ascending
descending
found: 73 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

BAELDE, W. BANNING, J.J.L. DUYVENDAK, L.J. VAN HOLK, P. MINDERAA, J.H. OORT & G.H. VAN SENDEN (REDACTIE), R.
Het Kouter. Onafhankelijk tijdschrift voor religie en cultuur, 2e jaargang
Arnhem, Loghum Slaterus, 1937. Gebonden, 460 pp, 23 cm. Complete jaargang ingebonden in zwart en bruin linnen. Afkomstig uit de Bibliotheek van de Arbeidersgemeenschap der Woodbrookers. Fraaie artikelen uit de crisisjaren op de grens van christendom en socialisme. Goed / good.
Book number: 22196
€  25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP¥ 2553]
In shopping cart

More information

BAELDE, W. BANNING, J.J.L. DUYVENDAK, L.J. VAN HOLK, P. MINDERAA, J.H. OORT & G.H. VAN SENDEN (REDACTIE), R.
Het Kouter. Onafhankelijk tijdschrift voor religie en cultuur, 1ste jaargang
Arnhem, Loghum Slaterus, 1936. Gebonden, 548 pagina's, 23 cm. Complete jaargang ingebonden in zwart en bruin linnen. Afkomstig uit de Bibliotheek van de Arbeidersgemeenschap der Woodbrookers. Fraaie artikelen uit de crisisjaren op de grens van christendom en socialisme. Goed / good.
Book number: 22198
€  25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP¥ 2553]
In shopping cart

More information

BAELDE, W. BANNING, J.J.L. DUYVENDAK, L.J. VAN HOLK, P. MINDERAA, J.H. OORT & G.H. VAN SENDEN (REDACTIE), R.
Het Kouter. Onafhankelijk tijdschrift voor religie en cultuur, 4e jaargang
Arnhem, Loghum Slaterus, 1939. Gebonden, 456 pp, 23 cm. Complete jaargang ingebonden in zwart en bruin linnen. Afkomstig uit de Bibliotheek van de Arbeidersgemeenschap der Woodbrookers. Fraaie artikelen uit de crisisjaren op de grens van christendom en socialisme. Goed / good.
Book number: 22197
€  25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP¥ 2553]
In shopping cart

More information

 -
BANNING, W. & P. MINDERAA; G.H. VAN SENDEN; M.J.A. MOLTZER.
Barchem-Bladen: Orgaan van de Barchembeweging.
Woodbrookers in Holland: 1929-1930. Gebonden, 24,5x15,5x2 cm, 324 pp. Goede staat, enkele roestvlekken titelpagine, lichte vlekjes op omslag. Please order first, before collecting books from our shop.
Book number: 22596
€  25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP¥ 2553]
Catalogue: Esoterie
Keywords: theologie
In shopping cart

More information

BRAUNS M. - MINDERAA P.
Schijnwerpers op Karel Van de Woestijne, Karel van de Woestijne als Taalvirtuoos, Karel Van de Woestijne in het licht van zijn Tijdskroniek
Gent, 1954, 30 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. Als bijdrage in kultureel Jaarboek voor de provincie Oostvlaanderen 1954, llustrated. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 21861&83F
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
Catalogue: Belgische Kunst
Keywords: Belgische kunst
In shopping cart

More information

GNAPHEUS, GULIELMUS, P. MINDERAA
Acolastus. Spel van de verloren zoon. Latijnse tekst met Nederlandse vertaling
Tjeenk Willink, Zwolle, 1956. 1ste. Ingenaaid, paperback, 251 pp., met inleiding en aantekeningen, naar de eerste Latijnse druk van Godefridus Dumaeus, Antwerpen 1529, vertaling P. Minderaa, reeks Zwolse drukken en herdrukken nr 15. Goed.
Book number: 20318
€  12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225]
In shopping cart

More information

HERREWEGHEN, HUBERT VAN (SAM.); MINDERAA, P. (SAM.); ROELANTS, MAURICE (SAM.)
Literair Akkoord 3
Utrecht, Bruna. 1960. Soft cover. Book, Zwarte beertjes nr. 253. Een keuze uit bijdragen verschenen in de Zuid- en Noordnederlandse letterkundige tijdschriften van het jaar 1958. Good/No Jacket.
Book number: 3234
€  5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511]
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

