| ||||
|
|
|
|||
| found: 46 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Buysse-nummer (Tijdschrift 'De Boomgaard' algemeen maandschrift voor literatuur en kunst, 2e jaargang, maart 1911) Antwerpen, Flandria, 1911. pp.147-210 met enkele ills. 21cm. wat roestplekjes -- De LezenaarBook number: T60158 € 24.00 [Appr.: US$ 30.14 | £UK 19.25 | JP¥ 2394] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Letteren letterkjnde Cyriel Buysse Vlaanderen België literatuur | In shopping cart More information div> |
De Vlaamche Volkskunst Antwerpen, De Sikkel. 1934. Pictorial Cover. De Vlaamsche Volkskunst. Meubelen, Plateelwerk en Porcelein, IJzer-, Koper-en Tinwerk, Glaswerk, Vlechtwerk, Schilderkunst, Snij-, Boetseer- en Beeldhouwwerk, Volksprenten, Godsdienstige Huisversieringen, Knipwerk, Huiselijke Werken, Juwelen, snuisterijen, 33 x 26 cm, 332 blz, gebrocheerd, de achterkaft is beschadigd, de voorzijde bevat gebruikssporen, binnenzijde zeer gaaf, 265 + 243 illustraties zowel foto's als tekeningen in z/w als kleur, waaronder 5 originele handingekleurde volksprenten (enkele uitvouwbaar), goed exemplaar, zeldzaam. Good. Book number: 003908 € 200.00 [Appr.: US$ 251.14 | £UK 160.25 | JP¥ 19950] Catalogue: Belgicana
| In shopping cart More information div> |
Het Volksleven in Rubens Tijd Brussel, J.L. Kryn. 1927. Hard Cover. Het Volksleven in Rubens' Tijd, Rubens' , uit de reeks " Rubens en zijn eeuw, 46 blz, talrijke z/w illustraties, bibliotheekexemplaar, goede staat, harde kaft, 28 x 22 cm. Good. Book number: 003698 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Antwerp (Antwerpiana)
| In shopping cart More information div> |
De Volkswoning En Hare Versiering Xivde Jaarboek Scalden 1912 Antwerpen, Scalden. 1912. Pictorial Cover. XIVde jaarboek van de Scalden, talloze z / w illustraties, Tekst Victor de Meyere, geïllustreerde kleurige kartonband, omslagtekening van Edmond Van Offel, tekeningen van René bosiers, Edward Pellens, Jef Posenaer, Emiel Van Averbeke, de volksprenten komen uit de verzameling van Emile Van Heurck, druk en bindwerk door Victor Resseler, 75 blz, 20 x 22 cm, rug vertoond slijtage, goed exemplaar, zeer zeldzaam. Good. Book number: 003885 € 130.00 [Appr.: US$ 163.24 | £UK 104.25 | JP¥ 12968] Catalogue: Arts
| In shopping cart More information div> |
Verhalen uit Rusland. Aalst, De Seyn-Verhougstraete, 1906 Gebrocheerd, 236pp., 18x24cm., goede staat. Book number: 32309 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Keywords: Tolstoï Seyn Verhougstraete | In shopping cart More information div> |
L'art populaire flamand. Meubles, faiences et porcelaines, travaux en fer, en cuivre et en étain, verrerie, vannerie, art pictural, travaux de modelage, de ciselage et de sculpture, images populaires, des intérieurs, ouvrages de découpure, travaux familiaux, bijoux, bibelots populaires. Bruxelles : Nouvelle Société d"Edition S.A. & Anvers : De Sikkel, 1934., Broché, 4º. 332pp. 239 figs.272 woodcuts + 5 fldg. color.+index. ¶ Ornements d'ordre religieux servant à la décoration.some plates struck from the original blocks. referencework, good condition. Book number: 15947 € 225.00 [Appr.: US$ 282.53 | £UK 180.25 | JP¥ 22444]
Keywords: L' . étain . : Société d"Edition SA. & : 1934.folklore heemkunde belgicana antwerp antwerpen wijns vaantjes mannekesblad hasselt brepols | In shopping cart More information div> |
