ascending
descending
found: 302 books on 13 pages. This is page 1
- Next page

ALBE - ADRIAAN DE ROOVER - HENDRIK STORM - IVO MICHIELS - MANU RUYS - PAUL HAIMON ( EDITORS )
Golfslag. Kultureel Periodiek.
Antwerpen, 1947-1948, in-8° afleveringen van ca. 50 pp, genaaid, originele omslagen (enige omslagen verkleurd en stoffig of bevlekt.) BESCHIKBAAR; 2e Jaargang (1947). Nrs. 2 , 6-7, 8, 9, en het Kerstnummer 1947 (op iets groter formaat). 3e Jaargang (1948) Nrs. 1 , 6, en Kerstnummer 1948 (ook op iets groter formaat). (Tesamen 8 fysische nummers). Prijs voor het lot.." .
Book number: 34102
€  75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481]
In shopping cart

More information

BOENSER FRANS, BOUSSET HUGO, CLAUS HUGO, MICHIELS IVO, GILS GUST EN ANDEREN
'k Heb menig uur bij U gesleten en genoten
De Bezige Bij, 1991, 260 .pp, soft cover, 12 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 251068&VHB
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BOON LOUIS-PAUL,BRUGGEN,VAN NIC,BUDDINGH' C.,CAMPERT REMCO,FERRON LOUIS,JONCKHEERE KAREL,MICHIELS IVO,RAES HUGO,ROGGEMAN WILLEM M.,SNOEK PAUL,VANDELOO JOS,DE VREE FREDDY,ET ALII
Vandaag 12. Nieuw werk van Nederlandse en Vlaamse schrijvers bijeengebracht door F. de Bruyn en O.Timmers
Bruna, 1966. 1e, eenmalig. Pocketformaat, 292p, geïllustreerd (bevat oa pp 5-33: LP Boon 'Een Operatie'). Goed.
Book number: 10532
€  4.75 [Appr.: US$ 5.96 | £UK 4 | JP¥ 474]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

BOUSSET HUGO,ROGGEMAN WILLEM M.,ET ALII ,(RED.) ,DE WISPELAERE PAUL,MICHIELS IVO,DONNER J.H.,BREMS HUGO,DUBOIS PIERRE H.,'T HART MAARTEN,JANSSENS MARCEL,ET ALII
Kritisch Akkoord 1977. Een keuze uit in 1976 verschenen essays in Noord- en Zuidnederlandse tijdschriften
Manteau, 1977. eenmalig. Paperback, 157p., naamstempel voorin. Goed.
Book number: 9026
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

BOUSSET HUGO,ROGGEMAN WILLEM M.,ET ALII ,(RED.) ,DE WISPELAERE PAUL,MICHIELS IVO,DONNER J.H.,BREMS HUGO,DUBOIS PIERRE H.,'T HART MAARTEN,JANSSENS MARCEL,ET ALII
Kritisch Akkoord 1977. Een keuze uit in 1976 verschenen essays in Noord- en Zuidnederlandse tijdschriften
Manteau, 1977. eenmalig. Paperback, 157p. Goed.
Book number: 21418
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

IVO MICHIELS (1923-) PSEUD. VAN HENRI PAUL RENÉ CEUPPENS.
De verrukking , een roman.
Amsterdam : De Bezige Bij, 1999. Omslagtitel: De verrukking. (ISBN/EAN: 9023438663)
Book number: 24628
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: romans en novellen ; oorspr. Nederlands / Romans (teksten) 19XX
In shopping cart

More information

CHRISTIAENS A.G. (RED.) - MET VAN AKEN PIET, ANDRIES MARK, BOUTS AXEL, DE BRUYN FRANS, CLAUS HUGO, DEMEDTS ANDRÉ, JANSSENS ANDRÉ, LIEDEL FRANK, MICHIELS IVO, PIETERS ROGER, VANDELOO JOS, WALRAVENS JAN
Voor de vrede uitbreekt. Vlaamse verhalen over de Tweede Wereldoorlog
Hadewijch, 1987, 168 .pp, soft cover, 21 x 13 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 240279&VHB
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

