ascending
descending
found: 26 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

VAN LOOI MINUS
Aloud boerenbloed
Brussel - Den Haag, 242 .pp, hard cover, 15 x 20 cm. Omslag onfris/Cover not so good. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 310014&123
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VAN LOOI, MINUS
Balrozeken
Maldeghem, Victor De Lille. 1923. Gebrocheerd, 17,5x21,5cm. 98pp. Goed, onafgesneden.
Book number: 019191
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
In shopping cart

More information

LOOI VAN, MINUS
De Bastiaensen
Den Haag, Thijmfonds, 1942. 239 pp., half linn. 2e druk. Inscr.: . goed.
Book number: 3
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Streekromans
In shopping cart

More information

LOOI VAN MINUS
De bastiaensen
Den Haag, Thijmfonds, zj. formaat 21-14cm, 2e druk, hardcover, 239blz - goed
Book number: 42686
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Looi van Minus
In shopping cart

More information

LOOI,VAN MINUS
Het geslacht van Hoogeneik
Reinaert-reeks. s.d. Gebonden, met stofomslag, 246p. Goed.
Book number: 10149
€  4.25 [Appr.: US$ 5.34 | £UK 3.5 | JP¥ 424]
In shopping cart

More information

VAN LOOI MINUS
Het geslacht van Hoogeneik
Brussel, 246 .pp, hard cover/dust jacket, 12 x 18 cm. Reinaert reeks, dust jacket damaged/stofwikkel beschadigd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 101763&124E
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
VAN LOOI MINUS
Koolputtersvolk
Diest, 1946, 197 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 20 cm. Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged, Band wat verkleurd/Discolouration. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 146902&265D
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur
In shopping cart

More information

LOOI, MINUS VAN
Koolputtersvolk
Maasbree, Uitgeverij Corrie Zeelen, z.j.. Paperback 21x14. 209 blz. 'Koolputtersvolk' is de vijfde roman van Minus van Looi. Hij vertelt hierin het ruwe leven van Schuppenzot, diens zonen War en Fons, en dochter Anna. 'Geweldige mensen voert hij hier ten tonele, mensen in hun vaak primitieve en harde bestaan, mensen ook die geloven aan genade en eeuwig leven'.
Book number: N9246
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Roman
In shopping cart

More information

LOOI, MINUS VAN.
Koolputtersvolk.
Maasbree Corrie Zeelen 1978, ing. 209 p.
Book number: 22741
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
In shopping cart

More information

LOOI, MINUS VAN.
Koolputtersvolk.
Tessenderlo, Antiqua, 1978. Paperback. 209pp.
Book number: 39897
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland roman/streekroman Limburg mijnbouw ISBN 9062805205
In shopping cart

More information

LOOI, MINUS VAN
Koolputtersvolk.
Tessenderlo, Corrie Zelen, 1980. 4de druk, 209blz., formaat 14-22blz., hard cover. - in goede staat
Book number: 22232
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Koolputtersvolk, limburg.
In shopping cart

More information

LOOI (LOOY), MINUS VAN,
Het Leeuwenhof.
Thijmfonds, n.d. 268 pp. Linnen. Naam op schutblad. Goed.
Book number: 38624
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: kempen romans
In shopping cart

More information

VAN LOOI MINUS
Mannen van de achterheide
Kempische Boekhandel, 295 .pp, hard cover/dust jacket, 22 x 17 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 255645&NL
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

LOOI (LOOY), MINUS VAN,
De molen der wraak.
Thijmfonds, n.d. 216 pp. Linnen. Stukje stofomslag geplakt op schutblad. Goed.
Book number: 38625
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: kempen romans
In shopping cart

More information

VAN LOOI,MINUS
De molen der wraak
Den Haag, Thijmfonds. Linnen band, 15,5x22cm. goed,enkele roestvlekken.
Book number: 007130
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

VAN LOOI MINUS
Op baalmolen
Leuven, 1940, 184 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 25048&115G
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VAN LOOI MINUS
Op baalmolen
Leuven, 1940, 184 .pp, soft cover, 16 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 17109&70A
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VAN LOOI MINUS
Op baalmolen
Leuven, 1940, 184 .pp, hard cover, 16 x 19 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, Naam op titelpagina/Name on title page, Rug beschadigd/Spine damaged. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 155354&330E
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VAN LOOI, MINUS
Op Baalmolen
Leuven, Davidsfonds, 1940. 184 pp., softcover. 1e druk. 8vo. Volksboek 294. Inscr.: . zeer goed.
Book number: 10478
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: Volksboek
In shopping cart

More information

VAN LOOI MINUS
Op baalmolen
Leuven, Davidsfonds, 1940. Pb, 184 pp. Good
Book number: 25802
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: LITERATURE
In shopping cart

More information

VAN LOOI MINUS [1892-1952, TESSENDERLO]
Op baalmolen
Leuven, Davidsfonds, 1940. 184pp. omslag lichte slijtage
Book number: T28940
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: Limburgse literatuur
In shopping cart

More information

VAN LOOI MINUS
Op baalmolen
Leuven, 1940, 184 .pp, soft cover, 16 x 20 cm. foxing/roestvlekjes, Volksreeks nr 294. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 75187&126D
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VAN LOOI MINUS
Op baalmolen
Leuven, 1940, 184 .pp, soft cover, 16 x 20 cm. Volksreeks Davidsfonds n294, foxing/roestvlekjes. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 75177&126C
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VAN LOOI MINUS
Op baalmolen
Leuven, 1940, 170 .pp, soft cover, 16 x 20 cm. cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 70941&127D
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VAN LOOI MINUS
Op baalmolen
Leuven, 1940, 184 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 25055&115G
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search