ascending
descending
found: 10 books

MOES, WALLY
Dorpsvertellingen
'sGravenhage, Nijgh & Van Ditmar. Gebonden. A, Nimmer dralend reeks; enkel deel no.65. 179 pag. Goed/Kleine beschadiging.
Book number: 5939
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Topografie Nederland
In shopping cart

More information

MOES, WALLY
Dorpsvertellingen
'sGravenhage, Nijgh&van Ditmar. Gekartonneerd. A, Nimmer dralend reeks, no 65. 179 pag. Goed/Gescheurd.
Book number: 4698
€  11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147]
Keywords: Topografie Nederland
In shopping cart

More information

MOES, WALLY
Gooische dorpsvertellingen, Amstedam z.j., 248 pag., eerste druk, halflinnenband, enkele kleine reparaties aan de eerste pagina`s.
Price outside EU (no VAT): euro 40
Book number: 21163
€  42.40 [Appr.: US$ 53.24 | £UK 34 | JP¥ 4229]
Catalogue: Gooi
Keywords: /Gooi
In shopping cart

More information

MOES, WALLY
Gooische dorpsvertellingen.
Amsterdam. Scheltema & Holkema's Boekhandel [K. Groesbeek & Paul Nijhoff]. [1913]. Original publisher's light-brown cloth hardback, dark-brown lettering and ornamentation on spine and frontcover, large 8vo: frontispiece portrait by Wally Moes, [vi], 248pp. table of contents. Some Rust. Very fine copy. Harpje - Donker Laren - Een Artiest - De Vale en Neel - Het Wondervrouwtje - Getjilp - Zalige Sien.
Book number: 49413
€  65.00 [Appr.: US$ 81.62 | £UK 52.25 | JP¥ 6484]
In shopping cart

More information

MOES, WALLY.
Gooische dorpsvertellingen.
Amsterdam; 1920; Scheltema & Holkema's Boekhandel en Uitgeversmij.; linnen zonder stofomslag; (6) 272 p.
¶ Rug met kleine beschadiging. Omslag iets verkleurd met lichte gebruikssporen. Pagina's hier en daar roestvlekkig.
Book number: 20308
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: 't Gooi folklore novels/romans topography/topografie
In shopping cart

More information

MOES, WALLY,
In de nieuwe stad. Nieuwkomers in Leiden 1200-2000.
Leiden, 1996., 171 pp., paperback. 4to. Ill.: met ills.; . .
Book number: 200-587
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Catalogue: TOPOGRAFIE
Keywords: Zuid Holland .
In shopping cart

More information

MOES, WALLY
larensche dorpsvertellingen
s.l.van looy, 1911. Linnen band. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U615387
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

MOES, WALLY
Larensche dorpsvertellingen, 2 delen in een band, Amsterdam 1911, 167+177 pag., geb. in een linnen band, een binnenscharnier zwak.
Price outside EU (no VAT): euro 75
Book number: 21162
€  79.50 [Appr.: US$ 99.83 | £UK 63.75 | JP¥ 7930]
Catalogue: Gooi
Keywords: /Gooi
In shopping cart

More information

MOES, WALLY [FRANS COENEN - FOREW.].
Nagelaten vertellingen.
Amsterdam. Scheltema & Holkema's Boekhandel [K. Groesbeer & Paul Nijhoff]. 1920. Original publisher's brown cloth hardback, gilt title spine and frontcover, tall 8vo: [viij], 272pp. Fine copy.
Book number: 38716
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

MOES, WALLY
Nagelaten vertellingen ( voorwoord Frans Loenen ), Amsterdam z.j. 272 pag., ( met uitvoerige krantenrecensie door C. Scharten ).
Price outside EU (no VAT): euro 40
Book number: 21161
€  42.40 [Appr.: US$ 53.24 | £UK 34 | JP¥ 4229]
Catalogue: Gooi
Keywords: /Gooi
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search