| ||||
|
|
|
|||
| found: 29 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
De dodensprong. Marionetten in een bedrijf. Amsterdam, De Beuk, z.j. Ingenaaid. 56 p. Book number: H1853 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Proza
Keywords: proza toneel | In shopping cart More information div> |
De Dodensprong Amsterdam, De Beuk. 0. Soft cover. Book, Als nieuw. Book number: 000598 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: 64 Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
De dodensprong. Marionettenspel in één bedrijf. geen jaartal, ca. 1960 ?, Amsterdam, De Beuk. 56 pp. Paperback met stofomslag, in uitstekende staat. Book number: 10110196 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Varia; Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Erotiek en extase Wereld bibliotheek. 1e druk, 131 pp. goed tot zeer goed - Good-Very good. Book number: 19933 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: 109
| In shopping cart More information div> |
Erotiek en Extase Wereldbibliotheek, 1951. Gebonden. 131 blz. Book number: 404-105 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Wereldbibliotheek
| In shopping cart More information div> |
Erotiek en extase Wereld bibliotheek. 1e druk, 131 pp. goed tot zeer goed - Good-Very good. Book number: 29964 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: 109
| In shopping cart More information div> |
Erotiek en extase. Een boek over antieke en moderne liefde Amsterdam / Antwerpen Wereldbibliotheek 1952 derde druk 133 pp. Orn. flexibel omslagkarton 13, 5 x 20 cm. Omslagtekening Tine Louw Book number: 4218 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: history culture love jan van lumey wereldbibliotheek 1952 | In shopping cart More information div> |
Erotiek en Extase.Een boek over antieke en moderne liefde. Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1951. Geb. 20 x 14 cm. pp.: 131. Book number: 17 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Erotiek / Sexualiteit
| In shopping cart More information div> |
Erotiek en extase. Een boek over antieke en moderne liefde Amsterdam / Antwerpen Wereldbibliotheek 1952 derde druk 136 pp. Rood linnen met goudopdruk zonder stofomslag 13, 5 x 20 cm. Inleiding van Dr. W. J. J. de Sauvage Nolting Book number: 5228 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: religion culture ecstasy history jan van lumey wereldbibliotheek 1952 | In shopping cart More information div> |
Erotiek en extase Amsterdam: Wereldbibliotheek, 1951. 3e druk, Hardcover, 131pp. Over antieke en moderne liefde (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 9823.RER € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Erotiek en extase Wereld bibliotheek. 2e druk, 131 pp. goed tot zeer goed - Good-Very good. Book number: 20179 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: 109
| In shopping cart More information div> |
Erotiek en Extase Amsterdam, 1951, 132 .pp, hard cover/dust jacket, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 37694&273B € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Sociale Wetenschappen
Keywords: Sociale wetenschappen | In shopping cart More information div> |
EROTIEK EN EXTASE - Een boek over antieke en moderne liefde. Amsterdam/Antwerpen, Wereldbibliotheek, 1952. 3e druk. Rode linnen band/gouddruk, 20cmx13,5cm, Net exemplaar. Pseudoniem van Mr. J. J. Fock (1889-1973). Met een inleiding van Dr. W. J. J. de Sauvage Nolting. Inhoud: 1). Vrouwenfiguren bij Homerus. 2). De latere Helleense maatschappij. 3). De tempelprostitutie. 4). Vader- en moeder-godheden. 5). De Aziatische Eros. 6). Westerse en Aziatische mythen. 7). Prostitutie en celibaat. 8). De Cyprische Aphrodite. 9). De frigide vrouw. Aanhangsel: Homosexualiteit en sadisme. 133 + (1) pag. Book number: 016908 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Algemeen - General
Keywords: . . hellas cyprus frigiditeit | In shopping cart More information div> |
