| ||||
|
|
|
|||
| found: 63 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Hoogtepunten uit de collectie. Museum Boymans - van Beuningen Rotterdam. Utrecht: Veen Reflex, 1987. 4to. 175 p. Rijk geill. Ingenaaid. Zeer goed. -- Utz BoekenBook number: 12084 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Kunst varia
| In shopping cart More information div> |
Nederlandse kunstnijverheid en interieurkunst. Opgedragen aan professor ThH. Lunsingh Scheurleer. Haarlem. Fibula-Van Dishoeck. 1981. Original publisher's green cloth hardback, gilt lettering spine and frontcover, pictorial dustjacket, small 4to: x, 618pp. 50 contributions, hundreds of illustrations, notes, list publications Th.H. Lunsingh Scheurleer, index. Very fine copy. Volume 31: Nederlands Kunsthistorisch Jaarboek/Netherlands Yearbook for History of Art 1980. ISBN: 90-228-4435-8. Book number: 16098 € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Keywords: 9022844358 | In shopping cart More information div> |
Nederlandse kunstnijverheid en interieurkunst opgedragen aan professor Th. H. Lunsingh Scheurleer. FINE COPY. Haarlem, Fibula- Van Dishoeck, 1981. Cloth-covered boards (hardcover), pictorial dustjacket, 26,5 x 19,5 cms., 618 pp. text in Dutch and English with b/w illustrations, index, list of publications of Lunsingh Scheurleer. Nederlands Kunsthistorisch Jaarboek 1980 Deel 31. ISBN: 90 228 4435 8 Book number: 2543 € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990] Catalogue: Applied Art
Keywords: Applied Art 9022844358 | In shopping cart More information div> |
GRONDWATERBEHEER EN VEGETATIE. DE TEKST VAN VIER VOORDRACHTEN DIE WERDEN GEHOUDEN OP EEN COLLOQUIUM VAN HET RIN OVER HET THEMA GRONDWATERBEHEER EN VEGETATIE OP 11 APRIL 1975. Leersum, (RIN), 1977. 29 p., tab. en graf., oorspr. omsl., typoscript Book number: 17446 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Botanie
| In shopping cart More information div> |
Op reis door Friesland in de vorige eeuw 1974. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 159. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1549664 € 9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Friesland Friezenland. Den Haag, Hamer, z.j. Gebonden. 231 pp. 80 blz. tekst ; 150 foto's. Book number: 1520 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: topografie en geschiedenis Friesland
| In shopping cart More information div> |
Friesland Friezenland ""Hamer" Amsterdam, 1943". 2e druk, gebonden, geïllustreerd, 232 pp. Boekblok gebroken, vlekkig Book number: 101326536 € 18.50 [Appr.: US$ 23.23 | £UK 15 | JP¥ 1845]
Keywords: Fries | In shopping cart More information div> |
Friesland Friezenland ""Hamer" Den Haag". Gebonden met illustraties, 77 pp + bijlage met foto's. Hoeken beschadigd Book number: 101535465 € 18.50 [Appr.: US$ 23.23 | £UK 15 | JP¥ 1845]
| In shopping cart More information div> |
Friesland. Friezenland. Tweede Druk. Amsterdam, "Hamer" 1943. Or.hlinn. 231 p. Book number: 21894 € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Keywords: TOPOGRAPHY | In shopping cart More information div> |
Friesland Friezenland Hamer, Amsterdam, 1943, 2e druk, gebonden, slijtplekjes kaft, in redelijke staat -- MooiboekBook number: 8134868 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
Friesland Friezenland. Voor De Volksche Werkgemeenschap. Den Haag, Uitgeverij Hamer, 1ste / 1st. Half Linnen, Hard Cover, Good / Goed /No Dust Jacket/Geen Stofomslag. Gebruiksspoortjes / hoekjes bestoten. 78 pagina's met tekst en 154 pagina's met foto's over Friesche kunst, bouwwerken, landschappen en bewoners. Daarnaast diverse kaartjes en illustraties. Voorwoord van J.M.N. Kapteyn. Book number: 004216 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Geschiedenis WO2 Uitgevers Pro Duits
Keywords: Germanisme Germanen West-, | In shopping cart More information div> |
Friesland Friezenland Den Haag, Uitgeverij Hamer. hardcover , 232 pp. 24,5x20,5 cm. Met afbeeldingen in zwart/wit. Book number: III-282 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: (Friesland) | In shopping cart More information div> |
