ascending
descending
found: 63 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

ADER, R / BEIJEREN, G. VAN / CROUWEL, W.H. / GILTAIJ, J. / MEIJ, A.W.F.M. / MOLEN, J .R. TER / TAS, J.M. VAN DER (RED.).
Hoogtepunten uit de collectie. Museum Boymans - van Beuningen Rotterdam.
Utrecht: Veen Reflex, 1987. 4to. 175 p. Rijk geill. Ingenaaid. Zeer goed.
Book number: 12084
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Kunst varia
In shopping cart

More information

BOSCHLOO, A.W.A. & C.W. FOCK & J.R. TER MOLEN [EDS.].
Nederlandse kunstnijverheid en interieurkunst. Opgedragen aan professor ThH. Lunsingh Scheurleer.
Haarlem. Fibula-Van Dishoeck. 1981. Original publisher's green cloth hardback, gilt lettering spine and frontcover, pictorial dustjacket, small 4to: x, 618pp. 50 contributions, hundreds of illustrations, notes, list publications Th.H. Lunsingh Scheurleer, index. Very fine copy. Volume 31: Nederlands Kunsthistorisch Jaarboek/Netherlands Yearbook for History of Art 1980. ISBN: 90-228-4435-8.
Book number: 16098
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Keywords: 9022844358
In shopping cart

More information

 -
BOSCHLOO, A.W.A. & FOCK C.W. & MOLEN J.R. TER, A.O.
Nederlandse kunstnijverheid en interieurkunst opgedragen aan professor Th. H. Lunsingh Scheurleer. FINE COPY.
Haarlem, Fibula- Van Dishoeck, 1981. Cloth-covered boards (hardcover), pictorial dustjacket, 26,5 x 19,5 cms., 618 pp. text in Dutch and English with b/w illustrations, index, list of publications of Lunsingh Scheurleer. Nederlands Kunsthistorisch Jaarboek 1980 Deel 31. ISBN: 90 228 4435 8
Book number: 2543
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Catalogue: Applied Art
Keywords: Applied Art 9022844358
In shopping cart

More information

COUWENHOVEN, T. EN W.H. VAN DER MOLEN, J.C. PAPE EN G. LONDO
GRONDWATERBEHEER EN VEGETATIE. DE TEKST VAN VIER VOORDRACHTEN DIE WERDEN GEHOUDEN OP EEN COLLOQUIUM VAN HET RIN OVER HET THEMA GRONDWATERBEHEER EN VEGETATIE OP 11 APRIL 1975.
Leersum, (RIN), 1977. 29 p., tab. en graf., oorspr. omsl., typoscript
Book number: 17446
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Botanie
In shopping cart

More information

EEKHOFF, W. & MOLEN, S.J. VAN DER
Op reis door Friesland in de vorige eeuw
1974. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 159. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1549664
€  9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
Catalogue: Topografie
In shopping cart

More information

HEEMSKERCK DUKER, W.F. VAN, S.J. VAN DER MOLEN.-
Friesland Friezenland.
Den Haag, Hamer, z.j. Gebonden. 231 pp. 80 blz. tekst ; 150 foto's.
Book number: 1520
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

HEEMSKERCK DÜKER, IR. W. F. VAN /S. J. VAN DER MOLEN
Friesland Friezenland
""Hamer" Amsterdam, 1943". 2e druk, gebonden, geïllustreerd, 232 pp. Boekblok gebroken, vlekkig
Book number: 101326536
€  18.50 [Appr.: US$ 23.23 | £UK 15 | JP¥ 1845]
Keywords: Fries
In shopping cart

More information

HEEMSKERCK DÜKER, IR. W. F. VAN EN S. J. VAN DER MOLEN
Friesland Friezenland
""Hamer" Den Haag". Gebonden met illustraties, 77 pp + bijlage met foto's. Hoeken beschadigd
Book number: 101535465
€  18.50 [Appr.: US$ 23.23 | £UK 15 | JP¥ 1845]
In shopping cart

More information

HEEMSKERCK DÜKER, W.F. VAN S.J. VAN DER MOLEN
Friesland. Friezenland. Tweede Druk.
Amsterdam, "Hamer" 1943. Or.hlinn. 231 p.
Book number: 21894
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Keywords: TOPOGRAPHY
In shopping cart

More information

HEEMSKERCK DUKER, W.F. VAN EN S.J. VAN DER MOLEN
Friesland Friezenland
Hamer, Amsterdam, 1943, 2e druk, gebonden, slijtplekjes kaft, in redelijke staat
Book number: 8134868
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

HEEMSKERCK DUKER, IR. W.F. + MOLEN, S.J. VAN DER
Friesland Friezenland. Voor De Volksche Werkgemeenschap.
Den Haag, Uitgeverij Hamer, 1ste / 1st. Half Linnen, Hard Cover, Good / Goed /No Dust Jacket/Geen Stofomslag. Gebruiksspoortjes / hoekjes bestoten. 78 pagina's met tekst en 154 pagina's met foto's over Friesche kunst, bouwwerken, landschappen en bewoners. Daarnaast diverse kaartjes en illustraties. Voorwoord van J.M.N. Kapteyn.
Book number: 004216
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Germanisme Germanen West-,
In shopping cart

