| ||||
|
|
|
|||
| found: 117 books on 5 pages. This is page 1 - Next page |
Totdat het leven daalt : de Martha-gedichten. Amsterdam : De Beuk, 1993. (ISBN/EAN: 9069752441) Book number: 20297 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Poetry/Poëzie
Keywords: poetry / poezie gedichten ; oorspr. Nederlands / 19XX | In shopping cart More information div> |
Wie sterft?. In: De Nieuwe Stem Jrg. 18 nr. 7/8 juli/augustus 1963 : 10 Nederlandse Verhalen Drukkerij en Laverman N.V. 1963. Paperback. Pp: 124. [1e druk]. Kort verhaal (proza-debuut?) van Louis Ferron op p. 440-447. Bevat verder 'De deur' van M. Revis (p. 470-484) en een bijdrage van Steven Membrecht. Goed exemplaar. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U45487 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
27 verhalen uit de homosuele sfeer 1969. Paperback. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1696099 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Achter U opnieuw te beginnen. Laren, 1957. [18] pag. Illustr. door Jan Willem van Vugt. Ing. - Omslag licht verkleurd.*Oplage van 100 genummerde exempl. (nr.87). - Gesigneerd door de auteur. - Exemplaar uit de bibliotheek van Hans van Manen. Book number: 212064 € 22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244]
Keywords: Dutch literature Dutch Art Nederlandse letterkunde Nederlandse kunst | In shopping cart More information div> |
Alle homo's vliegen. Amsterdam, Uitgeverij Contact, (1970). Or. omslag (paperback), 191+1p. ¶ Rug met minimale leesvouwen; naam op titelpagina; goed exemplaar. Book number: 17709 € 11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Alle Homo'S Vliegen 1970, isbn 9025461689, contact - amsterdam, paperback, 190 blz. goede staat -- MooiboekBook number: 8113765 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
| In shopping cart More information div> |
Aunt. Gedichten, portret, kalender Scripta Manent, 1987. ing, 105 blz., Gesigneerd door auteur..ISBN: 9071257088 Book number: lit139 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur 9071257088 | In shopping cart More information div> |
Aunt, gedichten portret kalender. Hoogland, Scripta manent, 1987. paperback, 1e druk, 105 pp., met opdracht en sign. -- De MiniatuurBook number: N488 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Aunt: gedichten, portret, kalender Paperback; 1987; Scripta Manent, Hoogland; 105pp.; Hoekje kaft gevouwen en kaft licht verkleurd. -- Conditie: Redelijk Book number: 133469 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur/Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Het bonken van de trein. Gedichten. Amsterdam, Janet Kenswil-stichting. 2008, 1e Druk. (ISBN: 978 90 810731 5 8) Soft cover. Book, Omslag met flappen. 92 blz. Goed. Book number: 014550 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: 9789081073158 | In shopping cart More information div> |
De come back van Hannibal Stip. Bussum, Agathon, 1975. 1ste druk, 163blz., formaat 13-20cm. - goed Book number: 10564 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Literatuur
Keywords: De come back van , Hannibal Stip. | In shopping cart More information div> |
De come back van Hannibal Stip Bussum, Agathon. 1975, First Edition. (ISBN: -) Paperback. Good. Book number: 003283 € 3.75 [Appr.: US$ 4.71 | £UK 3.25 | JP¥ 374] Catalogue: Literatuur - Literature
| In shopping cart More information div> |
De come-back van Hannibal Stip. Een fantastisch avontuur. 1e Druk Bussum 1975, ing. 163p. Book number: 14725 € 6.35 [Appr.: US$ 7.97 | £UK 5.25 | JP¥ 633]
| In shopping cart More information div> |
De come back van Hannibal Stip Paperback; 1975; UitgeverijAgathon, Bussum; 163pp.; Monogramstempel op schutblad Book number: 065005 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur/Nederlands
Keywords: Nederlands | In shopping cart More information div> |
De come back van Hannibal Stip, een fantastisch avontuur; Bussum, Agathon, 1975, 1e, 164p., ing., omslag Ton Frederiks Book number: 16714 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
De come back van Hannibal Stip. Een fantastisch avontuur. Bussum, Agathon, 1975. 163 blz. Paperback. -- De Wijze UilBook number: 18384 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Roman
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
De Comeback van Hannibal Stip Agathon, 1975, 163 .pp, paperback, 12 x 20 cm. 0. Zeer Goed/Very Good/Très bien/Sehr gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 223421&NL € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Vertaalde Literatuur
Keywords: Vertaalde literatuur | In shopping cart More information div> |
De Comeback van Hannibal Stip Bussum, 1975, 163 .pp, paperback, 12 x 20 cm. Een fantastisch avontuur. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 134955&259G € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Dag Hans, dag Mirjam Bussum, 1974, 133 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 202776&307D € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Dag Hans dag Mirjam Bussum, Van Holkema & Warendorf 1974 1e dr. - Gebonden met stofomslag Book number: J84799 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Dag Hans, dag Mirjan Roermond, 1974, 133 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 20 cm. omslag Post. Zeer Goed/Very Good/Très bien/Sehr gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 112403&304E € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Dansen Met Kaváfis Amsterdam, De Beuk. 2003. (ISBN: 9069754398). Soft cover. Book, Good/Good. Book number: 2174 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: 9069754398 poëzie | In shopping cart More information div> |
De eerstelingen Contact, Amsterdam, 1963. 1ste. Ingenaaid, flexibele band, 184 pp., bandontwerp Robert Nix. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 24584 € 6.80 [Appr.: US$ 8.54 | £UK 5.5 | JP¥ 678] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
De eerstelingen. Amsterdam, Contact, 1968. Paperback. 184pp. Book number: 7236 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland proza roman | In shopping cart More information div> |
De eerstelingen. Amsterdam, Contact, 1968. 2de druk, 184blz., formaat 12-20cm. - goed Book number: 74870 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Literatuur
Keywords: De eerstelingen. | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page