| ||||
|
|
|
|||
| found: 277 books on 12 pages. This is page 1 - Next page |
Oude raadhuizen in Nederland. Kosmos / Amsterdam, 1960. 26 cm. 192 p. Zeer rijk geill. met z/w foto's. Orig. linnen. Gebonden. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag. -- Utz BoekenBook number: 32857 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Architectuur
| In shopping cart More information div> |
De grote vier Omnibus. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1962, 601 pp. hard cover, 13.5 x 21.5 cm. ; boek wat verkleurd; in behoorlijke staat. Book number: 03758 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
"De grote vier omnibus: Peelwerkers; Voetstappen op de trap, Venetiaans avontuur; Op liefdes lichte voeten" De Arbeiderspers, Amsterdam, 1962. 1ste. Ingenaaid, hardcover (gevlekt), papier verkleurd. Matig. -- KIEN BoekenBook number: 11718 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Het leven en de avonturen van Robinson Crusoe. Bevattende een relaas van zijn verblijf op een onbewoond eiland 1961. Linnen band met stofomslag. Pp: 202. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1615788 € 8.99 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 897] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Het leven en de avonturen van Robinson Crusoe. Bevattende een relaas van zijn verblijf op een onbewoond eiland, door hem zelf verteld en opgeschreven door Daniel Defoe. Amsterdam, De Geïllustreerde pers, zonder jaar. Linnen band, 185 pp, 25 cm, Ill.: tekeningen. Goudopdruk op band is sleets. Margriet Jeugdbibliotheek Goed / good. Book number: 21162 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Literatuur vertaald - Translated Literature
Keywords: eiland Margriet Jeugdbibliotheek | In shopping cart More information div> |
Griet Manshande Europäischer Buchklub Stuttgart, ohne Jahr . gebundene Ausgabe, original Halbleder, Golddruck am Rücken, Farbkopfschnitt, Lesebändchen, 460 Seiten. Zustand: Gut bis sehr Gut, Einband an den Kanten leicht berieben, Seiten leicht gebräunt Griet Manshande von Jan Mens wurde von Jutta Knust und Thedor Knust aus dem Holländischen übertragen. Book number: BU004041 € 5.99 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 598]
| In shopping cart More information div> |
LA VIE PASSIONNEE DE REMBRANDT. Intercontinentale du livre.. 1956. In-8 Carré. Cartonnage d'éditeurs. Etat d'usage. Couv. légèrement passée. Dos abîmé. Quelques rousseurs. 363 pages. Nombreuses illustartions en noir et blanc, hors texte. Page de titre illustére en couleurs. Ecriture sur la page de faux titre. -- Le-livre.comBook number: RO20071637 € 24.90 [Appr.: US$ 31.27 | £UK 20 | JP¥ 2484]
Keywords: Artistes, sportifs | In shopping cart More information div> |
La Vie Passionnée de Rembrandt. INTERCONTINENTALE DU LIVRE, 1956. 364 pages. Quelques planches illustrées en noir et blanc. Ouvrage de bibliothèque : code sur la coiffe en-tête et tampons de bibliothèque sur la page de titre. Mors usés en coiffes. Traduit du néerlandais par Madeleine Didailler et Michel Duino. In-12 Cartonnage d'éditeurs. Etat d'usage. Couv. convenable. Dos satisfaisant. Intérieur acceptable Classification Dewey : 750-La peinture et les peintres. . -- Le-livre.comBook number: RO80109487 € 10.95 [Appr.: US$ 13.75 | £UK 9 | JP¥ 1092] Catalogue: LES ARTS
| In shopping cart More information div> |
Reinaert de Vos`. Amsterdam, De Geïllustreerde Pers, hardcover,169 pp. Stofomslag H. Kresse (omslag beschadigd; scan op aanvraag). -- 't DuveltjeBook number: 0201-967 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Kinder / Jeugd Boek
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam. Paradijs der herinnering. Kosmos 1947, 1ste, gekart, 237 blz, ill, stofomslag., Perfect exemplaar.. Book number: r045 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Noord Holland
Keywords: Noord Holland | In shopping cart More information div> |
Amsterdam. Paradijs der herinnering. Amsterdam: Kosmos, 1952. 204 p. Z/w foto's. Orig. linnen. Gebonden. Goed+. -- Utz BoekenBook number: 4250 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Amsterdam
