ascending
descending
found: 2222 books on 89 pages. This is page 1
- Next page

(MARIUS, L.)
Amstelredams Eer ende opkomen, door de denckwaerdighe Mirakelen aldaer geschied, aen ende door het H.Sacrament des altaers. Met frontispice en 16 platen door Boëtius a Bolswert.
Antwerpen, Hendrik Aertssens, 1639 (=18e eeuwse nadruk van Gerardus van Bloemen te Amsterdam). Kl-8vo. (15), 304 p. 19e eeuwse leren band (bibl.stempel op schutbladen en verso titel, klein hoekje uit titel) - variant met de gegraveerde onderschriften op de genummerde platen in het Latijn en Nederlands Sterck ("Amstelredams Eer en Opcomen"), een combinatie van variant G en variant E; variant G wat betreft het zetsel met als belangrijkste kenmerken een grote roos als sluitstuk onder de Tafel en op de laatste pagina en het woord 'gheloof' op regel 13 van boven op pagina 304. Variant E wat betreft de prenten; deze zijn van een eerdere 17e eeuwse druk, met als belangrijkste kenmerken de Latijnse en Nederlandse versjes als gegraveerde onderschriften bij de prenten en een streep op plaat 12. De prenten werden voorheen toegeschreven aan P. P.Rubens op grond van een opdracht aan Rubens die in verschillende latere uitgaven (waaronder deze) is opgenomen. In feite gaat het hier echter om een opdracht van Boëtius à Bolswert, de eigenlijke graveur die ook op de gegraveerde titelpagina wordt genoemd, van zijn eigen gravures aan zijn leermeester Rubens. De prenten zijn in eerste instantie afzonderlijk van de tekst gedrukt bij Hieronymus Verdussen in Antwerpen en zijn gedeeltelijk gekopieerd naar voorstellingen door Jacob Cornelis van Oostzanen vóór 1513 voor de H. Stede.
Book number: 107574
€  395.00 [Appr.: US$ 496 | £UK 316.5 | JP¥ 39401]
In shopping cart

More information

(MARIUS, L.)
Amstelredams Eer ende opkomen, door de denckwaerdighe Mirakelen aldaer geschied, aen ende door het H.Sacrament des altaers. Met frontispice en 16 platen door Boëtius a Bolswert.
Antwerpen, Hendrik Aertssens, 1639 (=latere 17e eeuwse druk). Kl-8vo. (15), 304 p. perkamenten band (bibl.stempel op schutbladen en verso titel, kleine inktvlek) - variant met de gegraveerde onderschriften op de genummerde platen in het Latijn en Nederlands, ex.op sterk papier. Sterck ("Amstelredams Eer en Opcomen"), variant E met als belangrijkste kenmerken de Latijnse en Nederlandse versjes als gegraveerde onderschriften bij de prenten, het laatste blad gepagineerd als 204 [=304], een voorstelling van de Hemelvaart van Christus in de beginletter H van de opdracht aan Rubens, een renaissance-ornament met vruchten als sluitstuk onder de Tafel en aan het einde en een scheur op plaat 12. De prenten werden voorheen toegeschreven aan P.P. Rubens, op grond van een opdracht aan Rubens die in verschillende latere uitgaven (waaronder deze) is opgenomen. In feite gaat het hier echter om een opdracht van Boëtius à Bolswert, de eigenlijke graveur die ook op de gegraveerde titelpagina wordt genoemd, van zijn eigen gravures aan zijn leermeester Rubens. De prenten zijn in eerste instantie afzonderlijk van de tekst gedrukt bij Hieronymus Verdussen in Antwerpen en zijn gedeeltelijk gekopieerd naar voorstellingen door Jacob Cornelis van Oostzanen vóór 1513 voor de H. Stede.
Book number: 107575
€  480.00 [Appr.: US$ 602.74 | £UK 384.5 | JP¥ 47880]
In shopping cart

More information

(MARIUS, LENONARDUS)
Amstelredams Eer Ende Opcomen Door De Denckwaerdighe Miraklen Aldaer Geschied Aen Ende Dor Het H.Sacrament Des Altaars Anno 1345.
Antwerpen, Hendrick Aertssens. 1639, First Dutch. Full-Vellum, Small 8-Vo. Ill.: Boetius a Bolswert. Book, (XVI)- 304 pp. Engraved title, Dedication to P.P.Rubens Ful pp. Coat of Arms at dedication to the Inhabitants of Amsterdam, and 16 finely engraved full pp. prints with captions in Latin and Dutch. A fine copy in full origimal vellum. A well illustrated treatise on the so called "Miracle of Amsterdam" as happened AD 1345. Very Good/No Jacket.
Book number: 2532
€  395.00 [Appr.: US$ 496 | £UK 316.5 | JP¥ 39401]
Catalogue: Theology
Keywords: Boetius a Bolswertboetius a Bolswert
In shopping cart