HUBERT VAN HERREWEGHEN, P. MINDERAA, MAURICE ROELANTS, ADRIAAN VAN DER VEEN (SAMENSTELLING)
Literair Akkoord
Bruna, Utrecht, 1959. 1ste. Zwarte Beertje pocket 253, 192 pp., keuze uit bijdragen verschenen in Noord- en Zuidnederlandse letterkundige tijdschriften 1958, roestvlekjes, omslag Dick Bruna.
Book number: 18324
€  4.00 [Appr.: US$ 5.31 | £UK 3.5 | JP¥ 408]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

HUBERT VAN HERREWEGHEN, P. MINDERAA, MAURICE ROELANTS, ADRIAAN VAN DER VEEN (SAMENSTELLING)
Literair Akkoord
Bruna, Utrecht, 1959. 1ste. Zwarte Beertje pocket 253, 192 pp., keuze uit bijdragen verschenen in Noord- en Zuidnederlandse letterkundige tijdschriften 1958, roestvlekjes, omslag Dick Bruna.
Book number: 19686
€  4.00 [Appr.: US$ 5.31 | £UK 3.5 | JP¥ 408]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

MINDERAA, P. (ED.).
Aandacht voor Cats bij zijn 300-ste sterfdag.
Zwolle: Tjeenk Willink, 1962. 1e dr.. 200 p. Linnen. Zwolse reeks van Taal- en Letterkundige Studies 12.
Book number: 4559
€  7.50 [Appr.: US$ 9.96 | £UK 6.5 | JP¥ 766]
In shopping cart

More information

MINDERAA, P.
Aandacht voor Cats en zijn 300-ste sterfdag.
Tj Willink 1952, kunstleer, 200 blz., Mooi boekje..
Book number: a088
€  12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

MINDERAA, P.
Aandacht voor Cats bij zijn 300-ste sterfdag. Studies n.a.v. de herdenking.
Zwolle, 1962. Kunstleer. 200 pp.
Book number: 1667
€  7.00 [Appr.: US$ 9.29 | £UK 6 | JP¥ 715]
In shopping cart

More information

 -
MINDERAA P. PROF. DR.
Aandacht voor Cats bij zijn 300ste sterfdag.
Tjeenk Willink/ Zwolse reeks van taal- en letterkundige studies nr. 12., 1962, gebonden met stofomslag, 200 pag. Illustraties. Netjes..
Book number: 6070
€  6.50 [Appr.: US$ 8.63 | £UK 5.5 | JP¥ 664]
Catalogue: Letterkunde
In shopping cart

More information

MINDERAA, P.[RED.]
Aandacht voor Cats bij zijn 300-ste sterfdag.
Tjeenk Willink,1962. 200p.,ills. Linnen/omslag. [Zwolse Reeks van Taal- en Letterkundige Studies 12].
Book number: Z1-52-6
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
In shopping cart

More information

MINDERAA, PROF.DR. P.
Aandacht voor Cats bij zijn 300-ste sterfdag. Stdies n.a.v. de herdenking op 12 september 1960, op verzoek van het desbetreffende comité bijeengebracht.
Zwolle[Tjeenk Willink], 1962, 200 pp. Geb., ill. Zwolse reeks van taal- en letterkundige studies, Nr. 12.
Book number: 10030
€  7.50 [Appr.: US$ 9.96 | £UK 6.5 | JP¥ 766]
In shopping cart

More information

MINDERAA, PROF. DR. P.; (RED.)
Aandacht voor Cats bij zijn 300-ste sterfdag. Studies naar aanleiding van de herdenking op 12 september 1960.
Zwolle 19879066301112, N.V. Uitgevers-Maatschappij W.E.J. Tjeenk Willink. 1962, 200 pp. geb. met stofomslag. ( bundel artikelen door o.a. prof. dr. G.A. van Es, prof. dr. E. Rombauts, dr. P.J. Meertens, prof. dr. W.A.P. Smit, prof. dr. W.J.M.A. Asselbergs, prof. dr. P. Minderaa, mr. S.J. Fockema Andreae, dr. P.J.H. Vermeeren, mr. A. Goekoop). als nieuw.
Book number: 001516
€  3.00 [Appr.: US$ 3.98 | £UK 2.75 | JP¥ 306]
Keywords: Nederlandse literatuurgeschiedenis, 17e eeuw, Dordrecht, Gillis Jacobsz. Quintijn, emblemata, poezie, proza, Zeeland, bedijking, inpoldering, landwinning,
In shopping cart

