ascending
descending
found: 15 books

MELIS HUBERT
De Brabantsche schoolmeester: Geprimeerd blijspel in een bedrijf
Antwerpen, 1901, 24 .pp, soft cover, 13 x 18 cm. Vlaamsche Tooneelverzameling van L. Janssens & zonen, voor gemengde rollen, 16e jaargang, nr.189, 2e aflevering, Band wat verkleurd/Discolouration, Omslag verkleurd/Cover discoloured, Rug beschadigd/Spine damaged. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 191283&355B
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: Oude Toneelspelen
In shopping cart

More information

MELIS, HUBERT.
DE L' INFLUENCE DE LA MINUSCULE ROMAINE SUR L' ECRITURE AU XII° ET XIII° SIECLE EN BELGIQUE.
Liège, Georges Thone, 1924., Broché, couverture d' éditeur, 16x24cm, 28pp.
¶ Extrait du bulletin de l' institut historique Belge de Rome.
Book number: 655
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: écriture
In shopping cart

More information

MELIS, HUBERT.
KONING HAGEN. (genummerd).
Antwerpen, Janssens, 1915., Gebrocheerd, originele geïllustreerde uitgeversomslag, omslag verkleurd, rug ontbreekt, 17x21,5cm, 117pp, geïllustreerd z/w.
¶ Treurspel in vijf bedrijven. N° 209 van de 500 genummerde exemplaren op Japansch Papier. Verlucht met tekeningen van Alfr. Van Neste.
Book number: 4075
€  24.00 [Appr.: US$ 30.14 | £UK 19.25 | JP¥ 2394]
Keywords: litérature literature literatuur toneel
In shopping cart

More information

MELIS HUBERT
Koning Hagen. Treurspel in vijf bedrijven
Gust Janssens, Uitgever Antwerpen, 1915. 2e. Ingenaaid, geïll., tekeningen A. van Neste, 117p + colophon, rug onderaan een weinig beschadigd. Goed.
Book number: 9064
€  5.50 [Appr.: US$ 6.91 | £UK 4.5 | JP¥ 549]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

MELIS HUBERT
Onafhankelijk België (1830-1905)
Antwerpen, 138 .pp, Gebonden/Bound/Relié/Gebunden, 16 x 24 cm. geïllustreerd, omslag kan frisser. Onbekend/Unknown/Inconnu/Unbekannt. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 370&8D
€  19.00 [Appr.: US$ 23.86 | £UK 15.25 | JP¥ 1895]
Keywords: Belgische geschiedenis
In shopping cart

More information

MELIS HUBERT
Onafhankelijk België (1830-1905)
Antwerpen, 136 .pp, hard cover, 25 x 16 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 205389&BEL
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Belgische geschiedenis
In shopping cart

More information

MELIS, HUBERT
Reinaart de Vos. Vertolking op heden ten dage van het oorspronkelijk dierenepos in middelnederlandschen versvorm.
Antwerpen, De Sikkel. Volksuitgave. Gekartonneerd, hard/Ingenaaid, 220x150mm. Ill.: Henri van Straten. Schutbladen vertonen ouderdomsvlekjes. Ills. in-tekst en zw/w. 112 p. Belgisch of Nederlands posttarief naar keuze. Zeer Goed.
Book number: 000551
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Keywords: Henri Van Straten, Reinaart, Reinaert Illustrated Books Folklore Henri Van Straten
In shopping cart

More information

 -
MELIS, HUBERT.
Reinaart de vos. Aanpassing op heden ten dage van de aloude handschriften naar de critische uitgave van prof. Dr. J.W. Muller. In den oorspronkelijke verstrant.
Utrecht, De branding, 1926 Gebrocheerd, 101pp., 18.5x23cm., goede staat.
Book number: 32310
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: literatuur heineke fuchs
In shopping cart

More information

MELIS, HUBERT
Reinaart de Vos. Vertolking op heden ten dage van het oorspronkelijk dierenepos in middelnederlandschen versvorm. Volksuitgave.
Antwerpen, De Sikkel, z.j. Or. karton, 110+2p.
¶ Illustraties Henri van Straten. Op voorplat het vignet (rood) van de uitgeverij; er zijn ook exemplaren met een afbeelding (groen) van de vos in houtsnede op voorkant. Wat lichte gebruikssporen. Van Daele & Everaers 131d2.
Book number: 6748
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Catalogue: Reinaert
Keywords: Geïllustreerde uitgaven Middeleeuwen Nederlandse literatuur Reinaert Straten, Henri van
In shopping cart

More information

MELIS, HUBERT
Reinaart de Vos. Vertolking op heden ten dage van het oorspronkelijk dierenepos in middelnederlandschen versvorm. Volksuitgave.
Antwerpen, De Sikkel, 1928. Or. omslag, 110+2p.
¶ Illustraties Henri van Straten; op vooromslag het groene, ovalen vignet. Omslag met lichte gebruikssporen, iets verkleurd; goed exemplaar. Van Daele & Everaers 131 d2.
Book number: 27369
€  27.50 [Appr.: US$ 34.53 | £UK 22.25 | JP¥ 2743]
Catalogue: Reinaert
Keywords: Geïllustreerde uitgaven Literatuur voor '80 Nederlandse literatuur Reinaert Straten, Henri van
In shopping cart

More information

MELIS, HUBERT
Reinaart de Vos. Vertolking op heden ten dage van het oorspronkelijk dierenepos in middelnederlandschen versvorm. Volksuitgave.
Antwerpen, De Sikkel, z.j. (1928). Or. karton, 110+2p.
¶ Illustraties van Henri van Straten. Op voorplat het vignet (rood) van de uitgeverij; er zijn ook exemplaren met een afbeelding (groen) van de vos in houtsnede op voorkant. Minimaal verkleurd; mooi exemplaar. Van Daele & Everaers 131d2.
Book number: 23700
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Catalogue: Reinaert
Keywords: Geïllustreerde uitgaven Literatuur voor '80 Middeleeuwen Nederlandse literatuur Reinaert Straten, Henri van Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

MELIS HUBERT
Zonnige dreven
Antwerpen, 1904, 135 .pp, hard cover, 14 x 22 cm. Gedichten, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 174839&383G
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

MELIS HUBERT
Zonnige dreven: gedichten
Antwerpen, 1904, 136 .pp, hard cover, 14 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 58124&300B
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

MELIS, HUBERT
Zonnige Dreven. Gedichten.
Hardcover. Antwerpen, Lodewijk Opdebeek 1904. Oln. 135 p.
Book number: 8916
€  23.00 [Appr.: US$ 28.88 | £UK 18.5 | JP¥ 2294]
Keywords: LITERATURE
In shopping cart

More information

MELIS, HUBERT
Zonnige dreven
Antwerpen, Opdebeek. 1904, 1ste dr. Geb. 21,5x13,5cm. 136 blz. Roestvlekjes.
Book number: 001636
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Gedichten
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search