More information

(MARIUS, L.)
Amstelredams Eer ende opkomen, door de denckwaerdighe Mirakelen aldaer geschied, aen ende door het H.Sacrament des altaers. Met frontispice en 13 (van 16) platen door Boëtius a Bolswert.
Antwerpen, Hendrik Aertssens, 1639 (=18e eeuwse nadruk van Gerardus van Bloemen te Amsterdam). Kl-8vo. (15), 304 p. orig.kalfsleren band met rugtitel. (12 platen achteringebonden, bibl.stempel op schutbladen en verso titel) - variant met de gegraveerde onderschriften op de (ongenummerde) platen alleen in het Latijn. Sterck ("Amstelredams Eer en Opcomen"), variant G, met als belangrijkste kenmerken alleen de Latijnse versjes als gegraveerde onderschriften bij de prenten, de prenten in spiegelbeeld, een grote roos als sluitstuk onder de Tafel en op de laatste pagina en het woord "gheloof" op regel 13 van boven op pagina 304. De prenten werden voorheen toegeschreven aan P.P. Rubens op grond van een opdracht aan Rubens die in verschillende latere uitgaven (waaronder deze) is opgenomen. In feite gaat het hier echter om een opdracht van Boëtius à Bolswert, de feitenlijke graveur die ook op de gegraveerde titelpagina wordt genoemd, van zijn eigen gravures aan zijn leermeester Rubens. De prenten zijn in eerste instantie afzonderlijk van de tekst gedrukt bij Hieronymus Verdussen in Antwerpen en zijn gedeeltelijk gekopieerd naar voorstellingen door Jacob Cornelis van Oostzanen vóór 1513 voor de H. Stede.
Book number: 107573
€  195.00 [Appr.: US$ 244.86 | £UK 156.25 | JP¥ 19451]
In shopping cart

More information

[BURMANIA, EDUARD MARIUS VAN]
Geographisch woordenboek, behelsende een uytvoerige beschrijving van de Friesche dorpen, buurten, edele en eygenerfde staten onder deselve resorterende, benevens derzelver successive bewoonders, midsgaders van beroemde mannen aldaar geboren [...]. Leeuwarden: A. Ferwerda, 1749.
Modern halfleren band, (6) + 141 + (3) p. Enkele bibliotheekstempeltjes Lit: NNBW VII p.236; Bodel Nijenhuis 2591 Aardrijkskundig woordenboek met Friese topografische namen, naar men aanneemt samengesteld door de Friese oudheidkundige Van Burmania (1700 - 1789), die ook de auteur zou zijn van de bundel lijkdichten ‘Frisia nobilis’ uit 1755. Achterin het boekje een fondslijst van Ferwerda van 3 pp. Price outside EU (no VAT): euro 225
Book number: 15058
€  238.50 [Appr.: US$ 299.48 | £UK 191.25 | JP¥ 23790]
In shopping cart

More information

[DEKKER, MARIUS J., RED.]
De ongelukkige levensbschryving van een Amsterdammer.
A'dam: H.J. Paris [1965]; 240pp., noten, 6 zw-w reproducties, 8vo, gebonden m. stofomslag. Omslag bovenaan beetje rafelig, verder goed ex.
¶ *bewerkte herdruk v. in 1775 voor het eerst verschenen boek m. ondertitel: 'Zynde een beknopt verhaal zyner ongelukken, hem overkomen, als het eerstkomen in de Kroeg, vervolgens by de Nimphjes, en verdere gevallen, tot na de Oostindiën en weder te rug, zijn Huwelijk, het opzetten van een Pantjeshuis, Oudroest worden, en Wafelhuis, weder vertrek na de Indiën en Retour, zijn tweede Huwelijk en 't worden eener Schuitenvoerder, zijn ongeluk en vertrek voor de derde dog laatste keer na de Indiën, doormengt met aardige en kluchtige gevallen hem overkomen,' tegenhanger v.h. Dagboek van Jacob Bicker Raije en de Jiddische Kroniek van Chaim Braatbard. Ex. zonder stofomslag: E 6.00
Book number: 3940
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Amsterdam
Keywords: 18e eeuw Amsterdam beschrijving memoires sociale gesch.
In shopping cart

