ascending
descending
found: 235 books on 10 pages. This is page 1
- Next page

[LENNART, CLARE].
Twee Negerpopjes.
Vereeniging ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, 1949. Ingenaaid. 80 p. Boekenweekgeschenk 1949. Omslagtekening en tekstillustraties van G. Douwe.
Book number: R3345
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

ANDERSON, ERICA & EXMAN, EUGENE & LENNART, CLARE
De wereld van Albert Schweitzer
1955. Linnen band met stofomslag. Pp: 131. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U924076
€  8.90 [Appr.: US$ 11.18 | £UK 7.25 | JP¥ 888]
Catalogue: Filosofie
In shopping cart

More information

ANDERSON, ERICA & EXMAN, EUGENE & LENNART, CLARE
De wereld van Albert Schweitzer. Een boek met foto's van Erica Anderson
1955. Linnen band met stofomslag. Pp: 131. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1202857
€  7.90 [Appr.: US$ 9.92 | £UK 6.5 | JP¥ 788]
Catalogue: Filosofie
In shopping cart

More information

BIEGEL, PAUL, LENNART, CLARE EN BODAERT, MARCELINE
Sprookjes van Grimm
Haarlem, Holland , z.j.. 1e druk. Rood linnen, 432p., met vele illustraties, in goede staat.
Book number: SV4/091
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
In shopping cart

More information

BOEKENWEEKGESCHENK. & LENNART, CLARE.
Op schrijversvoeten door Nederland - Clare Lennart.
Boekenweekgeschenk 1955.
Book number: 9585
€  2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
Keywords: ; Boekenweekgeschenk
In shopping cart

More information

BOEKENWEEKGESCHENK. & LENNART, CLARE.
Twee negerpopjes - Claire Lennart.
BOEKENWEEKGESCHENK 1949.
Book number: 9576
€  2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
Keywords: ; Boekenweekgeschenk
In shopping cart

More information

LENNART. CLARE
De wijde wereld
Rotterdam, De erven de wed. J. van Nelle, 1936. 1e Druk. Ingenaaid met papieren omslag, 192p., ill. door L.E.T.E.S., in goede staat.
Book number: KB34/1200
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

DESSEL-POOT, CLARE LENNART & JAAP ROMIJN (BIJEENBRENGERS EN VERTALERS), MARIE VAN
Dierenverhalen... uit de wereldliteratuur.
Utrecht, Bruna, < 1956. Linnen band, 420 pp, 25 cm, Ill.: tekeningen. Verhalen uit zeer veel verschillende landen, van China tot Nederland en van Canada tot aan Frankrijk. Goed / good.
Book number: 23222
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Dieren - Animals
Keywords: hsieh liang, hsieh li tu-yen J. Hekman
In shopping cart

More information

DESSEL-POOT, MARIE VAN/LENNART, CLARE/ROMIJN, JAAP
Dierenverhalen uit de wereldliteratuur
Utrecht: Bruna, z. j. . 1e druk, 8vo, linnen band met stofomslag. Met illustraties van J. Hekman. Stofomslag beschadigd. Goed. 420pp. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 57993.VHE
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

DESSEL-POOT, MARIE VAN/LENNART, CLARE/ROMIJN, JAAP
Dierenverhalen uit de wereldliteratuur
Utrecht: Bruna, z. j. . 1e druk, 8vo, linnen band. Met illustraties van J. Hekman. Goed. 420pp. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 67235.VHE
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

JESSE, NICO ;. LENNART, CLARE .
N.V. Vaalser Textiel Fabriek 1932 - 1957 VTF 25. Uitgave in eigen beheer. Vaals, 1957, 26,(48)pp. Or. Cloth. Slightly discoloured/browned.Missing the dustjacket.
Text in Dutch, Engl and German. Profusely illustrated.
Book number: 57329
€  180.00 [Appr.: US$ 226.03 | £UK 144.25 | JP¥ 17955]
Keywords: Photographie, Photography, Fotografie
In shopping cart

More information

JESSE, NICO ; LENNART, CLARE
N.V. Vaalser Textiel Fabriek 1932 - 1957 VTF 25
Uitgave in eigen beheer, Vaals, 1957, 1e druk, text in Dutch, Engl and German. Profusely illustrated. fine copy. Compleet met de doorzichtige kunststoffen stofomslag. Goed ex.
Book number: kf15111a
€  225.00 [Appr.: US$ 282.53 | £UK 180.25 | JP¥ 22444]
Catalogue: Fotografie
Keywords: bedrijfsfotografie, nico jesse, fotografie, geschiedenis, vaals
In shopping cart