CLAUS, HUGO, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (REDACTIE).
Randstad nummer 8.
Amsterdam, De Bezige Bij (LRP 122), 1964, 1e druk. Paperback, 20 x 12,5 cm. 165 p. Geïllustreerd, '.Constant/Octavio Paz/Cees Nooteboom/Peter Schat/Ruud Kuyper.', goed exemplaar.
Book number: 15409
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Literatuur/Literature Poezie/Poetry Constant
In shopping cart

More information

CLAUS, HUGO, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (REDACTIE).
Randstad nummer 11-12.
Amsterdam, De Bezige Bij, 1966, 1e druk. Paperback, 20 x 12,5 cm. 356 p. Rijk geïllustreerd, '.manifesten en manifestaties 1916 - 1966.', goed exemplaar.
Book number: 15478
€  11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147]
Keywords: Literatuur/Literature Poezie/Poetry
In shopping cart

More information

CLAUS, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (REDACTIE), HUGO
Randstad 7.
Amsterdam, Bezige Bij, 1964. Paperback, 160 pp, 20 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. O.a. Panizza, Spoerri, Vanvugt, Lindermohr, Finget en meer moois. Snede iets roestig. Goed / good.
Book number: 39874
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

CLAUS, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (REDACTIE), HUGO
Randstad 4.
Amsterdam, Bezige Bij, 1963. Paperback, 173 pp, 20 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. O.a. Anais Nin, William Burroughs, Ethel Portnoy Kousbroek, J. Bernlef, P. Schat en meer moois. Snede iets roestig. Goed / good.
Book number: 39872
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

CLAUS, HUGO, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (REDACTIE).
Randstad nummer 6.
Amsterdam, De Bezige Bij (LRP 75), 1963, 1e druk. Paperback, 20 x 12,5 cm. 158 p. Toegevoegd: de oorspronkelijke aankoopbon, '.Dagerman/Drenthe/Algren/Leffelaar/O'Hara/van Domber/F.E. Frenkel.', mooi exemplaar.
Book number: 15479
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Literatuur/Literature Poezie/Poetry
In shopping cart

More information

CLAUS, HUGO, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (REDACTIE).
Randstad nummer 3.
Amsterdam, De Bezige Bij (LRP 39), 1962, 1e druk. Paperback, 20 x 12,5 cm. 151 p. Geïllustreerd, '.Fernando Arrabal/W.H. Auden/W.L. Brugsma/Heere Heeresma/Wim Meewis/Cees Nooteboom/Sanne Sannes/Hans Verhagen.', goed exemplaar.
Book number: 15407
€  9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
Keywords: Literatuur/Literature Sanne Sannes Poezie/Poetry
In shopping cart

More information

CLAUS, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (REDACTIE), HUGO
Randstad 8.
Amsterdam, Bezige Bij, 1964. Paperback, 164 pp, 20 cm, Ill.: tekeningen. O.a. Constant, Pz, Persyko, Elburg, Nooteboom, Peter Schat en meer moois. Voorzijde iets gevlekt. Goed / good.
Book number: 23477
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

CLAUS, HUGO, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH EN SIMON VINKENOOG (REDACTIE)
RANDSTAD Driemaandelijks nr. 5
e bezige Bij, voorjaar 1963. Paperback met katern zw/wt foto`s en bladwijzer, 176 pp. Goede staat. Ongelezen..
Book number: A11895
€  6.95 [Appr.: US$ 8.73 | £UK 5.75 | JP¥ 693]
In shopping cart

More information

CLAUS, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (REDACTIE), HUGO
Randstad 10.
Amsterdam, Bezige Bij, 1966. Paperback, 178 pp, 20 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. O.a. Bernlef, Bunge, Jahn, Johny the Selfkicker, Ferron en Baudelaire. Goed / good.
Book number: 39876
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

