| ||||
|
|
|
|||
| found: 84 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
Veel gekker kan het niet worden 2008. Paperback. Pp: 217. Journalistieke biografie van de PVV-politicus Geert Wilders, met veel aandacht voor zijn politieke gedachtegoed en controversiële uitspraken en meningen. ISBN: 9789077895238. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1618380 € 9.00 [Appr.: US$ 11.87 | £UK 7.75 | JP¥ 922] Catalogue: Politiek / Media
Keywords: 9789077895238 | In shopping cart More information div> |
Veel gekker kan het niet worden 2008. Paperback. Pp: 217. Journalistieke biografie van de PVV-politicus Geert Wilders, met veel aandacht voor zijn politieke gedachtegoed en controversiële uitspraken en meningen. ISBN: 9789077895238. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U713591 € 7.50 [Appr.: US$ 9.89 | £UK 6.5 | JP¥ 768] Catalogue: Politiek / Media
Keywords: 9789077895238 | In shopping cart More information div> |
Veel gekker kan het niet worden 2008. Paperback. Pp: 217. Journalistieke biografie van de PVV-politicus Geert Wilders, met veel aandacht voor zijn politieke gedachtegoed en controversiële uitspraken en meningen. ISBN: 9789077895238. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U940590 € 9.95 [Appr.: US$ 13.12 | £UK 8.5 | JP¥ 1019] Catalogue: Politiek / Media
Keywords: 9789077895238 | In shopping cart More information div> |
Les laques d'Extrême-Orient, Chine et Japon. Paris, Bruxelles, G. Vanoest (Architecture et Arts Décoratifs), 1927. In-8 carré br, 38pp, XXXII pl. in-fine (cachet de libr.). 2sd plat défr. (passé), rares piq. au niv. de la tranche latérale; bon ex. Book number: 463941 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049] Catalogue: Arts D'extrême-Orient Beaux-Arts
| In shopping cart More information div> |
Het stadje op 't groene eiland. Verhalen van rond 1900 Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 96. ISBN: 9789080950511. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1707516 € 6.50 [Appr.: US$ 8.57 | £UK 5.5 | JP¥ 666] Catalogue: Topografie
Keywords: 9789080950511 | In shopping cart More information div> |
Veel gekker kan het niet worden Schuyt & Co./ Just Publishers,2008,217 blz, paperback, uitstekend -- MooiboekBook number: 8142745 € 7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717]
| In shopping cart More information div> |
Veel gekker kan het niet worden 2008. Paperback. Pp: 217. Journalistieke biografie van de PVV-politicus Geert Wilders, met veel aandacht voor zijn politieke gedachtegoed en controversiële uitspraken en meningen. ISBN: 9789077895238. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U940598 € 9.95 [Appr.: US$ 13.12 | £UK 8.5 | JP¥ 1019] Catalogue: Politiek / Media
Keywords: 9789077895238 | In shopping cart More information div> |
Uit een heilig verleden. Platen van Harold Copping. Callenbach, 1910, Groot formaat papieren kaft, goede staat met prachtige kleurenplaten, porto 3,00 euro.. Book number: D21/673 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
Exercices Francais , Classes de 4e Et de 3e Paris, Armand Colin. 1962. Couverture Rigide, 14 Cm x 20 Cm. 319 pages. Tres Bon. Book number: 069245 USD 14.00 [Appr.: EURO 10.75 | £UK 9 | JP¥ 1087]
Keywords: FRANCAIS grammaire orthographe academique exercices dissertation dictee philologie synchronie diachronie communication phrase terminologie alphabet consonnes voyelles redondance morphologie declinaison verbes verbal syntaxe syntagme syntaxiques lexique co | In shopping cart More information div> |
Association des Amis d'Alain. Bulletin N° 28, juin 1969. Contient entre autres : Commémoration Alain, par Olivier Reboul (16 pages). Paris, Au Siège de la Rédaction, 1969. Contient aussi : Expositions et Conférences, à Rouen le 24 novembre 1968, Allocution de M. Houriez, Allocution de M. de Sacy , Allocution de M. Julien Cain, Allocution de H. Navarre, etc... (36 pages). Etudes et Témoignages, de S. Abecassis, de Melle J. Harzélec, de P. Sipriot, de Sergio Solmi (11 pages). 1 fascicule petit in-8, carré (13,5X18 cm), 76 pp., broché. Bon état. ¶ Au Siège de la Rédaction Book number: 34989 € 12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229]
| In shopping cart More information div> |
Retour des champs. Scène enfantine. 2e édition Namur : Wesmael-Charlier, PN 610. - 12 S. Hübscher OU, wasserfleckig. Book number: 47917 € 12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229] Catalogue: songs (French)
