ascending
descending
found: 358 books on 15 pages. This is page 1
- Next page

BESKOW, E. & LIGTHART, JAN & ANSCHÜTZ-SCHOOREL, M.
De kabouterkinderen. Een prentenboek van Elsa Beskow
Uitgeverij Christofoor, 1989. Ed./Druk: 9. Hardcover. Pp: 32. De kabouterkinderen, die met hun vader en moeder diep in het bos wonen, maken veel plezier met allerlei dieren uit het bos. Prentenboek op rijm met pastelkleurige illustraties. Vanaf ca. 5 jaar. ISBN: 9789062381449. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2116524
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789062381449
In shopping cart

More information

 -
BOS, P.R., ZONDERVAN, H., LIGTHART, JAN, E.A..
Nederlandsche Schoolplaten.
Groningen, Den Haag; z.j. (ca. 1930); J.B. Wolters; zachte kaft, ingenaaid; onderverdeeld in 5 stukken, "Nederland in woord en beeld, met 30 afb.", Insulinde in woord en beeld, met 15 afb.", "Europa in woord en beeld, met 12 afb.", "30 Schoolplaten voor de vaderlandsche geschiedenis" en "Het volle leven, compleet in 4 series, elk van 6 platen"; ill. in zwart wit; (4) 70 p.
¶ Rug enigszins beschadigd.
Book number: 25802
€  95.00 [Appr.: US$ 119.29 | £UK 76.25 | JP¥ 9476]
Keywords: Dutch Indies/Nederlands-Indië education/onderwijs educational prints/schoolplaten history/geschiedenis
In shopping cart

More information

CREMER, A.F. EN LIGTHART, JAN
Op de fiets door Nederland. Aardrijkskundig leesboek voor de lagere school. 1e stukje-1e gedeelte.
Groningen?Den Haag, J.B. Wolters, 1928. 1 volumes. 13x18 cm. original boards, 1e schutblad ontbreekt, verder goed. 118 pp. Negentiende druk. Geillustreerd door W.K. De Bruin. Herzien door J.L. Hooftman. Gewicht/weight: 0 gr.
Book number: 5291
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Kinderboeken
Keywords: Aardrijkskunde, leesboeken, onderwijs
In shopping cart

More information

 -
A.F. CREMER EN JAN LIGTHART. ILLUSTRATIES W.K. DE BRUIN
Op de fiets door Nederland. Aardrijkskundig leesboek voor de lagere school.
Groningen – Den Haag, J.B. Wolters U.M. 1918 - 1921 . 12-mo (13 x 17 cm). 4 Delen in 1 band. Pp. 112; 112; 112; 132. Met 24 platen. Half-linnen, gemarmerde platten. Complete serie van de 4 deeltjes in 1 band gebonden. Het eerste deeltje van deze serie verscheen voor het eerst in 1901. De drukken en de verschijningsjaren van de stukjes in het door ons aangeboden exemplaar: 1e stukje -1e gedeelte : 15e druk (1919); 1e stukje -2e gedeelte: 12e druk (1921); 2e stukje -1e gedeelte: 11e druk (1918); 2e stukje-2e gedeelte: 9e druk (1918). Alle herzien door J.L. Hooftman. Schitterend leer-leesboek, zowel over aardrijkskunde als de gerelateerde geschiedenis, heel Nederland komt aan bod, een echte Ligthart ! Eerste hoofdstuk van het eerste stukje: “Waarin Meneer Drost een kanonnetje afschiet en Noud zich voorneemt alle hollende koeien bij den staart te pakken, maar niet eens het staartje van zijn reisplan weet te vinden” ( van welke Nout hebben we iets dergelijks meer gehoord ?). En het laatste hoofdstuk: “In het hartje van Mooi-Nederland; daarna met een gekneusd been op een Veluwsche boerderij, maar ten slotte allemaal gezond en wel weer thuis”. Een ontelbaar aantal foto’s van steden en landschappen, van flora en fauna, ambachten, handel en industrie en een nog groter aantal tekeningen en kaartjes. Alle 4 stukjes met een eigen titelpagina, de oorspronkelijke omslagen helaas niet mee ingebonden. Rechter bovenhoek van het eerste titelblad afgescheurd en met een stukje copie weer aangevuld, voor het overige een zeer goed exemplaar.
Book number: 20988
€  75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481]
Keywords: aardrijkskunde; schoolboek; didactiek; pedagogie; geografie; heemkunde; folklore; Nederland; lagere school; opvoeding
In shopping cart