CLAUS, HUGO, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (REDACTIE).
Randstad nummer 1.
Amsterdam, De Bezige Bij (LRP 25), 1961, 1e druk. Paperback, 20 x 12,5 cm. 159 p. Geïllustreerd, '.Samuel Beckett/Louis-Paul Boon/Wilhelm Reich/Corneille/Alain Robbe-Grillet/C.C. Krijgelmans/Allen Ginsberg/Kroniek.', opmerkelijk goed exemplaar.
Book number: 15405
€  9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
Keywords: Literatuur/Literature Poezie/Poetry Corneille Beckett
In shopping cart

More information

CLAUS, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (REDACTIE), HUGO
Randstad 6.
Amsterdam, Bezige Bij, 1963. Paperback, 158 pp, 20 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. O.A. Kazantzakis, Nelson Algren en K.F. Drenthe. Goed / good.
Book number: 39873
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

CLAUS, HUGO, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (REDACTIE).
Randstad nummer 2.
Amsterdam, De Bezige Bij (LRP 29), 1962, 1e druk. Paperback, 20 x 12,5 cm. 166 p. Geïllustreerd, '.Boris Vian/Willem Frederik Hermans/Claudia Cardinale/Hans Magnus Enzenberger/Constant/Kroniek/Big Table Interarmco.', opmerkelijk goed exemplaar.
Book number: 15406
€  9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
Keywords: Literatuur/Literature Poezie/Poetry Constant New- Babylon Hermans
In shopping cart

More information

CLAUS, HUGO, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (RED.)
Randstad 10
De Bezige Bij, Amsterdam, 1966. 1ste. Paperback, 178 pp. Goed.
Book number: 18272
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

CLAUS, HUGO, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (REDACTIE).
Randstad nummer 10.
Amsterdam, De Bezige Bij (LRP 164), 1966, 1e druk. Paperback, 20 x 12,5 cm. 178 p. '.Bernlef/Tertz/Jahnn/Johnny van Doorn/Johnny the Selfkicker/Ferron/Baudelaire.', mooi exemplaar.
Book number: 15477
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Literatuur/Literature Baudelaire Poezie/Poetry
In shopping cart

More information

CLAUS, HUGO, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (REDACTIE).
Randstad nummer 9.
Amsterdam, De Bezige Bij (LRP 135), 1965, 1e druk. Paperback, 20 x 12,5 cm. 172 p. '.Borges/Burroughs/Genet/Heller/Le Clézio/Pernath/Majakovski/Michaux.', mooi exemplaar.
Book number: 15476
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Literatuur/Literature Burroughs Poezie/Poetry
In shopping cart

More information

CLAUS, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (REDACTIE), HUGO
Randstad 9.
Amsterdam, Bezige Bij, 1964. Paperback, 160 pp, 20 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. O.a. Borges, Burroughs, Genet, heller, Le Clézio, Pernath, Majakovski en meer moois. Snede iets roestig. Goed / good.
Book number: 39875
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

CLAUS, HUGO, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (REDACTIE).
Randstad nummer 4.
Amsterdam, De Bezige Bij (LRP 44), 1962, 1e druk. Paperback (enige gebruikssporen), 20 x 12,5 cm. 173 p. Geïllustreerd, '.William Burroughs/Ewald Vanvugt/Anais Nin/Jean Dubuffet/J. Bernlef/Peter Schat/H.J.A. Hofland .'.
Book number: 15408
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Literatuur/Literature Burroughs Poezie/Poetry
In shopping cart

More information

CLAUS, IVO MICHIELS, HARRY MULISCH, SIMON VINKENOOG (REDACTIE), HUGO
Randstad 11/12 Manifesten Manifestaties.
Amsterdam, Bezige Bij, 1966. Paperback, 356 pp, 20 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Een echt sixties nummer, vol lol en jolijt en maatschappelijke betrokkenheid. Goed / good.
Book number: 39877
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | - Next page

New Search