| ||||
|
|
|
|||
| found: 143 books on 6 pages. This is page 1 - Next page |
Een hart van prikkeldraad. Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar. 1999, 10e druk 426 pp, Paperback, gebruikssporen Book number: 101543612 € 10.50 [Appr.: US$ 13.18 | £UK 8.5 | JP¥ 1047]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Haar Moeders Dochter; Het Bloedend Hart; Kinderen van de Liefde; Ruimte voor Vrouwen; Onze Vader; De Verborgen Bron; Het Woud der Verwachtingen; De Ingewijden; Mevrouw Bentinck; De Verborgen Geschiednis; De Kleine Vriend; Voor bijna alles bang geweest; Een hart van Prikkeldraad; De Tweeling [VAKANTIEPAKKET VAN 14 BOEKEN] Diverse uitgevers en uitgaven., Porto 6,75 euro NL, 9 kilogram aan boeken. Leuke aanbieding voor als u op vakantie gaat. De boeken worden in 1 doos aan u toegezonden, dus u betaald maar 1x verzendkosten.. Book number: U25100/65270 € 29.95 [Appr.: US$ 37.61 | £UK 24 | JP¥ 2988] Catalogue: Aanbieding
| In shopping cart More information div> |
Het clandestience boek 1940 - 1945. Amsterdam: Van Gennep, 1983. 375 p. Garenloos. Zeer goed. -- Utz BoekenBook number: 9764 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Tweede Wereldoorlog
| In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek 1940-1945. 2de, bijgewerkte druk. Amsterdam, Van Gennep. 1983. 375 pp. Paperback. * Rug verkleurd. Book number: 15482 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Boeken
Keywords: Boeken over boeken Literatuur, Nederlandse Tweede Wereldoorlog Tweede Wereldoorlog, verzet Uitgeverij | In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek. 1940-1945. Amsteram, Van gennep, 1983. Or. omslag (paperback), 375+1p. ¶ Met noten bibliografie en register. Minimaal verkleurd; goed exemplaar. Book number: 21303 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Bibliografie
Keywords: Bibliografie Clandestiene uitgaven Tweede Wereldoorlog | In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek 1983. Paperback. Pp: 375. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1552113 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek. Amsterdam, Van Gennep., 1983, 1e druk, Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: paperback. Book number: 103281 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Tweede wereldoorlog
| In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek, 1940-1945 Van Gennep Amsterdam. 1983. 375pp. Redelijk d193 Paperback Book number: 56242 € 11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
Keywords: 9789060125502 | In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek 1940-1945 Amsterdam, Van Gennep 1983 (tweede bijgewerkte druk) paperback, porto 6,75 euro, isbn 9060125509, In zeer goede staat.. Book number: D222/9239 € 7.95 [Appr.: US$ 9.98 | £UK 6.5 | JP¥ 793] Catalogue: Informatief
| In shopping cart More information div> |
Het Clandestiene Boek, 1940-1945 Amsterdam, Van Gennep. 1983, First Edition. Trade Paperback, 8vo - over 7¾" - 9¾" tall. Book, 375 pp. extensive index. A very good source as addition to (e.g. A.Simoni and De Jong, concerning the enormous illegal Dutch publishing craze during. 2nd- World War. As New/No Jacket. Book number: 1388 € 16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596] Catalogue: Literature / Classical Antiquity
Keywords: Illegal Printing | In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek 1940 - 1945.. Amsterdam, Van Gennep, 1983. 2de / 2nd. Soft Cover, A5, Paperback, Good / Goed. 375 pagina's. 2de bijgewerkte druk. De achtergronden en ervaringen van clandestiene literaire uitgevers, drukkers en auteurs tijdens de Duitse bezetting van Nederland. Kleine gebruiksspoortjes / leesvouwtjes in de rug. Book number: 008084 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Geschiedenis WO2 Illegaliteit / Verzet
Keywords: Verzet Illegaliteit KP LKP | In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek 1940-1945. Amsterdam, 1983., 375 pp., paperback. . . Book number: 189-403 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: 2e WERELDOORLOG
| In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek 1940-1945. Amsterdam, Van Gennep, 1983. Paperback, 375 pp, 20 cm. Zeer scheef gelezen. Redelijk / fair. Book number: 40896 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Boeken over boeken - Books on Books
| In shopping cart More information div> |
HET CLANDESTIENE BOEK 1940-1945. Amsterdam, Van Gennep - 1983. Paperback. Netjes. 375 pag. Omslagfoto's: Stedelijk Museum Amsterdam (voorkant) en Joop Souverein (achterkant) Book number: 3824 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek, 1940-1945 Amsterdam: Van Gennep, 1983. Met literatuur opgave., register Met bibliografie: pagina's 361-364 en index 375 Pagina's 20 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 1371 € 11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097] Catalogue: Clandistiene uitgaven
Keywords: Naslagwerken 9060125509 | In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek 1940-1945 Amsterdam: Van Gennep, 1983. 1e druk, Paperback, 375pp. Gelezen boek, verder in goede staat. [ISBN: 9060125509] (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 75954.OON € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Geschiedenis WOII
| In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek 1940-1945. Amst., Van Gennep, 1983. 12,5x20 cm. Pb. 375 pp., bibliografie, register. ISBN 90-6012-550-9. Book number: 25 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: World War II/ German occupation
Keywords: Twintigste eeuw W.O. II/ Bezetting 1940 - 1945 Pers Nederland | In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek 1940-1945. Amsterdam, 1983., 375 pp., paperback. . . Book number: 199-480 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: BOEKDRUKKUNST / BOEKGESCHIEDENIS
| In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek 1940-1945. Amsterdam, 1983., 375 pp., paperback. . . Book number: 188-503 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: BOEKDRUKKUNST / BOEKGESCHIEDENIS
| In shopping cart More information div> |
Het Clandestiene Boek 1940-1945 Amsterdam, Van Gennep. 1983, First Edition. (ISBN: 9060125509) Pb. 1 katern opnieuw ingelijmd.. Redelijk. -- Champ ClarkBook number: 007973 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Books About Books
Keywords: 9060125509 | In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek 1940-1945 (literatuurgesch.); A'dam, Van Gennep, 1983, 1e, 376p., garenloos, boekverzorging Jacques Janssen, noten, bibliogr., reg. Book number: 6649 € 9.25 [Appr.: US$ 11.62 | £UK 7.5 | JP¥ 923] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
HET CLANDESTIENE BOEK 1940-1945. Amsterdam, Van Gennep, 1983. 1e druk 375 pp. Pb. Cover deels zeer licht verkleurd. mooie staat Book number: 29568 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: geschiedenis, wereldoorlog | In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek. 1940-1945. Amsterdam, van Gennep, 1983. 1st. 375 pp. Wrp. Reg. Bibliogr. Book number: 15872 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: 2e wereldoorlog | In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek 1940-1945 Van Gennep, 1983, paperback. . Book number: 104729519 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: tweede wereldoorlog
| In shopping cart More information div> |
Het clandestiene boek 1940 - 1945.. Amsterdam, Van Gennep, 1983. 1ste / 1st. Soft Cover, A5, Paperback, Good / Goed. Kleine gebruiksspoortjes / leesvouwtjes in de rug / naam op de titelpagina met pen geschreven. 375 pagina's. De achtergronden en ervaringen van clandestiene literaire uitgevers, drukkers en auteurs tijdens de Duitse bezetting van Nederland. Book number: 007802 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Geschiedenis WO2 Illegaliteit / Verzet
Keywords: Verzet Illegaliteit KP LKP | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page