More information

HEEMSKERCK DUKER, IR. W.F. VAN/MOLEN, S.J. VAN DER
Friesland Friezenland
Den Haag, Uitgeverij Hamer. hardcover , 232 pp. 24,5x20,5 cm. Met afbeeldingen in zwart/wit.
Book number: III-282
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: (Friesland)
In shopping cart

More information

HEEMSKERCK DÜKER, IR. W.F. VAN, MOLEN, S.J. VAN DER,
Friesland Friezenland.
Amsterdam, Hamer, 1943, 231 pp. geb.half linnen, 21 x 24 cm. ; band wat bruinvlekkig, boek met name op snede wat bruinvlekkig, overigens in goede staat.
Book number: 06468
€  18.50 [Appr.: US$ 23.23 | £UK 15 | JP¥ 1845]
Catalogue: Topografie
Keywords: Friesland
In shopping cart

More information

HEEMSKERCK DÜKER, W.F. VAN, MOLEN, S.J. VAN DER
Friesland Friezenland / W.F. van Heemskerck Düker en S.J. van der Molen; met een voorw. van J.M.N. Kapteyn
Den Haag [etc.]: Hamer, [1942]. Met lit. opg 232 p, 23 cm. Foto's onderzijde allemaal licht beschadigd door vocht. Zeer goed.
Book number: 4411
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Friesland
In shopping cart

More information

HEEMSKERCK DUKER W. F. VAN EN S. J. VAN DER MOLEN
Zinnebeelden in Nederland
Den Haag, Hamer. First Edition. Gebonden. 154p iets los in de band en resten van bibliotheekstempels. Redelijk.
Book number: 024044
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

HULST, PROF. DR. J W VAN EN IJ VAN DER MOLEN
Facetten van het opvoedkundig denken en handelen
Groningen, Wolters- Noordhoff, 1976. 394 pp., softcover. herziene editie. 15,5 x 24,5 cm. Inscr.: . Goed+.
Book number: 7857
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

HULST, J.W VAN & MOLEN, IJ. VAN DER,
Facetten van het opvoedkundig denken.
Groningen, Wolters Noordhoff, 1976. 394 pp. Wrp.
Book number: 12867
€  11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
Keywords: pedagogiek
In shopping cart

More information

MOLEN, J.R. TER & A.W.F.M. MEIJ (RED.)
Boymans bijdragen: opstellen (...) voor J.C. Ebbinge Wubben
Rotterdam, Stichting Museum Boymans-van Beuningen, 1978. Druk: 1ste druk. quarto, clothboards, 215 pp. bl/w photographs, facsimile's . good copy.
¶ summaries in English; portrait. The book, dedicated to the departing director of the Musem, contains articles by 20 scholars (like Wurfbain, Hannema, Hoetink, Van Gelder, Weber, Giltay, Meij, Brandt Corstius, Berlage, Bodon a.o.) on a variety of (art) subjects.
Book number: 5046
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: ; ; HISTORY ; ESSAYS
In shopping cart

More information

 -
MOLEN, W.J. VAN DER
Een doodstil iemand - Gedichten
Amsterdam, De Beuk, 1990 (eerste druk) paperback met flappen, 56 pp., porto 2,00 euro isbn 9069751739 in zeer goede staat.
Book number: EJP468/59459
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

VAN DER MOLEN J.W.
Economische hervormingen in de Sowjet-Unie 1965-1969
Universitaire Pers Rotterdam, 1970, 172 .pp, soft cover, 21 x 15 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 301277&250G
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Communisme
Keywords: Communisme
In shopping cart

More information

MOLEN,J.W. VAN DER
Economische hervormingen in de Sowjet-Unie 1965-1969.
Universitaire Pers Rotterdam,1970. 172P. Paperback.
Book number: 39227
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Rusland
In shopping cart

More information

MOLEN, W.J. VAN DER
Geeft ’t leven terug ? Gedichten.
1982. Amsterdam, De Beuk. 69 pp. Paperback met stofomslag, nieuwstaat.
Book number: 10110203
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

 -
MOLEN, W.J. VAN DER
Geeft 't leven terug?
Amterdam, De Beuk, 1982. Paperback, 1e druk. 71 pp. Rug verkleurd. maat boek hxb 195 x 125 mm. Goed.
Book number: 2861
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

MOLEN, W.J. VAN DER,
Gered voor vannnacht, (Gedichten),
A'dam, Van Oorschot, 1e dr.1946, 74p., Ing., Een vroege uitgave van G.A. van Oorschot., Omslag met schepranden. Behoorlijk fris ex. Naam op schutbl.,
Book number: 16708
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

MOLEN, W. J. VAN DER. EA.
Haiku. Een Vierkantje Zon. 2 Bloemlezing Van Nederlandse En Vlaamse Haiku
Soest, Kairos. 1984, First Edition. (ISBN: 9070338165) . Good.
Book number: 003251
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Poezie, Poetry
Keywords: 9070338165
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search