More information

CREMER, A.F., JAN LIGTHART EN R. NOORDHOFF
Samen op reis. Aardrijkskunde van Nederland voor de lagere school. Herzien door J.L. Hooftman. 3 delen in 1 band; resp. 5de, 5de en 4de druk. Groningen-Den Haag: Wolters, 1917, 1919, 1913.
Geb., 60+100+96 p., ill. Los in band. Bandontwerp C. Jetses. De eerste druk van dit succesvolle schoolboek was uit 1907. In de vorm van reizen per spoor en per boot wordt ons land beschreven. Het boek heeft 6 kaarten van ons land en veel afbeeldingen naar foto’s. Voorts sluit de tekst aan op de bekende schoolplaten van Bos, Schuiling en De Feyter, Van Lummel e.a. Price outside EU (no VAT): euro 30
Book number: 15131
€  31.80 [Appr.: US$ 39.93 | £UK 25.5 | JP¥ 3172]
In shopping cart

More information

CREMER, A.F., LIGTHART, JAN, NOORDHOFF, R. ( HERZIEN J.L. HOOFTMAN)
Samen op reis: aardrijkskunde voor de lagere school. eerste deeltje
Groningen: J.B. Wolters, 1922. 60 pagina's 24 cm., Slappe omslag. Illustraties van C. Jetses., 7e druk. Inclusief de 2 kaarten die naast de tekst uitgeklapt kunnen worden.. Onderzijde rug beschadigd ( stukje papier 1,5cm. mist ). Is gerestaureerd en bijgekleurd. Zeer goed.
Book number: 32017
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Aardrijkskunde
In shopping cart

More information

CREMER, A.F. & LIGTHART, JAN & R. NOORDHOFF
Samen op reis. Aardrijkskunde van Nederland voor de lagere school. Deel 3
Wolters, 1911. Ed./Druk: 3. Papieren omslag. Pp: 96. Met 2 uitslaande kleurenkaartjes van Nderland. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U673239
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Reizen en landen
In shopping cart

More information

DORT, WIETEKE VAN.; NIJHOLT, WILLEM.; LIGTHART, JAN.; SCHEEPSTRA, H.
Ot en Sien in Indie. Originele langspeelplaat met indische liedjes.
Eindhoven, Philips, 1977. Orig. langspeelplaat. [mooi ex.; schaars] 1e uitvoering.
Book number: 1196
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: indonesie/indonesia muziek liederen liedjes
In shopping cart

More information

HOOGEVEEN, M.B., LIGTHART, JAN, SCHEEPSTRA, H.
Derde leesboekje bij Hoogeveens leesmethode
Groningen: J.B. Wolters, 1964. M.B. Hoogeveen, Jan Ligthart, H. Scheepstra; bewerkt door E.A. Alderts; geïllustreerd door C. Jetses Omslagtitel: Derde leesboekje 40 pagina's 21 cm. Als nieuw.
Book number: 27285
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Cornelis Jetses
In shopping cart

More information

HOOGEVEEN, M.B., LIGTHART, JAN, SCHEEPSTRA, H.
Derde leesboekje bij Hoogeveens leesmethode
Groningen, Den Haag: J.B. Wolters, 1924. Opnieuw bewerkt door M.B. Hoogeveen, Jan Ligthart, H. Scheepstra; geïllustreerd door C. Jetses twee en twintigste druk., Omslagtitel: Derde leesboekje nieuwe uitgave. 40 pagina's 21 cm. Mooi exemplaar. Als nieuw.
Book number: 30907
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Keywords: Zwart / wit omslag met afbeelding van de vertelselplaat. Poes kijkt er overheen en het aapje hangt aan de linkerhoek. Cornelis Jetses
In shopping cart

More information

HOOGEVEEN, M.B. ; JAN LIGTHART ; H. SCHEEPSMA ; C. JETSES
Derde leesboekje
J.B. Wolters, Groningen, 1960, 13e druk, paperback, slijtplekjes rug, verder redelijk
Book number: 8136826
€  2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
In shopping cart

More information

HOOGEVEEN, M.B., LIGTHART, JAN, SCHEEPSTRA, H.
Eerste leesboekje bij Hoogeveens leesmethode
Groningen: J.B. Wolters, 1964. M.B. Hoogeveen, Jan Ligthart, H. Scheepstra; bewerkt door E.A. Alderts; geïllustreerd [en omslag] door C. Jetses Omslagtitel: Eerste leesboekje 32 pagina's 21 cm. Als nieuw.
Book number: 27283
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Cornelis Jetses
In shopping cart

More information

HOOGEVEEN, M. B.; LIGTHART, JAN; SCHEEPSTRA, H.
Eerste leesboekje, bewerkt door E. A. Alderts
Groningen, Wolters. 1962. Soft Cover. Ill.: Jetses, C. Zes deeltjes, in kleur geillustreerd door Cornelis Jetses. Omslag van deel 1 licht beschadigd. In goede staat.
Book number: 005306
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
Keywords: Jetses Schoolboekjes Leesboekjes Jetses, C.
In shopping cart

