ascending
descending
found: 35 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

BINNENDIJK, D.A.M. & BRAAK, MENNO TER & C.J.KELK, LOU LICHTVELD,HENRIK SCHOLTE.
'Balans. Algemeen jaarboek der Nederlandsche kunsten. 1930-1931
Leiter-Nypels. Ed./Druk: 1. Linnen band. Pp: 160. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1055520
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

RED: D.A.M. BINNENDIJK, JAC. BOT, LPJ BRAAT, LOU LICHTVELD. A. V. SCHENDEL, E. STRAAT
Kroniek van kunst en kultuur. 8de jaargang (11 afleveringen in 10 bladen)
Uitgever onbekend, geniet, roestvlekjes, slijtplekjes rug, kaft los 1e afl. in redelijke staat
Book number: 8131333
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
In shopping cart

More information

RED: D.A.M. BINNENDIJK, JAC. BOT, LPJ BRAAT, LOU LICHTVELD. A. V. SCHENDEL, E. STRAAT
Kroniek van kunst en kultuur. 7de jaargang, 1 november 1945 t/m 1 november 1946 (11 afleveringen)
Uitgever onbekend, geniet, roestvlekjes, slijtplekjes rug, in redelijke staat
Book number: 8131332
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
In shopping cart

More information

RED: D.A.M. BINNENDIJK, JAC. BOT, LPJ BRAAT, LOU LICHTVELD. A. V. SCHENDEL, E. STRAAT
Kroniek van kunst en kultuur. 9de jaargang, 1948, 12 afleveringen
Uitgever onbekend, geniet, roestvlekjes, in redelijk goed
Book number: 8131334
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
In shopping cart

More information

BINNENDIJK, D.A.M.; TER BRAAK, MENNO; KELK, C.J.; LICHTVELD, LOU; SCHOLTE, HENRIK; (SAMENGESTELD DOOR)
Letterkundig Jaarboek Erts 1930. Verzen, Proza, Drama, Essay.
Amsterdam, A.J.G. Strengholt. 1930, 192 pp. gebonden. (kaft op rug vertoont enige slijtage) (zwarte rugband; geen titel op rug).
Book number: 011907
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: literatuurgeschiedenis, Albert Helman
In shopping cart

More information

BRUIJNING, C.F.A. (BILD) & LOU LICHTVELD (TEXT)
Surinam. Neues Leben auf alter Erde
. [Without place] S. Fischer, 1957. Deutch von Albert Vigoleis Thelen. Illustrated with numerous b/w photographs. 167 pp. Orig. cloth-backed boards with d.wrs. preserved inside. Sm. 4to. Good copy. Photo book on Surinam (originally published in Amsterdam, 1957).
Book number: 004256
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: West Indies / Surinam / Suriname / Photography / Photo Books
In shopping cart

More information

D.A.M. BINNENDIJK ; MENNO TER BRAAK; C.J KELK ; LOU LICHTVELD ; HENRIK SCHOLTE [EDITORS]
Balans [In DUTCH]: Algemeen Jaarboek der Nederlandsche Kunsten 1930-31.
Maastricht: Leiter-Nypels,1931.200x270 mm. 160 pages. Hardcover. Cover bumped and stained. Spine bumped and torn at the edges. First page with large black stain, and folded in the middle. Pages yellowing, and sometimes a little stained. Else the book is in good condition. The book is in : Dutch .
Book number: D_66_019
USD 30.00 [Appr.: EURO 24 | £UK 19.25 | JP¥ 2383]
Keywords: Art Books in Dutch Literature Music
In shopping cart

More information

HELMAN, ALBERT. (LOU LICHTVELD).
Avonturen aan de Wilde Kust. De geschiedenis van Suriname met zijn buurlanden.
Alphen a/d Rijn, A.W. Sijthoff, (1982). Folio. Boards, with dust-jacket. With many photographic illustrations (several in colours). 208 pp.
Book number: 762
€  37.10 [Appr.: US$ 46.59 | £UK 29.75 | JP¥ 3701]
Keywords: Suriname
In shopping cart

More information

HELMAN, ALBERT (PS LICHTVELD, DR. LOU)
Het vlas en de breuk
(Een ware fabel). Bührmann Ubbens Papier, Zutphen, 1985, 1e druk. Gebrocheerd, omslag. Vormgeving en tekeningen Dick Dooijes. Met aanbiedingsbrief. Pp 43. mint cond.
Book number: kt50409
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Typografie
Keywords: fabel, geillustreerd, papier, nederlands
In shopping cart

More information

LICHTVELD, LOU (BASED ON THE WORK OF DANIEL DEFOE: ROBINSON CRUSOE.)
Crusoe's Only Isle (Based on the work of Daniel Defoe--Robinson Crusoe.)
Tobago, Tobago Branch of the Trinidad and Tobago Society... 1974. (Mass market paperback) Very good. 95pp. Includes map and chronology. There is a price in ink on the top corner of the half-title. An argument that Tobago was Crusoe's isle. Based on the work of Daniel Defoe--Robinson Crusoe. Locale: Tobago; West Indies.
Book number: 137398
USD 35.00 [Appr.: EURO 28 | £UK 22.5 | JP¥ 2780]
Keywords: Travel
In shopping cart

More information

LICHTVELD, LOU. (ED.)
Culturele activiteit in Suriname. Beginselen, feiten en problemen.
Paramaribo, 1957. Omslag. 146 pp. (Gedenkboek 1947-1957).
Book number: 12974
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Catalogue: Suriname
In shopping cart