Keywords: songs, twentieth-century, women & music, Lieder, 1900-2000, 20. Jahrhundert, women & Musik Sologesang | In shopping cart More information div> |
La Fonction Musculaire. Paris, Octave Doin et Fils, Editeurs, 1909. V + 420 pp. ill. rel. . Book number: 129-350 € 45.00 [Appr.: US$ 59.35 | £UK 37.75 | JP¥ 4609] Catalogue: Sciences
Keywords: Santé. Nature. Corps. Muscle. | In shopping cart More information div> |
De gulden sleutels 1975. Gekartonneerd. Pp: 168. Gerrit de Veer was 16 jaar toen hij als jong maatje met de grote zeevaarder Willem Barentsz meevoer. Ze probeerden voor de tweede maal de noordelijke doorvaart naar het rijke Indië te vinden. ISBN: 9789021604169. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U833009 € 4.50 [Appr.: US$ 5.94 | £UK 4 | JP¥ 461] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789021604169 | In shopping cart More information div> |
Bastiaan Big Ed./Druk: 2. Gekartonneerd. ISBN: 9789021611150. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1194348 € 4.50 [Appr.: US$ 5.94 | £UK 4 | JP¥ 461] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789021611150 | In shopping cart More information div> |
Bart Nel J. L. Van Schaik Beperk, 1964. Hardcover, Hardcover, with dustjacket, Good. Good The jacket is rubbed and marked.A few inscriptions.Well bound.The book is in Afrikaans.[R.K] -- Chapter 1Book number: ls10 USD 20.00 [Appr.: EURO 15.25 | £UK 12.75 | JP¥ 1553] Catalogue: Afrikaans Language
| In shopping cart More information div> |
Bart Nel, de opstandeling Amsterdam, Wereldbibliotheek, z.j. (c. 1935). Druk: 4de druk. octavo, linnen, 277 pp. Fr. Oerder (bandontwerp). Platten wat vlekkerig; goed. ¶ Vopetnoten. Op feiten gebaseerde historische roman; dialogen in het Afrikaans. SCHAARS. Book number: 11286 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: General History & Ethnology
Keywords: LITERATUUR; ZUID AFRIKA; . () | In shopping cart More information div> |
Bart Nel J. L. van Schaik, 1977. Hardcover, Hardcover, ISBN: 0627000452. Very Good. No Jacket The boards are shelf rubbed.A few tape residue marks.Previous owner's inscriptions.Some annotating in pencil.Afrikaans.Well bound.EK. -- Chapter 1Book number: lg31 USD 15.00 [Appr.: EURO 11.5 | £UK 9.75 | JP¥ 1165] Catalogue: Afrikaans Language
Keywords: 0627000452 | In shopping cart More information div> |
Bart Nel J. L. van Schaik, 1973. 2nd Edition. Hardcover, Hardcover, ISBN: 0627000452. Good. No Jacket The boards are rubbed and marked.Annotated.Tightly bound.The book is in Afrikaans.[R.K] -- Chapter 1Book number: ly97 USD 18.00 [Appr.: EURO 13.75 | £UK 11.5 | JP¥ 1398] Catalogue: Afrikaans Language
Keywords: 0627000452 | In shopping cart More information div> |
Beeldende teksten uit het Vredeskerkje, Bergen aan Zee. Zomerpreken 1998. , drukkerij Bijlmerbajes, 1998. Oplage 500 exemplaren., formaat 20-28cm. - goed Book number: 72763 € 12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229] Catalogue: Theologie
Keywords: Beeldende teksten uit het Vredeskerkje, Bergen aan Zee. Zomerpreken 1998. | In shopping cart More information div> |
The Blue Book of Trees Whitman. 1956. Ill.: Freund, Rudolf. A vg+ blue hardcover. Bright glossy boards with only slight edge bumping and cover crease. Pages clean, tight, and bright. #2981:25. Book number: 2NH0299 USD 11.00 [Appr.: EURO 8.5 | £UK 7 | JP¥ 854] Catalogue: Drama/Plays
Keywords: Natural History and Animals Freund, Rudolf | In shopping cart More information div> |
De brief Den Haag, Voorhoeve, z.j. (c. 1950). Druk: 1ste druk. octavo, linnen + stofomslag, 208 pp. tekeningen W.F.Dupont. goed exemplaar. ¶ De schrijver is een Hollander die in zijn jeugd naar Zuid-Afrika verhuisde; de roman speelt zich in dat land af. z 44. Book number: 11276 € 7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717] Catalogue: Zuid-Afrika
Keywords: ZUID AFRIKA; WF.Dupont | In shopping cart More information div> |
Dawid Booysen van Schaik, 1948. Hardcover, Hardcover, Very Good. No Jacket The boards are a bit sunned and edgeworn. One rubber stamp and a little annotating. Soundly bound. Afrikaans. -- Chapter 1Book number: ha84 USD 15.00 [Appr.: EURO 11.5 | £UK 9.75 | JP¥ 1165] Catalogue: Afrikaans Language
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page