ascending
descending
found: 23 books

BERGMANN ANTON,LOVELING ROSALIE,LOVELING VIRGINIE,SLEECKX DOMIEN,STIJNS REIMOND
Ernest Staes, Meester Huyghe, Meester Neirinck, In 't schipperskwartier, Hard labeur (Omnibus Vlaamse Parels 1)
D.A.P. Reinaert, 1976. 2e. Paperback, 633p. Redelijk.
Book number: 9053
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: Letterkunde Romantiek/Realisme (19e)
In shopping cart

More information

KNEPPELHOU, J., HENDRIK DE VEER, SIMON GORTER, ANTON BERGMANN, ROSALIE EN VIRGINIE LOVELING, A. WERUMEUS BUNING, HOËVELL, VISSERING
Terugblik met vergezicht
Wereld Bibliotheek Vereniging, Amsterdam/ Antwerpen, 1960. eenmalig. Ingenaaid, papieren band, 114 pp.,tekeningen Pam G. Rueter, premie voor leden Werelbibliotheek Vereniging. Goed.
Book number: 12799
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

LOVELING, VIRGINIE
De bruid des Heeren.
Antwerpen, De Sikkel. 1934. Zacht Kaft/Ingenaaid, 193x130mm. 186 p. Belgisch of Nederlands posttarief naar keuze. Zeer Goed.
Book number: 002677
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: Loveling, Vlaamse Schrijfsters, Nederlandstalige Schrijfsters
In shopping cart

More information

LOVELING, VIRGINIE
Herinneringen aan Frans Rens. Een onuitgegeven tekst bezorgd door Ger Schmook.
Gent, N.V. Drukkerij Erasmus - Koninklijke Vlaamse Academie voor Taal- en Letterkunde, 1949. Or. omslag, (5), pag. 88 t/m 137+1pp.
¶ Verslagen en mededelingen 1949. "Een onuitgegeven tekst bezorgd" door G. Schmook. Overdruk? Iets verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 27953
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Loveling, Virginie Nederlandse literatuur Overdruk Rens, Frans Schmook, Ger Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

LOVELING, VIRGINIE
Van hier en elders
1925. Pp: 213. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U2096680
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

LOVELING VIRGINIE
Van hier en elders
Gent, Boekhandel Van Rysselberghe & Rombaut, 1925. postume uitgave van enkele novellen en schetsen - 20 x 13,5 cm - VIII+214 pgs - originele omslag (soft cover) - zeer eenvoudige uitgave, kwetsbaar maar toch een goed ex.
Book number: 02673
€  21.00 [Appr.: US$ 26.37 | £UK 17 | JP¥ 2095]
Catalogue: Literature
Keywords: willemsfonds - literatuur nederlands
In shopping cart

More information

LOVELING, VIRGINIE
Het hoofd van 't huis.
Antwerpen, De Sikkel. 1933. Zacht Kaft/Ingenaaid, 193x130mm. 247 p. Belgisch of Nederlands posttarief naar keuze. Zeer Goed.
Book number: 002675
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Loveling, Nederlandstalige Schrijfsters
In shopping cart

More information

LOVELING, VIRGINIE
Jonggezellen levens en andere novellen.
Antwerpen, 'De Sikkel', 1934. Or. omslag, 173+3p.
¶ Omslag iets verkleurd; niet afgesneden; goed exemplaar.
Book number: 21232
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

LOVELING, VIRGINIE.
JONGGEZELLEN LEVENS.
Utrecht, Bruna, z/d Gebonden, groene hardcover met gouden opdruk op de rug, 20.6x15 cm., 238 pp.
¶ Eerste druk.
Book number: 32194
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Keywords: letteren letterkunde
In shopping cart

More information

LOVELING, ROSALIE & VIRGINIE
Niets is ons onbeduidend
Heideland-Orbis, Hasselt, 1975. 2de. Vlaamse Pocket, 79 pp, serie: Poëtisch erfdeel der nederlanden, Verzameld en ingeleid door A. van Elslander, naamstempel voorin. Goed.
Book number: 25219
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
In shopping cart

More information

LOVELING VIRGINIE
Het Onze Vader
Brasschaat, De Bievre, 1922. 47pp. 22cm. bijvoegsel aan "Dietsche Warande en Belfort" nr.8, tweee stempeltjes op titelblad
Book number: T65569
€  17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
Keywords: literatuur Vlaanderen religie proza
In shopping cart

More information

LOVELING, VIRGINIE.
Oorlogsdagboeken. Een vrouw vertelt over haar Eerste Wereldoorlog.
Meulenhoff/Manteau: Amsterdam/Antwerpen, 2010. Paperback, 1ste dr., foto's, bez. Sylvia Van Peteghem en Ludo Stynen, als nieuw, 431 pp.
Book number: 38162
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: WW I
In shopping cart

More information

VIRGINIE LOVELING
Een revolverschot
Uitgeverij Contact. Paperback. Ex libris voorin, verder in goede staat. ISBN 9789025423278.
Book number: 3396-B-3269
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789025423278
In shopping cart

More information

LOVELING, VIRGINIE.
Een revolverschot. Met een inleiding van Leen Huet.
1ste druk. Amsterdam, Atlas. 1998. 159 p. Paperback.
Book number: 19940
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse Literatuur, Vlaamse Romans
In shopping cart

