| ||||
|
|
|
|||
| found: 34 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Van Aladdin tot Zwaan kleef aan. Lexicon van sprookjes: ontstaan, ontwikkeling, variaties. Nijmegen, SUN / Kritak, 1997. Wrappers (paperback) 478 pp.: ill.; 22 cm. Text in Dutch. (spine sl. sun-faded) Although very good. ¶ Door de eeuwen heen hebben geletterden en ongeletterden van generatie op generatie sprookjes doorverteld. Wondere verhalen, meestal spelend in een onbestemd verleden: er was eens.. Het gaat om heel verschillende typen - wondersprookjes, diersprookjes, novellesprookjes, grappige sprookjes - en om honderden verhaalmotieven. Van de sprookjesverhalen die ook hier te lande de meeste bekendheid hebben gekregen, biedt dit boek een overzicht van A tot Z. Het overzicht is samengesteld door volkskundige medewerkers van het P.J. Meertens-Instituut te Amsterdam en het Nedersaksisch Instituut van de universiteit te Groningen. ISBN: 9789061686132. Gewicht/Weight: 1200 grs. Book number: 32225 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
| In shopping cart More information div> |
Van Aladdin tot Zwaan kleef aan. Lexicon van sprookjes: ontstaan, ontwikkeling, variaties Sun / Kritak, 1997. Paperback. Pp: 478. [1e druk]. Door de eeuwen heen hebben geletterden en ongeletterden van generatie op generatie sprookjes doorverteld. Wondere verhalen, meestal spelend in een onbestemd verleden: er was eens. Het gaat om heel verschillende typen - wondersprookjes, diersprookjes, novellesprookjes, grappige sprookjes - en om honderden verhaalmotieven. Van de sprookjesverhalen die ook hier te lande de meeste bekendheid hebben gekregen, biedt dit boek een overzicht van A tot Z. Het overzicht is samengesteld door volkskundige medewerkers van het P.J. Meertens-Instituut te Amsterdam en het Nedersaksisch Instituut van de universiteit te Groningen. Met bibliografie en registers. ISBN: 9789061686132. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1230947 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Romans
Keywords: 9789061686132 | In shopping cart More information div> |
ramsj Van Aladdin tot Zwaan kleef aan. Lexikon van sprookjes: ontstaan, ontwikkeling, variaties. Nijmegen, Sun. 1997. Paperback. Softcover. Met illustraties in z/w. 478 pag. NIEUW EXEMPLAAR Book number: 63258 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: ; ramsj | In shopping cart More information div> |
Van Aladdin tot Zwaan kleef aan. Lexicon van sprookjes: ontstaan, ontwikkeling, variaties Sun / Kritak, 1997. Paperback. Pp: 478. [1e druk]. Door de eeuwen heen hebben geletterden en ongeletterden van generatie op generatie sprookjes doorverteld. Wondere verhalen, meestal spelend in een onbestemd verleden: er was eens. Het gaat om heel verschillende typen - wondersprookjes, diersprookjes, novellesprookjes, grappige sprookjes - en om honderden verhaalmotieven. Van de sprookjesverhalen die ook hier te lande de meeste bekendheid hebben gekregen, biedt dit boek een overzicht van A tot Z. Het overzicht is samengesteld door volkskundige medewerkers van het P.J. Meertens-Instituut te Amsterdam en het Nedersaksisch Instituut van de universiteit te Groningen. Met bibliografie en registers. Goed exemplaar, rug verkleurd. ISBN: 9789061686132. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1892662 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Romans
Keywords: 9789061686132 | In shopping cart More information div> |