More information

JESSE, NICO ; LENNART, CLARE
N.V. Vaalser Textiel Fabriek 1932 - 1957 VTF 25
Uitgave in eigen beheer, Vaals, 1957, 1e druk, text in Dutch, Engl and German. Profusely illustrated. Archief ex Leiter-Nypels, met diens archiefkaartje met bijzonderheden van het boek los bijgesloten. fine copy.
Book number: kf15111
€  225.00 [Appr.: US$ 282.53 | £UK 180.25 | JP¥ 22444]
Catalogue: Fotografie
Keywords: bedrijfsfotografie, nico jesse, fotografie, geschiedenis, vaals
In shopping cart

More information

JIRU, VACLAV / CLARE LENNART
Miejo zoekt een vriendje
Zonder plaats, Nijgh & Van Ditmar `zonder jaar foto's 1e dr. - Nederlandse tekst van Clare Lennart. - Linnen
Book number: J92812
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: kinderboek/katten
In shopping cart

More information

LENNART, CLARE.
Avontuur.
Utrecht, Bruna, 1960. [Zwarte Beertjes 0333] Pocket. 158pp.
Book number: 36156
€  2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
Catalogue: Literatuur
Keywords: zwarte beertjes literatuur Nederland proza roman
In shopping cart

More information

LENNART CLARE.
Avontuur. Zwarte beertjes pocket 333
Utrecht, Bruna, 158 blz. Pocketboek.
Book number: 1040
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwarte Beertjes pocket
In shopping cart

More information

LENNART, CLARE
Avontuur. Roman.
Bruna & Zoon. 1952, 2e Druk. Book, 122 blz. Goed.
Book number: 012437
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
In shopping cart

More information

LENNART, CLARE
Avontuur. Zwarte beertjes 333.
Utrecht, Bruna, 1960. 158blz., formaat 11-18cm. - goed
Book number: 78665
€  2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Avontuur. Zwarte beertjes 333
In shopping cart

More information

LENNART, CLARE.
Avontuur.
Amsterdam: Holkema & Warendorf, n.d., 1st. ed. Orig. cloth binding, 229 pp. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN
Book number: #164794
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: doos, LITERATURE .
In shopping cart

More information

LENNART, CLARE,
Avontuur (roman);
A'dam, Van Holkema en Warendorf, (1935), 1e, 232p., linnen, mooi expl.,
Book number: 17920
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: nederlands proza na 1880
In shopping cart

More information

LENNART, CLARE
Avontuur.
Amsterdam, Van Holkema en Warendorf N.V., z.j. Or. linnen, 229+3p.
¶ Eerste druk. Eerste blanco schutblad ontbreekt; band iets verkleurd; verder goed exemplaar.
Book number: 25216
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

LENNART, CLARE.
Avontuur.
Utrecht; A.W. Bruna ; Zoon; 1960; z.d.; 158 pag.; Zwarte Beertjes 333; pocketboek; net exemplaar, verschoten, naam op schutblad. -
Book number: 08913
€  3.60 [Appr.: US$ 4.52 | £UK 3 | JP¥ 359]
Keywords: Nederlands.
In shopping cart

More information

LENNART, CLARE
De blauwe horizon
's-Gravenhage, A.A.M. Stols, uitgever, 1957. Gebonden met omslag 21x14. 4e druk. 314 blz. Clare Lennart vertelt ons in dit boek de levensgeschiedenis van Constance Marens, die de dochter is van een Hollandse notaris en van een jong gestorven Franse moeder. Zij ziet als kind de blauwe bossen aan een verre horizon en droomt van een leven, dat rijker, schoner, meer 'waar' zal zijn dan het gestolde leven van een kleine provinciestad uit de vorige eeuw..
Book number: N7801
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: Roman
In shopping cart

More information

LENNART,CLARE.
Door allen voor allen.75 jaar Witte Kruis. 50 jaar Groene Kruis. (Bandontwerp Dick Bruna).
Utrecht, 1950, 80 pp. Geb., ill.
Book number: 2774
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Medicine
In shopping cart

More information

LENNART, CLARE
Door allen voor allen.
Utrecht : Het Groene Kruis, 1965(?). 80 p., prachtige zw/w foto's. HARDCOVER: (Orig. gebonden halflinnen. Cover iets gevlekt, verder ZEER GOED)
Book number: 8003
€  29.50 [Appr.: US$ 37.04 | £UK 23.75 | JP¥ 2943]
Keywords: Cultural history nursing medicine
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | - Next page

New Search