ascending
descending
found: 277 books on 12 pages. This is page 1
- Next page

 -
JAN MENS [TEKST] / ARIELLI [FOTO'S].
Oude raadhuizen in Nederland.
Kosmos / Amsterdam, 1960. 26 cm. 192 p. Zeer rijk geill. met z/w foto's. Orig. linnen. Gebonden. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag.
Book number: 32857
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
Catalogue: Architectuur
In shopping cart

More information

COOLEN, ANTOON, CORSAIR, WILLY, FABRICIUS, JOHAN, MENS, JAN,
De grote vier Omnibus.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1962, 601 pp. hard cover, 13.5 x 21.5 cm. ; boek wat verkleurd; in behoorlijke staat.
Book number: 03758
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

COOLEN, ANTOON, WILLY CORSARI, JOHAN FABRICIUS, JAN MENS
"De grote vier omnibus: Peelwerkers; Voetstappen op de trap, Venetiaans avontuur; Op liefdes lichte voeten"
De Arbeiderspers, Amsterdam, 1962. 1ste. Ingenaaid, hardcover (gevlekt), papier verkleurd. Matig.
Book number: 11718
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
In shopping cart

More information

DEFOE, DANIËL & MENS, JAN
Het leven en de avonturen van Robinson Crusoe. Bevattende een relaas van zijn verblijf op een onbewoond eiland
1961. Linnen band met stofomslag. Pp: 202. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1615788
€  8.99 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 897]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

DEFOE (JAN MENS BEWERKER), DANIEL
Het leven en de avonturen van Robinson Crusoe. Bevattende een relaas van zijn verblijf op een onbewoond eiland, door hem zelf verteld en opgeschreven door Daniel Defoe.
Amsterdam, De Geïllustreerde pers, zonder jaar. Linnen band, 185 pp, 25 cm, Ill.: tekeningen. Goudopdruk op band is sleets. Margriet Jeugdbibliotheek Goed / good.
Book number: 21162
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: eiland Margriet Jeugdbibliotheek
In shopping cart

More information

MENS JAN
Griet Manshande
Europäischer Buchklub Stuttgart, ohne Jahr . gebundene Ausgabe, original Halbleder, Golddruck am Rücken, Farbkopfschnitt, Lesebändchen, 460 Seiten. Zustand: Gut bis sehr Gut, Einband an den Kanten leicht berieben, Seiten leicht gebräunt Griet Manshande von Jan Mens wurde von Jutta Knust und Thedor Knust aus dem Holländischen übertragen.
Book number: BU004041
€  5.99 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 598]
In shopping cart

More information

 -
JAN MENS.
LA VIE PASSIONNEE DE REMBRANDT.
Intercontinentale du livre.. 1956. In-8 Carré. Cartonnage d'éditeurs. Etat d'usage. Couv. légèrement passée. Dos abîmé. Quelques rousseurs. 363 pages. Nombreuses illustartions en noir et blanc, hors texte. Page de titre illustére en couleurs. Ecriture sur la page de faux titre.
Book number: RO20071637
€  24.90 [Appr.: US$ 31.27 | £UK 20 | JP¥ 2484]
Keywords: Artistes, sportifs
In shopping cart

More information

 -
MENS JAN
La Vie Passionnée de Rembrandt.
INTERCONTINENTALE DU LIVRE, 1956. 364 pages. Quelques planches illustrées en noir et blanc. Ouvrage de bibliothèque : code sur la coiffe en-tête et tampons de bibliothèque sur la page de titre. Mors usés en coiffes. Traduit du néerlandais par Madeleine Didailler et Michel Duino. In-12 Cartonnage d'éditeurs. Etat d'usage. Couv. convenable. Dos satisfaisant. Intérieur acceptable Classification Dewey : 750-La peinture et les peintres. .
Book number: RO80109487
€  10.95 [Appr.: US$ 13.75 | £UK 9 | JP¥ 1092]
Catalogue: LES ARTS
In shopping cart

More information

KRESSE, HANS / MENS, JAN.(BEWERKING)
Reinaert de Vos`.
Amsterdam, De Geïllustreerde Pers, hardcover,169 pp. Stofomslag H. Kresse (omslag beschadigd; scan op aanvraag).
Book number: 0201-967
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
In shopping cart

More information

MENS, JAN
Amsterdam. Paradijs der herinnering.
Kosmos 1947, 1ste, gekart, 237 blz, ill, stofomslag., Perfect exemplaar..
Book number: r045
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Noord Holland
Keywords: Noord Holland
In shopping cart

More information

 -
MENS, JAN.
Amsterdam. Paradijs der herinnering.
Amsterdam: Kosmos, 1952. 204 p. Z/w foto's. Orig. linnen. Gebonden. Goed+.
Book number: 4250
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Amsterdam
In shopping cart