More information

AUDIN MARIUS
Aperçu sur la gravure en relief sur pierre.
S.n., s.l. _1922, 17x25,5cm, retenu par un lacet. Edition originale. Bel exemplaire. - S.n., s.l. _1922, 17x25,5cm, retenu par un lacet.
Book number: 6648
€  60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985]
In shopping cart

More information

AUDIN MARIUS
Essai sur les graveurs de bois en France au XVIIIème siècle.
G. Crès & Cie, Paris _1925, 17,5x22,5cm, broché. Edition originale, un des ex sur vélin teinté. Ouvrage illustré de figures, agréable exemplaire. - G. Crès & Cie, Paris _1925, 17,5x22,5cm, broché.
Book number: 11894
€  45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
In shopping cart

More information

AUDIN MARIUS
Le Garamont dit à tort 'caractère de l'université'.
H. Jonquières, Paris _1931, 18x23cm, agrafé. Edition originale. Petits manques angulaires sans gravité sur le deuxième plat, sinon agréable exemplaire. - H. Jonquières, Paris _1931, 18x23cm, agrafé.
Book number: 13094
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
In shopping cart

More information

AUDIN MARIUS
Le romain de Gering.
H. Jonquières, Paris _1931, 18x23cm, agrafé. Edition originale. Deux petits manques sans gravité sur les plats, sinon agréable exemplaire. - H. Jonquières, Paris _1931, 18x23cm, agrafé.
Book number: 13091
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
In shopping cart

More information

BARBEAU, MARIUS
Cornelius Krieghoff
[Canada], McClelland and Stewart, 1962. Paperback. Square 12mo, pp. 29. Gallery of Canadian art: 1. Shelfwear, minor soiling to rear cover, sticker to front corner; good-. "[Krieghoff's] pictures of Indian, French-Canadian, and habitant life in Quebec were very popular in their time and have provided us with a priceless record of a colourful way of life in an earlier era". color & b&w illustrations.
Book number: 006327
USD 7.50 [Appr.: EURO 6 | £UK 5 | JP¥ 596]
Catalogue: Art
Keywords: Painter, Canadian artist, Collection
In shopping cart

More information

BARBEAU, MARIUS
The Downfall of Temlaham
Toronto, Macmillan. 1928, First Edition. Cloth-backed Bds. 8vo. Ill.: Jackson, A. Y.; Holgate, Edwin H.; Kihn, W. Langdon; Carr, Emily; and Savage, Annie D. Frontis. xii, 253 pp. illus. Bound in dark marbled paper covers with linen spine and with paper labels on both front and spine. Some mild age toning to pages, a bit of soiling to top-edge, and a few small damp stains (rust) to rear cover near spine. Still a lovely bright copy. Near Fine/No Jacket.
Book number: 007277
CAD 95.00 [Appr.: EURO 74 US$ 92.64 | £UK 59.25 | JP¥ 7359]
Catalogue: Fiction
Keywords: Jackson, A. Y.; Holgate, Edwin H.; Kihn, W. Langdon; Carr, Emily; and Savage, Annie D.
In shopping cart

More information

BARBEAU, MARIUS
Totem Poles, Bulletin No. 119 - Volumes I & II: Totem Poles According to Crests and Topics & Totem Poles According to Location (Two Volumes)
Ottawa, National Museum of Canada. 1950, First Edition. Printed Wrappers, 4to. Vol. I: xii, 433 pp.; Vol. II: ix, 435 - 880 pp. illus. 561 illustrations. Errata and Addenda sheet loosely inserted. Also loosely inserted is a small compliments of the author card but not signed. The definitive and exhaustive work on the subject illustrated throughout. Upper and lower corners creased in Volume I, covers soiled and with a bit of dampstaining, edgewear, spines are darkened and creased and lightly chipped at head and foot, and there is a white stain (paint?) at lower edge for about two inches near spine not affecting text. In spite of these defects, a better than serviceable set of this important work. Good.
Book number: 007429
CAD 75.00 [Appr.: EURO 58.25 US$ 73.14 | £UK 46.75 | JP¥ 5810]
Catalogue: Reference
In shopping cart

