ascending
descending
found: 19 books

 -
LOOSJES, VINCENT
Gedenkschriften wegens het vierde eeuwgetijde van de uitvinding der boekdrukkunst door Lourens Janszoon Koster.
Haarlem, Vincent Loosjes, 1824, leer, 464 p. Met twee gravures en een handgekleurde plaat, voorstellende de Groote kerk te Haarlem. De met goud versierde band is slechts iets sleets. Leeslint. Mooi exemplaar.
Book number: 12531
€  125.00 [Appr.: US$ 156.96 | £UK 100.25 | JP¥ 12469]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

LOOSJES, VINCENT.
Gedenkschriften wegens het vierde eeuwgetijde van de uitvinding der boekdrukkunst door Lourens Janszoon Coster van stadswege gevierd te Haarlem den 10 en 11 Julij 1823.
Vincent Loosjes, Haarlem. 1824. In oorspronkelijke kartonnen band. 462 pp.
Book number: 105138488
€  95.00 [Appr.: US$ 119.29 | £UK 76.25 | JP¥ 9476]
In shopping cart

More information

LOOSJES, VINCENT
Gedenkschriften der Boekdrukkunst.
Gedenkschriften wegens het vierde eeuwgetijde van de uitvinding der Boekdrukkunst door Lourens Janszoon Koster, van-stadswege gevierd te Haarlem den 10 en 11 julij 1823; Bijeenverzameld door Vincent Loosjes. Met platen. Haarlem, by Vincent Loosjes 1824.1 engr. front portret, engr title. 2 fullp. engr and 1 handcoll.fold plan.
Book number: DMNT134.33
€  120.00 [Appr.: US$ 150.68 | £UK 96.25 | JP¥ 11970]
In shopping cart

More information

LOOSJES, VINCENT.
Gedenkschriften wegens het vierde eeuwgetijde van de uitvinding der boekdrukkunst door Lourens Janszoon Koster, van stadswege gevierd te Haarlem den 10 en 11 Julij 1823.
Haarlem, Vincent Loosjes, 1834. Gekartonneerde band met gedrukte titel op voorplat. LIV-462 pp. Met frontispiece (stippelgravure) en 3 platen, waarvan één uitslaand en gekleurd.
Book number: 61271
€  75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481]
In shopping cart

More information

LOOSJES, VINCENT
Gedenkschriften wegens het Vierde Eeuwgetijde van de Uitvinding der Boekdrukkunst door Lourens Janszoon Koster. Van stadswege gevierd te Haarlem den 10 en 11 julij 1825.
Haarlem. Vincent Loosjes. 1824. Original publisher's sewn gray paperback, title spine and frontcover, thick 8vo: frontispiece engraved portrait Koster, small allegorical engraving on title-page, liv, [iv], 462pp. [ij], 3 other engravings [1 coloured & folding], footnotes, bibliographical notes, list sucscribers, appendices. Spine some wear of use. Fine copy.
Book number: 39525
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
In shopping cart

More information

LOOSJES, VINCENT (VOORZITTER VBBB)
Geschiedenis van de Vereeniging ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels met platen en portretten
Amsterdam 1915, linn. 171 p. geïll.
Book number: 16181
€  20.42 [Appr.: US$ 25.64 | £UK 16.5 | JP¥ 2037]
In shopping cart

More information

LOOSJES, VINCENT
Geschiedenis van de Vereeniging ter bevordering van de belangen des boekhandels, 1815-1915
1915. Pp: 171. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2027475
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

LOOSJES, VINCENT (A.O.).
Geschiedenis Ter Bevordering Van de Belangen Des Boekhandels 1815-1915. 3 Vols.
. Amsterdam, 1915. 171pp. Uncut. 18 Plates, 8 portraits in b/w. Index. Cloth. With FURSTNER, H.: Vereeniging ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels 1940-1965, Amsterdam 1965. 122pp. 12 Plates in b/w. Cloth. With LOOSJES, A.: Vereeniging ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, 1915-1940. Amsterdam, 1940, t.g.v. 100-jarig bestaan. 170pp. 20pp Plates in b/w. Index. Cloth..
Book number: 16357
€  113.00 [Appr.: US$ 141.89 | £UK 90.75 | JP¥ 11272]
Keywords: Katalogen Bookselling Librairies Buchhandlung Boekhandel Catalogues
In shopping cart

More information

LOOSJES, VINCENT.
De geschiedenis van het Geld. Verzamelen van munten, penningen en bankbiljetten.
Amst., & Utrecht, 1992. 224 pp. 208 col. & b/w ills. Boards.
Book number: 151510
€  16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Keywords: Numismatics Munten
In shopping cart

