ascending
descending
found: 143 books on 6 pages. This is page 1
- Next page

LEWIN, LISETTE
Een hart van prikkeldraad.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar. 1999, 10e druk 426 pp, Paperback, gebruikssporen
Book number: 101543612
€  10.50 [Appr.: US$ 13.18 | £UK 8.5 | JP¥ 1047]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

 -
FRENCH, MARILYN; HAASSE, HELLA; TARRT, DONNA; LEWIN, LISETTE; LOO, TESSA DE
Haar Moeders Dochter; Het Bloedend Hart; Kinderen van de Liefde; Ruimte voor Vrouwen; Onze Vader; De Verborgen Bron; Het Woud der Verwachtingen; De Ingewijden; Mevrouw Bentinck; De Verborgen Geschiednis; De Kleine Vriend; Voor bijna alles bang geweest; Een hart van Prikkeldraad; De Tweeling [VAKANTIEPAKKET VAN 14 BOEKEN]
Diverse uitgevers en uitgaven., Porto 6,75 euro NL, 9 kilogram aan boeken. Leuke aanbieding voor als u op vakantie gaat. De boeken worden in 1 doos aan u toegezonden, dus u betaald maar 1x verzendkosten..
Book number: U25100/65270
€  29.95 [Appr.: US$ 37.61 | £UK 24 | JP¥ 2988]
Catalogue: Aanbieding
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE.
Het clandestience boek 1940 - 1945.
Amsterdam: Van Gennep, 1983. 375 p. Garenloos. Zeer goed.
Book number: 9764
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE.
Het clandestiene boek 1940-1945.
2de, bijgewerkte druk. Amsterdam, Van Gennep. 1983. 375 pp. Paperback. * Rug verkleurd.
Book number: 15482
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Boeken
Keywords: Boeken over boeken Literatuur, Nederlandse Tweede Wereldoorlog Tweede Wereldoorlog, verzet Uitgeverij
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE
Het clandestiene boek. 1940-1945.
Amsteram, Van gennep, 1983. Or. omslag (paperback), 375+1p.
¶ Met noten bibliografie en register. Minimaal verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 21303
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Bibliografie
Keywords: Bibliografie Clandestiene uitgaven Tweede Wereldoorlog
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE
Het clandestiene boek
1983. Paperback. Pp: 375. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1552113
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

LEWIN,LISETTE.
Het clandestiene boek.
Amsterdam, Van Gennep., 1983, 1e druk, Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: paperback.
Book number: 103281
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

LISETTE LEWIN
Het clandestiene boek, 1940-1945
Van Gennep Amsterdam. 1983. 375pp. Redelijk d193 Paperback
Book number: 56242
€  11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
Keywords: 9789060125502
In shopping cart

More information

 -
LEWIN, LISETTE
Het clandestiene boek 1940-1945
Amsterdam, Van Gennep 1983 (tweede bijgewerkte druk) paperback, porto 6,75 euro, isbn 9060125509, In zeer goede staat..
Book number: D222/9239
€  7.95 [Appr.: US$ 9.98 | £UK 6.5 | JP¥ 793]
Catalogue: Informatief
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE
Het Clandestiene Boek, 1940-1945
Amsterdam, Van Gennep. 1983, First Edition. Trade Paperback, 8vo - over 7¾" - 9¾" tall. Book, 375 pp. extensive index. A very good source as addition to (e.g. A.Simoni and De Jong, concerning the enormous illegal Dutch publishing craze during. 2nd- World War. As New/No Jacket.
Book number: 1388
€  16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Keywords: Illegal Printing
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE
Het clandestiene boek 1940 - 1945..
Amsterdam, Van Gennep, 1983. 2de / 2nd. Soft Cover, A5, Paperback, Good / Goed. 375 pagina's. 2de bijgewerkte druk. De achtergronden en ervaringen van clandestiene literaire uitgevers, drukkers en auteurs tijdens de Duitse bezetting van Nederland. Kleine gebruiksspoortjes / leesvouwtjes in de rug.
Book number: 008084
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Verzet Illegaliteit KP LKP
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE,
Het clandestiene boek 1940-1945.
Amsterdam, 1983., 375 pp., paperback. . .
Book number: 189-403
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: 2e WERELDOORLOG
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE
Het clandestiene boek 1940-1945.
Amsterdam, Van Gennep, 1983. Paperback, 375 pp, 20 cm. Zeer scheef gelezen. Redelijk / fair.
Book number: 40896
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE
HET CLANDESTIENE BOEK 1940-1945.
Amsterdam, Van Gennep - 1983. Paperback. Netjes. 375 pag. Omslagfoto's: Stedelijk Museum Amsterdam (voorkant) en Joop Souverein (achterkant)
Book number: 3824
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE
Het clandestiene boek, 1940-1945
Amsterdam: Van Gennep, 1983. Met literatuur opgave., register Met bibliografie: pagina's 361-364 en index 375 Pagina's 20 cm. Als nieuw.
Book number: 1371
€  11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
Keywords: Naslagwerken 9060125509
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE
Het clandestiene boek 1940-1945
Amsterdam: Van Gennep, 1983. 1e druk, Paperback, 375pp. Gelezen boek, verder in goede staat. [ISBN: 9060125509] (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 75954.OON
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
In shopping cart

More information

 -
LEWIN, LISETTE,
Het clandestiene boek 1940-1945.
Amst., Van Gennep, 1983. 12,5x20 cm. Pb. 375 pp., bibliografie, register. ISBN 90-6012-550-9.
Book number: 25
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Twintigste eeuw W.O. II/ Bezetting 1940 - 1945 Pers Nederland
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE,
Het clandestiene boek 1940-1945.
Amsterdam, 1983., 375 pp., paperback. . .
Book number: 199-480
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE,
Het clandestiene boek 1940-1945.
Amsterdam, 1983., 375 pp., paperback. . .
Book number: 188-503
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE
Het Clandestiene Boek 1940-1945
Amsterdam, Van Gennep. 1983, First Edition. (ISBN: 9060125509) Pb. 1 katern opnieuw ingelijmd.. Redelijk.
Book number: 007973
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: 9060125509
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE,
Het clandestiene boek 1940-1945 (literatuurgesch.);
A'dam, Van Gennep, 1983, 1e, 376p., garenloos, boekverzorging Jacques Janssen, noten, bibliogr., reg.
Book number: 6649
€  9.25 [Appr.: US$ 11.62 | £UK 7.5 | JP¥ 923]
Keywords: nederlands proza na 1880
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE
HET CLANDESTIENE BOEK 1940-1945.
Amsterdam, Van Gennep, 1983. 1e druk 375 pp. Pb. Cover deels zeer licht verkleurd. mooie staat
Book number: 29568
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: geschiedenis, wereldoorlog
In shopping cart

More information

 -
LEWIN, LISETTE,
Het clandestiene boek. 1940-1945.
Amsterdam, van Gennep, 1983. 1st. 375 pp. Wrp. Reg. Bibliogr.
Book number: 15872
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: 2e wereldoorlog
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE
Het clandestiene boek 1940-1945
Van Gennep, 1983, paperback. .
Book number: 104729519
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
In shopping cart

More information

LEWIN, LISETTE
Het clandestiene boek 1940 - 1945..
Amsterdam, Van Gennep, 1983. 1ste / 1st. Soft Cover, A5, Paperback, Good / Goed. Kleine gebruiksspoortjes / leesvouwtjes in de rug / naam op de titelpagina met pen geschreven. 375 pagina's. De achtergronden en ervaringen van clandestiene literaire uitgevers, drukkers en auteurs tijdens de Duitse bezetting van Nederland.
Book number: 007802
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Verzet Illegaliteit KP LKP
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page

New Search