ascending
descending
found: 156 books on 7 pages. This is page 1
- Next page

(MOENS, WIES)
Brief aan Brueghel.
(Brussel, Mevr. W. Moens-Tas, 1948.) Or. omslag, 47+1p.
¶ In een beperkte oplage gedrukt op Van Gelder met watermerk; niet in de handel. Met gesigneerd opdrachtje van de auteur. Vlaamse bibliofiele uitgaven 111. Zeldzaam; omslag wat verkleurd; roest; achteromslag netjes vervangen.
Book number: 15171
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Keywords: Bibliofilie Gesigneerd Moens, Wies Nederlandse literatuur Opdrachtexemplaar Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

BOUTENS, P.C., WIES MOENS, WILLEM KLOOS, MARGOT VOS, CAREL SCHARTEN
Van vijf moderne dichters. (verzen van dr. P.C. Boutens, Wies Moens, Willem Kloos, Margot Vos, Carel Scharten
Maatschappij voor Goede en Goedkoope lectuur, 1922. 1ste. Ingenaaid, linnen band, verguld bandstempel, 98 pp. .
Book number: 21873
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

BOUTENS, WIES MOENS, WILLEM KLOOS, MARGOT VOS, CAREL SCHARTEN, P.C.
Van vijf moderne dichters (verzen van P.C. Boutens, Wies Moens, Willem Kloos, Margot Vos, Carel Scharten).
Amsterdam, Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur, 1922. Linnen band, 98 pp, 18,5 x 12,5 cm. Nederlandsche Bibliotheek 435 Goed / good.
Book number: 23678
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Nederlandsche Bibliotheek 435
In shopping cart

More information

BUYSSE EMILE (RED.),BAEKELMANS LODE,MATTHIJS MARCEL,TIMMERMANS FELIX,WALSCHAP GERARD,STREUVELS STIJN,MOENS WIES
Vlaanderen roept. Een bundel novellen,schetsen,verzen en artikelen van Lode Baekelmans,Herman de Cat, August Van Cauwelaert, P.Dieleman,Jan Eeckhout, W. van Griethuysen, Ernest Vanderhallen, Stan Hodister,Lode van Krinkelen,Marcel Matthijs, Wies Moens,...
Bosch en Keuning Baarn, s.d. 2e. Gebonden, Bandversiering Karel Hoekendijk, 224p, geïll., 18,5*25cm. Goed.
Book number: 144
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Letterkunde Algemeen,Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

BUYSSE EMILE (RED.),BAEKELMANS LODE,MATTHIJS MARCEL,TIMMERMANS FELIX,WALSCHAP GERARD,STREUVELS STIJN,MOENS WIES E.A.
Vlaanderen roept. Een bundel novellen,schetsen,verzen en artikelen van Lode Baekelmans,Herman de Cat, August Van Cauwelaert, P.Dieleman,Jan Eeckhout, W. van Griethuysen, Ernest Vanderhallen, Stan Hodister,Lode van Krinkelen,Marcel Matthijs, Wies Moen
Bosch en Keuning. 2e druk 224pp zw/w foto's
Book number: 101253260
€  16.50 [Appr.: US$ 20.72 | £UK 13.25 | JP¥ 1646]
Keywords: Letterkunde Hedendaagse,Letterkunde Algemeen
In shopping cart

More information

DEPAUW VALÈRE, PERSYN JULIUS, STIJNS REIMOND, VAN MECHELEN JOHAN, VERBRUGGHEN JO, MOENS WIES
Oostvlaamse literaire monografieën
Gent, Provinciebestuur Oost-vlaanderen, 1981. Pb. 195 pp. Foto's ZW. Very good
Book number: 14905
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Literature
In shopping cart