Van Aladdin tot Zwaan kleef aan. Lexicon van sprookjes: ontstaan, ontwikkeling, variaties. Nijmegen. Kritak-SUN. 1997. Original publisher's sewn paperback, overlapping pictorial covers, 8vo: 478pp. richly illustrated, notes, bibliographical notes, index themes - motives - persons. Very fine copy - as new. Door de eeuwen heen hebben geletterden en ongeletterden van generatie op generatie sprookjes doorverteld. Wondere verhalen, meestal spelend in een onbestemd verleden: er was eens.. Het gaat om heel verschillende typen - wondersprookjes, diersprookjes, novellesprookjes, grappige sprookjes - en om honderden verhaalmotieven. Van de sprookjesverhalen die ook hier te lande de meeste bekendheid hebben gekregen, biedt dit boek een overzicht van A tot Z. Het overzicht is samengesteld door volkskundige medewerkers van het P.J. Meertens-Instituut te Amsterdam en het Nedersaksisch Instituut van de universiteit te Groningen ISBN: 978-90-6168-613-2. Book number: 7821 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789061686132 | In shopping cart More information div> |
Van Aladdin tot Zwaan kleef aan : lexicon van sprookjes : ontstaan , ontwikkeling , variaties. [Antwerpen] : Kritak & Nijmegen : SUN, cop. 1997. Paperback.478 p. : ill. ; 22 cm. Net exemplaar. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN 906168613X Book number: #218932 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: CULTURAL STUDIES, doos *, *, fairy tales. 906168613X | In shopping cart More information div> |
De discipline van het dagelijks leven. Bijdragen voor Ton Dekker over orale cultuur, feestcultuur en de historiografie van de volkskunde. Meertens-Instituut/SUN,1999. Gr.8vo. p.97-344,ills. Ingenaaid. [Volkskundig Bulletin 25.2/3]. Book number: Z6-44-33 € 17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
| In shopping cart More information div> |
De discipline van het dagelijk leven; Over Het Bureau van J.J. Voskuil; Volkskundig Bulletin 25.2/3 SUN/Meertens instituut, 1999, paperback, goed exemplaar. 9789061686972 Afscheidsbundel voor Ton Dekker met veel aandacht voor Het Bureau van J.J. Voskuil en Dekkers plaats erin. Book number: 112721149 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: biografie
| In shopping cart More information div> |
Doe open zimzim : verhalen en liedjes uit de Utrechtse wijk Lombok. Amsterdam : Aksant,2001. Paperback. 280 pp. Met illustraties van Bjorn Eulink & Renée Reijnders. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN 9068612042 Book number: #97563 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: ANTHROPOLOGY, doos *, *, sociologie. 9068612042 | In shopping cart More information div> |
Doe open zimzim, Verhalen en liedjes uit de Utrechtse wijk Lombok Stichting Beheer IISG 2000, 266 pag., ingen., ills, bibl., 15x23, conditie goed. Book number: 30330 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Topografie
Keywords: Utrecht | In shopping cart More information div> |
Doe open Zimzim. Verhalen en liedjes uit de Utrechtse wijk Lombok. IISG, 2000, paperback. 9789068612042 . Book number: 118632632 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: muziek
| In shopping cart More information div> |
Doe Open Zimzim. Verhalen en Liedjes uit de Utrechtse wijk Lombok. Amsterdam, Stichting Beheer IISG 2000 (eerste druk) paperback, 266 pag., Porto 3,00 euro NL, isbn 9789068612042 in goede staat.. Book number: MP183/70685 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Utrecht
| In shopping cart More information div> |
Doe open zimzim. Verhalen en liedjes uit de Utrechtse wijk Lombok. , 2000. Pb. ills. Mooi exemplaar. pp.: 266. Liedjes in muzieknotatie en verhalen uit het cultureel repertoire van de 'nieuwe Nederlanders'. Book number: 5629 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Cultuurgeschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Doe open zimzim. Verhalen en liedjs uit de Utrechtse Lombok Amsterdam: Stichting beher IISG, 2000. XII, 266 p. Pbck. . -- ParadoxBook number: 10216 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Literature
Keywords: Volksverhalen General Literature | In shopping cart More information div> |
