| ||||
|
|
|
|||
| found: 16 books |
Gedichten van P.A. de Genestet van Goor,Den Haag,1948,2e druk,paperback,208 blz,redelijke staat -- MooiboekBook number: 8158078 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249]
| In shopping cart More information div> |
Gouden aren deel III (deel 3) Den Haag: G. B. Van Goor & Zonen, 1949. 5e druk, Hardcover, 631pp. Illustr. B. Van Midderigh-Bokhorst, J. Coster, Anny Leusink, David Tomkins, J. H. Isings, Rob. Graafland, A. J. Van 't Hoff e. a. Kl. gebrs. aan band verder goed exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 78248.KIB € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Kinder- en jeugdliteratuur
| In shopping cart More information div> |
Gouden aren. Bloemlezing. Vierde deel. G. B. van Goor Zonen. 4e druk, Gebonden en met illustraties 736 pp. Book number: 101374631 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Gouden aren. Leesboek voor gymnasia, middelbare scholen en scholen van V.L.O. deel 2. 's-Gravenhage 1942, linn. 309 p. geill. oa. A. Pieck. Book number: 13289 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Taal- en letterkunde Algemeen / Languages
| In shopping cart More information div> |
Gouden Aren - Bloemlezing Uit De Nederlandse Letterkunde Met Kort Overzicht Der Nederlandse Letteren. Vijfde Deel van goor zonen - den haag, gebonden, linnen, geplastificeerd, 398 blz. prima staat -- MooiboekBook number: 8113901 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
| In shopping cart More information div> |
Gouden Aren. Vijfde deel B. G.B. van Goor en Zonen, Den Haag, 1941, ingenaaide paperback, roestvlekjes, redelijk -- MooiboekBook number: 8118741 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
| In shopping cart More information div> |
Gouden aren. Leesboek voor gymnasia, middelbare scholen en scholen van V.L.O. Deel 3. 's-Gravenhage 1940, hlinn. 600p. geill. oa:J. H. Isings. Book number: 13288 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Taal- en letterkunde Algemeen / Languages
| In shopping cart More information div> |
Gouden Aren. Bloemlezing uit de Nederlandsche letterkunde met kort overzicht der Nederlandsche letteren. Van ongeveer 1780 tot heden. Vijfde deel. Gouda. G. B. van Goor Zonen, 1928.. Gebonden en met illustraties 848 pp. Book number: 101415314 € 15.50 [Appr.: US$ 19.46 | £UK 12.5 | JP¥ 1546]
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Gouden aren - Leesboek voor gymnasia, middelbare scholen en scholen van voortgezet lager onderwijs: 1e deel. 's-Gravenhage, Van Goor Zonen, 6e gewijzigde dr., 1957. geïllustreerd, 350pp ingenaaid, halflinnen, goede staat, Tweedehands; wat los in band, naam en schoolbib.stempel, verder goed. Book number: 1200003586 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: Bloemlezingen; Schoolboeken | In shopping cart More information div> |
Gouden aren Haarlem, 1925, 622 .pp, hard cover, 15 x 21 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 42800&302F € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Gouden Aren. Bloemlezing uit de nederlandsche Letterkunde met kort Overzicht der nederlandsche Letteren. Den Haag, G. B. van Goor Zonen 1934/1928. Vols. 4 en 5. gr.-8°. 739; XXIV, 848 S. mit Abb. OLn. Gelenke gelockert. Ecken bestossen. 4. deel: van +/- 1300 tot +/- 1780; 5. deel: van ongeveer 1780 tot heden. Book number: 3080-03 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Literaturwissenschaft
Keywords: Literaturwissenschaft | In shopping cart More information div> |
Gouden aren. Bloemlezing uit de Nederlandsche letterkunde met kort overzicht der nederlandse letteren. Vierde deel. G. B. van Goor zonen's uitgeversmaatsch. Nv. Den haag, Djakarta, 1951.. 4e druk, geb. en geïll. 736 pag. Book number: 101372320 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Gouden aren. Deel 3. Leesboek voor Gymnasie, Middelbare scholen en scholen van Vooortgezet lager onderwijs. 's Gravenhage/ Batavia: G. B. van Goor Zonen's Uitgevers maatschappij, 1949. Gouden aren. 8vo. 631pp. Linnengebonden. Geill. in z/w. Snede en schutblad heeft lichte roestsporen. Band heeft lichte gebruikssporen. binding is licht losgelaten verder een net exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 78247.KIB € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Kinder- en jeugdliteratuur
Keywords: Gouden aren | In shopping cart More information div> |
Gouden aren deel II Den Haag: G. B. Van Goor & Zonen, 1942. 3 herziene druke druk, Hardcover, 309pp. Illustr. B. Van Midderigh-Bokhorst, A. Pieck, A. J. Van 't Hoff e. a. Kl. gebrs. aan band verder goed exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 27819.KIB € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Kinder- en jeugdliteratuur
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |