| ||||
|
|
|
|||
| found: 26 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Aloud boerenbloed Brussel - Den Haag, 242 .pp, hard cover, 15 x 20 cm. Omslag onfris/Cover not so good. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven) Book number: 310014&123 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Balrozeken Maldeghem, Victor De Lille. 1923. Gebrocheerd, 17,5x21,5cm. 98pp. Goed, onafgesneden. Book number: 019191 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De Bastiaensen Den Haag, Thijmfonds, 1942. 239 pp., half linn. 2e druk. Inscr.: . goed. Book number: 3 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Streekromans
| In shopping cart More information div> |
De bastiaensen Den Haag, Thijmfonds, zj. formaat 21-14cm, 2e druk, hardcover, 239blz - goed Book number: 42686 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur
Keywords: Looi van Minus | In shopping cart More information div> |
Het geslacht van Hoogeneik Reinaert-reeks. s.d. Gebonden, met stofomslag, 246p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 10149 € 4.25 [Appr.: US$ 5.34 | £UK 3.5 | JP¥ 424] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Het geslacht van Hoogeneik Brussel, 246 .pp, hard cover/dust jacket, 12 x 18 cm. Reinaert reeks, dust jacket damaged/stofwikkel beschadigd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 101763&124E € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Koolputtersvolk Diest, 1946, 197 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 20 cm. Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged, Band wat verkleurd/Discolouration. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 146902&265D € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur | In shopping cart More information div> |
Koolputtersvolk Maasbree, Uitgeverij Corrie Zeelen, z.j.. Paperback 21x14. 209 blz. 'Koolputtersvolk' is de vijfde roman van Minus van Looi. Hij vertelt hierin het ruwe leven van Schuppenzot, diens zonen War en Fons, en dochter Anna. 'Geweldige mensen voert hij hier ten tonele, mensen in hun vaak primitieve en harde bestaan, mensen ook die geloven aan genade en eeuwig leven'. Book number: N9246 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
Koolputtersvolk. Maasbree Corrie Zeelen 1978, ing. 209 p. Book number: 22741 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
| In shopping cart More information div> |
Koolputtersvolk. Tessenderlo, Antiqua, 1978. Paperback. 209pp. Book number: 39897 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland roman/streekroman Limburg mijnbouw ISBN 9062805205 | In shopping cart More information div> |
Koolputtersvolk. Tessenderlo, Corrie Zelen, 1980. 4de druk, 209blz., formaat 14-22blz., hard cover. - in goede staat Book number: 22232 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Literatuur
Keywords: Koolputtersvolk, limburg. | In shopping cart More information div> |
Het Leeuwenhof. Thijmfonds, n.d. 268 pp. Linnen. Naam op schutblad. Goed. Book number: 38624 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: kempen romans | In shopping cart More information div> |
Mannen van de achterheide Kempische Boekhandel, 295 .pp, hard cover/dust jacket, 22 x 17 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 255645&NL € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De molen der wraak. Thijmfonds, n.d. 216 pp. Linnen. Stukje stofomslag geplakt op schutblad. Goed. Book number: 38625 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: kempen romans | In shopping cart More information div> |
De molen der wraak Den Haag, Thijmfonds. Linnen band, 15,5x22cm. goed,enkele roestvlekken. Book number: 007130 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Op baalmolen Leuven, 1940, 184 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 25048&115G € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Op baalmolen Leuven, 1940, 184 .pp, soft cover, 16 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 17109&70A € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Op baalmolen Leuven, 1940, 184 .pp, hard cover, 16 x 19 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, Naam op titelpagina/Name on title page, Rug beschadigd/Spine damaged. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 155354&330E € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Op Baalmolen Leuven, Davidsfonds, 1940. 184 pp., softcover. 1e druk. 8vo. Volksboek 294. Inscr.: . zeer goed. Book number: 10478 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Literaire Romans Ned
Keywords: Volksboek | In shopping cart More information div> |
Op baalmolen Leuven, Davidsfonds, 1940. Pb, 184 pp. Good Book number: 25802 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: LITERATURE
| In shopping cart More information div> |
Op baalmolen Leuven, Davidsfonds, 1940. 184pp. omslag lichte slijtage -- De LezenaarBook number: T28940 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Limburgse literatuur | In shopping cart More information div> |
Op baalmolen Leuven, 1940, 184 .pp, soft cover, 16 x 20 cm. foxing/roestvlekjes, Volksreeks nr 294. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 75187&126D € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Op baalmolen Leuven, 1940, 184 .pp, soft cover, 16 x 20 cm. Volksreeks Davidsfonds n294, foxing/roestvlekjes. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 75177&126C € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Op baalmolen Leuven, 1940, 170 .pp, soft cover, 16 x 20 cm. cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 70941&127D € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Op baalmolen Leuven, 1940, 184 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 25055&115G € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |