| ||||
|
|
|
|||
| found: 102 books on 5 pages. This is page 1 - Next page |
Stripverhalen 1931-1935. Brieven van Pierken. 1ste druk. Gent, Snoeck-Ducaju & Zoon/ Gemeentekrediet. 1996. 127 p. Ill.. Gebonden in linnen met stofoms * Stofomslag licht geschaafd. Book number: 79853 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Vlaamse Strips Verhalen | In shopping cart More information div> |
Cyriel Buysse; Brussel, Manteau/Ministerie van Openbaar Onderwijs, (1959), 1e, 40p., gecart., Monografieën over Vlaamse letterkunde 15, datum op schutblad, Book number: 22115 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Vlaamse kunstenaars Van de Leie 1890-1940 Gemeentemuseum 's Gravenhage. [1947] 56 pp. m. 16 afb. op 8 platen buiten text, met aanvullingsbladen (4 pp.) los inliggend. Kleurig geïll. omslag.Op enkele plekken iIets roestvlekkig. ¶ R° achterplat met potlood opmerking met potlood: ""Richard Minne geb. 20-11-1891 opleiding en levensloop: Te kort en te lang om te melden maar in elk geval met azijn geschreven. R. M."". Book number: 3280 € 28.00 [Appr.: US$ 35.16 | £UK 22.5 | JP¥ 2793]
| In shopping cart More information div> |
Over het geluk van het lezen Verzamelde gedachten van auteur,lezer en uitgever Den Haag, Stok Zuid Hollandsche. 1957. L innen band, 15x21cm. zw/w ills.100pp. Goed. Book number: 004669 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: boekgeschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Over het geluk van het lezen, Verzamelde gedachten van auteur, lezer en uitgever, Den Haag/A'pen, Zuid-Hollandsche Uitg.Mij., 1e dr.1957, 99p., Linnen., Ills.: Foto's Book number: 11232 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Gedenkboek A. Vermeylen - aangeboden aan A.Vermeylen ter gelegenheid van zijn zestigsten verjaardag s.l. , 1932. 560pp.+ 32 buitentekstplaten, 26cm. goede staat, T55518 -- De LezenaarBook number: T55518 € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Taalkunde letterkunde Letteren Vlaanderen België gedenkboek huldeboek | In shopping cart More information div> |
Van en over Maurice Roelants Manteau, Brussel, 1956, paperback, in goede staat -- MooiboekBook number: 8131622 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
| In shopping cart More information div> |
Album 1944 1944, A.Manteau. 1 e dr. Gekartonneerd, 13,5x20cm. 192pp. goed,een enkele onderstreping. Book number: 008770 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Album 1944 Brussel, Manteau, 1944, 1e druk. Gebonden, 189 pp. Vochtvlekken boven aan eerste schutbladen. Book number: 12175 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
| In shopping cart More information div> |
Album 1944. Brussel, A. Manteau N.V., z.j. (1944). Or. karton, 189+3p. ¶ Bandje iets roest; goed exemplaar.. Book number: 7858 € 22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Herreman, Raymond Minne, Richard Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
ALBUM 1944, Brussel, Manteau, 1944, Gekartonneerd, in-8°, 189pp. ¶ Eerste druk. Zeer mooi exemplaar. Book number: 2836 € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Keywords: vlaamse letterkunde letteren 1944 litérature | In shopping cart More information div> |
Album 1944 Uitgeversmaatschappij A. Manteau n. v., Brussel, 1944, 1e druk. Gebonden, kartonnen. Pp 189. Omslag met lichte gebr sporen. Inhoud goed. Book number: ln13658 € 22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244] Catalogue: Literatuur
Keywords: proza, literatuur, nederlands, vlaams | In shopping cart More information div> |
Album 1944 Brussel, Manteau. 1944, 1st Edition. Hardcover. Book, Good/No Jacket. Book number: 1061 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Album 1944. Brussel, A. Manteau, 1944. 1e druk. Gebonden. 190 p. Book number: B1467 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Album 1944 Brussel 1944, Uitgeversmij. A. Manteau, n.v. hardcover gebonden 8vo. T.nr. 5566, naam vorige eigenaar op schutblad Book number: bn5352 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
| In shopping cart More information div> |
Album 1944. Brussel, A. Manteau N.V. (1944), 1e druk. Hardcover (karton, lichte gebruikssporen), 20 x 14 cm. 189 p. Book number: 14424 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Literatuur/Literature
Keywords: Literatuur/Literature Minne, Richard | In shopping cart More information div> |
Het Fonteintje [Complete set]. [Tijdschrift] o.l.v. Reimond Herreman, Karel Leroux, Richard Minne en Maurice Roelants. zonder uitgever, 1921. Ed./Druk: 1. Papieren omslag. Bevat voornamelijk bijdragen van de verschillende redacteurs, doch ook van Jozef Cantré, Urbain van de Voorde, Raymond Brulez e.a. [Bakker - Literaire tijdschriften, p. 125 e.v.] // Poëzie Vlaanderen. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U19113 € 795.00 [Appr.: US$ 998.28 | £UK 637 | JP¥ 79301] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
FONTEINTJE ('T) Tweemaandelijksch Tijdschrift.1921-1924 Brussel - Vilvoorde, 1921-1924, small in-12° (first issues 17 x 12 cm, later issues 18,5 x 14,5 cm), sewn, original printed wrapper, issues of between 30 and 40 pages. BESCHIKBAAR - AVAILABLE ; year 1 (1921) issues 1, 2, 3, (all) ; year 2 (1922-1923)1, 2, 3, 4, 5 (all) ; year 3 (1924) 1 (missing are the last two issues 2, 3). Bijna komplete reeks van dit baanbrekende Vlaams literaire tijdschrift. Alleen de laatste twee nummers ontbreken. Bijgevoegd; de studie over dit tijdschrift door André Demedts verschenen in Oost-Vlaamse literaire monografieën.." . Book number: 10119 € 450.00 [Appr.: US$ 565.07 | £UK 360.5 | JP¥ 44888]
| In shopping cart More information div> |
Standpunten in de literatuur 1948. Pp: 99. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2023624 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Standpunten in de literatuur. (Gent), Leesclub Boekuil, (1948). Or. omslag, 96+4pp. ¶ Teksten van vier spreekbeurten voor Leesclub Boekuil te Gent door Herreman, Minne, Lampo en De Vos. Omslagontwerp en typografische verzorging Jozef Cantré. De lezing van Lampo is boven de titel door hem gesigneerd; Rik de Vos signeerde de Franse titelpagina (H.J. de Vos). Omslag iets verkleurd; goed exemplaar. Book number: 19554 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Cantré, Jozef Gesigneerd Lampo, Hubert Mechelen 2008 Minne, Richard Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur Vos, H.J. de | In shopping cart More information div> |
Standpunten in de literatuur. Gent, Boekuil. 1948. 14x22cm, 96pp. papieren omslag, niet opengesneden, scheurtje in de omslag overigens goed. Book number: 008109 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Literary studies - Letterkundige studies
Keywords: Letterkundige Studie | In shopping cart More information div> |
Bloei. Gedicht. Woubrugge, Avalon Pers, (2005). Vouwblad. ¶ Gedrukt voor Marlies Louwes namens Ronald en Lizanne Breugelmans. Book number: #65990 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
| In shopping cart More information div> |
Cyriel Buysse Brussel, Manteau, 1959, 39pp.+ 8pp.buitentekstills. uit de reeks "Monografieën over Vlaamse Letterkunde" nr.15, gecart. -- De LezenaarBook number: T11320 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: letterkunde Literatuur biografie letteren | In shopping cart More information div> |
Cyriel Buysse Brussel, A. Manteau N.v. 1959. Hard Cover, 23 cm x 14cm. Ill.: Foto's. Monografiën Over Vlaamse Lette, 15e van deze reeks Monografiën Over Vlaamse Letterkunde. 39 blz. Gewicht: 100 gram.. Very Good. Book number: 008376 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur Buysse Vlaanderen Foto's | In shopping cart More information div> |
Cyriel Buysse. 1ste druk. Brussel, A. Manteau. 1959. Lumback. 39 p. Book number: 83188 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Letterkunde
Keywords: Letterkunde Literatuur, Vlaamse | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page