ascending
descending
found: 84 books on 4 pages. This is page 1
- Next page

BLOK, A. & MELLE, J. VAN
Veel gekker kan het niet worden
2008. Paperback. Pp: 217. Journalistieke biografie van de PVV-politicus Geert Wilders, met veel aandacht voor zijn politieke gedachtegoed en controversiële uitspraken en meningen. ISBN: 9789077895238. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1618380
€  9.00 [Appr.: US$ 11.87 | £UK 7.75 | JP¥ 922]
Catalogue: Politiek / Media
Keywords: 9789077895238
In shopping cart

More information

BLOK, A. & MELLE, J. VAN
Veel gekker kan het niet worden
2008. Paperback. Pp: 217. Journalistieke biografie van de PVV-politicus Geert Wilders, met veel aandacht voor zijn politieke gedachtegoed en controversiële uitspraken en meningen. ISBN: 9789077895238. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U713591
€  7.50 [Appr.: US$ 9.89 | £UK 6.5 | JP¥ 768]
Catalogue: Politiek / Media
Keywords: 9789077895238
In shopping cart

More information

BLOK, A. & MELLE, J. VAN
Veel gekker kan het niet worden
2008. Paperback. Pp: 217. Journalistieke biografie van de PVV-politicus Geert Wilders, met veel aandacht voor zijn politieke gedachtegoed en controversiële uitspraken en meningen. ISBN: 9789077895238. Cond./Kwaliteit: Als nieuw.
Book number: U940590
€  9.95 [Appr.: US$ 13.12 | £UK 8.5 | JP¥ 1019]
Catalogue: Politiek / Media
Keywords: 9789077895238
In shopping cart

More information

BALLOT (MELLE M.-J.)
Les laques d'Extrême-Orient, Chine et Japon.
Paris, Bruxelles, G. Vanoest (Architecture et Arts Décoratifs), 1927. In-8 carré br, 38pp, XXXII pl. in-fine (cachet de libr.). 2sd plat défr. (passé), rares piq. au niv. de la tranche latérale; bon ex.
Book number: 463941
€  20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049]
In shopping cart

More information

MELLE, J. VAN
Het stadje op 't groene eiland. Verhalen van rond 1900
Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 96. ISBN: 9789080950511. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1707516
€  6.50 [Appr.: US$ 8.57 | £UK 5.5 | JP¥ 666]
Catalogue: Topografie
Keywords: 9789080950511
In shopping cart

More information

BLOK, A. & MELLE, J. VAN
Veel gekker kan het niet worden
Schuyt & Co./ Just Publishers,2008,217 blz, paperback, uitstekend
Book number: 8142745
€  7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717]
In shopping cart

More information

BLOK, A. & MELLE, J. VAN
Veel gekker kan het niet worden
2008. Paperback. Pp: 217. Journalistieke biografie van de PVV-politicus Geert Wilders, met veel aandacht voor zijn politieke gedachtegoed en controversiële uitspraken en meningen. ISBN: 9789077895238. Cond./Kwaliteit: Als nieuw.
Book number: U940598
€  9.95 [Appr.: US$ 13.12 | £UK 8.5 | JP¥ 1019]
Catalogue: Politiek / Media
Keywords: 9789077895238
In shopping cart

More information

 -
CALLENBACH, DR. J.R.; JONKER; VAN MELLE; NOORDTZIJ; PONT; SCHOKKING; WAGENAAR EN WIELENGA"
Uit een heilig verleden. Platen van Harold Copping.
Callenbach, 1910, Groot formaat papieren kaft, goede staat met prachtige kleurenplaten, porto 3,00 euro..
Book number: D21/673
€  15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
Catalogue: Religie
In shopping cart

More information

G. CAYROU, J. PERROTIN, MELLE LAJOINTE
Exercices Francais , Classes de 4e Et de 3e
Paris, Armand Colin. 1962. Couverture Rigide, 14 Cm x 20 Cm. 319 pages. Tres Bon.
Book number: 069245
USD 14.00 [Appr.: EURO 10.75 | £UK 9 | JP¥ 1087]
Keywords: FRANCAIS grammaire orthographe academique exercices dissertation dictee philologie synchronie diachronie communication phrase terminologie alphabet consonnes voyelles redondance morphologie declinaison verbes verbal syntaxe syntagme syntaxiques lexique co
In shopping cart

More information

COLLECTIF, OLIVIER REBOUL, SERGIO SOLMI, J M ALEXANDRE, GEORGES BENEZE, S ABECASSIS, MELLE JEANNE HARZELEC, P SIPRIOT
Association des Amis d'Alain. Bulletin N° 28, juin 1969. Contient entre autres : Commémoration Alain, par Olivier Reboul (16 pages).
Paris, Au Siège de la Rédaction, 1969. Contient aussi : Expositions et Conférences, à Rouen le 24 novembre 1968, Allocution de M. Houriez, Allocution de M. de Sacy , Allocution de M. Julien Cain, Allocution de H. Navarre, etc... (36 pages). Etudes et Témoignages, de S. Abecassis, de Melle J. Harzélec, de P. Sipriot, de Sergio Solmi (11 pages). 1 fascicule petit in-8, carré (13,5X18 cm), 76 pp., broché. Bon état.
¶ Au Siège de la Rédaction
Book number: 34989
€  12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229]
In shopping cart