More information

MINDERAA, P.
Aandacht voor Cats bij zijn 300ste sterfdag.
Zwolle, W.E.J. Tjeenk Willink, 1962. Gebonden S.O. 200 p. Ills. Studies naar aanleiding van de herdenking op 12 september 1960, op verzoek van het desbetreffende comite. Zwolse reeks van Taal- en Letterkundige studies nr. 12.
Book number: A0130
€  11.50 [Appr.: US$ 15.27 | £UK 9.75 | JP¥ 1174]
Keywords: studie Renaissance Cats
In shopping cart

More information

GNAPHEUS, GULIELMUS (1493-1568) --- MINDERAA, P. (ED.)
Acolastus. Latijnse tekst met Nederlandse vertaling. Ingeleid en met aantekeningen voorzien.
Zwolle, Tjeenk Willink, 1956. ill. Pb. 251 pp. Zwolse drukken; Nr. 15.
Book number: T9272
€  12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225]
Keywords: Klassieke oudheid Later latijn GNAPHEUS, GULIELMUS (1493
In shopping cart

More information

[WOLF EN DEKEN] MINDERAA, P., EA. (EDS).
Boeket voor Betje en Aagje: van en over de schrijfsters Wolff en Deken.
Antwerpen, Wereldbibliotheek, 1954. 24 cm 208 p. hc.
Book number: L0554
€  12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225]
Keywords: WOLF EN DEKEN.
In shopping cart

More information

MINDERAA.PROF.DR.P. E.A. RED.
Boeket voor Betje en Aagje
Amsterdam: Wereldbibliotheek Ver. 1954. 1e druk, Hardcover 4vo, 207pp. Van en over de schrijfsters Wolff en Deken. Met foto's. Rode linnen band. Rug verbleekt. Geen omslag. Verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 29089.LSE
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
In shopping cart

More information

MINDERAA, P. E.A. (REDACTIE).
Boeket voor Betje en Aagje. Van en over de schrijfsters Wolff en Deken.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1954. Gebonden S.O. 208 p.
Book number: R1684
€  14.00 [Appr.: US$ 18.58 | £UK 11.75 | JP¥ 1430]
Catalogue: 18e Eeuw Studie
Keywords: studie 18e eeuw
In shopping cart

More information

MINDERAA, P. E.A. (REDACTIE).
Boeket voor Betje en Aagje. Van en over de schrijfsters Wolff en Deken.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1954. Gebonden. 208 p.
Book number: W3695
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
Catalogue: 18e Eeuw Studie
Keywords: studie 18e eeuw
In shopping cart

More information

MINDERAA, P., J.J. MAK,EA. ED:
Boeket voor Betje en Aagje. Van en over de schrijfsters Wolff en Deken
Amsterdam, Wereldbibliotheek. 1954, 1e dr. Hardcover, Linn.+st.omsl. 8vo. Acht artikelen over en zeven teksten(proza+poëzie) van beide auteurs. Band + st.omslag v.Georg Rueter. 207p. Keurig ex.
Book number: 001642
€  8.00 [Appr.: US$ 10.62 | £UK 6.75 | JP¥ 817]
In shopping cart

More information

MINDERAA, P. (ED.) (VECHTER).
I.P.V.: Goliath, treurspel op het veroveren van 's-Hertogenbossche, ghespeeld op den nederduydsche academie.
Leiden: Brill, 1963. VI, 69 p. Pbck. I.P.V. = Joannes Pietersszoon Vechter. Toneeltekst in facsimile (naar ed. 1629).
Book number: 5907
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
Keywords: Drama
In shopping cart

More information

MINDERAA, P. [ED.].
I.P.V. Goliath. Treurspel op het veroveren van 's-Hertoghenbossche. Ghespeeld op den Nederduydtsche Academie. Met een inleiding en aantekeningen door P. Minderaa.
Leiden. E.J. Brill. 1963. Original publisher's sewn paperback, lettering spine and frontcover, 8vo: vi, 70pp. Introductary essay and the complete facsimile of the edition Amsterdam, 1629 with footnotes & references. Untrimmed. Very fine copy - as new. Volume 6: Leidse Drukken en Herdrukken Uitgegeven vanwege de Maatschappij der Nederlandsche Letterkunde te Leiden. Kleine Reeks.
Book number: 7396
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search