ascending
descending
found: 14 books

FRIEDERICY, H.J. (ALS H.J. MERLIJN),
Bontorio, de laatste generaal;
A'dam/Antw., Contact, 1947, 1e, 208p., halfl., geen stofomslag, woordenlijst, platten wat roestig, overigens keurig, Buur 1635
Book number: 5774
€  13.75 [Appr.: US$ 17.27 | £UK 11.25 | JP¥ 1372]
Keywords: indische letteren
In shopping cart

More information

FRIEDERICY, H.J. (ALS H.J. MERLIJN),
Bontorio, de laatste generaal;
A'dam/Antw., Contact, 1947, 1e, 208p., halfl., met stofomslag, woordenlijst, geen titelpag., Buur 1635
Book number: 18599
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: indische letteren
In shopping cart

More information

MERLIJN, H. J.
Bontorio. De laatste generaal
Contact, Amsterdam, Antwerpen, 1947. Gebonden, 206 pp
Book number: 110006049
€  11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
In shopping cart

More information

MERLIJN, H.J.
Bontorio. De laatste generaal.
Amsterdam - Antwerpen, Uitgeverij Contact, z.j. Or. halflinnen, 206+2p.
¶ Stempels op titelpagina; band iets verkleurd; lichte gebruikssporen.
Book number: 17537
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
Catalogue: Indonesië
Keywords: Indonesië Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

MERLIJN, H.J.
Bontorio. De laatste generaal.
Amsterdam - Antwerpen, Uitgeverij Contact, z.j. (1947?). Or. halflinnen met omslag, 206+2p.
¶ Eerste druk. Omslag aan de rand beschadigd; goed exemplaar.
Book number: 17538
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Catalogue: Indonesië
Keywords: Indonesië Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

MERLIJN, H.J.,
Bontorio. De laatste generaal.
Amsterdam, Contact, 1947. 207 pp. half linnen. band (licht) roestvlekkig
Book number: 577313
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

 -
MERLIJN, H.J.
Bontorio: De laatste generaal.
Contact: Amsterdam, 1947. Half-linnen met stofomslag, 14x23x1,5 cm, 207 pp., in goede staat maar lichte verkleuring omslag stofomslag zwaar beschadigd. 'Please order first, before collecting books from our shop.'
Book number: 18539
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Indië
In shopping cart

More information

MERLIJN, H.J.
Bontorio, de laatste generaal
Amsterdam - Antwerpen, Contact, 1947. Druk: 1ste druk. octavo, half linnen + S.O., 206 pp. S.O. minder fraai; goed exemplaar.
¶ woordenlijst. De auteur, bestuursambtenaar Friedericy, schreef als eerste een roman met een indonesier als hoofdpersoon. Buur 1635.
Book number: 12235
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: H.J. ; ; BONE; HISTORISCHE Celebes/Sulawesi Indonesie
In shopping cart

More information

MERLIJN, H.J.
BONTORIO De laatste generaal
Amsterdam - Antwerpen, Contact. 1947. 228 x 145 mm. 207 pp. Hardcover, orig. stofomslag. Ex libris op schutblad (J.A. Duyker). Historische roman over de opstand van Bone (Celebes) tegen de Nederlanders. H.J. Merlijn is een schuilnaam voor Herman Jan Friedericy (overl. 1962). Dit boek is in 1958 opnieuw uitgegeven onder de naam. 'De laatste generaal'. Schutbladen verkl. So licht beschadigd aan bovenrand. Boek verder in zeer goede staat.
Book number: 000532
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: roman, ned. indië
In shopping cart

More information

MERLIJN H.J. (P. FREDERICI)
Bontorio, de laatste generaal
Contact 1947, 207 pag., halflinnen, bandpuntjes sleets.
Book number: 90221
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Indonesië
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

MERLIJN, H. J., 1900-1962
Bontorio : De Laatste Generaal
Amsterdam; Antwerpen: Contact, 1947. Hardcover. Dust-jacket 4" tear front cover, backstrip ends missing, section lower corner back cover missing.; 15 x 23 cm.; pg. 206; Text in Dutch.. Good in Good dust jacket .
Book number: 18856
USD 25.00 [Appr.: EURO 20 | £UK 16 | JP¥ 1986]
Catalogue: Indonesia
In shopping cart

More information

MERLIJN, H. J.
BONTORIO, DE LAATSTE GENERAAL
1947. Hardcover. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U391115
€  8.90 [Appr.: US$ 11.18 | £UK 7.25 | JP¥ 888]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

MERLIJN, H. J. (= H.J.FRIEDERICY),
Bontorio de laatste generaal.
Amsterdam, 1947., 207 pp., half linnen met wat beschadigd stofomslag. . .
Book number: 202-255
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

MERLIJN, H. J.
Bontorio De Laatste Generaal
Amsterdam, Contact. 1947, First Edition. Hard Cover. 207pp.. Good/No Jacket.
Book number: 000801
€  4.75 [Appr.: US$ 5.96 | £UK 4 | JP¥ 474]
Catalogue: Literature
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search