ascending
descending
found: 158 books on 7 pages. This is page 1
- Next page

VAN MOERKERKEN P.H.
Achter het mombakkes
Amsterdam, G.A.Van Oorschot. 1950. Geb. met stofwikkel, 13,5x20cm. over Shakespeare, 154pp + 11 zw/w ills. Redelijk.
Book number: 012077
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

MOERKERKEN JR., DR. P.H. VAN & R. NOORDHOFF [EDS.].
Aardrijkskundige Platen-Atlas ten gebruike bij het onderwijs in de aardrijkskunde aan Gymnasia, Hoogere Burgerscholen, Kweek- en Normaalscholen.
Amsterdam. S.L. van Looy. 1908. Original publisher's red cloth hardback, gilt title spine and frontcover, 4to: [xiv], 112pp. ca. 250 photographs with captions, table of contents, index subjects. Fine copy. 1st edition.
Book number: 29581
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, P.H. VAN
AARDRIJKSKUNDIGE PLATENATLAS
Leiden 6e ed., 166 pp., photos (spine dam.) c176
Book number: 128041
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Natural History
Keywords: natural history
In shopping cart

More information

MOERKERKEN JR., DR. P.H. VAN & R. NOORDHOFF [EDS.].
Aardrijkskundige Platen-Atlas ten gebruike bij het onderwijs in de aardrijkskunde aan Gymnasia, Hoogere Burgerscholen, Kweek- en Normaalscholen. Original publisher's red cloth hardback, gilt title spine and frontcover,
Amsterdam., S.L. van Looy., 1908. 4to: [xiv], 112pp. ca. 250 photographs with captions, table of contents, index subjects. Fine copy. 1st edition.
Book number: 52096
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: varia
In shopping cart

More information

MOERKERKEN JR., DR. P.H. VAN & R. NOORDHOFF [EDS.].
Aardrijkskundige Platen-Atlas ten gebruike bij het onderwijs in de aardrijkskunde aan Gymnasia, Hoogere Burgerscholen, Kweek- en Normaalscholen.
Amsterdam. S.L. van Looy. 1912. Original publisher's red cloth hardback, gilt title spine and frontcover, 2nd revised & enlarged edition [1908], tall 4to: [xiv], 128pp. ca. 300 photographs with captions, table of contents, index subjects. Fine copy. 2nd edition.
Book number: 29582
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, P.H. VAN & NOORDHOFF, R.,
Aardrijkskundige platen atlas.
Amsterdam, van Looy, 1908. 1e druk. 112 pp. Linnen. Illustr. Goed.
Book number: 1565
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: geografie onderwijs atlassen
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, P.H. VAN & NOORDHOFF, R.,
Aardrijkskundige platenatlas.
Leiden, Sijthoff, n.d. 6e geheel omgewerkte druk. (ca.1935). 353 illustr. Met toelichting. Wat slijtage aan randen.
Book number: 19798
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: geography geografie
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, DR.P.H.VAN/NOORDHOFF, R.
Aardrijkskundige Platen-Atlas ten gebruike bij het onderwijs in de Aardrijkskunde aan Gymnasia, Hoogere Burgerscholen, Kweek- en Normaalscholen.
Amsterdam: Van Looy, 1912. 2e druk, Hardcover, 4vo, 128pp. Tweede vermeerderde en verbeterde druk. Rijk geillustreerd. Linnen band. Beschadigd aan punten rug en punten platten. Verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 43580.AAR
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, DR.P.H.VAN/NOORDHOFF, R.
Aardrijkskundige Platen-Atlas ten gebruike bij het onderwijs in de Aardrijkskunde aan Gymnasia, Hoogere Burgerscholen, Kweek- en Normaalscholen.
Amsterdam: Van Looy, 1912. 2e druk, 4vo, rood k. leer gebonden, 128pp. Tweede vermeerderde en verbeterde druk. Rijk geillustreerd. Linnen band. Boekblok ietsjes los in band, verder heel goed ex. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 80572.AAR
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

MOERKERKEN VAN P.H, NOORDHOFF R
Aardrijkskundige platen-atlas
Amsterdam, Looy, 1912. formaat 33-22cm, 2e druk, 128blz, met veel foto's, hard cover groen linnen met goudopdruk - goed
Book number: 35206
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Atlas
Keywords: Moerkerken van P.H, Noordhoff R
In shopping cart

