ascending
descending
found: 474 books on 19 pages. This is page 1
- Next page

MAK, GEERT
De eeuw van mijn vader
Atlas, 1999. Ed./Druk: 2. Paperback. Pp: 524. Geschiedenis van het Nederland van de 20e eeuw aan de hand van interviews, oude krantenberichten en bewaard gebleven brieven. ISBN: 9789045001272. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U2057922
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789045001272
In shopping cart

More information

MAK, GEERT
De eeuw van mijn vader
Atlas, 1999. Ed./Druk: 2. Paperback. Pp: 524. Geschiedenis van het Nederland van de 20e eeuw aan de hand van interviews, oude krantenberichten en bewaard gebleven brieven. ISBN: 9789045001272. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2128774
€  6.95 [Appr.: US$ 8.73 | £UK 5.75 | JP¥ 693]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789045001272
In shopping cart

More information

MAK, GEERT
De engel van Amsterdam
2005. Paperback. Pp: 308. Reportages over Amsterdam. ISBN: 9789046702529. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2125763
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789046702529
In shopping cart

More information

MAK, GEERT
De goede stad
Olympus, 2008. Ed./Druk: 2. Paperback. Pp: 255. ISBN: 9789046701867. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2083346
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789046701867
In shopping cart

More information

MAK, GEERT
De goede stad
Olympus, 2008. Ed./Druk: 2. Paperback. Pp: 255. ISBN: 9789046701867. Cond./Kwaliteit: Als nieuw.
Book number: U1773456
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789046701867
In shopping cart

More information

MAK, GEERT
Hoe God verdween uit Jorwerd. Een Nederlands dorp in de twintigste eeuw
Atlas, 1997. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 289. Hoe God verdween uit Jorwerd is de biografie van een dorp tijdens de stille revolutie tussen 1945 en 1995. Het is het verhaal van de boeren en het geld, van de kleine winkeliers en de oprukkende stad, van de kerktoren die instortte en de import die niet meer groette, van de natuur die terugkeerde en tegelijk verdween. Het is het verhaal van de caféhoudster die niet verder wilde, van de mooie Gais Meinsma, van Fedde met zijn 8 koeien en een land vol modder, van de kruidenier en zijn heimwee. ISBN: 9789025408770. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1865229
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789025408770
In shopping cart

More information

MAK, GEERT
Hoe God verdween uit Jorwerd. Een Nederlands dorp in de twintigste eeuw
Atlas, 1997. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 289. Hoe God verdween uit Jorwerd is de biografie van een dorp tijdens de stille revolutie tussen 1945 en 1995. Het is het verhaal van de boeren en het geld, van de kleine winkeliers en de oprukkende stad, van de kerktoren die instortte en de import die niet meer groette, van de natuur die terugkeerde en tegelijk verdween. Het is het verhaal van de caféhoudster die niet verder wilde, van de mooie Gais Meinsma, van Fedde met zijn 8 koeien en een land vol modder, van de kruidenier en zijn heimwee. ISBN: 9789025408770. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2050987
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789025408770
In shopping cart

More information

MAK, GEERT
Hoe God verdween uit Jorwerd
Pandora, 2003. Ed./Druk: 39. Paperback. Pp: 367. ISBN: 9789025421885. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1866431
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789025421885
In shopping cart

More information

MAK, GEERT
Hoe God verdween uit Jorwerd
Pandora, 2003. Ed./Druk: 39. Paperback. Pp: 367. ISBN: 9789025421885. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U571709
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789025421885
In shopping cart

More information

MAK, GEERT
Nagekomen flessenpost
2005. Paperback. Pp: 63. ISBN: 9789045015538. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U862694
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789045015538
In shopping cart

More information

MAK, GEERT & STIPRIAAN, RENÉ VAN
Ooggetuigen van de wereldgeschiedenis in meer dan honderd reportages
2000. Paperback. Pp: 327. Als vervolg op het populaire Ooggetuigen van de vaderlandse geschiedenis verzamelden Geert Mak en Renée van Stipriaan ruim honderd authentieke verslagen van belangrijke momenten uit de wereldgeschiedenis. ISBN: 9789053337042. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1494051
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789053337042
In shopping cart

