p. Ills.
Book number: A0792
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
Catalogue: Renaissance
Keywords: renaissance vondel
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B.H.
De jonge Vondel
Amsterdam: Parnassus, 1950. 1e druk, 8vo, linnen band met goudopdruk. Geillustreerd. Goed. 668pp. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 62274.LSE
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B.H.
De jonge Vondel. M.ils.
A'dam 1950. 668 p. lin.
Book number: 7387
€  37.00 [Appr.: US$ 46.46 | £UK 29.75 | JP¥ 3691]
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B.H.
De jonge Vondel
Amsterdam: Parnassus, 1950. 1e druk, 8vo, linnen band met goudopdruk. Geillustreerd. Goed. 668pp. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 57552.LSE
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

MOLKENBOER, B.H. :
Liber Amicorum, Studies over Vondel en zijn Tijd (door BARNOUW, BRANDSMA, BROM, DANIëLS, G. DEKKER, Van DUINKERKEN, GEYL, Van GINNEKEN, Van der GRAFT, MAXIMILIANUS, MICHELS, MULS, STERCK, De VOOYS, ZIJDERVELD, e.a.).
Amsterdam, 1939;. Opl. 250 Exx; op Hollandsch Papier; 269 pp.
Book number: 17375
€  125.00 [Appr.: US$ 156.96 | £UK 100.25 | JP¥ 12469]
Keywords: Neerlandistiek : Feestbundels,Nederlands, Dutch, Niederländistiek, Festschriften, Feestbundels, Studies in honor of, Dutch: Studies in Honour of
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page

New Search