| ||||
|
|
|
|||
| found: 68 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
M. Minucii Felicis: Octavius. / Q. Sept. Florentis Tertulliani: Apologeticum. (=Bibliotheca Sanctorum Patrum. Series Tertia: Scriptores Latini. Volumen I). [Text in lateinischer Sprache]. Rom o.J. (ca. 1910). 247 S. 8°. Marm. Halbleineneinband, Bibliotheksexemplar m. Rückenschild, Einband etwas berieben u. bestossen, Stempel/Signaturen a. Vorsatz/Titel, einige Seiten etwas staubfleckig, eine Lage angelöst, vereinzelt Bleistiftanstr., sonst gut. Book number: 62269 € 22.00 [Appr.: US$ 29.02 | £UK 18.5 | JP¥ 2253] Catalogue: Altertumswissenschaften
| In shopping cart More information div> |
M. Minucii Felicis Octavius, cuml integris observationibus Nic. Rigaltii, et selectis aliorum. Recensuit, suasque notas adjecit Joannes Davisius... Praemittitur Franc. Balduini Dissertatio, rerumque & latinatis indices subnectuntur. Cantabrigiae, Impensis Joan. Oweni, 1707. In-8 reliure de l'époque plein veau havane moucheté, dos muet à cinq nerfs (trace de titre sur étiquette), encadrement à froid et fleurons angulaires aux plats, roulette dorée aux coupes, tranches jaspées brun et rouge, [8] ff, 206 pp, [9] ff. Coins légèrement émoussés, dos un peu frotté, intérieur frais, bonne condition. Book number: 444412 € 230.00 [Appr.: US$ 303.35 | £UK 192.5 | JP¥ 23559] Catalogue: Livres Anciens Livres Anciens
| In shopping cart More information div> |
Quid Minucius Felix in conscribendo dialogo Octavio sibi proposuerit. Amsterdam, A.H. Kruyt, 1915. Or. linnen, (VIII), 188, (4, theses) pp. Diss./Thesis Vrije Universiteit Amsterdam. Book number: T13165 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049] Catalogue: Patristiek
Keywords: Patristiek MINUCIUS FELIX | In shopping cart More information div> |
Quid Minucius Felix in conscribendo dialogo Octavio sibi proposuerit. Amst., Kruyt, 1915. (IX),188 p. Wrs. 24 cm (Diss., VU) Book number: 57966 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Patristics, Patristik
Keywords: Antiquity, Antike, Altertum, classical philology, Altphilologie, Altertumswissenschaft, Christentum, early christianity, frühes Christentum, Octavius, early christian Literatur, frühchristliche Literatur | In shopping cart More information div> |
Quid Minucius Felix in conscribendo dialogo Octavio sibi proposuerit. Amst., Kruyt, 1915. (IX),188 p. Wrs. 24 cm (Diss., VU) Book number: 76947 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Classical dissertations
Keywords: Antiquity, Altertum, Antike, Altphilologie, Altertumswissenschaft, classical philology, early christian literature, frühchristliche Literatur, latin, lateinisch, lateinische, early christianity, Frühes Christentum, late antiquity, Spätantike, Octavius | In shopping cart More information div> |
M. Minuci Felicis Octavius. Cum integris omnium notis ac commentariis, novâque recensione Jacobi Ouzeli. Cujus & accedunt animadversiones. Insuper Johannis Meursii notae. Et liber Julii Firmici Materni V.C. De errore profanarum religionum Ex Officina Hackiana (F. Haks), 1672. Hardcover. Pp: 416. Leiden, 1672. (48), 352, 64, (29) pp. W. engr. half-ti. Dibdin, 210. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1126342 € 145.00 [Appr.: US$ 191.24 | £UK 121.5 | JP¥ 14852] Catalogue: Klassieke talen
| In shopping cart More information div> |
M. Minucii Felicis Octavius. Cum integris Woweri, Elmenhorstii, Heraldi et Rigaltii notis aliorumque hinc inde collectis C. Boutestein & S. Luchtmans, 1709. Hardcover. Pp: 496. (20), 496, (24) pp. W. engr. ti-vign. 1 full-p. engr. & a few text-engrs. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1126310 € 175.00 [Appr.: US$ 230.81 | £UK 146.5 | JP¥ 17925] Catalogue: Klassieke talen
| In shopping cart More information div> |
Octavius. Met een Nederlandse vertaling van P.H. Damsté. Paris, Amsterdam, 1936. XV,218p. Bound. Back reapaired. Series: Hermeneus, I. Gew/weight: Normal. Book number: 13565 € 9.50 [Appr.: US$ 12.53 | £UK 8 | JP¥ 973]
| In shopping cart More information div> |
Octavius Amsterdam, Boom, 1994. 169 pp. paperback.. Vertaling, inleiding en aantekeningen door T.H. Janssen. Book number: 602927 € 11.50 [Appr.: US$ 15.17 | £UK 9.75 | JP¥ 1178] Catalogue: Pré-Moderne filosofie
| In shopping cart More information div> |
Octavius. Texte établi et traduit par J. Beaujeu. Les Belles Lettres, Paris, 1964.CXVI,68(x2),69-167p. Sewn. Plastified. Spine yellowed. Series: Budé. Gew/weight: Normal. Book number: 27654 € 14.50 [Appr.: US$ 19.12 | £UK 12.25 | JP¥ 1485]