More information

HOOGEVEEN, M.B., LIGTHART JAN EN SCHEEPSTRA H.
Eerste leesboekje
Groningen-Batavia, J.B. Wolters, 1938. 5e druk. Linnen rug, ill: C. Jetses, 32p., 3 kleine penstreekjes op voorkant, binnenkant achterblad beklad met stift. Verder in goede staat.
Book number: KB21/714
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

HOOGEVEEN, M.B. LIGTHART, JAN. SCHEEPSTRA, H.
Eerste t/m zesde leesboekje
Groningen, J.B. Wolters, 1954, 11e, 12e, 13e en 15e druk, ingenaaide paperback, roestvlekjes, redelijk
Book number: 8102582
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
In shopping cart

More information

HOOGEVEEN, M.B., JAN LIGTHART EN H. SCHEEPSTRA
Tweede leesboekje
Groningen, Wolters. 1962, 1e druk (nieuwe ed.). ingenaaid, Ill.: Jetses, Cornelis. schoolboekjes. Bewerkt door E.A. Alderts. Rug onderaan besch. Goed.
Book number: 009402
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249]
Catalogue: kinderboeken
Keywords: schoolboekjes Jetses, Cornelis
In shopping cart

More information

HOOGEVEEN M.B., LIGTHART JAN EN SCHEEPSTRA H.
Tweede leesboekje bij Hoogeveen's leesmethode.
Groning, J.B. Wolters, 1962. 9de druk. 40 blz. Illutraties van C. Jetses. Gebonden. Karton.
Book number: 5178
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Kinderen- en jeugdboeken/Leerboek
In shopping cart

More information

HOOGEVEEN, M.B., LIGTHART, JAN, SCHEEPSTRA, H.
Tweede leesboekje bij Hoogeveens leesmethode
Groningen: J.B. Wolters, 1964. M.B. Hoogeveen, Jan Ligthart, H. Scheepstra; bewerkt door E.A. Alderts; geïllustreerd [en omslag] door C. Jetses Omslagtitel: Tweede leesboekje 40 pagina's 21 cm. Als nieuw.
Book number: 27284
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Cornelis Jetses
In shopping cart

More information

 -
HOOGEVEEN, M.B. & LIGTHART, JAN & SCHEEPSTRA, H.,
Tweede leesboekje.
Wolters-Noordhoff, 1968. Ongewijzigde 4e druk. 40 pp. Soft cover. Illustr. Cornelis Jetses. Geplastificeerd.
Book number: 34828
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: kinderboeken jetses onderwijs
In shopping cart

More information

HOOGEVEEN, M.B. ; JAN LIGTHART ; H. SCHEEPSMA ; C. JETSES
Tweede leesboekje
J.B. Wolters, Groningen, 1948, 10e druk, gebonden, in goede staat
Book number: 8136824
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

HOOGEVEEN, M.B., JAN LIGTHART, H. SCHEEPSTRA
Tweede leesboekje nieuwe uitgave geillustreerd door C. Jetses (pagina 1,2 ontbreken, aantal pagina's los)
Groningen Wolters 6e 1941, 38p (v 40) geill.
Book number: 20590
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
In shopping cart

More information

HOOGEVEEN, M.B., LIGTHART, JAN, SCHEEPSTRA, H.
Vierde leesboekje bij Hoogeveens leesmethode
Groningen: J.B. Wolters, 1964. M.B. Hoogeveen, Jan Ligthart, H. Scheepstra; bewerkt door E.A. Alderts; geïllustreerd door C. Jetses Omslagtitel: Vierde leesboekje 40 pagina's 21 cm. Als nieuw.
Book number: 27286
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Cornelis Jetses
In shopping cart

More information

HOOGEVEEN, M.B. ; JAN LIGTHART ; H. SCHEEPSMA ; C. JETSES
Vierde leesboekje
J.B. Wolters, Groningen, 1948, 10e druk, gebonden, lichte roestvlekjes schutbladen, verder goed
Book number: 8136829
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

HOOGEVEEN, M.B. ; JAN LIGTHART ; H. SCHEEPSMA ; C. JETSES
Vierde leesboekje
J.B. Wolters, Groningen, 1948, 10e druk, gebonden, lichte roestvlekjes schutbladen, verder goed
Book number: 8136828
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

HOOGEVEEN, M.B. ; JAN LIGTHART ; H. SCHEEPSMA ; C. JETSES
Vierde leesboekje
J.B. Wolters, Groningen, 1962, paperback, vlek kaft, verder goed
Book number: 8136827
€  2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | - Next page

New Search