Doe open Zimzim: verhalen en liedjes uit de Utrechtse wijk Lombok Amsterdam, Stichting beheer IISG, 2000. Druk: 1ste druk. octavo, garenloos, 266 pp. kleurentekeningen . Netjes. ¶ Bibliografie. Panorama van de mondelinge traditie in de multi-etnische wijken Lombok en Transvaal in de stad Utrecht. Met liedjes in muzieknotatie. Uitgevoerd in twee-kleurendruk.Verzameld door twee medewerkers van het Meertrens Instituut (= Het bureau). Book number: 503 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Topografie
Keywords: VOLKSKUNDE; ; ; ; MUZIEK; | In shopping cart More information div> |
'Er waren een Marokkaan, een Turk en een Nederlander...'. Volkskundige en taalkundige opstellen over het vertellen van moppen in de multiculturele wijk Lombok Amsterdam: Stichting beheer IISG, 2001. 210 p. Pbck. . -- ParadoxBook number: 10213 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Linguistics: Pragmatics
| In shopping cart More information div> |
'Er waren een Marokkaan, een Turk en een Nederlander...': volkskundige en taalkundige opstellen over het vertellen van moppen.. A'dam / Utrecht, IISG / TCULT, 2001. pbk. vi, 210 p. lit.opg. ISBN: 9789068612158. Language: Dutch. Book number: 4503 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Humor
Keywords: 9789068612158 | In shopping cart More information div> |
Hoofsheid is een ernstig Spel. [Griffioen] Amsterdam, Em. Querido 1988 (eerste druk) paperback, 160 pag., porto 2,00 euro NL, isbn 9021405628 in goede staat.. Book number: MP355/58767 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Hoofsheid is een ernstig spel. Korte teksten over hoofsheid, het beschavingsideaal van de middeleeuwse adel. Amsterdam. Em. Querido's Uitgeverij bv. 1988. Original publisher's paperback, pictorial frontcover, 12mo: 160pp. notes, references. Very fine copy. Volume Griffioen. ISBN: 90-214-0562-8. Book number: 43706 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: 9021405628 | In shopping cart More information div> |
Hoofsheid is een ernstig spel Querido 1988, 160 pag., pb, 12x19 /1, conditie goed. Book number: 68112 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Geneeskunde
Keywords: Middeleeuwen | In shopping cart More information div> |
Hoofsheid is een ernstig spel. Amsterdam, Querido, 1988. Paperback, 160 pp, 19 cm. Etiquette vam vandaag geworteld in de Middeleeuwen. Goed / good. Book number: 42206 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Etiquette
| In shopping cart More information div> |
In Graancirkelkringen. Een Etnologisch Onderzoek Naar Verhalen Uit de Grenswetenschap. Amsterdam, Salomé Amsterdam University Press. 2006. Book, Ppbck 416 pp. rijk geillustreerd met afbeeldingen in kleur en zwart-wit, noten, bronnen, register. Theo Meder is senior onderzoeker bij de afdeling Etnologie van het Meertens Instituut (KNAW) in Amsterdam. Book number: 3596 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Volkskunde/Folklore
Keywords: Graancirkels | In shopping cart More information div> |
In graancirkelkringen Uitgever: Amsterdam University Press Jaar: 2006. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789053568385 -- Budget BoekBook number: 51065 € 36.79 [Appr.: US$ 46.2 | £UK 29.5 | JP¥ 3670]
Keywords: 9789053568385 | In shopping cart More information div> |
De magische vlucht, Nederlandse volksverhalen uit de collectie van het Meertens Instituut Bert Bakker 2000, 276 pag., pb, bibl., 12x20 /2, conditie zeer goed. Book number: 47459 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Varia
Keywords: volksverhalen | In shopping cart More information div> |
De magische vlucht Uitgever: Uitgeverij Prometheus Jaar: 2000. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789035121478 -- Budget BoekBook number: 20977 € 11.99 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1196]
Keywords: 9789035121478 | In shopping cart More information div> |