More information

EUROPE, LUC DURTAIN, ARMAND LUNEL, WIES MOENS, ETIENNE BURNET, JEAN-RICHARD BLOCH
"Europe. N° 45, 15 septembre 1926. Contient entre autres : Lions de Mer, par Luc Durtain (26 pages). Esther de Carpentras (II), par Armand Lunel (21 pages) (La Fin au prochain Numéro). Le Message, par Wies Moens (4 pages). Un Européen : Elie Metchnikof, par Etienne Burnet (16 pages). Le Dernier Empereur (IV) (Suite), par Jean-Richard Bloch (La Fin au prochain Numéro) (27 pages). Chroniques de : Gabriel Audisio (Jules Romains et ""La Vie Unanime""). Bernard Groethuysen (Sur l'antichristianisme de Nietzsche). "
"Paris, F. Rieder et Cie, Editeurs, 1926. Contient aussi : Jacques Mesnil (Chronique hollandaise : Henriette Roland-Holst). Notes de Georges Pillement sur "" Marguerite de la Nuit"" de Pierre Mac Orlan) (total chroniques 15 pages). 1 fascicule in-8, broché. Rousseurs sur le plat + un peu frotté sur les bords, bon état intérieur. "
¶ "Lions de Mer, par Luc Durtain (26 pages). Esther de Carpentras (II), par Armand Lunel (21 pages) (La Fin au prochain Numéro). Le Message, par Wies Moens (4 pages). Un Européen : Elie Metchnikof, par Etienne Burnet (16 pages). Le Dernier Empereur (IV) (Suite), par Jean-Richard Bloch (La Fin au prochain Numéro) (27 pages). Chroniques de : Gabriel Audisio (Jules Romains et ""La Vie Unanime""). Bernard Groethuysen (Sur l'antichristianisme de Nietzsche). Jacques Mesnil (Chronique hollandaise : Henriette Roland-Holst).Jacques Mesnil (Chronique hollandaise : Henriette Roland-Holst). Notes de Georges Pillement sur ("" Marguerite de la Nuit"" de Pierre Mac Orlan) (total chroniques 15 pages). "
Book number: 188460
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

FLORQUIN JOOS,RUYSLINCK WARD,HAASSE HELLA S.,GIJSEN MARNIX,MOENS WIES
Ten huize van ... 12, Wies Moens, Marnix Gijsen, René Goris, Hella S. Haasse, Ward Ruyslinck, A.Herkenrath, Jan Vaerten, Pater W.Van Straaten, Pater L.Vandermeulen
Davidsfonds, 1976. 1e. Paperback, 356p +illustraties.
Book number: 3315
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Geschiedenis Recent/hedendaags,Geschiedenis Algemeen - overzichten,Letterkunde Algemeen
In shopping cart

More information

 -
LUTHER, ARTHUR / MOENS, WIES;
KALEWALA. HET EPOS DER FINNEN,
Antwerpen, De Sikkel, 1938 Gebrocheerd onder papieromslag met rode opdruk, 160 x 215mm., 160pp., z/w illustratie.
¶ Eerste en laatste pagina's licht roestvlekkig, niet vreemd gezien ouderdom, verder in prima staat.+ erratum pp.
Book number: 31594
€  45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
Keywords: letteren letterkunde literair proza roman fins . Acket
In shopping cart

More information

MOENS, WIES
Albert Servaes. De kruisweg van 1919
Colibrant - Uitgaven, 1969. Paperback. Pp: 28. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1830288
€  17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

MOENS, WIES
Albert Servaes. De kruisweg van 1919
Colibrant-Uitgaven, 1969. 1e druk, 4to, stijfpapieren omslag met flappen. Gesigneerd door auteur met opdracht. Gelim. uitgave van 500 exemplaren. Met exlibris v. e. op binnenkant voorplat. In goede staat. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 84909.KUN
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

MOENS, WIES
Albert Servaes. De kruisweg van 1919
Colibrant - Uitgaven, 1969. Paperback. Pp: 28. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1967502
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

MOENS, WIES (BEGELEIDENDE TEKST)
Albert Servaes. De Kruisweg van 1919. Met begeleidende tekst door Wies Moens.
N.p., Colibrant-Uitgaven, 1969. Or. wrapper, unnumbered pages (62p.). 30 x 21,5 cm.
¶ 14 Full-page illustrations (reproductions of the Kruisweg in the year 1919); lay-out Jos Hendrickx. Series: Cahiers van Deurle I. Limited edition of 500 copies. Added: papercutting about his paintings. Nice copy.
Book number: 11800
€  22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244]
Catalogue: Kunst
Keywords: Colibrant Kunst Religie Religieuze kunst Servaes, Albert
In shopping cart

More information

MOENS, WIES (TEKST)
Albert Servaes De kruisweg van 1919
Deurle, Colibrant. 1969. Gebrocheerd, 22x30cm. oplage 500ex, d.i. nr 481, zw/w ills. niet gepagineerd. in prima staat.
Book number: 014258
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: kunst-art
In shopping cart

