| ||||
|
|
|
|||
| found: 136 books on 6 pages. This is page 1 - Next page |
Het leven van Pieter Corn. Hooft en de lykreeden. 's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1932. Paperback. 8vo. XXVI, 74 pp. (Goed exemplaar). 'T Leeven van den Weleedelen, gestrengen, grootachtbaren Heere, Pieter Corneliszoon Hooft, Ridder van Sint Michiel, Drossaardt van Muide, Baljuw van Goylandt, en Hooftofficier van Weesp en Weesperkarspel, beschreeven door Geeraardt Brandt. Book number: 40468 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: letterkunde / literature Renaissance / biografie / biography / 17de eeuw / 17th century / poetry / poëzie | In shopping cart More information div> |
Het leven van Joost van den Vondel. 's Gravenhage. Martinus Nijhoff. 1932. Original publisher's cream paperback, red & black lettering spine & frontcover, large 8vo: xx, 80pp. footnotes & references, appendix, index. Untrimmed. Very fine copy. Book number: 396 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Floris ende Blancefloer van Diederic van Assenede Leiden, Sijthoff, 1912. CXXV + 142 [ii] pp. linnen band, 24cm. -- De LezenaarBook number: T49889 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Letteren letterkunde poëzie poetry dichtkunde middeleeuwen mediaevalia middelnederlands | In shopping cart More information div> |
Bibliographie der werken van P. C. Hooft. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1931. 4to, pp. XVIII, 88. Ingenaaid. Met lit. opg. Uit de reeks: Bijdragen tot eene Nederlandsche bibliographie / Frederik Muller-fonds; 5. In goede staat. 300 gram. -- Zaal BooksBook number: 15632 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: P.C. Hooft; Persoonsbibliografieën; Nederlandse Letterkunde; Books on Books: The Netherlands | In shopping cart More information div> |
Het leven van Vondel. Amsterdam, Meulenhoff & Co. 1910, 397 pp. (met vele ill.). gebonden. in goede staat. Book number: 001481 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Nederlandse Literatuurgeschiedenis
Keywords: Nederlandse literatuurgeschiedenis, 17e eeuw, Joost van den Vondel, biografie, biografieen, | In shopping cart More information div> |
Bemint Elkander Met platen Vierde druk Amsterdam, Gebroeders Willems, 1860 1 volumes. 17 x 14,5 cm. original hardcover. 128 pp. (color) ills. Blauw linnen met goudopdruk. Titelpagina vakkundig gerestaureerd 6 kleurenlithos in goede staat. Zeldzaam boekwerk. Gewicht/weight: 0 gr. Book number: 6024 € 45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Søren Kierkegaard. Amsterdam, Kruyt, 1913. 315 pp. half linnen. nieuw gebonden, naam op schutblad, enkele penaantekeningen Book number: 16325 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Moderne filosofie (1600 - 1900
| In shopping cart More information div> |
Sören Kierkegaard. Amsterdam, Kruyt, z.j. (VIII) 315 pp. linnen. rug verkleurd, boekblok licht roestvlekkig Book number: 573720 € 11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147] Catalogue: Moderne filosofie (1600 - 1900
| In shopping cart More information div> |
Sören Kierkegaard. Fragmenten uitgekozen en ingeleid. Uit het Deens vertaald met medewerking van N. Boelen-Ranneft. Haarlem, Bohn, 1955. (X) 276 pp. linnen + omslag. rug omslag verkleurd, rug band iets vlekkig, enkele potloodstrepen Book number: 570969 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Moderne filosofie (1600 - 1900
| In shopping cart More information div> |
Het Geuzenliedboek naar de oude drukken. Tweede deel. Zutphen, W.J. Thieme, 1925. Gedecoreerd halflinnen. Gebonden. 8vo. VI, 490 pp. Register. (Goed/Mooi exemplaar). Book number: 41313 € 16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: letterkunde / literature / poetry / poezie | In shopping cart More information div> |
Het Geuzenliedboek. Naar de oude drukken - uit de nalatenschap van Dr. E.T. Kuiper, uitgegeven door Dr. P. Leendertz jr. [2 Vols. Compl.]. 1924. Original publisher's blue cloth spine, blue paper-covered boards, title spine and frontcover, 1924 & 1925, 8vo; Vol. 1: frontispiece portrait, xxxvi, 328pp. Vol. 2: viij, frontispiece, 412pp. With footnotes, bibliographical notes, general bibliography, lists earlier printings, index first lines, index on poets, index most important persons & subjects, tabe of contents. Fine complete set. Book number: 26141 € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
| In shopping cart More information div> |
Van Atjeh's stranden tot de koraalrotsen van Nieuw-Guinea. Schetsen uit Insulinde Leiden, Blankenberg. 1890, 2e dr. Hardcover, Hlinn. Gr.8vo. XI + 309pp. + 5 gekleurde litho's. In nieuwe blinde band. Binnenwerk keurig. Book number: 002727 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Ned.Indië/Indonesië
| In shopping cart More information div> |
Van Atjeh's stranden tot de koraalrotsen van Nieuw-Guinea: Schetsen uit Insulinde. Arnhem, Van der Zande, 1890. (1st ed.). XI+309 pp. + errata lf. With 5 chromo-lithogr. plts. by P.W.M. Trap. Hardcover. Later green cloth. (Light foxing to first & last few pp., else bright and clean). Good/--. ¶ Buur Persoonlijke Documenten 343, not in Bastin/Brommer. Book number: 30440 € 95.00 [Appr.: US$ 119.29 | £UK 76.25 | JP¥ 9476] Catalogue: D. Indonesia