More information

MENS JAN
Amsterdam Paradijs Der Herinnering
Amsterdam Antwerpen, Uitgeversmaatschappij Kosmos. 1957, 1e Druk. Hard Cover, 25 cm x 17cm. Ill.: Naar Foto's. In een verteltrant wordt Amsterdam met zijn geschiedenis onder de loup genomen. Met vele oude zwart-wit foto's. 237 blz. Gewicht: 600 gram.. Very Good.
Book number: 002363
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Amsterdam
Keywords: Noord-Holland Amsterdam Historie Jordaan Naar Foto's
In shopping cart

More information

MENS, JAN.
Amsterdam, paradijs der herinnering.
A'dam/Antwerpen: Kosmos, 1947 (1e dr.); 196pp., talr. zw-w foto's, 8vo, geb. zonder stofomslag.
¶ *romantische stadsgeschiedenis, deels autobiografisch verslag v.e. rasschrijver.
Book number: 3722
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Amsterdam
Keywords: Amsterdam beschrijving memoires
In shopping cart

More information

MENS, JAN
Amsterdam Paradijs Der Herinnering
kosmos - amsterdam / antwerpen, gebonden, 237 blz. goede staat
Book number: 8118857
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249]
In shopping cart

More information

MENS, JAN.
Amsterdam, Paradijs der Herinnering.
Kosmos: Amsterdam, 1961. Gebonden, foto's, 196 pp.
Book number: 12861
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Amsterdam
In shopping cart

More information

MENS, JAN
Amsterdam Paradijs Der Herinnering
Amsterdam, Kosmos. 1965. Hardcover. Book, 4e druk. Geen stofomslag. Goed.
Book number: 001726
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: 11 Amsterdam
Keywords: Amsterdam
In shopping cart

More information

MENS, JAN
Amsterdam, paradijs der herinnering
Amsterdam / Antwerpen, Kosmos- Z & K Uitgevers b.v. 1961, Derde druk. 196 pp. Z/w foto's. Gebonden/Geen stofomslag. Boek goed.
Book number: 05712
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

MENS, JAN
Amsterdam. Paradijs der herinnering.
Amsterdam, Kosmos, zonder jaar, 4de druk. Gebonden met stofomslag/with dustjacket, 196 pp, 23 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Goed / good.
Book number: 14552
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

MENS, JAN.
Amsterdam paradijs der herinnering. 1e druk.
Amst. & Antwerpen, 1947. 237 blz. Geïll. Linn., zonder stofomslag.*Latere drukken, indien voorradig, te verkrijgen in de winkel.
Book number: 103775
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: Topography Amsterdam Topografie
In shopping cart

More information

MENS, JAN
Amsterdam. Paradijs der herinnering.
"nv. Uitgeversmaatsch. "Kosmos" Amsterdam, Antwerpen, 1947. ". Geb. en geïll. 237 pag.
Book number: 101370674
€  11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147]
Keywords: Amsterdam
In shopping cart

More information

MENS, JAN.
Amsterdam. Paradijs der herinnering.
Amsterdam/Antwerpen, Kosmos, 1947. Orig. linnen band, met omslag(omslag roestvl.; naam op schutblad). 237pp. Met ills.
Book number: 39476
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
Catalogue: Amsterdam
Keywords: geschiedenis/politiek Nederland Noord-Holland Amsterdam regionale geschiedenis
In shopping cart

More information

MENS JAN
Amsterdam, paradijs der herinnering
4e druk, Kosmos, 1965, 196 pag., linnen, ills, 16x22, conditie goed.
Book number: 30022
€  6.80 [Appr.: US$ 8.54 | £UK 5.5 | JP¥ 678]
Catalogue: Topografie
Keywords: Amsterdam
In shopping cart

More information

MENS, JAN
Amsterdam Paradijs Der Herinnering
Amsterdam, Kosmos. 1965, 4. Gebonden. 196p.. Goed.
Book number: 024717
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Topografie
In shopping cart

More information

MENS, JAN
Amsterdam Paradijs Der Herinnering
Amsterdam, Kosmos. 1947. Hardcover. Book, Met opdracht: Voor Lidy van Eysselstein die mij "alle de sonden" heeft vergeven, met hartelijke dank van Jan Mens, febr 1964. Goed.
Book number: 001727
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: 11 Amsterdam
Keywords: Amsterdam
In shopping cart

More information

MENS, JAN
Amsterdam. Paradijs der herinnering
Amsterdam Kosmos 1947 237 pp. Linnen zonder stofomslag 17 x 25 cm. ill. Papier licht vergeeld ove4rigens in redelijke staat
Book number: 1494
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: literature memories topography amsterdam
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | - Next page

New Search