More information

MOENS WIES
De Boodschap
Antwerpen / Amsterdam, De Sikkel / E. Querido, z.j. tweede druk - 18,5 x 11,7 cm - 31 pgs - originele omslag - goed ex.
Book number: 02524
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Literature
Keywords: sikkel
In shopping cart

More information

MOENS, WIES.
BRIEF AAN BRUEGHEL.
Brussel, 1948.**, Gebrocheerd, originele geïllustreerde uitgeversomslag, omslag beduimeld, 15,5x24,5cm, 47pp.
¶ Privé uitgave. Zeer beperkte oplage niet in de handel verschenen. Op naam aan Moens-Tas,.
Book number: 8546
€  90.00 [Appr.: US$ 113.01 | £UK 72.25 | JP¥ 8978]
Keywords: litérature letterkunde vlaams flamand flemish belgium belgique belgie belgië genummerd bibliofiel breugel
In shopping cart

More information

MOENS, WIES
Cel-brieven.
Antwerpen/Amsterdam, De Sikkel/Querido. 1920. 11x14cm, 125pp. soft cover, in goede staat. Met een inleiding door Lod. Dosfel.
Book number: 008268
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: Nederlandstalige Literatuur
In shopping cart

More information

 -
MOENS, WIES.
CEL - BRIEVEN VAN WIES MOENS.
Antwerpen/Amsterdam, De Sikkel/Querido, 1920 Ingenaaid, originele uitgeversomslag, 14x10.7 cm., 134 pp., geïllustreerd in z/w door J. Verdegem, inleiding door Dr. Lod. dospel.
¶ Tien brieven aan vrienden geschreven tijdens zij voorlopige hechtenis.
Book number: 23569
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: antwerpen sikkel letterkunde belgie belgië belgique belgium flamand flemish vlaams
In shopping cart

More information

MOENS, WIES.
CEL-BRIEVEN.
Antwerpen/Amsterdam, De Sikkel/Em. Querido., z/d Gebonden, groen leder met goudopdruk, originele uitgeversomslag, 13.5x1.7 cm., 134 pp., geïllustreerd z/w door J. Verdegem.
¶ Met een inleiding door Dr. Lod. Dosfel.
Book number: 23374
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: CEL BRIEVEN Sikkel Em. Antwerpen Amsterdam . . litérature letteren letterkunde belgie belgië belgique belgium flamand flemish vlaams
In shopping cart

More information

MOENS, WIES
Celbrieven.
Antwerpen, De Sikkel - Santpoort, C.A. Mees, z.j. Or. goud gestempeld linnen, 131+1p.
¶ Vijfde uitgave. Rug wat verkleurd; ingeplakt exlibris; goed exemplaar.
Book number: 10540
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse Beweging Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

MOENS WIES
Celbrieven, inleiding Lod. Dosfel
Antwerpen / Amsterdam, De Sikkel / Em. Querido, 1920. 1ste uitgave - 14 x 11 cm - XX+ pgs van 21 tot 125 + colofoon - originele kartonage met illustratie van J. L. - zeer goed exemplaar.
Book number: 00860
€  24.00 [Appr.: US$ 30.14 | £UK 19.25 | JP¥ 2394]
Catalogue: Literature
Keywords: vlaamse beweging - moens - dosfel
In shopping cart

More information

MOENS WIES
Celbrieven
Antwerpen, De Sikkel, 1940. 128pp. linnen band, 6de uitgave
Book number: B24588
€  17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Catalogue: Belgicana
Keywords: literatuur autobiografie politiek geschiedenis België Vlaanderen
In shopping cart

More information

MOENS, WIES.
Celbrieven.
Antwerpen, De Sikkel 19?? 159p. Geb.
Book number: 12571
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

MOENS, WIES.
Celbrieven.
Antwerpen/Santpoort, De Sikkel/C.A. Mees, z.j. 5e uitgave. Ingenaaid. 131 p. Met portret.
Book number: K4112
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

MOENS WIES
Celbrieven
Antwerpen - Santpoort, 131 .pp, Linnen band/Cloth binding, 13 x 19 cm. Rug beschadigd/Spine damaged. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 238053&316D
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page

New Search