Keywords: Travel travelling Topography description of country people Indonesia. leendertz, c.j. 1889 - 1890 | In shopping cart More information div> |
Van Atjeh's stranden tot de koraalrotsen van Nieuw-Guinea. Schetsen uit Insulinde. Arnhem, K. van der Zande, 1890.Original pictorial boards, spine modern half cloth. With 5 chromo-lithographed plates by P.W.M. Trap. XI,309 pp. ¶ First edition. - Travel-account of Java, Bali, Ambon, Banda, New Guinea, Celebes, Borneo, and Sumatra. The coloured plates depict Poeloe Bras, Europeesche villa met park te Weltevreden, Gezicht te Buitenzorg, Gezicht in de kloof van Padang naar Padang-Pandjang, Maleische (Batak) kampong. - (Library-stamp on title-page).Cat. KITLV p.7; Ruinen C 246; Buur, Persoonlijke documenten, 343; not in Tiele, Cat. NHSM or Bastin-Brommer. Book number: 8979 € 206.70 [Appr.: US$ 259.55 | £UK 165.75 | JP¥ 20618]
Keywords: Dutch travel Indonesia Indonesia general | In shopping cart More information div> |
Van Atjeh's stranden tot de koraalrotsen van Nieuw-Guinea. Schetsen uit Insulinde. Tweede goedkope uitgave. Leiden, Blankenerg & Co., [ca. 1895]. XI,309,[1] pp. 5 single-page chromolithographed plts. Rebound in modern h.cloth. - Hinges weak, last page (errata leaf) dam. Book number: 226964 € 70.00 [Appr.: US$ 87.9 | £UK 56.25 | JP¥ 6983]
Keywords: Ethnography Indonesia Atjeh New-Guinea Etnografie Indonesië Nieuw-Guinea | In shopping cart More information div> |
Bali en de Balineezen: een en ander over Land en Volk. [Eerste druk/first edn.]. Leiden, Huysman, 1895. Small 8°., later original qtr. clothbacked marbled boards. 68pp. Footnotes, list of literature consulted on last unnumbered lve. (verso blank). An interesting late nineteenth century essay, partly after private observations, being a description of Bali and the Balinese, physical geography, climate, the local population, customs, beliefs, religion, ceremonies, means of subsistence, daily life, birth, marriage,death, &c. Still of interest. Very good copy, from the library of G.L. Tichelman-Overveen, Holland, his name-label at tail of spine. (ti.-p. removed, title in Ms. in ink with date of publication in upper margin of author's introduction). Book number: 46741 € 375.00 [Appr.: US$ 470.89 | £UK 300.5 | JP¥ 37406]
Keywords: bali description essay balinese locals life ceremony history geography colonialism indonesia southeast asia 19thc nineteenth century | In shopping cart More information div> |
Beknopte inleiding tot de ethiek. Deventer, Van Loghum Slaterus, 1976 (2e). 175 pp. ingenaaid. bibliotheekexemplaar Book number: 596593 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Ethiek
| In shopping cart More information div> |
Beknopte inleiding tot de ethiek 1976. Paperback. Pp: 175. ISBN: 9789060013946. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U272644 € 5.50 [Appr.: US$ 6.91 | £UK 4.5 | JP¥ 549] Catalogue: Filosofie
Keywords: 9789060013946 | In shopping cart More information div> |
Bibliographie der Werken van P.C.Hooft. 's Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1931, 88 pp, in-8°, sewn, orig. stiff wrapper, index.. . Book number: 5088 € 38.00 [Appr.: US$ 47.72 | £UK 30.5 | JP¥ 3791]
| In shopping cart More information div> |
Bibliographie der Werken van P.C. Hooft. 's-Gravenh., 1931;. XIX-88 pp; (Bijdr. Ned. Bibliogr. 5). Book number: 18570 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Nederlands 17e-18e eeuw
Keywords: Neerlandistiek: 17de/18de Eeuw,Hooft, Pieter Cornelisz./Nederlands, Dutch, Niederländistiek, Literatuur, Literature after/nach/na 1550, 17e/18e eeuw, Golden Age, Gouden Eeuw, seventeenth/eighteenth century, literatuurgeschiedenis nieuwe tijd, literaturges | In shopping cart More information div> |
Bibliographie der werken van P. C. Hooft. Martinus Nijhoff,1931. Gr.8vo. xix,88p. Ingenaaid (onopengesneden). Book number: Z7-6-38 € 17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
Keywords: Hooft | In shopping cart More information div> |
Bibliographie der werken van P.C. Hooft. ‘s-Gravenhage: Martinus Nijhoff, 1931. (Bijdragen tot eene Nederlandsche Bibliographie, 5). Ingenaaid. XVIII + 88 pp. Price outside EU (no VAT): euro 15 Book number: 17088 € 15.90 [Appr.: US$ 19.97 | £UK 12.75 | JP¥ 1586]
| In shopping cart More information div> |
BIBLIOGRAPHIE DER WERKEN VAN P.C. HOOFT. 's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1931., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, omslag beduimeld, 26x16,5cm, 88pp. ¶ Bijdragen tot eene Nederlandsche Bibliographie uitgegeven door Frederik Muller-Fonds, deel 5. Book number: 1472 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: biografie | In shopping cart More information div> |
Bibliographie der werken van P.C.Hooft 'sGravenhage, Martinus Nijhoff. 1931. Ingenaaid; niet afgesneden. Deel 5 van : Bijdragen tot eene Nederlandsche bibliographie. Register. 88 pag. Mooi. Book number: 9317 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlands
Keywords: Nederlands | In shopping cart More information div> |
Bibliographie der werken van P.C.Hooft. 's-Grav.1931. Gr-8. xviii, 88 p. Book number: 7204 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Nederlandse Taal- en Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page