Erotiek En Extase. Een Boek over Antieke En Moderne Liefde Amsterdam, WBV. 1956, 134pp. Decorative Stiffed Wrappers, 8vo. Goed Exemplaar. Book number: 006977 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Psychiatrie/Psychologie/Sexuologie
Keywords: Erotiek; Seksualiteit | In shopping cart More information div> |
ITALIAANSCHE IMPRESSIES. Den Haag, 'Boek en Periodiek' - Goddard, 1e druk. Half linnen met stofomslag, 21,5cmx16cm, Net exemplaar /Omslag in kleur, Z.j. Begin jaren dertig. Omslag en verluchting van Lida von Wedell. Inhoud: 1). Een klassiek voorspel. 2). Rome. 3). Assisi. 4). Florence. 5). Venetië. 6). De Italiaansche meren. 7). Het Italiaansche volkskarakter. 8). Italiaansche typen.9). Een modern naspel. 203 pag. Book number: 001654 € 22.00 [Appr.: US$ 27.63 | £UK 17.75 | JP¥ 2195] Catalogue: ITALY as travellingcountry
Keywords: italia venetië futurist | In shopping cart More information div> |
Italiaansche impressies. Boek en Periodiek/ R. Goddard: Den Haag, z.j. Gebonden, halflinnen, ills. Lida von Wedell, goed ex., 202 pp. Book number: 12421 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Reizen
| In shopping cart More information div> |
Italiaansche impressies. Den Haag, R.J. Godard, [1924]. 8vo, pp. 202. Gebonden. Geïllustreerd Uitgave: "Boek en Periodiek". Band en illustraties: Lida von Well. Band en pagina's enigszins verbuind en met wat roestvlekjes. Verder in goede staat. -- Zaal BooksBook number: 21764 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Italie;Italië;Italy;Rome;Assisi;Florence;Venetie;Venitië;Venice | In shopping cart More information div> |
The Methods of Psychology and Psychiatry. Assen, v.Gorcum 1957. Or.wr. 243 pp. Thesis. Book number: 2443 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Psychiatry and Psychology
Keywords: PSYCHIATRY NEW AND PSYCHOLOGY | In shopping cart More information div> |
Narcissus. Het mysterie der zelfbespiegeling. Wereldbibliotheek, n.d. 107 pp. Wrp. Wereldboog reeks. Book number: 38755 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
NARCISSUS. Het Mysterie der Zelfbespiegeling. Amsterda/Antwerpen, WereldBibliotheek , 1955. 1e druk 107 pp. gekartonneerd ingenaaid. Enige vergeling. in goede staat Book number: 30020 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: mythologie | In shopping cart More information div> |
Op de kentering Amsterdam, 1928, 162 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 7295&39G € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Op de kentering Een verzameling opstellen over Europeesche schrijvers Amsterdam, Ontwikkeling. 1928. Ingenaaid, 15,5x21,5 cm. over o.a. D'Annunzio,Strindberg,Nietzsche,Dostojewski,162pp. Redelijk. Book number: 006352 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: literatuurgeschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Op de kentering: een verzameling opstellen over Europeesche schrijvers Amsterdam, 1928, 162 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. 'Ontwikkeling', band wat verkleurd/discolouration, Gevouwen rug/Folded back, foxing/roestvlekjes. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 87843&264F € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Politieke vrouwen. Een fantastische comedie in vijf bedrijven met een voorspel. Ede,Niessen,z.j. Ing.173p. * Comedie die spot met de carrieredrang van de vrouwen in de 'feministische partij'. - Gesigneerd en met opdracht. Book number: 81 € 34.00 [Appr.: US$ 42.69 | £UK 27.25 | JP¥ 3392]
Keywords: SIGNED/SIGNIERT, SUFFRAGETTES | In shopping cart More information div> |
Revenants. Hoe zij na verzet en ballingschap terugkeerden. Den Haag: Kruseman, 1965. 1e druk, Paperback, 8vo, 127pp. Slappe kartonnen band. Goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 45052.OOR € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Geschiedenis oorlogen
| In shopping cart More information div> |