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam Paradijs Der Herinnering Amsterdam Antwerpen, Uitgeversmaatschappij Kosmos. 1957, 1e Druk. Hard Cover, 25 cm x 17cm. Ill.: Naar Foto's. In een verteltrant wordt Amsterdam met zijn geschiedenis onder de loup genomen. Met vele oude zwart-wit foto's. 237 blz. Gewicht: 600 gram.. Very Good. Book number: 002363 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Amsterdam
Keywords: Noord-Holland Amsterdam Historie Jordaan Naar Foto's | In shopping cart More information div> |
Amsterdam, paradijs der herinnering. A'dam/Antwerpen: Kosmos, 1947 (1e dr.); 196pp., talr. zw-w foto's, 8vo, geb. zonder stofomslag. ¶ *romantische stadsgeschiedenis, deels autobiografisch verslag v.e. rasschrijver. Book number: 3722 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Amsterdam
Keywords: Amsterdam beschrijving memoires | In shopping cart More information div> |
Amsterdam Paradijs Der Herinnering kosmos - amsterdam / antwerpen, gebonden, 237 blz. goede staat -- MooiboekBook number: 8118857 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249]
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam, Paradijs der Herinnering. Kosmos: Amsterdam, 1961. Gebonden, foto's, 196 pp. Book number: 12861 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Amsterdam
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam Paradijs Der Herinnering Amsterdam, Kosmos. 1965. Hardcover. Book, 4e druk. Geen stofomslag. Goed. Book number: 001726 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: 11 Amsterdam
Keywords: Amsterdam | In shopping cart More information div> |
Amsterdam, paradijs der herinnering Amsterdam / Antwerpen, Kosmos- Z & K Uitgevers b.v. 1961, Derde druk. 196 pp. Z/w foto's. Gebonden/Geen stofomslag. Boek goed. Book number: 05712 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Topografie, streekgeschiedenis/topography
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam. Paradijs der herinnering. Amsterdam, Kosmos, zonder jaar, 4de druk. Gebonden met stofomslag/with dustjacket, 196 pp, 23 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Goed / good. Book number: 14552 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam paradijs der herinnering. 1e druk. Amst. & Antwerpen, 1947. 237 blz. Geïll. Linn., zonder stofomslag.*Latere drukken, indien voorradig, te verkrijgen in de winkel. Book number: 103775 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: Topography Amsterdam Topografie | In shopping cart More information div> |
Amsterdam. Paradijs der herinnering. "nv. Uitgeversmaatsch. "Kosmos" Amsterdam, Antwerpen, 1947. ". Geb. en geïll. 237 pag. Book number: 101370674 € 11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147]
Keywords: Amsterdam | In shopping cart More information div> |
Amsterdam. Paradijs der herinnering. Amsterdam/Antwerpen, Kosmos, 1947. Orig. linnen band, met omslag(omslag roestvl.; naam op schutblad). 237pp. Met ills. Book number: 39476 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Amsterdam
Keywords: geschiedenis/politiek Nederland Noord-Holland Amsterdam regionale geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Amsterdam, paradijs der herinnering 4e druk, Kosmos, 1965, 196 pag., linnen, ills, 16x22, conditie goed. Book number: 30022 € 6.80 [Appr.: US$ 8.54 | £UK 5.5 | JP¥ 678] Catalogue: Topografie
Keywords: Amsterdam | In shopping cart More information div> |
Amsterdam Paradijs Der Herinnering Amsterdam, Kosmos. 1965, 4. Gebonden. 196p.. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 024717 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam Paradijs Der Herinnering Amsterdam, Kosmos. 1947. Hardcover. Book, Met opdracht: Voor Lidy van Eysselstein die mij "alle de sonden" heeft vergeven, met hartelijke dank van Jan Mens, febr 1964. Goed. Book number: 001727 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: 11 Amsterdam
Keywords: Amsterdam | In shopping cart More information div> |
Amsterdam. Paradijs der herinnering Amsterdam Kosmos 1947 237 pp. Linnen zonder stofomslag 17 x 25 cm. ill. Papier licht vergeeld ove4rigens in redelijke staat Book number: 1494 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: literature memories topography amsterdam | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | - Next page