Friesland Friezenland. Amsterdam, Hamer, 1943, 231 pp. geb.half linnen, 21 x 24 cm. ; band wat bruinvlekkig, boek met name op snede wat bruinvlekkig, overigens in goede staat. Book number: 06468 € 18.50 [Appr.: US$ 23.23 | £UK 15 | JP¥ 1845] Catalogue: Topografie
Keywords: Friesland | In shopping cart More information div> |
Friesland Friezenland / W.F. van Heemskerck Düker en S.J. van der Molen; met een voorw. van J.M.N. Kapteyn Den Haag [etc.]: Hamer, [1942]. Met lit. opg 232 p, 23 cm. Foto's onderzijde allemaal licht beschadigd door vocht. Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 4411 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Friesland
| In shopping cart More information div> |
Zinnebeelden in Nederland Den Haag, Hamer. First Edition. Gebonden. 154p iets los in de band en resten van bibliotheekstempels. Redelijk. -- Champ ClarkBook number: 024044 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Folk Art Volkskunde
| In shopping cart More information div> |
Facetten van het opvoedkundig denken en handelen Groningen, Wolters- Noordhoff, 1976. 394 pp., softcover. herziene editie. 15,5 x 24,5 cm. Inscr.: . Goed+. Book number: 7857 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Mens en Maatschappij
| In shopping cart More information div> |
Facetten van het opvoedkundig denken. Groningen, Wolters Noordhoff, 1976. 394 pp. Wrp. Book number: 12867 € 11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
Keywords: pedagogiek | In shopping cart More information div> |
Boymans bijdragen: opstellen (...) voor J.C. Ebbinge Wubben Rotterdam, Stichting Museum Boymans-van Beuningen, 1978. Druk: 1ste druk. quarto, clothboards, 215 pp. bl/w photographs, facsimile's . good copy. ¶ summaries in English; portrait. The book, dedicated to the departing director of the Musem, contains articles by 20 scholars (like Wurfbain, Hannema, Hoetink, Van Gelder, Weber, Giltay, Meij, Brandt Corstius, Berlage, Bodon a.o.) on a variety of (art) subjects. Book number: 5046 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse kunst - 20ste eeuw
Keywords: ; ; HISTORY ; ESSAYS | In shopping cart More information div> |
Een doodstil iemand - Gedichten Amsterdam, De Beuk, 1990 (eerste druk) paperback met flappen, 56 pp., porto 2,00 euro isbn 9069751739 in zeer goede staat. Book number: EJP468/59459 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Economische hervormingen in de Sowjet-Unie 1965-1969 Universitaire Pers Rotterdam, 1970, 172 .pp, soft cover, 21 x 15 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 301277&250G € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Communisme
Keywords: Communisme | In shopping cart More information div> |
Economische hervormingen in de Sowjet-Unie 1965-1969. Universitaire Pers Rotterdam,1970. 172P. Paperback. Book number: 39227 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Rusland
| In shopping cart More information div> |
Geeft ’t leven terug ? Gedichten. 1982. Amsterdam, De Beuk. 69 pp. Paperback met stofomslag, nieuwstaat. Book number: 10110203 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Varia; Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Geeft 't leven terug? Amterdam, De Beuk, 1982. Paperback, 1e druk. 71 pp. Rug verkleurd. maat boek hxb 195 x 125 mm. Goed. Book number: 2861 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Gered voor vannnacht, (Gedichten), A'dam, Van Oorschot, 1e dr.1946, 74p., Ing., Een vroege uitgave van G.A. van Oorschot., Omslag met schepranden. Behoorlijk fris ex. Naam op schutbl., Book number: 16708 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Haiku. Een Vierkantje Zon. 2 Bloemlezing Van Nederlandse En Vlaamse Haiku Soest, Kairos. 1984, First Edition. (ISBN: 9070338165) . Good. -- Champ-ClarkBook number: 003251 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Poezie, Poetry
Keywords: 9070338165 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page