More information

LOVELING, VIRGINIE
Een revolverschot
Antwerpen, Manteau. 1983. Paperback, 12,5x 20 cm. hertaald door Karel Jonckheere, 140pp. in goede staat.
Book number: 016152
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

LOVELING VIRGINIE
Tamboer
Antwerpen, Lectura, 1920. 78pp. 20cm. in de reeks "Lectura" nr.3; onopengesneden
Book number: T65384
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: literatuur Vlaanderen proza
In shopping cart

More information

LOVELING, VIRGINIE
Tamboer.
Antwerpen, S.V. "Lectura", 1920. Or. omslag, 78+2p.
¶ Lectura-Reeks Nummer III. Wat gebruikt exemplaar.
Book number: 26552
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

LOVELING VIRGINIE
De twistappel
Deurne - Uitg. Baart, 1984, 237 .pp, Vol lederen band(en), 15 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 257024&286C
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

LOVELING, VIRGINIE
De twistappel
Deurne, Baart. 1984. namaakleder, 14,5X22cm. 238pp. in goede staat.
Book number: 017503
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
In shopping cart

More information

LOVELING, VIRGINIE
Virginie Loveling als folkloriste 1836-1923
Gent, Stedelijke Jongensberoepsschool. 1943, 1ste dr. Geb.Halfleder, 18,5x15cm. 110 blz. Ill.: Herman Verbaere. 'Dit boek werd in 1943 ter herdenking aan het twintigjarig afsterven van de Vlaamsche Schrijfster, in Bodoni-letter gezet en gedrukt in de werkplaatsen van de Stedelijke Jongensberoepsschool Afdeeling Boeknijverheid, van Gent. De illustratie werd verzorgd door Herman Verbaere, leeraar aan de School. Er werden vijf en twintig genummerde exemplaren getrokken op oudhollandsch papier Van Gelder' dit is nr. 3. Inleiding Prof.Paul de Keyser. Exemplaar met geschreven opdracht: Aan den Heer Schepen van Openbaar Onderwijs en Schone Kunsten vanwege de Stedelijke Jongensberoepsschool (get. onleesbaar) 26/6/43. Beetje roest.
Book number: 002306
€  100.00 [Appr.: US$ 125.57 | £UK 80.25 | JP¥ 9975]
Keywords: Loveling - Folklore - Gelegenheidsuitgave Herman Verbaere
In shopping cart

More information

RAM HILDA,LOVELING ROSALIE,LOVELING VIRGINIE,STIJNS REIMOND,SNIEDERS AUGUST
Vijf Vlaamsche Novellen. Met aantekeingen en woordenlijst door Dr.C. de Baere e, Dr. J.Verboven
De Nederlandsche Boekhandel, 1928. 4e. Vierde geïllustreerde Uitgave, Keurboeken voor Middelbaar en Normaal Onderwijs nr. 3, ingenaaid, 106p, enkele potloodaantekeningen. Goed.
Book number: 7535
€  4.75 [Appr.: US$ 5.96 | £UK 4 | JP¥ 474]
In shopping cart

More information

VEER, DE HENDRIK,KNEPPELHOUT JOHANNES,GORTER SIMON,BERGMANN ANTON,LOVELING ROSALIE,LOVELING VIRGINIE,HOEVELL, VAN A.W. BARON,VISSERING SIMON,BUNING ARNOLD WEREMEUS
Terugblik met vergezicht. (een bundel negentiende-eeuwse prozastukken)
Wereldbibliotheek Amsterdam, 1960. eenmalig. Ingenaaid, 114p + colophon, illustraties Pam G.Rueter naar prenten van tijdgenoten, boek in heel goede staat. Goed.
Book number: 8736
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

VAN DE WIELE MARGUERITE & LOVELING VIRGINIE (EDITS)
De Belgische vrouw in de Letterkunde - La femme belge dans la Littérature - 1870-1914
Antwerpen, Flor Burton, 1914. Hardcover gebrocheerd/broché groot formaat/grand format (oblong) 108 pp. Met de portretten van alle besproken letterkundigen. Uit de inleiding: ""Aan de Vereerders van Schoone-Letteren. Wij bieden U een album aan met de namen van de Belgische vrouwen die de Nederlandsche en Fransche Letterkunde tot sieraad strekken met de opgave van hare bijzonderste werken. Mocht deze poging iets bijdragen tot verspreiding van de gedachte, dat de Belgische vrouw steeds bereid is ook hare kennissen aan het Schoone en Edele te wijden."" Zeldzaam/Rare! Bilingual NL/FR. Noot LT: we vermoeden dat dit boek de expositie ""La femme contemporaine/De hedendaagsche vrouw"" begeleidde. De chichés van de portretten van de Vlaamse schrijfsters werden aangeleverd door H. Mulder. Belangrijk werk voor de geschiedenis van de letterkunde en die van de vrouwenemancipatie. Bevat ook een bibliografisch overzicht. Geen stofwikkel. Overigens zeer goed.
Book number: 19140018
€  100.00 [Appr.: US$ 125.57 | £UK 80.25 | JP¥ 9975]
Catalogue: LITERATURE
Keywords: letterkunde, vrouwen, Mevrouw Courtmans
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search