ascending
descending
found: 8 books

BLOEM, J.C. / MARSMAN, H
J.C.Bloem en H.Marsman. De bewaard gebleven brieven
Groningen, Umbra, 1993. Geb./hardcover, 61p., G, Bezorgd, toegelicht en voorzien van een nawoord door B.Slijper. Met wat verkleurd stofomslag
Book number: 17428
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: lit/secundair
In shopping cart

More information

CALIS, PIET SAMENSTELING] H. MARSMAN, MENNO TER BRAAK, JEROEN BROUWERS, WILLEM ELSSCHOT, LUCIBERT, W.F. HERMANS, GERARD REVE, MARTEN TOONDER, G. BOMANS, J. WOLKERS, MAARTEN 'T HART, E.A.
Onze literatuur vanaf 1916
Amsterdam : Meulenhoff Educatief. 1985. Gebonden Hardcover. 1e druk 3e oplage, 172 blz, illustraties in kleur en zw/wit, 25 cm, met literatuur opgave, register, isbn 902805359X, goed exemplaar [geen aantekeningen]. Annotatie: Inleiding tot de literatuurgeschiedenis van Nederland met tekstfragmenten.
Book number: 006719
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
In shopping cart

More information

FESTEN, THEO [GEKOZEN DOOR] : REMCO CAMPERT, KEES OUWENS, M. NIJHOFF, H. MARSMAN, CEES NOOTEBOOM, HUGO CLAUS, J. BERNLEF, E.A.
Gevoelens ik heb er wel duizend : gedichten van gevoel, uitzinnigheid en Waanzin
Amsterdam : Querido. 1999. Paperback. 1e druk, 152 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9021462427, goed exemplaar. Annotatie: Gedichten van gevoel, uitzinnigheid en waanzin. Per emotie geordende bloemlezing van Nederlandstalige gedichten over gevoelens. Uitgave n.a.v. 50-jarig bestaan in 1999 van het Nationaal Fonds Geestelijke Volksgezondheid (NFGV).
Book number: 006632
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Emoties; Gedichten
In shopping cart

More information

MARSMAN, H., GOEDEGEBUURE, J.,
Op zoek naar een bezield verband. 2 delen.
Amsterdam, Van Oorschot, 1981. 428, 402 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties.
¶ Deel 1: De literaire en maatschappelijke opvattingen van H. Marsman in de context van zijn tijd, Deel 2: Documenten, brieven en verspreide publicaties van H. Marsman
Book number: 582350
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
In shopping cart

More information

MATTHIJSSE, CHRIS; ANNEMIEKE RIJNEKE [SAMENSTELLING] LEO VROMAN, PIERRE KEMP, RUTGER KOPLAND, HERMAN GORTER, G.J. RESINK, H. MARSMAN, E.A.
Zo simple als een bloem : bloemen in de Nederlandse Poëzie
Utrecht : Kwadraat. 1993. Paperback met Flappen. 1e druk, 90 blz, 20 cm, literatuur opgave, isbn 9064811903, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing uit de nederlandstalige poëzie vanaf 1920 over bloemen. Vele dichters zijn langs bloemen gewandeld of langs geliefden die als bloemen waren.
Book number: 007993
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
In shopping cart

More information

DE MEESTER J, COUPERUS L, VAN SCHENDEL A, VAN DE WOESTIJNE K, BORDERWIJK F, VAN SCHAIK-WILLING J, ROELANTS M, VRAIMONT J, SLAUERHOFF J, VESTDIJK S, WALSCHAP G, DU PERRON E, MARSMAN H, GILLIAMS M, DEBROT C, HELMAN A, BLAMAN A, JONCKHEERE K
Meesters der Nederlandse Vertelkunst
Meulenhoff, 1949, 260 .pp, hard cover, 15 x 20 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 245885&346A
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

ROLAND HOLST, A. & BLOEM, J.C. & MARSMAN, H.
Lyrical Holland : La Hollande Lyrique : Lyrisches Holland
De Arbeiderspers, 1954. Paperback. Pp: 78. [First Edition]. Anthology of Dutch poetry. Lyrics by i.a. P.N. van Eyck, Adriaan Roland Holst, J.W.F. Werumeus Buning, Victor E. van Vriesland, Hendrik Marsman, Anthonie Donker, Gerrit Achterberg, Bertus Aafjes, Ida G.M. Gerhardt, Clara Eggink, Jan Campert, Paul Rodenko, Gerrit Kouwenaar, Hans Lodeizen, Remco Campert. Good copy, minor wear, ex-bibliotheca James Stratton Holmes with his blindstamp on first fly-leeve. * Holmes was in de jaren vijftig de eerste grote liefde van Gerard Reve. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U53641
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

SLAUERHOFF, J. - MARSMAN, H.
Over Archipel.
Utrecht, De Donderbus, 1984. Oorspr. omslag. Onafgesneden. 12 p.
¶ 1ste druk. - Oplage: 20 ex.
Book number: #65983
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search