More information

DE MOL, MELLE. J.
Retour des champs. Scène enfantine. 2e édition
Namur : Wesmael-Charlier, PN 610. - 12 S. Hübscher OU, wasserfleckig.
Book number: 47917
€  12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229]
Catalogue: songs (French)
Keywords: songs, twentieth-century, women & music, Lieder, 1900-2000, 20. Jahrhundert, women & Musik Sologesang
In shopping cart

More information

JOTEYKO, MELLE LE DR. J.
La Fonction Musculaire.
Paris, Octave Doin et Fils, Editeurs, 1909. V + 420 pp. ill. rel. .
Book number: 129-350
€  45.00 [Appr.: US$ 59.35 | £UK 37.75 | JP¥ 4609]
Catalogue: Sciences
Keywords: Santé. Nature. Corps. Muscle.
In shopping cart

More information

KONING, HANS & MELLE-MEIJER, W.J. VAN & MELLE, A.G. VAN & CUFFARI, RICHARD
De gulden sleutels
1975. Gekartonneerd. Pp: 168. Gerrit de Veer was 16 jaar toen hij als jong maatje met de grote zeevaarder Willem Barentsz meevoer. Ze probeerden voor de tweede maal de noordelijke doorvaart naar het rijke Indië te vinden. ISBN: 9789021604169. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U833009
€  4.50 [Appr.: US$ 5.94 | £UK 4 | JP¥ 461]
Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789021604169
In shopping cart

More information

LOBEL, A. & LEEUWEN, J. VAN & MELLE-MEIJER, W.J. VAN
Bastiaan Big
Ed./Druk: 2. Gekartonneerd. ISBN: 9789021611150. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1194348
€  4.50 [Appr.: US$ 5.94 | £UK 4 | JP¥ 461]
Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789021611150
In shopping cart

More information

VAN MELLE, J.,
Bart Nel
J. L. Van Schaik Beperk, 1964. Hardcover, Hardcover, with dustjacket, Good. Good The jacket is rubbed and marked.A few inscriptions.Well bound.The book is in Afrikaans.[R.K]
Book number: ls10
USD 20.00 [Appr.: EURO 15.25 | £UK 12.75 | JP¥ 1553]
In shopping cart

More information

MELLE, J. VAN
Bart Nel, de opstandeling
Amsterdam, Wereldbibliotheek, z.j. (c. 1935). Druk: 4de druk. octavo, linnen, 277 pp. Fr. Oerder (bandontwerp). Platten wat vlekkerig; goed.
¶ Vopetnoten. Op feiten gebaseerde historische roman; dialogen in het Afrikaans. SCHAARS.
Book number: 11286
€  15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
Keywords: LITERATUUR; ZUID AFRIKA; . ()
In shopping cart

More information

VAN MELLE, J.,
Bart Nel
J. L. van Schaik, 1977. Hardcover, Hardcover, ISBN: 0627000452. Very Good. No Jacket The boards are shelf rubbed.A few tape residue marks.Previous owner's inscriptions.Some annotating in pencil.Afrikaans.Well bound.EK.
Book number: lg31
USD 15.00 [Appr.: EURO 11.5 | £UK 9.75 | JP¥ 1165]
Keywords: 0627000452
In shopping cart

More information

VAN MELLE, J.,
Bart Nel
J. L. van Schaik, 1973. 2nd Edition. Hardcover, Hardcover, ISBN: 0627000452. Good. No Jacket The boards are rubbed and marked.Annotated.Tightly bound.The book is in Afrikaans.[R.K]
Book number: ly97
USD 18.00 [Appr.: EURO 13.75 | £UK 11.5 | JP¥ 1398]
Keywords: 0627000452
In shopping cart

More information

MELLE, DS. J.J.F. / RHIJN DS. M.A. VAN / E.A.
Beeldende teksten uit het Vredeskerkje, Bergen aan Zee. Zomerpreken 1998.
, drukkerij Bijlmerbajes, 1998. Oplage 500 exemplaren., formaat 20-28cm. - goed
Book number: 72763
€  12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229]
Catalogue: Theologie
Keywords: Beeldende teksten uit het Vredeskerkje, Bergen aan Zee. Zomerpreken 1998.
In shopping cart

More information

VAN MELLE, P.J.
The Blue Book of Trees
Whitman. 1956. Ill.: Freund, Rudolf. A vg+ blue hardcover. Bright glossy boards with only slight edge bumping and cover crease. Pages clean, tight, and bright. #2981:25.
Book number: 2NH0299
USD 11.00 [Appr.: EURO 8.5 | £UK 7 | JP¥ 854]
Catalogue: Drama/Plays
Keywords: Natural History and Animals Freund, Rudolf
In shopping cart

More information

MELLE, J. VAN
De brief
Den Haag, Voorhoeve, z.j. (c. 1950). Druk: 1ste druk. octavo, linnen + stofomslag, 208 pp. tekeningen W.F.Dupont. goed exemplaar.
¶ De schrijver is een Hollander die in zijn jeugd naar Zuid-Afrika verhuisde; de roman speelt zich in dat land af. z 44.
Book number: 11276
€  7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717]
Catalogue: Zuid-Afrika
Keywords: ZUID AFRIKA; WF.Dupont
In shopping cart

More information

VAN MELLE, J,
Dawid Booysen
van Schaik, 1948. Hardcover, Hardcover, Very Good. No Jacket The boards are a bit sunned and edgeworn. One rubber stamp and a little annotating. Soundly bound. Afrikaans.
Book number: ha84
USD 15.00 [Appr.: EURO 11.5 | £UK 9.75 | JP¥ 1165]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page

New Search