More information

MAK GEERT EN STIPRIAAN VAN RENE
Ooggetuigen van de wereldgeschiedenis in meer dan honderd reportages.
Amsterdam, prometheus, 2000. Een jonge Romein ziet de Vesuvius uitbarsten die in het jaar 79 de stad Pompeji bedelft, een reiziger dineert in 450 met Attila de Hun, een soldaat beschrijft in zijn dagboek de slag bij Waterloo, de marconist van de Titanic ziet zijn schip ten onder gaan, een Engelse journalist wandelt met Hitler door de brandende Rijksdag.Geert Mak en René van Stipriaan verzamelden ruim honderd authentieke verslagen van belangrijke momenten uit de wereldgeschiedenis. Uit dagboeken, brieven, reisverslagen en krantenartikelen destilleerden zij een reeks kleine en grote reportages die één eigenschap gemeen hebben: de schrijver is er persoonlijk bij geweest. De verslagen zijn heet van de naald op papier gezet; soms met duidelijk hoorbare emotie, vaak met verwondering, en altijd met een scherp oog voor details.De meeste verslagen zijn voorzien van bijzondere, aangrijpende en soms zelfs schokkende illustraties, waardoor de beschreven gebeurtenissen nog sterker op de lezer zullen inwerken.Geert Mak is de schrijver van onder meer Een kleine geschiedenis van Amsterdam, De eeuw van mijn vader en In Europa.René van Stipriaan stelde onder meer Briefgeheim en Ooggetuigen van de Gouden Eeuw samen en schreef Het volle leven. De Nederlandse literatuur en cultuur ten tijde van de Republiek (1550-1800).De pers over Ooggetuigen van de wereldgeschiedenis:‘Je leest het zoals je gekluisterd zit aan de buis.’trouw‘Er is geen betere geschiedenisles denkbaar. 327 blz. Paperback. Goed exemplaar. 327 blz. Paperback. Goed exemplaar.
Book number: 33955
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Geschiedenis/Wereld
In shopping cart

More information

MAK, GEERT & STIPRIAAN, RENÉ VAN
Ooggetuigen van de wereldgeschiedenis in meer dan honderd reportages
2000. Paperback. Pp: 327. Als vervolg op het populaire Ooggetuigen van de vaderlandse geschiedenis verzamelden Geert Mak en Renée van Stipriaan ruim honderd authentieke verslagen van belangrijke momenten uit de wereldgeschiedenis. ISBN: 9789053337042. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2001207
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789053337042
In shopping cart

More information

MAK, GEERT
Ooggetuigen. Van der vaderlandse geschiedenis in meer dan honderd reportages
2005. Paperback. Pp: 360. Verslagen van zeer diverse gebeurtenissen en situaties uit de geschiedenis van Nederland van ca. 325 v. Chr. tot en met oktober 1992. ISBN: 9789035127234. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U636722
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789035127234
In shopping cart

More information

MAK, GEERT
Ooggetuigen. Van der vaderlandse geschiedenis in meer dan honderd reportages
2005. Paperback. Pp: 360. Verslagen van zeer diverse gebeurtenissen en situaties uit de geschiedenis van Nederland van ca. 325 v. Chr. tot en met oktober 1992. ISBN: 9789035127234. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2124723
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789035127234
In shopping cart

More information

MAK GEERT EN STIPRIAAN VAN RENE
Ooggetuigen van de wereldgeschiedenis in meer dan honderd reportages.
Amsterdam, prometheus, 2000. Een jonge Romein ziet de Vesuvius uitbarsten die in het jaar 79 de stad Pompeji bedelft, een reiziger dineert in 450 met Attila de Hun, een soldaat beschrijft in zijn dagboek de slag bij Waterloo, de marconist van de Titanic ziet zijn schip ten onder gaan, een Engelse journalist wandelt met Hitler door de brandende Rijksdag.Geert Mak en René van Stipriaan verzamelden ruim honderd authentieke verslagen van belangrijke momenten uit de wereldgeschiedenis. Uit dagboeken, brieven, reisverslagen en krantenartikelen destilleerden zij een reeks kleine en grote reportages die één eigenschap gemeen hebben: de schrijver is er persoonlijk bij geweest. De verslagen zijn heet van de naald op papier gezet; soms met duidelijk hoorbare emotie, vaak met verwondering, en altijd met een scherp oog voor details.De meeste verslagen zijn voorzien van bijzondere, aangrijpende en soms zelfs schokkende illustraties, waardoor de beschreven gebeurtenissen nog sterker op de lezer zullen inwerken.Geert Mak is de schrijver van onder meer Een kleine geschiedenis van Amsterdam, De eeuw van mijn vader en In Europa.René van Stipriaan stelde onder meer Briefgeheim en Ooggetuigen van de Gouden Eeuw samen en schreef Het volle leven. De Nederlandse literatuur en cultuur ten tijde van de Republiek (1550-1800).De pers over Ooggetuigen van de wereldgeschiedenis:‘Je leest het zoals je gekluisterd zit aan de buis.’trouw‘Er is geen betere geschiedenisles denkbaar. 327 blz. Paperback. Goed exemplaar. 327 blz. Paperback. Goed exemplaar.
Book number: 15859
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Geschiedenis/Wereld
In shopping cart