More information

ABC MAGAZINE ARTISTIQUE ET LITTERAIRE , MARIUS-ARY LEBLOND, GEORGES NORMANDY, PAUL COLIN, HENRI MARTIN, GÉO ROUX, ALFRED DE VIGNY, HENRY PEYRE DE BETOUZET, ALICE BOULERAND, ANTOINE RAYNOLD, É.
ABC, Magazine Artistique et Littéraire, N° 62, février 1930. Contient entre autres : Henri Martin, par Marius Ary-Leblond. La Tapisserie de Beauvais, par Georges Normandy. Paul Colin, par Geo Roux. Ce qu'il faut connaître d'Alfred de Vigny, par Henry Peyre de Bétouzet. En Cimaise : Alice Boulerand, par Antoine Raynold. ...
Paris, Au Siège de la Rédaction, 1930. 1 vol petit in-4 carré, broché, couverture illustrée. Nombreuses illustrations. Bon état.
¶ ABC,Magazine Artistique et Littéraire, N° 62, février 1930. Contient entre autres : Henri Martin, par Marius Ary-Leblond. La Tapisserie de Beauvais, par Georges Normandy. Paul Colin, par Geo Roux. Ce qu'il faut connaître d'Alfred de Vigny, par Henry Peyre de Bétouzet. En Cimaise : Alice Boulerand, par Antoine Raynold. ...
Book number: 18751
€  13.00 [Appr.: US$ 16.32 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
In shopping cart

More information

ADERCA, ION ; IANCONESCU, MARIUS
Culturi di Celule in Inframicrobiologie.
Bucharest: Editura Academiei Romane 1962. . 318p large hb with cloth spine, index, appendix, folding table, colour plates, illustrations, 'with the authors compliments', VG.
Book number: PAQ57887
GBP 41.00 [Appr.: EURO 51.25 US$ 64.28 | JP¥ 5106]
Catalogue: Biology
In shopping cart

More information

VICTORINUS AFER, MARIUS.
Commentarii in epistulas Pauli ad Galatas ad Philippenses ad Ephesios. Ed. A. LOCHER.
Lpz., Tbn., 1972. XVI,208 p., fold. pl. Cl. 20 cm (BT)(St. on title)
Book number: 70736
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Keywords: Antiquity, Antike, Altertum, classical philology, Altphilologie, Patristics, Patristik, early christian literature, frühchristliche Literatur, early christianity, Frühes Christentum, late antiquity, Spätantike, Novum Testamentum, New Testament, Neues Test
In shopping cart

More information

N/AGIOIA DANA, KOCIEJOWSKI MARIUS, DAVIE DONALD, E.A.
A tribute to Peter Russel
London, 1994, 328 .pp, soft cover, 14 x 22 cm. 'Agenda', vol. 32, nr. 3-4. Goed/Good/Bien/Gut. Engels/English/Anglais/Englisch. (Mag Westerlo)
Book number: 59977&54D
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

AGUILAR, MÀRIUS I SOLDEVILLA, CARLES
Quaderns Blaus. La Nostra Gent. Apel·les Mestres, Lluís Millet, Xavier Nogués
1925. Segell "Herederos Viuda Pla" Librería Pontificia 1679. "Apel·les Mestres" por Santiago Masferrer i Cantó, "Lluís Millet" por Baltasar Samper i "Xavier Nogués" por Joan Sacs. Ilustraciones y fotografías. Libreria Catalònia, Barcelona. Buen estado. Segell "Inheritors Widow Pla" Bookshop Pontificia 1679. "Apel·les Mestres" for Santiago Masferrer i Cantó, "Lluís Millet" for Baltasar Samper i "Xavier Nogués" for Joan Sacs. Illustrations and photographies. Bookshop Catalònia, Barcelona. Good condition.
Book number: mestres1925E
€  29.00 [Appr.: US$ 36.42 | £UK 23.25 | JP¥ 2893]
Catalogue: Eruditos
In shopping cart

More information

AGUILAR, MÀRIUS I SOLDEVILLA, CARLES
Quaderns Blaus. La Nostra Gent. Dr. Andreu, Dr. Turro, F. Cambó
1925. "Salvador Andreu" por Joan Mínguez, "Ramon Turró" por Leandre Cervera i "Francesc Cambó" por Rafel Marquina. Ilustraciones y fotografías. Llibreria Catalònia, Barcelona. Buen estado. "Salvador Andreu" for Joan Mínguez, "Ramon Turró" for Leandre Cervera i "Francesc Cambó" for Rafel Marquina. Illustrations and photographies. Llibreria Catalònia, Barcelona. Good condition.
Book number: andreu1925E
€  29.00 [Appr.: US$ 36.42 | £UK 23.25 | JP¥ 2893]
Catalogue: Eruditos
In shopping cart