More information

LOOSJES, VINCENT,
Geschiedenis van de Vereeniging ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels. 1815 - 1915.
Amsterdam, 1915., XI,171 pp., linnen. 4to. Ill.: met platen en portretten; . .
Book number: 189-549
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
In shopping cart

More information

 -
LOOSJES, VINCENT
Geschiedenis van de Vereeniging ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels. 1815-1915. Met platen en portretten.
Amsterdam, Vereeniging ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, 1915. Gedecoreerd linnen (ontwerp J.B. Heukelom). XII, 172 p. Niet afgesneden. Rijk geïllustreerd. 1e druk. Rug wat verbleekt, een paar kleine roestvlekjes.
¶ Mooi exemplaar van een informatief boek met prachtig plantaardig verguld bandontwerp. Met bijbehorende aanbiedingskaart op geschept papier.
Book number: 257363
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

LOOSJES,VINCENT.
Geschiedenis van de Vereeniging ter bevordering van de belangen des boekhandels. 1815 - 1915.
Amsterdam, Ver.Bevordering Belangen Boekh.A'dam., 1915, 1e druk, Ill.: platen en portretten. Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: linnen.
Book number: 108257
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

LOOSJES, VINCENT.
Geschiedenis van de vereeniging ter bevordering van de belangen des boekhandels (1815-1915).
Amsterdam; 1915; Door eendracht sterk; goudbedrukt linnen; met platen en portretten, hoofdzakelijk in zwart wit; XI, 171 p.
¶ Met naam- en zaakregister. Roestvlekkig exemplaar. Rug verkleurd en enkele vlekjes.
Book number: 21004
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: book trade/boekhandel books/boeken history/geschiedenis
In shopping cart

More information

LOOSJES, VINCENT.
Geschiedenis van de Vereeniging ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels. 1815-1915.
Amsterdam., Vereeniging ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels., 1915. 25 x 19 cms, xi, 171 p., platen buiten tekst. Op geschept van Gelder. Enkele roestvlekken. Linnen. Net exemplaar.
Book number: 8969
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Bibliography
Keywords: bibliography.
In shopping cart

More information

LOOSJES, VINCENT
Van de levensmarkt.
Haarlem, De erven Loosjes, 1913. Linnen. (8), 232 p. 1e druk. Héél licht geschaafd.
¶ Columns uit het Nieuws van de Dag. Zeer fraaie bandtekening met zotskap.
Book number: 251854
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

 -
LOOSJES, VINCENT.
Van de levensmarkt.
De Erven Loosjes, Haarlem, 1913. Gedecoreerde linnen band 231 p. Deze artikelen verschenen, op een na, in het Nieuws van den Dag gedurende de jaren 190-1910.
Book number: B5134
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

LOOSJES, VINCENT
Nieuwe zedekundige uitspanningen. Haarlem, Wed. A. Loosjes Pz., 1824.
8º: * 4 (*1 + pi1) A-M 8 N 4, gepag.: [2] 6 [2] 199 [1] pp., met een gegraveerde titelpagina met vignet door J.E. Marcus naar G.J. Michaëlis. Oorspronkelijk karton. Lit.: Saalmink II, p.1185 Nieuwe serie verhandelingen, nu onder meer over boter, katten en over 'Het Nut der Verhandelingen'. Price outside EU (no VAT): euro 45
Book number: 8913
€  47.70 [Appr.: US$ 59.9 | £UK 38.25 | JP¥ 4758]
In shopping cart

More information

LOOSJES, VINCENT
Prikkels en pluimen
Arnhem, Van Loghum, 1919. 1e druk, formaat 14-11cm, 144blz, hardcovre linnen - goed
Book number: 38910
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Poezie
Keywords: Prikkels en pluimen
In shopping cart

More information

LOOSJES, VINCENT
Zedekundige uitspanningen. Haarlem, Wed. A. Loosjes Pz., 1822.
8º: * 4 (*1 + pi1) A-M 8 N 4, gepag.: [4] 4 [2] 195 [3] pp., met een gegraveerde titelpagina met vignet door J.E. Marcus naar G.J. Michaëlis. Oorspronkelijk karton. Lit.: Saalmink II, p.1185 Achttal verhandelingen, eerder uitgesproken in een van de genootschappen waar Loosjes lid van was. Enkele onderwerpen: Kruiwagens, valhoeden, Jan Camphuis (gouverneur-generaal van Ned.-Indië), de kaatsbaan. Price outside EU (no VAT): euro 45
Book number: 8912
€  47.70 [Appr.: US$ 59.9 | £UK 38.25 | JP¥ 4758]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search