More information

BEEKE, ANTHON & GEERT MAK.
Amsterdam op zilver & Amsterdam op steen.
Kampert en Helm Rotaform [Lelystad 1997]. Twee boeken in een band. Uitgegeven t.g.v. het 125-jarig bestaan van Kampert en Helm Rotaform. Bijzonder vormgegeven (door Anthon Beeke) met vele oude foto's van Amsterdam en een prachtige bedrijfsgeschiedenis door Geert Mak.
Book number: L3765
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis Amsterdam
In shopping cart

More information

BEEKE, ANTHON (VORM) ; MAK, GEERT (TEKST)
Amsterdam op zilver ; Amsterdam op steen
Dubbelboek naar aan leiding van 125 jaar bestaan Kampen en Helm Rotaform. Lelystad 1997, gebonden, karton. 1e druk pp79 tekst, geschiedenis en historisch fotomateriaal in één boek. Opl 5.000 exx. Mooi, net ex.
Book number: kb19023
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Kunstenaarsboek
Keywords: geschiedenis, bedrijfsgeschiedenis, fotoboek, amsterdam, historisch
In shopping cart

More information

ANTON BEEKE - GEERT MAK
Amsterdam Op Zilver - Amsterdam Op Steen
Lelystad, Kampert En Helm Rotaform Bv. 1997, First Edition. (ISBN: 9090108351) Hard Cover, 243 X164 Mm. 79 pages og text, B&W photographs in the other part of the book. Anton Beeke, in coöperation with Sacha Happée. Signed and dedicated by Anton Beek; 24/8/97 "Voor Marianne Dank voor het lenen van je Amsterdamse ogen zo nu en dan Anton". As New.
Book number: 001583
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: Amsterdam / Geert Mak / Anton Beeke / Dutch Photography 9090108351
In shopping cart

More information

BEEKE, A. EN GEERT MAK.
Amsterdam op zilver & Amsterdam op steen. Twee boeken in een band. Uitgegeven t.g.v. het 125-jarig bestaan van Kampert en Helm Rotaform. Bijzonder vormgegeven (door Anthon Beeke) met vele oude foto's van Amsterdam en een bedrijfsgeschiedenis door Geert Mak.
Lelystad[Kampert en Helm Rotaform], 1997, 79 pp. Geb., ill., in kartonnen band.
Book number: 8846
€  22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244]
Catalogue: Art
In shopping cart

More information

BENSCHOP, DICK/ MAK, GEERT/ BERANOVA, JANA
Europa-kiezen en delen/ Voorbij de blanco spaties/ In vredesnaam.
Nationale Comite 4 En 5 Mei. 2004, 1e Druk. (ISBN: 9059650093) . Book, Toespraken en gedicht ter gelegenheid van de Nationale Herdenking op 4 mei 2004 te Amsterdam. Omslag met flappen. 38 blz. Nieuw.
Book number: 006451
€  6.35 [Appr.: US$ 7.97 | £UK 5.25 | JP¥ 633]
Keywords: 9059650093
In shopping cart

More information

BENSCHOP, DICK. / GEERT MAK.
Europa - kiezen en delen. / Voorbij de blanco spaties. Gevolgd door het gedicht: In vredesnaam van Jana Beranova.
Amsterdam, CPNB, 2004. Oorspr. omslag. 20 + 18 p. Toespraken t.g.v. de Nationale Herdenking op 4 & 5 mei 2004 te Amsterdam.
Book number: B3222
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

BREITNER, G.H., STRAK, HAROLD. ; MAK, GEERT.
In de vallei van Josaphat. Inleiding Geert Mak. Lindereeks nr. 3.
Amsterdam, Basalt, 1996. 12mo. Met foto's. Gebonden (karton). ALS NIEUW met buikbandje.
Book number: 60950
€  13.00 [Appr.: US$ 16.32 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
Keywords: Photography / Dutch ;
In shopping cart

More information

BRINKGREVE, GEURT [GEERT MAK - FOREW.].
Het hart van Europa. Opstellen van Geurt Brinkgreve.
Bussum-Amsterdam. Uitgeverij Thoth-Vereniging vrienden van de Amsterdamse Binnenstad. 2002. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, large 8vo: frontispiece portrait, 94pp. 7 contributions with illustrations. Very fine copy - as new. ISBN: 978-90-6868-322-5
Book number: 51141
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789068683225
In shopping cart

More information

BRANDST CORSTIUS, HUGO/SCHEFFER, PAUL/MAK, GEERT/STARINK, LAURA/SMEETS, HUBERT, GOEDKOOP, HANS E.V.A
De oogst. Denkers die ons werelbeeld veranderen
Amsterdam/Rotterdam, Prometheus/NRC Handelsblad. 2004, Eerste Druk. Grote Paperback, 8vo. Book, 468 pp. (nieuwstaat). As New.
Book number: 004754
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | - Next page

New Search