More information

LICHTVELD, LOU
Leef duizend levens. Inleiding tot het lezen van romans
Amsterdam, N.V. Amsterdamsche Boek- en Courantmaatschappij. 1941. 384 pp. Met register van schrijvers der aangehaalde werken. Gebonden with dust jacket/. Boek goed.
Book number: 09885
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

LICHTVELD, LOU
Leef duizend levens. Inleiding tot het lezen van romans.
(Amsterdam), N.V. Amsterdamsche Boek- en Courantmaatschappij, 1961. Or. linnen en omslag met flappen, 384p.
¶ Sesam der kunst I. Met register. Omslag iets beschadigd; ex-libris ingeplakt; verder goed exemplaar.
Book number: 23861
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: Helman, A. Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

LICHTVELD, LOU
Leef duizend levens
Amsterdam: Amsterdamsche Boek- en Courant Mij. 1941. Sesam der Kunst, 1. 1e druk, Hardcover, 384pp. Inleiding tot het lezen van romans. Plaat op schutblad. Rode linnen band met goudbelettering. Verkleuring aan rug en randen platten. Pagina's vergeeld. Potloodaantekeningen bij tekst. Verder heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 26396.LIW
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Sesam der Kunst, 1
In shopping cart

More information

LICHTVELD, LOU / POLLMANN, DR. JOP / E.A.
Primitieve muziek, volkslied en -dans, kerkmuziek; Deel I. Leven en Werken maandblad der R.V.U. Radio=Volksuniversiteit Holland 4e jaargang No. 1.
, Bond van Ned. Volksuniversiteiten, 1940. wa., 36p., formaat 13-21cm., met afbeeldingen. -
Book number: 95924
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Muziek
Keywords: - ; . r.v.u. radio=volksuniversiteit 4e . 1.
In shopping cart

More information

LICHTVELD, LOU
Sesam der kunst I: Leef duizend levens /
Amsterdamse Boek en Courantmaatschappij. 1941 384pp Gebonden met stofomslag Inleiding tot het lezen van romans
Book number: 101369160
€  25.50 [Appr.: US$ 32.02 | £UK 20.5 | JP¥ 2544]
In shopping cart

More information

LICHTVELD, LOU [PS.: HELMAN ]
Sesam der Kunst 1 Leef Duizend Levens. Inleiding tot het lezen van romans
Amst. Amsterdamsche Boek- en Courantmij, 1941. Frontispice, 384 pp. Orcloth in dj. Few pp. w. minor marginal waterstaining. Loosely inserted: article by Lichtveld in Vrij Nederland, X-mas 1948 (1 leaf w. illustrations).
Book number: 16058
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

LICHTVELD, LOU
Sesam der kunst 1. Leef duizend levens.
Amsterdamsche boek en courantmaatschappij, 1941, gebonden, goed
Book number: 8125118
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
In shopping cart

More information

LICHTVELD, LOU.
Sesam der kunst I. Leef duizend levens. Inleiding tot het lezen van romans.
Amsterdamsche Boek- en Courant Mij., 1941. Gebonden S.O. 384 p.
Book number: K5756
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

LICHTVELD, LOU
Sesam der Kunst I. Leef duizend levens: Inleiding tot het lezen van Romans
Amsterdam, Amsterdamse Boek en Courantmaatschappij, 19411. 1 volumes. 17x25 cm. original , rood linnen band met goudopdruk Rug verschoten, Gebruikssporen. Binnenwerk goed, zonder aantekeningen. 384 pp. . Gewicht/weight: 0 gr.
Book number: 4692
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

LICHTVELD, LOU.
De sfinx van Spanje.
Rotterdam., Nijgh & van Ditmar., 1937. 23 x 15 cms, 189 bladzijden, ingenaaid, omslag in kleur. In nieuwstaat.
Book number: 15330
€  60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985]
Keywords: Spain. Nederland. literature
In shopping cart

More information

LICHTVELD, LOU
De sfinx van Spanje. Beschouwingen van een ooggetuige.
Rotterdam: Nijgh & Van Ditmar, 1937, 8vo, 22.6cm. Pp. 189. Paperbound, orig. stiff wrappers with composite photo on front cover. Some thumbing to blank rear cover and paper edges, folds of spine a bit rubbed, little foxing to first and last leaf of contents, good otherwise. - Rare eye-witness report and essay of the Spanish Civil War by the Dutch novelist known under his literary pseudonym Albert Helman (1903-1996). The photomontage is sometimes ascribed to Cesar Domela.
Book number: 7410
€  120.00 [Appr.: US$ 150.68 | £UK 96.25 | JP¥ 11970]
In shopping cart

More information

LICHTVELD LOU
Surinam, Neues Leben auf alter Erde
Fischer 1957, 167 pag., hardcover, dust jacket, ills (C.F.A. Bruijning), 22x28, quality good.
Book number: 21530
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Suriname
In shopping cart

More information

LICHTVELD, LOU
Suriname aan de tweesprong
Amsterdam, W.L. Salm & Co., 1945. 1 volumes. 12x20 cm. original boards, dustjacket. 48 pp. . Gewicht/weight: 0 gr.
Book number: 5780
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

LICHTVELD, LOU
Suriname aan de tweesprong
Salm, 1945. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 48. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1171213
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Catalogue: Reizen en landen
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search