| In shopping cart More information div> |
Octavius. Van inleiding en aanteekeningen voorzien door J. VAN WAGENINGEN. Deel II: aanteekeningen. Utrecht, Ruys, 1923. 202 p. Cl. 21 cm Book number: 98717 € 6.00 [Appr.: US$ 7.91 | £UK 5.25 | JP¥ 615]
Keywords: Antiquity, Antike, Altertum, classical philology, Altphilologie, Altertumswissenschaft, Christian Latin literature, christliche römische Literatur, Octavius | In shopping cart More information div> |
Octavius Amsterdam, Boom, 1994. 169 pp. paperback.. Vertaling, inleiding en aantekeningen door T.H. Janssen. Book number: 597413 € 11.50 [Appr.: US$ 15.17 | £UK 9.75 | JP¥ 1178] Catalogue: Pré-Moderne filosofie
| In shopping cart More information div> |
Octavius. Van inleiding en aantekeningen voorzien door J. van Wageningen. Ruys, Utrecht, 1923. 80,202p. 2 vols. Cloth. Series: Aetatis imperatoriae scriptores graeci et romani adnotationibus instructi, IV. Gew/weight: Normal. Book number: 13568 € 17.50 [Appr.: US$ 23.08 | £UK 14.75 | JP¥ 1793]
| In shopping cart More information div> |
Octavius. Iterum recognovit et commentario critico instruxit J.P. Waltzing. Teubner, Leipzig, 1926. XII,76p. Pencil annotations. Gew/weight: Normal. Book number: 13563 € 9.50 [Appr.: US$ 12.53 | £UK 8 | JP¥ 973]
| In shopping cart More information div> |
Octavius. Texte etablie et traduit par Jean Beaujeu. Les Belles Lettres,1964. Broche. [Bude]. Book number: Z2-63-289 € 18.00 [Appr.: US$ 23.74 | £UK 15.25 | JP¥ 1844]
| In shopping cart More information div> |
Octavius. Für den Schulgebrauch herausgegeben und erklärt von H. v. Geisau. Text und Kommentar. Asschendorff, Münster i.W., 1927/29. 2 vols. XX,62;83p. Sewed. Library marks on cover and first pages. Series: Asschendorffs Sammlung lateinischer und griechischer Klassiker. Gew/weight: Normal. Book number: 13560 € 10.50 [Appr.: US$ 13.85 | £UK 9 | JP¥ 1076]
| In shopping cart More information div> |
Octavius. Edidit W.A. Baehrens. Théonville, Leiden, 1912. XII,89p. Sewn. Cover bit loose from binding. Gew/weight: Normal. Book number: 13556 € 11.00 [Appr.: US$ 14.51 | £UK 9.25 | JP¥ 1127]
| In shopping cart More information div> |
Octavius. vertaling en aantekeningen door Tjitte H. Janssen. Amsterdam Boom 1994, ing. 169p. Book number: 18719 € 12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229]
| In shopping cart More information div> |
Octavius. Iterum recognovit et commentario critico instruxit J.P. WALTZING. Lpz., Tbn., 1931. XII,76 p. H.cl. (BT; in Index 1990 of TLL) Book number: 58648 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
Keywords: Antiquity, Antike, Altertum, classical philology, Altphilologie, Altertumswissenschaft, Christian Latin literature, christliche römische Literatur, Octavius | In shopping cart More information div> |
Octavius. Ed. W.A. BAEHRENS. Leiden, Théonville, 1912. XII,89 p. Wrs. Book number: 6171 € 4.00 [Appr.: US$ 5.28 | £UK 3.5 | JP¥ 410] Catalogue: Patristics, Patristik
Keywords: Antiquity, Antike, Altertum, classical philology, Altphilologie, Patristics, Patristik, early christian literature, frühchristliche Literatur, early christianity, Frühes Christentum, late antiquity, Spätantike | In shopping cart More information div> |
Octavius. (Édité) par P. WALTZING. Introduction & texte. N.pl., Desclée de Brouwer, 1909. XXXII,44 p. Wrs. Book number: 72866 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512]
Keywords: Antiquity, Antike, Altertum, classical philology, Altphilologie, Altertumswissenschaft, Christian Latin literature, christliche römische Literatur, Octavius | In shopping cart More information div> |
Octavius: Lateinisch/Deutsch Reclam, 1977. 181 pp. Type of binding: Paperback Details: Very good. Book number: 245472 USD 2.50 [Appr.: EURO 2 | £UK 1.75 | JP¥ 194]
| In shopping cart More information div> |
Octavius. Tekst & vert.P.H.Damste. H.J.Paris, 1936. Linnen. [Hermeneus-Serie]. Book number: Z1-64-134 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
| In shopping cart More information div> |
Octavius. Cum integris omnium notis ac commentariis, novaque recensione Jacobi Ouzeli. Cuius & accedunt animadversiones. Insuper Johannis Meursii notae. Et liber Julii Firmici Materni de errore profanarum religionum. Lugd.Bat.,ex Officina Hackiana,1672. (xlviii),352,64,(29)p.,engraved title. Contemporary vellum (inner hinges loose(ning), otherwise good). Book number: Z5-39-2 € 175.00 [Appr.: US$ 230.81 | £UK 146.5 | JP¥ 17925]
Keywords: OLD | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page