Het boek der rabauwen en naaktridders. Bijdragen tot de studie van het volksleven der 16e- en 17- eeuwen. Antwerpen, 1914 (op omslag: 1917). Ingenaaid, 70+47+84 pag., geillustreerd (o.a. met een originele gevouwen centsprent). Met o.a. herdrukken van 'Der fielen, rabauwen oft der schalken vocabulaer' uit 1563 en 'Kluchtige Calliope ...' uit 1651. Price outside EU (no VAT): euro 60 Book number: 53682 € 63.60 [Appr.: US$ 79.86 | £UK 51 | JP¥ 6344] Catalogue: Landloperij, bedelarij
Keywords: /Landloperij, bedelarij | In shopping cart More information div> |
HET BOEK DER RABAUWEN EN NAAKTRIDDRS. BIJDRAGEN TOT DE STUDIE VAN HET VOLKSLEVEN DER 16e EN 17e EEUWEN. Antwerpen, De Tijd, 1914 Ingenaaid, papieren uitgeversomslag, 21.5x15.5 cm.,70 pp. + 47 pp. + 84 pp. + XVIII pp. z/w illustraties + 1 uitslaand blad met prentillustratie in kleur. ¶ Colofon : Dit boek bevat "Der Fielen, Rabauwen oft der Schalcken Vocabulaer", "Kluchtige Calliope" en "Liederen van Fielten, Rabauwen en Schamele Liefde-Gezellen", met een voorwoord en naschrift van beide auteurs. Beperkte oplage 200 genummerd exemplaren. Book number: 32781 € 65.00 [Appr.: US$ 81.62 | £UK 52.25 | JP¥ 6484] Catalogue: folklore ; folklore ; folklore ; folklore
Keywords: . 16e 17e . volkskunde geschiedenis histoire history numéroté numbered | In shopping cart More information div> |
De Giertij Antwerpen, L.J. Janssens & Zonen, z.j.. Keur-serie Nr 12 - derde druk - 19,5 x 13 cm - 140+(4) pgs - originele omslag (soft cover) - getuigen niet afgesneden - goede staat gezien de zeer eenvoudige manier van uitgeven. Book number: 03135 € 17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696] Catalogue: Literature
Keywords: keur-serie | In shopping cart More information div> |
DE GIERTIJ. Antwerpen, Janssens, Gebrocheerd, originele uitgeversomslag in zwart/rood, 19.5x12.7 cm. 143 pp. 3e druk. ¶ Een novelle, Keur-serie nr. 12. Met persoonlijke opdracht van de auteur aan Joseph en Clotilde. Book number: 24011 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: keur serie 12 litérature letteren letterkunde | In shopping cart More information div> |
In Memoriam Max Elskamp (1862-1931). Antwerpen, Volkskunde, 1938, in-8°, 24 pp, 5 ills., sewn, orig. stiff paper wrapper. Text in Dutch.. . Book number: 35941 € 28.00 [Appr.: US$ 35.16 | £UK 22.5 | JP¥ 2793]
| In shopping cart More information div> |
Inleiding tot de Vlaamsche Volkskunst. Meubelen , Plateelwerk en porselein , ijzer-, koper- en tinwerk, glaswerk, vlechtwerk....volksprenten.... Antwerpen, De Sikkel, 1938, in-4°, 332 pp, 55 pp + 243 illustraties, waarvan 7 in kleur, genaaid, originele omslag. Omslag , twee eerste bladen en de buitenste snede van het boek met enige roestvlekken, verder binnenin goed. De onderschriften van de buitentekst platen zijn in het Frans, pp 52-54 bevat de Nederlandse vertaling. Standaardwerk over Vlaamse volkskunst.. . Book number: 33502 € 65.00 [Appr.: US$ 81.62 | £UK 52.25 | JP¥ 6484]
| In shopping cart More information div> |
Inleiding tot de Vlaamsche volkskunst Antwerpen De Sikkel 1938 In-4°, 332 pp. Vele illustraties in z/w en kleur. Gebonden Book number: 12032 € 115.00 [Appr.: US$ 144.41 | £UK 92.25 | JP¥ 11471]
Keywords: folklore | In shopping cart More information div> |
Inleiding tot de Vlaamsche volkskunst. Meubelen, plateelwerk en porselein, ijzer-, koper- en tinwerk, glaswerk, vlechtwerk, schilderkunst, snij,- boetseer- en beeldhouwwerk, volksprenten, godsdienstige huisversieringen, knipwerk, huiselijke werken, juweelen, snuisterijen. Antwerpen, De Sikkel, 1938. Later halflinnen (met behoud van origineel omslag), 332+2p. 31,5 x 24 cm. ¶ Met 243 illustraties buiten de tekst. Mooi exemplaar. Book number: 18624 € 75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481] Catalogue: Folklore