More information

AGUILAR, MÀRIUS I SOLDEVILLA, CARLES
Quaderns Blaus. La Nostra Gent. Francesc Macià, Pompeu Fabra, Pau Casals.
1925. "Francesc Macià" por Alfons Maseras, "Pompeu Fabra" por Domenec Guanse i "Pau Casals" por Joan Llongueras, Joan Ramon i Maria Carratalà. Ilustraciones y fotografías. Llibreria Catalònia i Llibreria Verdaguer (Ediciones de "la nova revista"), Barcelona. Buen estado. "Francesc Macià" for Alfons Maseras, "Pompeu Fabra" for Domenec Guanse i "Pau Casals" for Joan Llongueras, Joan Ramon i Maria Carratalà. Illustrations and photographies. Llibreria Catalònia i Llibreria Verdaguer (Editions of "the new magazine"), Barcelona. Good condition.
Book number: macia1925E
€  29.00 [Appr.: US$ 36.42 | £UK 23.25 | JP¥ 2893]
Catalogue: Eruditos
In shopping cart

More information

ANDRE OBEY AND TRANSLATED BY ARTHUR WLMURT [STARRING JOHN GIELGUD, MARJORIE FIELDING, JACK HAWKINS, MARIUS GORING, CICELY HOWLAND, JESSICA TANDY, ALEC GUINNESS IN] HOWARD WYNDHAM AND BRONSON ALBERY
Noah: Souvenir Theatre Programme Performed at New Theatre, St. Martin's Lane, London
Performance Programme Dated 1935. Original stapled illustrated souvenir theatre programme 8½'' x 5½''. 24 printed pages with photographs and scenes, splendid illustrated period advertisement to the lower cover. In Very Good condition with a little soiling to the paper covers.
Book number: 59571
GBP 35.00 [Appr.: EURO 43.75 US$ 54.87 | JP¥ 4359]
In shopping cart

More information

MARIUS ALEXANDER
The Edinburgh International Festival and Fringe
UK, Colin Baxter. 1987, First Edition. (ISBN: 094866102X) Laminated Card Covers, Folio - 12" - 15" Tall. 32 pages. 1 page introduction by Alan Edwards, followed by a glorious selection of B&W photographs by Marius Alexander showing a range of artistes and acts perforrming at the Edinburgh Festival & Fringe between 1982 and 1986. Many of the photographs are full-page, and perfect for framing. Fine.
Book number: 6474
GBP 12.00 [Appr.: EURO 15 US$ 18.81 | JP¥ 1494]
Keywords: Edinburgh-Festival Edinburgh-Fringe Street-Artist Street-Performer 094866102X
In shopping cart

More information

FONTANE MARIUS ETIENNE - RIOU EDOUARD
Le canal maritime de Suez illustré : -Histoire du canal et des travaux par M. Marius Fontane - Itinéraire de l'isthme par M. Riou.
Aux bureaux de l'Illustration, Paris _1869, 20,5x29cm, broché. Edition originale. Ouvrage illustré de gravures hors-texte. Dos défraîchi restauré à l'aide d'une pièce adhésive, petites déchirures marginales avec légers manques angulaires sur les plats, quelques rares rousseurs. - Aux bureaux de l'Illustration, Paris _1869, 20,5x29cm, broché.
Book number: 29518
€  350.00 [Appr.: US$ 439.5 | £UK 280.5 | JP¥ 34913]
In shopping cart

More information

ALLEGAERT, PARTRICK & HALSBERGHE, ERIC & MEY, LUC DE & LAMOT, YOON HEE & MARIUS, BART
Johan Tahon. Makes Arche
Lannoo, 2010. Papieren omslag. Pp: 96. Johan Tahon is one of Belgium's leading artists. Born in Menen in 1965, he lives and works in Zwalm and Oudenaarde (Belgium) and in Iznik (Turkey). He studied sculpture at the Ghent Royal Academy of Fine Arts. Since 1994 Johan Tahon exposes his work on r. ISBN: 9789020988666. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1939903
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9789020988666
In shopping cart

More information

GEUS, MARIUS ADRIAAN DE
Organisatietheorie in de politieke filosofie. Een onderzoek naar de organisatiedenkbeelden van enkele prominente politieke filosofen en het belang van hun ideeën voor de moderne tijd
1989. Paperback. Pp: 288. ISBN: 9789051660920. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2041035
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Filosofie
Keywords: 9789051660920
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page

New Search