More information

MOERKERKEN JR. EN R. NOORDHOFF, P.H. VAN
Aardrijkskundige platen-atlas ten gebruike bij het onderwijs in de aardrijkskunde aan gymnasia, hoogere burgerscholen, kweek- en normaalscholen.
Amsterdam, S.L. van Looy, 1908. Linnen band, 112 pp, 30,5 x 21 cm, Ill.: vele zwart/wit foto's. Rug aan boven- en onderzijde gescheurd, één pagina ligt los Redelijk / fair.
Book number: 1093
€  27.50 [Appr.: US$ 34.53 | £UK 22.25 | JP¥ 2743]
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, P.H VAN,
Aardrijkskundige platenatlas.
Amsterdam, van Looy, 1922. 168 pp. Or.bind. Illustr.
Book number: 1567
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: aardrijkskunde geografie
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, P. H. VAN EN NOORDHOFF, R.
Aardrijkskundige Platen-Atlas
S. L. van Looy, 1919 4de druk, gebonden, halflinnen. goed.
Book number: A-23957
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

 -
MOERKERKEN, DR. P.H.; NOORDHOFF, R.
Aardrijkskundige Platen-Atlas ( ten gebruike bij het Onderwijs in de Aardrijkskunde aan Gymnasia, hoogere Burgerscholen, Kweek en Normaalscholen )
Amsterdam, S.L. van Looy 1919 (vierde druk) gebonden, 160 pag., Porto 3,00 euro NL, kaft vertoont sporen van gebruik, verkleurde kaft, verder in goede antiquarische staat..
Book number: MP357/64080
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Atlas
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, DR. P.H. VAN/NOORDHOFF, R.
Aardrijkskundige platen atlas
Amsterdam, S.L. van Looy, 1919. 4e druk/ed. hardcover , 160 pp. 32,7x22,2 cm. Met afbeeldingen in zwart/wit buitenkant wat vlekkerig. Ten gebruike bij het onderwijs in de aardrijkskunde aan Gymnasia, HBS, Kweek-en Normaalscholen .
Book number: VII-1215
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: (Geschiedenis)
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, P.H.VAN.
Achter het mombakkes.
Amsterdam. G.A.van Oorschot. 1950. Kl.8°. 154pp. O.linn.met omsl.(besch.) Illustr.
Book number: 1254
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, P. H. VAN
Achter het mombakkes
G. A. van Oorschot, 1950, gebonden, in linnen, geillustreerd. goed.
Book number: A-23856
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Geschiedenis
In shopping cart

More information

 -
VAN MOERKERKEN P.H.
Achter het Mombakkes
Amsterdam, 1950, 154 .pp, hard cover/dust jacket, 14 x 20 cm. Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 166935&352F
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, P.H. VAN
Achter het mombakkes.
Amsterdam, Van Oorschot, 1950. portretten, facsimile's. linnen, met stofomslag, 1e druk, 154 pp.; naam op schutblad, 2 bladen watervlekken, stofomslag wat groezelig.
Book number: L2312
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Letterkunde
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, P.H. VAN.
Achter het mombakkes.
Amsterdam, Van Oorschot, 1950. Orig. linnen band. 154pp. Noten. Met ills.
Book number: 22219
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Engeland proza toneel theater secundair Shakespeare
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, P.H. VAN,
Achter het mombakkes (biogr.);
A'dam, Van Oorschot, 1950, 1e, 154p., linnen, met stofomslag, ills., over Shakespeare
Book number: 8032a
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: nederlands proza na 1880
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, P.H. VAN,
Achter het mombakkes;
A'dam, Van Oorschot, 1950, 1e, 154p., linnen, met stofomslag, ills., Shakespeare,
Book number: 8032b
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: biografieën/biografische romans
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, P.H. VAN.
Andre Campo's witte rozen.
Amsterdam, P.N. van Kampen, z.j. 2e druk. Gebonden. 199 p.
Book number: K9430
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, P.H. VAN
Andre Campo's witte rozen
Kampen & Zoon, Amsterdam, z.j. 2e druk, gebonden, redelijk
Book number: 8148091
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
In shopping cart

More information

MOERKERKEN, P.H. VAN.
Aphorismen uit Vondel's werken saamgelezen.
Utrecht, J.L. Beijers, 1893. Oorspr. papieren omslag. 110 p. Omslag gebruikssporen.
Book number: R0951
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Renaissance
Keywords: renaissance
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page

New Search