Keywords: Boom Folklore Van nu en straks Volkskunst | In shopping cart More information div> |
Inleiding tot de Vlaamsche volkskunst. Meubelen, plateelwerk en porselein, ijzer-, koper- en tinwerk, glaswerk... etc 1938. Gekartonneerd. Pp: 140. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1638478 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Inleiding tot de Vlaamsche volkskunst. Meubelen, plateelwerk en porselein, ijzer-, koper- en tinwerk, glaswerk... etc 1938. Papieren omslag. Pp: 140. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1638433 € 50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Inleiding tot de Vlaamsche volkskunst. Meubelen, plateelwerk en porselein, ijzer-, koper- en tinwerk, glaswerk, vlechtwerk, schilderkunst, snij,- boetseer- en beeldhouwwerk, volksprenten, godsdienstige huisversieringen, knipwerk, huiselijke werken, juweelen, snuisterijen. Antwerpen, De Sikkel, 1938. Or. omslag, 332+2p. Ca. 31,5 x 24 cm. ¶ Met 243 illustraties buiten de tekst; bij de Nederlandstalige editie is de paginering van de Franse overgenomen: na tekstpagina 56 begint het illustratiegedeelte: pag.193-232. Omslag wat verkleurd; verder goed exemplaar. Book number: 26585 € 75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481] Catalogue: Folklore
Keywords: De Sikkel Folklore Sikkel, De Volkskunst | In shopping cart More information div> |
Inleiding tot de Vlaamsche volkskunst. Antw., De Sikkel, 1938. 4to. Oorspr. omslag. Onafgeneden. Met 243 afbeeld. z/w en kl. 55 p. tekst. ¶ Goed ex. Book number: #63290 € 75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481]
| In shopping cart More information div> |
JAN PIKKEDANG EN ANDERE VERTELSELS, Antwerpen, De Singel, 1925 Gebrocheerd, geïllustreerde kartonomslag in kleur, 150 x 225mm., 64pp. ¶ Boekblok heeft van omslag losgelaten. Niet zo fris exemplaar. Book number: 28585 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
| In shopping cart More information div> |
Labber-de-Zwie Amsterdam, P. N. Van Kampen & Zoon. 1978. (ISBN: 9060912039) Paperback met omslag. 133 pag. Goede staat. Book number: 024993 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuur - Literature
Keywords: 9060912039 | In shopping cart More information div> |
Labber-de-Zwie. P.N. van Kampen & Zoon/Standaard, Amsterdam/Antwerpen, 1978. Oorspr. omslag 133 p. nawoord Wim Zaal Book number: B7652 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Labber-de-Zwie Antwerpen, 1978, 133 .pp, soft cover, 12 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 138603&44E € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Labber-de-Zwie Antwerpen, Scriptoria 2000 (eerste druk) paperback, 133 pag., porto 2,00 euro, isbn 9060912039 in zeer goede staat. Book number: SP918/43096 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederland
| In shopping cart More information div> |
Labber-de-Zwie. Amsterdam/Antwerpen, Van Kampen/Standaard, 1978. Paperback met stofomslag/with dustjacket, 133 pp, 20 x 13 cm. Verhalen Goed / good. Book number: 20837 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
LABBER-DE-ZWIE. Amsterdam/Antwerpen, P. N. van Kampen/Standaard, 1978. 1e druk. Paperback/ingenaaid/stofomslag, 20cmx12,5cm, Net exemplaar /Omslag geïllustreerd, 'Rond de eeuwwisseling'. Omslag: Robert Nix. Inhoud: 1). Labber-de Zwie. 2). De molen. 3). De Vlaamse legende van Maria de Bedrukte. 4). Nonkel Daan als koster. Met een nawoord van Wim Zaal. De Meyere leefde van 1873-1938. 133 pag. Book number: 022513 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Algemeen - General
Keywords: conscienceschool | In shopping cart More information div> |